Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38751) kenwood válasza bucketb0b (#38747) üzenetére


kenwood
veterán

Dinternek ment volna.
a te hozzaszolasaidat alapbol atugrom.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38752) bucketb0b válasza kenwood (#38751) üzenetére


bucketb0b
őstag

Új látszik nem vagy elég jó, hogy átugord, csináld jobban ;)

(#38753) Solad válasza Jim-Y (#38741) üzenetére


Solad
őstag

Honnan tudnád az MMR-edet?

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#38754) hemaka


hemaka
nagyúr

Még mindig fos... Nem akar a rito csinálni valamit?

(#38755) Dinter válasza hemaka (#38754) üzenetére


Dinter
addikt

Még a szerver állapotát se változtatták meg :DDD

(#38756) marked one94 válasza hemaka (#38754) üzenetére


marked one94
őstag

Nálam már jó.

You'll Never Walk Alone

(#38757) Dani_kp válasza hemaka (#38754) üzenetére


Dani_kp
őstag

Sógorom most próbált játszani, többszöri reconnect-re sem töltött be.
Töltőképernyő 100%-ot mutatott 999-es pingel :D .
Most Trónok harcát néz :DDD .

https://ingatlan.com/33821564

(#38758) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Ilyenkor utálom a játékot... :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#38759) ∂яσнυη válasza Kanczy (#38758) üzenetére


∂яσнυη
senior tag

Aztaa. Végig vezettetek goldban és a pirosak nyertek? Dragonok hogy alakultak?

[ Szerkesztve ]

(#38760) bucketb0b válasza ∂яσнυη (#38759) üzenetére


bucketb0b
őstag

"Végén" a spawn idő miatt elég 2 jó ace aztán ki is kapott a csapat. Teamfightokon dőlnek el a körök nem feltétlenül azon, hogy valaki 0-3ba van, mert kikapni ki lehet a lanen valakitől, de ha teamfightban meg a jó helyezkedés, focus egyéb miatt ezeket visszahozod az mutatja meg az igazi skillt nem az, hogy 2-0ra vezetsz 20 perc alatt egy lanen.

(#38761) Kanczy válasza bucketb0b (#38760) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Szerintem jobban játszottam az ellenfélnél, de egy bizonyos ponton túl nem tudtam többet tenni, elkapódtak a carryjeim és kitéptek minket.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#38762) bucketb0b válasza Kanczy (#38761) üzenetére


bucketb0b
őstag

Nem rád értettem, 38 assist magáért beszél, arra, hogy hiába van valaki 3-0ba egy lanen ami még karakterből is hozható, ha utána eltűnik, mert a teamfightoknál nem tudnak mit csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#38763) TBT


TBT
addikt

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#38764) yabba válasza Kanczy (#38761) üzenetére


yabba
aktív tag

Végére Gnar brutális lett...

(#38765) Dinter


Dinter
addikt

[link]

Egy gyökérrel kevesebb. Belenéztem a streamjébe, tipikusan az a fajta, aki agyonjátssza magát, utálom ezeket. :))

(#38766) hemaka válasza Dinter (#38765) üzenetére


hemaka
nagyúr

Vigyorogsz miközben 2 fegyveres épp beront hozzád? Meg próbálod megütni? LOL, nagyon gyenge, mondhatni szánalmas. Bár eddig sem néztem, nem vagyok a csibész bajusz híve. :D

(#38767) Kanczy válasza Dinter (#38765) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Soha nem néztem a streamjét, de inkább játssza agyon magát és legyen szórakoztató. Semmi baj nincs azzal, ha valaki karaktert generál magának az ilyesmihez :N

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#38768) kenwood


kenwood
veterán

Sztem mokas ha van valamiplusz.
en mar gondolkoztam rajta,h lehetnenek sajat streamereim.
fullos ,lengen oltozott kiscsaj,aki incselkedik a nezokkel allandoan.
Holland raszta,aki minden game elott csinal egy iszonyatos blantot
Ha sikerul jo arcokat talalni,siman megelek belole ugy,h meg nekik is tudok csepegtetni a zsetonbol

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38769) hugi0 válasza kenwood (#38768) üzenetére


hugi0
őstag

A TEK-et magadra hivod ? ;)

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38770) crey válasza Dinter (#38765) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Annyira magasan van már az ingerküszöb, hogy nehéz átugrani azzal, ha csak jó játékos vagy. Kenyér és cirkusz kell a népnek. Szép lassan már ott tartunk, hogy élő streamen fog lolozni valaki miközben a kisablakban a csaja cidázza.

És minél nagyobb bohócot csinál magából az ember, annál több hülye fogja biztatni.

Két dolog jut eszembe (illetve három).

1. Hofi mondata: Legközelebb ha unatkozol pubi, hát mindjárt ott a jobb kezed.
2. South Park - Alacsonyan van a léc epizódja.
3. Öregszem basszus.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#38771) hemaka válasza crey (#38770) üzenetére


hemaka
nagyúr

cr0_ azt már kimaxolta(igaz nem LoL-ban hanem CSGO-ban), szegényt már bannolták is minden létező helyről(Twitch, Twiter, Youtube, CSGO). :D

[ Szerkesztve ]

(#38772) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Új Riven, Blitzcrank, Ahri, Darius, Ekko, Vladimir skinek. Juggernaut gameplay update (Darius, Garen, Skarner, Mordekaiser), defenzív item-változtatások, két új item, stb.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#38773) Beni97


Beni97
őstag

Nem is tudom milyen volt ez a meccs. Könnyű vagy nehéz. Mert igazából simán megöltünk bárkit mivel szépen taktikázva kerültük a teamfightot és csak 3v3-ba nyomtuk. Mondjuk a Diana az már olyan erős volt hogy neki majdnem ment az 1v3. A nehéz része az volt hogy Ahri kb. 25 percig afkolt a Vayne meg mivel idióta volt és folyamatosan rambozott, kapott egy kis szidást a supp-tól és ki afkolt kb a 10. percbe. Szóval 15 percig 3v5 volt és nem tudták lehozni. Én meg még fel is akartam adni. Mivel ez a 2. meccsem Elissel így nem tudom mire kéne építeni, én tankra akartam és kék jungle itemet venni, de mivel a midesünk afkolt azért vettem lilát és vettem ap-s cuccokat.

lehet nem érdekel senkit de ez nekem nagy élmény volt

(#38774) kenwood válasza Kanczy (#38772) üzenetére


kenwood
veterán

ha az experience cucc bekerul,akkor valszeg morde fix lcs pick/ban lesz.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38775) ∂яσнυη válasza Kanczy (#38767) üzenetére


∂яσнυη
senior tag

Azt a rohadt. Én amióta játszom Morde player vagyok. Eddig is szeretttem,de most ez. :D

(#38776) kenwood


kenwood
veterán

Yellowstar eleg durvakat tol a Trundle support-al.
Az is csak most esett le,mennyire durva az a nick :DDD

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38777) hugi0 válasza kenwood (#38776) üzenetére


hugi0
őstag

Zsido ? - gondolom nem ez motivalta nick valsztaskor.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38778) kenwood válasza hugi0 (#38777) üzenetére


kenwood
veterán

Fogalma sincs,mi motivalta,de ilyen nicket akkor se kene eroltetni

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38779) Evil Snowman válasza kenwood (#38778) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Nem tudom miért kell különböző, egyszerű dolgokba rasszizmust meg "a jajj szegény zsidók, mindenki utálja, meg bántja őket" hülyeséget belevízionálni. Valamelyik interjuban elmondta, hogy a Yellow nem meglepő módon az ázsia vonatkozására utalás. A Star-t meg találjátok ki.

Pont leszarta, hogy a II. vh alatt a bibsiket sárga csillaggal jelölték meg a nácik.

[ Szerkesztve ]

(#38780) bucketb0b válasza hugi0 (#38777) üzenetére


bucketb0b
őstag

Lehet, hogy sheriff volt :F

(#38779) Evil Snowman: mindenbe belebeszélnek mindent :) ha "nevén nevezel" bárkit akkor az rasszista, holott lehet tényleg zsidó, vagy feka :F
vagy ha egy matyóhímzést látok és úgy jelölnek meg akkor zokogjak, mert rasszistával van dolgom? :F

amúgy ez a vicc jut eszembe erről:
A repülőgép légörvénybe kerül, kigyullad az egyik motor. A repülőgép szép lassan elkezd veszteni a magasságából. Mivel az óceán felett repülnek, a legközelebbi leszállópálya több órára van, így a pilóta ezt mondja az utasoknak:
- Hölgyeim és uraim! Sajnos le fogunk zuhanni, amennyiben nem szabadulunk meg egy kis túlsúlytól. A stewardessek már kidobtak minden felesleges tárgyat, de ez is kevés volt, így az utasok közül is fel kell áldoznia magát néhányuknak. Van önkéntes jelentkező?
Néma csend.
- Akkor valamilyen tulajdonság alapján kell választanunk. Mivel szeretnénk elkerülni a rasszizmus látszatát is, ezért ABC sorrend szerint fogunk választani. Kérem, álljanak fel az afro-amerikaiak!
Nem áll fel senki.
- Akkor kérném a barna bőrűeket!
Ekkor egy kis színes bőrű fiú megkérdi az apját:
- Apa! Én eddig úgy tudtam, hogy mi afro-amerikaiak vagyunk. A bőrünk is barna, miért nem jelentkeztél?
- Kuss, kisfiam! - mondja az apja. - Mi itt most niggerek vagyunk!

[ Szerkesztve ]

(#38781) kenwood


kenwood
veterán

Garen valtoztatas erett mar.
LCS-en nem nagyon lehetett latni,de solo q-ban egy carrynek kb. semmi eselye elmenekulni elole.
Gyorsabb mindenkinel,egy porges+ q+ ulti pedig 100% hp.
Lenyegeben kijossz a bazisrol 2 metert ,es meg a flash sem biztos,hogy eleg a szokeshez.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38782) Evil Snowman válasza bucketb0b (#38780) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

LOL. ;]

Ez a legnagyobb bajom nekem is. Mi az, hogy bizonyos népet/népcsoportot nem lehet nevén nevezni, mert rögtön rasszistának titulálnak? Ha valaki cigány, miért nem mondhatnám rá, hogy cigány. Zsidó esetén ugyan ez.
Bezzeg, ha egy cigány le gádzsózik vagy egy zsidó le gojozik, akkor kussoljak ugye? Gyűlölöm a kettős mércét, meg ezt a tetves álliberalizmust, amit itt erőltetnek egyes csoportosulások/néprétegek. Btw. tudtommal szólás szabadság van kis hazánkban papíron. Bezzeg a gyakorlat már mást mutat....

(#38783) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Na srácok, ezt most fejezzétek be pls. Ez a topik nem erről szól, ha akarjátok, beszéljétek meg privátban. Szociálisan érzékeny téma, és még a közelében sincs a LoL-nak.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#38784) hugi0


hugi0
őstag

Nezi valaki ?

G2 vs MOU ?

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38785) Dinter


Dinter
addikt

Mouz kiütötte a G2-t :) Kíváncsi leszek a meccsekre, most fogom megnézni

(#38786) yabba


yabba
aktív tag

Az Captain Gangplank skinhez elég a botok ellene egyet játszani Gangplankkel?

(#38787) Ryder1 válasza yabba (#38786) üzenetére


Ryder1
senior tag

Coop vs MI is számít, igen.

(#38788) yabba válasza Ryder1 (#38787) üzenetére


yabba
aktív tag

Köszi.
Most játszottam egyet intermediate botok ellen, és 1,5 év után sikerült veszteni... Volt egy AFK, két 5. szintű és egy 1. szintű. Először játszottam Gangplank-kel, egyedül voltam boton. 5/5/1-re álltam amikor feladták (3-1 arányban) úgy hogy semmivel nem álltak jobban a botok, csak Ők meghaltak fejenként 10 körül, és ezért feladták. Felemelő érzés volt. :F

(#38789) kenwood válasza yabba (#38788) üzenetére


kenwood
veterán

nekem volt tobb olyan meccsem is,ahol min. 35-40% eselyunk volt a gyozelemre,es siman letoltak 4-1-re a surrendert.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38790) killer095


killer095
őstag

(magán vélemény következik)
Aki a ritonál kitalálta hogy a fiora rework által mostmár sokkal balancoltabb lesz annak a kisbuksiát egy széles betonszegényhez csapkodnám.
100ról 1200healel az utijával "skillesebb lett".
És most jöhetnek a noobvagy kommentek,saját vélemyény szerintem op-b mint volt előtte.

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#38791) killer095 válasza Kanczy (#38772) üzenetére


killer095
őstag

Szép az a riven skin :Y

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#38792) kenwood válasza killer095 (#38790) üzenetére


kenwood
veterán

Csak annyira op,mint egy yi,vagy trynda.
Hoznak egy tankos topot ellene,egyutt megy a csapat,es semmit nem er.
Nincs stunja,nem tankos,nincs escape skill.
LCS-en nem is fogod tul surun latni.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38793) bluefire55 válasza kenwood (#38792) üzenetére


bluefire55
csendes tag

Mintha Huni pickelte volna egy rumble ellen lcs-en, de javíts ki ha tévednék :D

(#38794) Solad válasza killer095 (#38790) üzenetére


Solad
őstag

Mi az a rito? :W

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#38795) kenwood válasza bluefire55 (#38793) üzenetére


kenwood
veterán

Nem lattam az osszes fnc meccset,de a Trundle supp utan mar semmin nem lepodok meg :DDD

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38796) hemaka válasza bluefire55 (#38793) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem volt Fiora pick egyszer sem. [link]

(#38797) Kanczy válasza hemaka (#38796) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Így van, ráadásul az még egy másik champion volt, szóval amúgy sem számítana. Én még nem játszottam ellene lanen, szóval személyes tapasztalatom csak ez van :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#38798) bluefire55 válasza hemaka (#38796) üzenetére


bluefire55
csendes tag

Én a rivenre gondoltam, hogy volt :K
Fiora rework után akár mehet lcs-re is, sőt a sárkányos morde is :DD

(#38799) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Sziasztok,

Szokasos "plan to extend champion pool" @reddit szintu poszt kovetkezik :)

ADC-kent kezdtem de mostanaban kezdek elpartolni tole, sajnos ugy erzem hogy ok vannak most a legnehezebb pozicioban es a befektetett "munka" csak keves haszonnal jar altalaban. Szoval elkezdtem mast is jatszani. Supportolni nagyon szeretek de szoktam kozepre es a dzsungelbe is menni. Viszont ha nem ADC-rol vagy Supportrol van szo akkor hianyos a champ poolom. Kozepre jelenleg csak Annie-t tudom vinni, Jungle-be Voli-t topra pedig szinte senkit. Topon szoktam legkevesbe menni, de a napokban ezt is probalgatom. Naut top, de ugy erzem, hogy ennek SoloQ-ban nem sok ertelme van illetve nagyon szituacio fuggo, hogy mikor lenne tenyleg hasznos egy Naut top. Voli-val meg csak annyi a bajom, hogy sokszor ugy erzem hogy szukseg lenne egy olyan jungleresre aki kepes magabol damage-et is kitolni. Illetve azt szeretnem elerni, hogy minden poszton legyen 2 champ akit pickelni tudok mielott elmegyek rankedezni.

ADC, Supp pipa. Kozepre es top-ra jo lenne egy ChoGath de azzal nem tul izgi a jatek ;]

Otletek?

Udv

(#38800) Dani_kp válasza yabba (#38786) üzenetére


Dani_kp
őstag

Milyen skint lehet szerezni? Sajnos a héten nem voltam még gép közelben.

https://ingatlan.com/33821564

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.