Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39551) Jim-Y válasza szupermacs (#39550) üzenetére


Jim-Y
veterán

Hat en nem ismerem a magyar forditasokat szoval ugy nem fogok tudni irni neked, hogy ertsd is :S

Hogy mit epits egy karakternek azt nezd ki innen: champion.gg es vakon kovesd. Nyilvan ha mar nem lennel kezdo akkor nem kene vakon kovetni az ajanlott epitesi sorrendet, de egy kezdonek boven megteszi legalabb nem fog rossz dolgokat epiteni (nem nagyon...). :)

(#39552) szupermacs válasza Jim-Y (#39551) üzenetére


szupermacs
veterán

Rendben, köszönöm a segítséget!

Ez pedig mindenkinek: ha esetleg bárki vállalna egy pár játékot, akkor fel tud venni a játékban (persze csak ha van elég türelme). :D

(#39553) szupermacs


szupermacs
veterán

Egyébként kezdéshez Cho'gath vagy Alistar ajánlottabb ha ezek közül szeretnék választani? Vagy majd kialakul, hogy melyik fekszik nekem jobban a képességeimhez?

(#39554) Ryder1 válasza szupermacs (#39552) üzenetére


Ryder1
senior tag

Egyébként senki sem várja el tőled, hogy lvl30 alatt bárhol ne legyél noob. Arra való ez a 30 szint, hogy megtanulj játszani, megértsd a játékot. Szerintem felesleges még ennyire az elején belemerulni olyanokba, mint farmolas, profi buildek. Persze nezhetsz leírásokat, bajnokságokat, de azok közel sem olyan szinten vannak, mint amilyenen most te vagy. Probalgass mindent, ismerkedj a játékkal, karakterekkel, itemekkel. :D

(#39555) Jim-Y válasza szupermacs (#39553) üzenetére


Jim-Y
veterán

ChoGath egy eleg biztonsagos karakter es eleg eros is. En ot valasztanam a helyedben.

topra vagy mid-re vidd, topon full tank vagy AP, kozepen pedig AP.

[ Szerkesztve ]

(#39556) szupermacs válasza Ryder1 (#39554) üzenetére


szupermacs
veterán

Mennyire nehéz átszokni más karakterre ha belevágok egybe?

(#39555) Jim-Y: Köszönöm, megpróbálom akkor őt. Nagyon gáz a statom az adatlapom alapján vele? Nekem olyat is mondtak, hogy jungle-be jó még.

(#39557) Ryder1 válasza szupermacs (#39556) üzenetére


Ryder1
senior tag

Jó kérdés, én már kb két éve játszom, nekem max az újonnan megjelenő hősök jelentik az ismeretlent. Rengeteg hős van, kb lvl30-ra sem fogod ismerni az összes képességét. Kis szinten meg még nem vagy képben annyira, hogy tényleg tudj játszani egy karakterrel, szóval az átszokás sem lehet olyan vészes. :D Egyébként felvettelek barátnak (F2P KeepYaAlive)

(#39558) szupermacs válasza Ryder1 (#39557) üzenetére


szupermacs
veterán

Köszi szépen! :)

(#39559) Jim-Y válasza szupermacs (#39556) üzenetére


Jim-Y
veterán

Mire elered a 30-at addigra ha ki akarsz probalni egy uj host az nem fog kihivast jelenteni, botok ellen siman fogsz menni egy 20-0-5 -os statot kb barmelyik hossel. Szoval ettol nem kell tartanod. Kell talalni parat amelyekkel kitapasztalod a hos fuggetlen dolgokat
farmolas
trading
wardolas
objective-play
stb..
Utana mar tenyleg csak annyi lesz egy uj hos, hogy pickeled es mesz vele :)

(#39560) Dinter


Dinter
addikt

LeDuck otthagyja az Origent. UOL-ba mehetne, ha nem szüneteltetné :D

Legalább ő nem a playoff közepén lépett le, és tisztességesen távozott.

[ Szerkesztve ]

(#39561) jUUh


jUUh
addikt

Sziasztok, az lenne a kérdésem, ha lobbyból kilépek (nem ranked, normál vak mód), mert hárman instalockolnak mides karakterrel, és kilépek, ugye kapok 5 perc büntit. Nem gyakran lépek ki, de az öt percen kívül mit kaphatok még?

Samsung Galaxy S23+

(#39562) Ryder1 válasza jUUh (#39561) üzenetére


Ryder1
senior tag

Semmit, de minél többször csinálod, annál nagyobb lesz a "bünti". :D

(#39563) jUUh válasza Ryder1 (#39562) üzenetére


jUUh
addikt

Már egy párszor megcsináltam pár nap kihagyással, de szerencsére még nem kaptam érte nagyobbat... egy kicsit vicces, hogy én kapok büntetést, mert valaki instalockol :(

Samsung Galaxy S23+

(#39564) gali777 válasza jUUh (#39563) üzenetére


gali777
őstag

Nem azért kapod mert instalockolnak, hanem mert kilépsz. Honnan kéne tudnia a rendszernek, hogy te miért dodgeolsz? :D

[ Szerkesztve ]

(#39565) bucketb0b válasza jUUh (#39563) üzenetére


bucketb0b
őstag

Akkor ne dodgeld ki, nem kötelező. Elmész másik lanere játszani. Ha meg ennyire nem tetszik leafkolsz kezdőn néha mozogsz, hogy ne jöjjön be a leaverbuster stb. Kikaptok a körben, legalább a sok retard felfogja, hogy nem az a módja egy módnak, hogy belépek aztán szó nélkül instalock.
Ezért tartanám jó ötletnek a normal vak mód megszüntetését. Teambuilder mehetne aztán ott talán kevesebb retard lenne. (bár nyilván ott is lenne sok hülye aki bemenne egy lanere a másik után, mert az emberi hülyeség ellen nem lehet tökéletes védelmet biztosítani, de mikor látod, hogy adc kell a csapatnak és bepróbálkozik egy lb "adc" akkor sejtheti az ember, hogy az inkább egy mid akar lenni)

[ Szerkesztve ]

(#39566) glacious válasza bucketb0b (#39565) üzenetére


glacious
addikt

Ezért hamarabb bannolják örökre, mert kap 9 darab afk reportot.

(#39567) hugi0 válasza bucketb0b (#39565) üzenetére


hugi0
őstag

" Ha meg ennyire nem tetszik leafkolsz "

Ennel jobb tanacsot senki nem tudott volna adni !

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#39568) Imilenni válasza jUUh (#39561) üzenetére


Imilenni
addikt

Csak játsz rendesen, próbálj meg játszani. Mert tutira van még melletted egy olyan ember ilyenkor aki próbál normális lenni :D

Press "F" to pay respects.

(#39569) bucketb0b válasza glacious (#39566) üzenetére


bucketb0b
őstag

Nem fog hidd el ;)

(#39567) hugi0: miért? Normal tudod senkit sem érdekel.. ráadásul pl. ha miután beírom, hogy mid vagy ez meg az ki is választom utána ne válassza már akkor azt instalockkal és még neki álljon feljebb.. pont leszarom az érzékeny kis lelkét. ;)
ráadásul ha kérhetem ne beszélj erkölcsről (mert abba a kategóriába sorolnám ezt a kommented) olyan ranked felfogás után, hogy te inkább visszabuksz promokat meg direkt meccseket buksz el csak, hogy b5be játszhass tovább és "tanítsd a kicsiket" meg "tanácsokat adj nekik".. ha kérhetem kösz, písz. :B

[ Szerkesztve ]

(#39570) crey válasza bucketb0b (#39569) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Akkor én mondom neked, hogy a világ parasztsága az instalock és az afk is. Bakker tanuljatok meg másik rolet is játszani.
A dodge pláne.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#39571) DarkByte válasza bucketb0b (#39565) üzenetére


DarkByte
addikt

Egyébként team builder lesz az életben is valaha ranked-ben? Egyszerűen nem tudom megérteni mi a francért nincs még.

Azt esetleg el tudom képzelni hogy ha mellette a normál draft pick-es ranked-et is meghagyják akkor azok hátrányba kerülhetnek értelmes játékok szempontjából, de ez könnyen orvosolható ha direktben cserélik. Persze lehet azt pedig nem lehet csak úgy mert a ligaversenyeken mindenütt ez a pick megy.

Ígérgetni azt tudnak. [link]

Én is dodge-olom azokat a játékokat amik már az elején látszanak hogy értelmetlenek (2 mid, 2 jungler, stb.) Inkább várok 5 percet, mint végigszenvedek 20-at. Mellesleg LP-ben is nagyobb a "büntetés" az első dodge-hoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#39572) Cyberneko válasza bucketb0b (#39569) üzenetére


Cyberneko
tag

de miert jobb a ~20 perc afk, mint a ~5 perc varakozas, ha dodge-olsz? (Normalon odc)

(#39573) bucketb0b válasza DarkByte (#39571) üzenetére


bucketb0b
őstag

Normalról volt szó nem rankedről és az ottani afkról vagy dodgeról :)

(#39572) Cyberneko: azért, mert vagy 10 után az az 5 perc nem 5 hanem 15-25 meg ki tudja még mennyi. Pontosan nem tudom nem szoktam dodgeolni, de már láttam olyat haverom miatt, hogy 20 percet kellett volna várni egy game előtt.. ő is sokat dodgelt az ilyen pickek miatt.

[ Szerkesztve ]

(#39574) Ryder1 válasza bucketb0b (#39573) üzenetére


Ryder1
senior tag

20 perces várólista inkább a meccseken lévő afk-olások miatt jár. Dodge-olni kéne párat egymás után szerintem, hogy 20 perc legyen.

(#39575) bucketb0b válasza Ryder1 (#39574) üzenetére


bucketb0b
őstag

Nem tudom még nekem nem voltak ilyenek, 1-1 alkalommal volt mikor kaptam 5 percet, mert aramban dodgeltam mivel nem volt kedvem xy champpel játszanom, de haverom inkább dodgelja a gamet, nem kockáztat :DDD

(#39576) TheProb


TheProb
veterán

Ezek közül a Tier listek közül szeritetek releváns vmelyik? Persze tudom, hogy minden egyéni skillektől függ, de kiindulásnak nem rossz, gondolom.

[link]
[link]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#39577) Dinter válasza TheProb (#39576) üzenetére


Dinter
addikt

Én a rankedboost tier listjét szeretem a legjobban.

(#39578) RangerFox válasza szupermacs (#39553) üzenetére


RangerFox
veterán

Ohh, olyan kis szinten beviszel egy Azirt vagy Lissandrát, és az enemy azt se tudja hogy léteznek olyan champek :DDD

Amúgy minden lane-re vegyél min. egy champet.
Top: Cho Gath
Jungle: (oylan kis szinten nem kell), de am Warwick
Mid: Annie
Adc: Ashe
Supp: morgana-blitz pl

(#39579) Cyberneko válasza bucketb0b (#39575) üzenetére


Cyberneko
tag

Random custom game-ket kell csinalni, abbol ki lehet dobni barkit.
plrblem solved :)

Mondjuk, ez is egy erdekes kerdes, eletemben nem dodge-oltam arambol, szamomra az arrol szol, hogy van, amikor a fánk rossz oldalan vagyunk, abbol kell a letobbet kihozni. hiszen a neveben is benne van, random.

[ Szerkesztve ]

(#39580) Beni97 válasza Cyberneko (#39579) üzenetére


Beni97
őstag

Én ha normálozok mindig először beírom, hogy hova szeretnék menni. Ha látom hogy előttem már beírta valaki a magamnak kívánt lane-t akkor hagyom és megyek máshova. Ha megveszek egy champet akkor persze egyből pickelem is, viszont általában sokat gondolkodok, hogy melyik champel játszak.
Ha beírom hogy hova szeretnék menni(pl. top) és ezt más leszarja és pickel oda egy champet, én is leszarom és pickelek egy champet oda ahova én írtam. Ilyenkor sokszor beírom. hogy i go feed, és általában bejön a tervem és kilép valaki. Ha nem akkor ez van, duo top, duo mid, duo jungle, nem érdekel.

(#39581) TheProb


TheProb
veterán

Megvettem Nau-t Leo mellé, láttam most elég op. Remélem leszek vele olyan jó, mint leonával :D

Más: S3-ban toltam effektíve utoljára, jól látom, hogy jelenleg már nem a gold/sec-es quint a menő, hanem a hp-s?

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#39582) Ryder1 válasza TheProb (#39581) üzenetére


Ryder1
senior tag

Akár lehet HP-s, de inkább armor a tankos supportokon.

(#39583) Jim-Y válasza TheProb (#39581) üzenetére


Jim-Y
veterán

Nekem is megvan Naut tenyleg nagyon fun vele jatszani de az ember konnyen abba a hibaba esik, hogy azt hiszi, hogy mar az elejen is tankos pedig ez nem igaz. 1-2 tankosabb item utan lesz eleg tankos akkor mar kibirja hogy o legyen az engage utana pedig mehet az ulti a carrykre. De addig.. hat sokszor meg tud vele halni az ember :/

(#39584) grepa92 válasza TheProb (#39581) üzenetére


grepa92
csendes tag

Nekem személy szerint Naut még jobban bejött/bejön mint Leona, abból a szempontból mindenképpen, hogy eredményesebb tudok lenni vele. Valamint az is nagy plusz pont vele kapcsolatban, hogy ha szükséges akkor a hátadra tudod venni a csapatot. (Supportként persze ez nem garantálja a győzelmet)

Bár nekem még nincs rúnázva de Quintre HP/Armor, de inkább Armor, az okosabbak azt mondják, illetve azt olvastam, hogy elég neki Seal-ben a HP. (Hogy az scaling vagy flat az már inkább egyéni ízlés kérdése)

(#39583) Jim-Y: Nekem is megvan Naut tenyleg nagyon fun vele jatszani de az ember konnyen abba a hibaba esik, hogy azt hiszi, hogy mar az elejen is tankos pedig ez nem igaz. 1-2 tankosabb item utan lesz eleg tankos akkor mar kibirja hogy o legyen az engage utana pedig mehet az ulti a carrykre. De addig.. hat sokszor meg tud vele halni az ember :/

Igen, ez az első pár meccsen nálam is megvolt, azóta szerencsére berögzült, hogy csak nagyon indokolt esetben mehet az engage pre-6, addig inkább passzívan játszok. Utána már az ulti is segíthet annyit, hogy megnyerjük a tradet. Ha pedig már tankos itemek is vannak... na akkor kezdődik az igazi móka. :D

[ Szerkesztve ]

http://www.lolskill.net/summoner/EUNE/grepa007/summary

(#39585) TBT


TBT
addikt

Az idén:
Championship Kalista

A Victorius Skin is hamarosan bejelentésre kerül! :C

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#39586) Evil Snowman válasza TBT (#39585) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Mikor érkezik? Nem tudtam kihámozni a szövegből. :B

(#39587) TBT válasza Evil Snowman (#39586) üzenetére


TBT
addikt

Szeptember végén, amikor kezdődik a Világbajnokság.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#39588) Evil Snowman válasza TBT (#39587) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Köszönöm szépen. :R Ha jól látom lesz Championship ward skin is. Akkor ezek insta buy-ok. (Shyvana meg thresh skin már megvan ebből). :B

[ Szerkesztve ]

(#39589) IstvánLászló


IstvánLászló
senior tag

Tiszteletem mindenkinek segítségeteket kérem, tegnap az esti órákban leálltak leálltak a szerverek ez ténylegesen igaz.Kérdezném mindenkitől hogy észleltétek a leállást?
Több órai munkám veszett kárba valószínűleg, mert erre nem is gondolhattam hogy a szerveren szervizelési munkán dolgoznak de legalább ki-írhatnák??, beloginozásnás-után is hogy szerver karbantartás folyik .
A lényeg hajnalban gondolkoztam mi a bánat lehet a megoldás hogy a gépem hálózata mért?? :W , nem akar kapcsolódni és úgy döntöttem hogy még-egy próbát csinálok.
A Lolt le is szedtem a gépemről ahogyan kell.A c-meghajtón maradó dolgokat és még lol-ból fent is maradó+könyvtárak-+ máshol is de nem-megyek-bele részletezni fölösleges már mind-egy.
A Lola-fel-telepítésére tudjuk váni is kell nem is keveset, türelmes ember vagyok de a vérnyomásom igencsak ingadozott már, hajnalban és viccelődtem még, éppen ébren is levő családtaggal hogy,"HAJNALBAN A NAP IS MÁS......", persze ő-is nevetett és befejezze Lola vége a telepítést és végre igen kész és lettünk örültünk.
De láttam hogy nagyon izgul és mondtam meglátjuk mi??, lesz Lola inddiása után hát lett-is vérnyomásom magas most igen főnt és nem-ingadozott és egekbe szökött. :W tényleg nagyon.
A beloginozás-ig csak nem indult-el, családtagom bánatosan és álmosan mondta ebből most sem lesz játék.
A lényeg most értem haza, gépet bekapcsolom és közben intézem dolgaimat és most végre leülök és Lola_indítása és_teljes a kudarc.A családtagom szómórú és barátom is készen-vagyunk, mit kellene lehetne még csinálni tenni???

Utóirat: Az óprenrácios-redszer XP-SP3 újrahúzva drájverezése rendben van és csak kérni-szeretném a hozzászólókat hogy építőszándékú és kritikára nyitottan is várom.
A hozzászólással segítsetek és ne-zárjuk rövidre a témát azzal hogy xp-már régi.Tudom nekem is ez-lenne első hozzászólásom de határozottan tudom hogy működik a Lola-
Minden segítségnek örülnék ha megosztanátok a tapasztalatokat és köszönöm hozzászólásotokat is. :)

A szerverek működnek nem-tudom még.

[ Szerkesztve ]

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#39590) gali777


gali777
őstag

A kábszi nem játék :(

(#39591) Kanczy válasza IstvánLászló (#39589) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Szívesen segítek, de ezen sokat könnyítene, ha érthető formában írnád le a mondandód.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#39592) glacious válasza Kanczy (#39591) üzenetére


glacious
addikt

Mi nem érthető belőle? Minden tanácsot meghallgatott, de semmi haladás és teljesen el van már keseredve, de az XP-t nem cserélné le valami miatt. Pedig egy win8.1 gyorsabban települt volna fel.

IstvánLászló (#39589): Le tudnád írni, pontosan a géped konfigurációját?

Processzor, RAM mennyisége, grafikus vezérlő, alaplap
(pontos típusok, nem csak a gyártó)

[ Szerkesztve ]

(#39593) IstvánLászló válasza Kanczy (#39591) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

Tiszteletem mindenkinek segítségeteket kérem.

Nem vagyok,"TROL" tegnap az esti órákban leálltak a szerverek ez ténylegesen igaz?
Kérdezném mindenkitől hogy észleltétek a leállást?
Több órai munkám veszett kárba valószínűleg, mert erre nem is gondolhattam hogy a szerveren szervizelési munkán dolgoznak de legalább ki-írhatnák??, beloginozás-nál vagy elötte-is hogy szerver karbantartás folyik.

Ezért biztosan nem enged beloginozni 100%, ha a szerver nem válaszol mint le is írtam.

1:) Esti órákban időpontot nem tudok mondani, véletlen jöttem-rá hogy leálltak a szerverek, most kaptam az infót hogy Óceánia régióban nem volt szerver leállás.
2.)Európai régióban és többi szerverek is álltak.

Erről tudsz mondani valamit, mit nem jó. :)

Nem szándékom a fórumot és hangulatát zavarni és senkinek galibát csinálni, hol tudhatok erről bővebb infót kapni.

Nem tudom mi a nem érthető nem szórakozásból írom most a válaszomat.

Kérlek légy szíves hol kérdezhetem meg ha a téma nem-idevaló, melyik fórumon kaphatok választ.

Kösz ha segítesz nekem is.

[ Szerkesztve ]

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#39594) ChromeX válasza Evil Snowman (#39588) üzenetére


ChromeX
addikt

Nekem a riven :p

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#39596) Kanczy válasza IstvánLászló (#39593) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Egy ötletem van csak: Szerbiában és Bulgáriában (ha jól emlékszem) az egyik internetszolgáltató ügyfeleinél probléma van a bejelentkezésnél két patch-csel ezelőtt óta. Lehet, hogy nálad ez a mai patch-csel jelentkezett... nem tudom, mi a megoldás rá, és sajnos más ötletem sincs, ne haragudj. Remélem megoldódik :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#39597) ClydeBeka2 válasza IstvánLászló (#39593) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Ki volt irva, hogy jön a patch.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#39598) Evil Snowman válasza ChromeX (#39594) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Az is nagyon szép. Kár, hogy akkor még nem LoL-oztam. :(

Mondjuk ez a hónap elég deficites lesz, mert a Project Leona skint is szeretném bezsákolni, ami 1350 RP lesz. :DDD

(#39599) TBT válasza ChromeX (#39594) üzenetére


TBT
addikt

Igen, az nagyon szép skin. Tavaly azt mondták, hogy az idén elérhető lesz az is, persze nem 975RP-ért, mint régen, hanem 1350 RP-ért, mert Riot Game$$$$$$.
Mert ugye tavaly az azelőtti Championship Thresh skin volt elérhető (Shyvana volt az új), aztán egyből rákérdeztek, hogy a Riven skinnel mi van. Akkor mondták, hogy az majd 2015-ben lesz elérhető. Várom én is!

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#39600) TBT válasza Evil Snowman (#39598) üzenetére


TBT
addikt

A megjelenéstől számított 1 hétig csak 975RP lesz (kedvezményes áron), utána árazzák át 1350RP-re. Szóval, ha spórolni akarsz az RP-vel, akkor a megjelenéskor húzod be.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.