Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55001) csoki46 válasza kenwood (#55000) üzenetére


csoki46
aktív tag

Köszönöm, hogy rögtön prezentáltad ezt a leereszkedő, lenéző stílust, amit bárkivel szemben elő tudsz adni. További személyeskedésbe nem szeretnék belemenni, ezt már megtetted helyettem.
További kellemes, kioktatásokban és konfliktusokban gazdag napot kívánok, úgy láttam ebben leled örömöd.

(#55002) kenwood válasza csoki46 (#55001) üzenetére


kenwood
veterán

Ez nem orom,hanem kotelesseg.
Nem tudom elkepzelni, hogy mi motival barkit,hogy a twitches szinvonalat tamogassa itt is,de nem is szeretnem, hogy ertsem.
Toled nem nagyon lattam ilyen ovis stilust,nem ertem,miert kellett az inget felvenned ....

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#55003) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Srácok, arra van statisztikai fül / lehetőség visszanézni, hogy az egyes rúnák passzív sebzése egész meccs alatt mennyi volt?

Egyik hősnél nem tudom eldönteni, hogy melyik lenne a leghasznosabb és gyakran elfelejtem meccs vége előtt megnézni.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#55004) csipszikutya válasza Darko_addict (#55003) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Ugy tudom, hogy nem. Meccs vege elott nezd meg

(#55005) Enigma1945 válasza stefyY (#54989) üzenetére


Enigma1945
őstag

Nekem bezzeg szezon ota meg sem mozdult..azon spekulalok kezdek egy uj accountot, mert senki sem akarja elhinni nekem, hogy nem halad! Mar s7 ben sem ment feljebb honor level 3-nal...

[ Szerkesztve ]

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#55006) csipszikutya válasza Enigma1945 (#55005) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Mostansag elegge toxic vagyok es hajlamos vagyok a tiltelesre nagyon is. Mondjuk toxic alatt nem kivanok senki k anyjanak rakot meg a csaladjanak sem, siman csak vagy noobozok meg lowozok neha a fck urself becsuzik megis.
Elegge indokolt lenne a verbal reszemrol,.hogy reportoljanak, neha kapom is. megis mar lvl3 vagyok elozo seasonba meg lvl5. szerintem ennek ellenere hulyeseg a honor rendszer, legalabbis nem latom en ertelmet.
En meglennek meg is vagyok nelkule, de akinek tetszik hat legyen. Nem erre "gorcsolok" ra

(#55007) kenwood válasza csipszikutya (#54996) üzenetére


kenwood
veterán

mondjuk a nasus sokkal jobb volt nalad.
a lee sin- irelia matchup egy kicsit meglepobb.
nem csak az ,hogy a 11 halal melle sikerult 1 assistot beszedni,de ireali meg teged is lefarmolt :D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#55008) csoki46 válasza Darko_addict (#55003) üzenetére


csoki46
aktív tag

Van rá mód persze, meccselőzményekben van statisztika, grafikon, rúna fül, ha jól rémlik. Nem vagyok otthon, nem tudok ránézni most, hogy pontosan merre van.

(#55009) Darko_addict válasza csoki46 (#55008) üzenetére


Darko_addict
őstag

Igen, tényleg ott volt! Elsiklottam felette valószínűleg... Köszönöm! :)

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#55010) kenwood válasza kenwood (#55007) üzenetére


kenwood
veterán

Mondjuk a lee sin s6ban is gold volt,irelia meg diamond.
ha ekkora skill-difi van a ket jungler kozott,akkor vagy van nalatok egy smurf,vagy 90-95% buko.
ez akkor igazan zavaro,ha te vagy a lee sin,es a tobbiek a te veredet szivjak,hogy miert mos le a palyarol egy ket divizioval magasabb player.

raadasul lee sin s7 ben 63 meccsen 32%-os winratet hozott ossze,mikozben gravesen 64% :D

Nekem a vayne volt ilyen. par hard carry meccs, 1-2 penta,es mar eszre se veszed,hogy kozelebb vagy a 30-hoz,mint az 50-hez.

Hozni kell akit szeretsz,ha zsinorban bukod a meccseket , akkoris :DDD
ez volt easten az S7 nekem ....

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#55011) Putyin90


Putyin90
senior tag

Eddig ha jól emlékszem 3500+ Xp kellett, hogy szintet lépjek, most 50 felett miért csak 2500+ Xp kell?

(#55012) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Yi, Trynda buff..GGWP. Azt mondja a RIOT hogy nehez idoket elnek..Legalabb 8. kezdodik a moka.

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#55013) Darko_addict válasza Putyin90 (#55011) üzenetére


Darko_addict
őstag

Ciklikusan változik.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#55014) csipszikutya válasza kenwood (#55007) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Bedobott mid-re. Nem tudok midelni, fel is ajánlottam de senkinek nem kellett. Dianán kivül más ap champet nem tudok játszani, azt is csak jungelba.
Nem tudom, hogy kell roamolni, mikor van a jo idö rá stb. Ezért is hoztam a karthust, megnyomom az R-t és megy is a help. A másik problémám meg itt van, ap champel nem megy a farmolás (tudom, hogy a q és azzal könnyü, de mégsem nekem).
A végén meg direkt bementem meghalni, amikor már ugyis mindegy volt neki

(#55015) kenwood válasza csipszikutya (#55014) üzenetére


kenwood
veterán

roamolni karthussal nem konnyu, es az ignite nagyon rossz neki,mint minden ranged ap karakternek.
mobilisabb hossel erdemes a roamra koncentralni.
Karthusnal eleg,ha pusholsz annyira,hogy nem tud elmenni (persze ehhez kell vision es jungler support).
Ha shoppol, akkor miss,ha eltunik,mesz utana.

Ha tulelted az early gamet feed nelkul, es mar van parszaz stacked a teaeren, akkor minden konnyebb lesz. fosod a Q-t, van aoe slow, melee rangeben pedig brutalis pusztitast vegzel (ezert mindenkepp kell neki valami defenziv item is)

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#55016) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Mi a jó isten van ezzel? Már 54xx megánál jár..
Szerk: Most meg elkezdte ezt ( második kép ) akkor mi volt az a majd 5600 mega az 1665-ből? :) Egyre jobb

[ Szerkesztve ]

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#55017) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Tyler1-t unbannolták és egyből lvl30+os accocal ment nem? Ergó vissza kapta az accjait?

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#55018) Beni97 válasza AsakuraDave (#55017) üzenetére


Beni97
őstag

Vagy vett egyet és átnevezte.
Amúgy ha jól tudom, játszani játszhatott csak nem streamelhette.

(#55020) csipszikutya válasza kenwood (#55015) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Hát igen, ezek azok amikhez nem értek... De nem is akarok, utálok ott játszani

Másik, amiben elmondom a saját meglátásom, hogy szerintem Karthusnak miért felesleges a tear most. Régebben még aramon is vettem neki, most leszoktam rola. A pont alapu mr. pen nagyon op ha nem vesznek mr-t. Na most goldba nagyon ritkán látom, hogy valamelyik carry venné. Cipövel meg liandryval 1 max 2 mr-je marad nekik szal kb true dmg. Mivel nem mobilis a karthus én szeretek vele bemenni a tf-be és ott kitolni a dmg-t. Amire ezek az itemjeim megvannak kb akkorra lesz meg a tearen a stack is. Inkább a dmg-re megyek (tudom bronz...) de ha bemegyek a tf-be a carry kap 1-2 q-t meg e-t addig majd ráultizok és gg.
Bár a midlaner logikám, tapasztalatom nagyon is a 0-hoz van közelebb mint mondjuk 10-hez egy 100as skálán :))

(#55021) kenwood válasza csipszikutya (#55020) üzenetére


kenwood
veterán

Lehet tear helyett zhonya-liandry-hextech vonalon menni,esetleg Roa.
Az biztos,hogy a morello-full ap build nem jo neki, mert sehogy nem jutsz at frontlineon elve, igy hiaba van dmged,nem tudod kiosztani.

Azert erdemes a midet tolni, mert ott ha megtanulsz farmolni, akkor az adcvel is konnyebben megy.
Az alacsonyabb AD es AS miatt jobban kell figyelned a wavet.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#55022) Imilenni válasza AsakuraDave (#55017) üzenetére


Imilenni
addikt

Ez engem is érdekelne :D

Press "F" to pay respects.

(#55023) feri1014


feri1014
senior tag

Üdv!

Töltöm le a játékot és a kliens kegyetlenül lassú. Van valami megoldás erre? 7-8 órát ír jelenleg kb. 5Gb-ra. :F

Nem a netemmel van gond. Csak a LoL kliens tölt lassan.

[ Szerkesztve ]

(#55024) PuMbA válasza feri1014 (#55023) üzenetére


PuMbA
titán

Vírusirtó és hasonlók :)

Na, lehet hogy mégiscsak Silver 4-be térek vissza? Még 1 meccs és kiderül. Ha ez így lesz, akkor elismerem a RIOT-ot, hogy valamit jól csinál :) S- Nami-val, végre képesek voltak a csapattársaim arra a következő célra menni, amit én is akarok (és a helyes is nem utolsó sorban) és nem hagynak egyedül. Silverben még mindig nagyon nehéz a csapatmunka, mert nagyon sok a single player játékos. Ők akarnak egyedül menők lenni, az mindegy, hogy a csapat széthullik és veszít....

[ Szerkesztve ]

(#55025) feri1014 válasza PuMbA (#55024) üzenetére


feri1014
senior tag

Próbáltam mindent, nem segített semmi. Újratelepítettem az egészet és most már megy rendesen. :F

(#55026) Enigma1945


Enigma1945
őstag

végre holdünnep :)

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#55027) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Nem hivatalos, DE Penta

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#55028) Beni97


Beni97
őstag

Kikapcsolták a küldiket, mert én nem látok egyet se?
Hogy szerzek én így sikerélményt magamnak kezdő botmeccsen a napi első winért :O

(#55029) Beni97 válasza Beni97 (#55028) üzenetére


Beni97
őstag

már megvan hogy hibás

(#55030) stefyY válasza Beni97 (#55028) üzenetére


stefyY
őstag

Játszani se bírok... :DDD :DDD

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#55031) Beni97 válasza stefyY (#55030) üzenetére


Beni97
őstag

Hát igen, az egész beszart.

50-szer kellett az indítás gombra kattintanom, hogy elinduljon aztán vagy 10 talált meccs amiket más nem fogadott el és mikor bekerültem nem tudtam pickelni és másokkal együtt kidobott. :W

[ Szerkesztve ]

(#55032) Sordoran válasza Beni97 (#55031) üzenetére


Sordoran
addikt

Én mikor láttam, hogy fél perc alatt jön be a meccskereső, inkább bezártam programot. Meg se kérdezte, ki akarok-e lépni, beragadt háttérbe, így feladatkezelőből lőttem ki, mert nem indult újra. Most pedig belogolni is ki tudja mikor tudok, belépési sorban 20000 fölött, 6 percet ír. :U
Mire leírtam, már elkezdett csökkenni 20000-ről. :DDD (persze tudom, ha vissza is jutok, akkor is lassú lesz, így neki se kezdek most meccsnek)

Kis kérdés amúgy: valaki nem tudja honnan lehetne letölteni a belépési képernyő hátterét? (magát a képet, jó minőségben 1920x1080 kellene, de sajna csak 720p-set találok)

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#55033) Gentlelelele válasza Sordoran (#55032) üzenetére


Gentlelelele
aktív tag

Talán itt megtalálod őket.

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#55034) Jazz válasza Beni97 (#55031) üzenetére


Jazz
veterán

Nálunk euw-n "csak" annyi volt, hogy a matchmaking system összeomlott és ilyen 1 millió pontos diamond-master nidalee-s arcokat dobott be, akik úgy szétkapták a csapatot early-ben hogy mozdulni nem tudtunk. Enemy MMR 80%, nekünk 20%. :))

free your mind

(#55035) csipszikutya válasza kenwood (#55021) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Az ugralos hextechet szeretem neki.
Farmolni igen, tudom, hogy mid lanerrel kell megtanulni. Magaval a farmolasommal nincs gond, inkabb azzal, hogy hamar tiltelek. Meg ugye a masik, nem is akarok miden megtanulni jatszani. 1 season alatt 1-2x dob midre, szinte mindig tudok tradelni, most nem sikerult

(#55036) hugi0


hugi0
őstag

Pedig milyen kiraly volt ez a par nap.
lvl 8 - 9-es accountra is osztotta a napi first wint. ;)

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#55037) csoki46


csoki46
aktív tag

A hétvégén jut egy kicsit több időm a játékra, ha valakinek lenne kedve csatlakozni keressen nyugodtan.
knoxville46 néven megtalál. Silver I-II körül játszok jg és topot.

(#55038) hugi0


hugi0
őstag

ROC vs VIT ?
- ????? -

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#55039) stefyY


stefyY
őstag


Durván adja a skin... :)

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#55040) Jim-Y válasza stefyY (#55039) üzenetére


Jim-Y
veterán

Az a bard build... Meg a tarsaid creep score -ja.. Gondolom te is eleresztettel miatta pár könnycseppet. Tiszta bronz 😄 Gg amúgy

(#55041) stefyY válasza Jim-Y (#55040) üzenetére


stefyY
őstag

Mostanában az van velünk boton, hogyha jók vagyunk, win, ha nem, instalose, mert 2-3 agyhalottal nehéz...

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#55042) Plata


Plata
félisten

Felmentem a játékba és egy hőskapszula várt meg egy kulcstöredék,kapszulában Katarina,Master Yi és Xayah volt és egy hangulatjel.Ez miért járt,Az event miatt?

(#55043) Beni97 válasza Plata (#55042) üzenetére


Beni97
őstag

Szerintem az nem sima hőskapszula volt.
Az valószínűleg honor szint miatta kapszula volt. Hőskapszulában szerintem nem ad olyan champeket amiknek az össz értéke ekkora, mert akkor vagy csak a xayah-t kapod, vagy a kata+yi-t. Meg hangulat jelet se kapsz olyanból. A kulcstöredéket meg ha jól tudom, random dobálja és most pont kaptál.

(#55044) SkiDev válasza Plata (#55042) üzenetére


SkiDev
senior tag

Akkor szokott ilyeneket, mikor sokáig nem lépsz fel, legalábbis nálam úgy szokta. Így akar bevonzani. Mondjuk én még ekkora értékben nem kaptam, nálam marad az ~1k értékű lélektani határon. :D

[kép]
A pillanat mikor végképp rádöbbensz miben vagy irtózatosan gyenge. :))

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#55045) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Ugyan melyik "világbajnok" játékos vagy "menő" streamer Nunuzott JG-ben mostanában, hogy minden idióta azt hozza az utóbbi két napban és mindegyik egytől-egyig feedel vele?

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#55046) Beni97 válasza Darko_addict (#55045) üzenetére


Beni97
őstag

Streamben nem tudom, viszolt lcs-n hozták. Meg nem mondom melyik csapat vagy melyik meccs volt, mert én csak egy ilyen fun/fail vagy összefoglaló videóban láttam.

(#55047) hugi0 válasza Beni97 (#55046) üzenetére


hugi0
őstag

. . . nem sokat tett hozza a jatekhoz.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#55048) Plata válasza Darko_addict (#55045) üzenetére


Plata
félisten

Nunu junglerrel én is találkoztam.Szerencsére nem velünk volt,nem fogta fel hogy wardolva van a bozótos,folyton onnan akart meglepni. :U
Másik meg az idióta Jhin,az is bokorból akart ultizni,hiába nem láttam pontosan hol van Ziggs ultival így is elkaptam. :DDD
De megpróbálta újra azért.

(#55049) Beni97 válasza Plata (#55048) üzenetére


Beni97
őstag

Hát veszélyes is néha jhinnel elultizni.

(#55050) Sordoran válasza Darko_addict (#55045) üzenetére


Sordoran
addikt

Azért a 20-ból 1x sikeres ultiért viszik gondolom. Mint a Yasuo playerek is, nem zavartatva magukat, hogy 10 meccsen szívnak, ha 11. meccsen jól megy, már elégedettek magukkal. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.