Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) ko9 válasza ChromeX (#7998) üzenetére


ko9
addikt

Ezt én is láttam. DE másik forrás szerint:

Diana
Crescent Strike damage reduced to 70/110/150/190/230 (+0.7*AP) from 80/125/170/215/260 (+0.8*AP).
Lunar Rush's cooldown increased to 25/20/15 seconds from 20/16/12 seconds.
Base HP/5 reduced to 6 from 9.

A kiemelt rész az eltérő.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8002) Drakuf


Drakuf
tag

Akiket esetleg érdekel elo boost írjon privátot vagy vegyen fel skypeon: drakuf .:)

(#8003) ChromeX válasza Kanczy (#8000) üzenetére


ChromeX
addikt

hát nemtudom miden a poke-ja miatt tudott erős lenni aztán ultival elmenni a killért, ja és ugye ő melee tehát eléggé szüksége van rá. mindenképpen megfogja érezni

ko9: istenem ne már... 4 spellből 3at nerfelnek, bőven elég lett volna a q-ját amugy

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#8004) ChromeX


ChromeX
addikt

tribunal: [link]

legszivesebben mindegyiket megbüntettem volna :D

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#8005) kenwood válasza Drakuf (#8002) üzenetére


kenwood
veterán

van vmi ertelme az elo boostnak ?
ha nem vok eleg jo,h felmenjek 1100 fole,akkor mit kezdek az 1400as ellenfelekkel ?

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#8006) Drakuf válasza kenwood (#8005) üzenetére


Drakuf
tag

Elo boostnak akkor van, ha valaki jobbnak érzi magát annál a szintnél ahol van, vagy lusta felhúzni. Mindenesetre én személy szerint a coachingot/duozást részesítem előnyben, ahol a megrendelőnek el tudjuk magyarázni, hogy mit hogyan csináljon, ezáltal fejlődik a játéka. :) Na, de nem akarom magunkat itt hirdetgetni szóval, ha valakinek valamilyen kérdése van írjon privátot vagy vegyen fel skypeon: drakuf

(#8007) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Valakinek nincs itt egy felesleges dota 2 beta kulcssa vagy accountja ? Jól jönne, mert egy csicska ge*i a supporton keresztül belopta az accomat és még úgy sem akarják visszaadni, hogy minden infot megadtam nekik amit csak kértek :( :F .

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#8008) 1NST1G8R válasza ChromeX (#8004) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

DAT Item set. :DDD

Fortune doesn't favor fools.

(#8009) sunnymarcell válasza kexksz (#7997) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

legalább ez is valami 450 eurós skin lesz?

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#8010) kexksz válasza sunnymarcell (#8009) üzenetére


kexksz
addikt

Penny Arcade Expon osztogatják, mint ahogy a videó nevében is benne van, illetve a leírásában.

(#8011) superfinest


superfinest
tag

Üdv!
Valaki tudna adni Ryze-ra egy jó felépítést adni?
Köszönöm.

(#8012) reflxx válasza superfinest (#8011) üzenetére


reflxx
aktív tag

én így szoktam : teats of g. > roa -> haunting guise ->abyssal -> fh

(#8013) superfinest válasza reflxx (#8012) üzenetére


superfinest
tag

Egy kicsit érthetőbben egyébként ez csak 5 és 6ot lehet. Még kezdő vagyok.

(#8014) Solad válasza reflxx (#8012) üzenetére


Solad
őstag

Ha mgveszed a tears-t abból azárt valamikor illik archangelt csinálni, a guise-t pedig lecserélném egy banshee-re, abbyssal helyett meg inkább viod. Legalábbis részemről :)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#8015) reflxx válasza superfinest (#8013) üzenetére


reflxx
aktív tag

6. a cipő

@Solad én sokat próbáltam nekem ez bejött eléggé :DD

ja és természetesen tears nem teats :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8016) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Istenem milyen állatfajok vannak easten, felléptem napi winért de kár volt... 19. percben leaveltem pedig még soha a büdös életbe nem léptem ki, de van amit már én sem bírok... Remélem bannolja az accomat riot, véletlenül se lépjek fel oda újra. :)

(#8017) reflxx válasza kexksz (#8010) üzenetére


reflxx
aktív tag

Elérhető lesz store-ban is pax sona.

(#8018) ko9 válasza reflxx (#8017) üzenetére


ko9
addikt

Ezt honnan tudod? Tudtommal még nem volt elérhető Storeban PAX skin. Nem láttam még se PAX Jaxet, se PAX TFet, se PAX Sivirt. Van még PAX Skin? :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8019) reflxx válasza ko9 (#8018) üzenetére


reflxx
aktív tag

[link]
Phreak: AFAIK Arcade Sona will be equivalent to Metal Rammus:

Given out at a convention, but available to everyone.

[ Szerkesztve ]

(#8020) sagem válasza ko9 (#8018) üzenetére


sagem
addikt

egyébként logikus lépés, hogy megvásárolhatóvá teszik, ez is bevétel nekik. A legtöbb osztogatott pax-os skin egyébként is az ebayen végezte..

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#8021) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Jó, ennek már nincs értelme... tegnapelőtt 8-2 volt a historym, azóta kb. 2-15, és mindig fogyatékosokat kapok. 1100 wines AP Master (!!!) Yi 0/8 és hasonlók. És egyszerűen nem hiszem el, hogy mindig az ellenfélnél vannak a normális emberek. Mindegy, hogy a botlanet megnyerem a spanommal 8/0-ra +70 farmmal, vagy topot és midet nyerjük meg külön, a végén mindig veszítünk. Már nem tudom, mit csináljak... :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#8022) Fail3D! válasza Kanczy (#8021) üzenetére


Fail3D!
addikt

kezd el felhuzni a westes accot ott a normal gamek szinvonalasabbak mint easten... sot benanak is erzem magam ott soxor.

(#8023) Pedro78 válasza superfinest (#8011) üzenetére


Pedro78
senior tag

Kezdes: 1-es cipo 3 poti

Utana mehet a tear of es reszemrol catalyst the protector

sorcerers csuka, glacial shroud esetleg hextech

vegere igy nezzen ki : sorcerers cipo,RoA, Banshees,Frozen Hearth,Will of the ancients es Archangels staff

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#8024) Pedro78 válasza Fail3D! (#8022) üzenetére


Pedro78
senior tag

west is ugyanaz a szar...

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#8025) Fail3D! válasza Pedro78 (#8024) üzenetére


Fail3D!
addikt

rankedet meg nemtoltam mert nincs eleg hosom... de jatekelmeny szinten sokkal jobban tunik mar a normal... eleg sokat voltam easten, de elment a kedvem az ottani gamektol... amennyit nyerek annyit el is bukok utana... mikor egy na akar 10-12 minuszos kort lenyomsz kicsit idegesito... es ha blindpickben ilyen jo tud lenni a jatekos garda akkor rankeden gondolom ennel mar megint csak jobb lehet.

na majd kiderul csak nem akarok olcso hosoket venni csak amivel szeretnek is majd jatszani... azert meg meg kuzdeni kell ip szempontbol... max elmegy a kedvem a westol is es mar tenyleg nem lesz szuksegem gepre.. el leszek telon netezve:)

[ Szerkesztve ]

(#8026) Pedro78 válasza Fail3D! (#8025) üzenetére


Pedro78
senior tag

Van win streaked ok, de lesz loss streaked is nyugi.Tapasztalatbol mondom.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#8027) Pedro78 válasza Kanczy (#8021) üzenetére


Pedro78
senior tag

Ha jol megy a lane, (top/midre gondolok foleg, botrol nehezebb elmaszkalni) akkor menj gankelni es segitsd a csapatod, neha bejon.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#8028) superecneB válasza Fail3D! (#8022) üzenetére


superecneB
őstag

Teljesen ugyan az a west és az east, semmi különbség... Ja, de igen, orosz mocskok helyet francia mocskok, török balfaszok helyet spanyol balfaszok, szerintem tök mindegy... Mind két szerveren játszom, semmi különbséget nem érzek... Ugyan az a szar, a kolléga szavaival élve...

(#8029) kexksz


kexksz
addikt

Eszembe jutott valami: Játszunk itt páran PHról, nem akarunk valamit tolni csak PHs csapatokkal összerakva? 5v5-ökhöz lehet nem lennénk elegen, bár ki tudja. 3v3 mehetne, vagy akár csak egy ARAM. :)

Westen gondoltam, legalábbis én ott vagyok, de senki nem tiltja meg hogy Nordicon is legyen. :D

[ Szerkesztve ]

(#8030) Solad válasza kexksz (#8029) üzenetére


Solad
őstag

Támogatom!
Időpontnak próbáljunk ki egy szombat estét (akár máskor is jó, ha valaki bulájkodni megy, én hullán fogok itthon dögleni :D)

EUW szombat 20:00
1. kexsz (k4csa)
2. Solad (TiTuSzKa)
3.
.
.
.

Másold és írd magad a végére

[ Szerkesztve ]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#8031) reflxx válasza kexksz (#8029) üzenetére


reflxx
aktív tag

én benne vagyok :D

(#8032) sasa311 válasza Solad (#8030) üzenetére


sasa311
veterán

EUW szombat 20:00
1. kexsz (k4csa)
2. Solad (TiTuSzKa)
3. Sasa311 (Tahoparaszt)

70%-ot adok neki, ha asszony közbe nem szól. ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#8033) n a x v i L válasza Solad (#8030) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Én is mennék, ha lenne mivel .. :( Valaki tud valami tippet, hogy mivel győzzem meg a supportot, hogy adja vissza az accomat? Valaki most úgy használja mintha a sajátja lenne -.-.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#8034) ko9 válasza Solad (#8030) üzenetére


ko9
addikt

13as akkom van, ha az megfelel szívesen megyek :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8035) kexksz válasza n a x v i L (#8033) üzenetére


kexksz
addikt

Írd meg nekik ezt, hogy valaki belopta és úgy használja mintha a sajátja lenne, és kérdezd meg, hogy mik a lépések ahhoz, hogy azonosíthasd magadat és visszaszerezd, válaszolni fognak.

(#8036) superecneB válasza n a x v i L (#8033) üzenetére


superecneB
őstag

Erről mesélhetnél, ez nekem új. Az e-mail címed is ellopták?

(#8037) Pedro78 válasza sasa311 (#8032) üzenetére


Pedro78
senior tag

EUW szombat 20:00
1. kexsz (k4csa)
2. Solad (TiTuSzKa)
3. Sasa311 (Tahoparaszt)
4. Pedro78 (P3dr01)

50%-ot adok neki, ha asszony közbe nem szól. :U

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#8038) 1NST1G8R válasza Solad (#8030) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Nekem Easten meg NA-n van csak accom. :( Azaz van westen is de ahhoz meg hozza se nyultam. Ha Eastre is terveztek valamit szivesen csatlakoznek (LVL24 vagyok). :))

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#8039) feri1014 válasza n a x v i L (#8033) üzenetére


feri1014
senior tag

Nekem is lopták el accom. Pont azokban a napokban mikor nem voltam otthon. Hazaérve jó kis meglepetés volt. Leírtam nekik, hogy a felhasználónév/jelszó páros stimmel, de még sem tudok belépni. Kérték a felhasználónevet, summoner nevet, azt az e-mail címet, amivel regisztráltam és a szervert. Kaptam egy egyszer használatos jelszót, amivel a honlapon belépés után egyből jelszót kellett váltani.
Amúgy az én accomat is úgy használta, mint ha a sajátja lett volna. :F Szerencsére az rp-hez nem nyúlt hozzá.

(#8040) n a x v i L válasza kexksz (#8035) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Minden adatot megadtam nekik amit csak kértek, de az tartja vissza őket, hogy nem tudtam nekik adni egy transaction vagy megerősitő id-t ami rp vásárlás után jár. Leirtam nekik mindent, amit csak tudtam és csak én tudhatok, de nem nagyon akarják igy sem visszaadni.

feri1014: Akkor te jól jártál, ha azonnal kaptál egy ideiglenes jelszót. Én három napja nem birok mit kezdeni velük.

[ Szerkesztve ]

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#8041) superecneB válasza feri1014 (#8039) üzenetére


superecneB
őstag

És hogyan fejtette meg a jelszavad valaki?

(#8042) feri1014 válasza superecneB (#8041) üzenetére


feri1014
senior tag

Fogalmam sincs, hogy mi történt. Azóta sem volt semmi probléma. Pedig akkor sem egyszerű jelszót használtam. Nem is adtam meg adatot az accommal kapcsolatban sehol.

(#8043) superecneB válasza feri1014 (#8042) üzenetére


superecneB
őstag

Érdekes. Van automatikus log-in? Régen Steamen loptak el valami programmal úgy accot hogy akinek auto log-inen volt, valahogy a program leszippantotta az adatot.

(#8044) feri1014 válasza superecneB (#8043) üzenetére


feri1014
senior tag

Lehetséges. Azóta sem tudom, hogy történhetett. Azt sem, hogy pontosan mikor. Utolsó nap mikor otthon voltam még betudtam lépni, pár nappal később már nem. 3-4 hónapja történt és azóta minden ok az accommal. Szerencsére.

(#8045) reflxx válasza Pedro78 (#8037) üzenetére


reflxx
aktív tag

EUW szombat 20:00
1. kexsz (k4csa)
2. Solad (TiTuSzKa)
3. Sasa311 (Tahoparaszt)
4. Pedro78 (P3dr01)
5.reflxx (reflxxzOor)

99%-ot adok neki, ha anyám vagy az alkohol közbe nem szól :DDD :DD

(#8046) kexksz


kexksz
addikt

Valaki esetleg tud TSt ahol elférnénk a PHs cucc alatt?

Amúgy ha ARAMot tolunk akkor szerintem jöhetnek olyanok is, akiknek nincs 30-as accountjuk Westen, ha akarnak. (Így mondjuk rúna nem lesz, de ARAMban annyira nem big deal.)

[ Szerkesztve ]

(#8047) Honzi válasza kexksz (#8046) üzenetére


Honzi
senior tag

TS szobát tudok adni.
Házi ts de nagy részt folyamosan megy.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#8048) zeli


zeli
aktív tag

Nekem is van TS, ha kell esetleg.

Ha EUNE szerveren lenne jönnék, de a West-en lévő karim csak 10-es :(

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#8049) ko9 válasza kexksz (#8046) üzenetére


ko9
addikt

Szintúgy van TS. Megy privi az adatokkal.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8050) Stormcharger


Stormcharger
csendes tag

Sziasztok!

Láttam én is ezt a "refund" dolgot PBE-n, és észrevettem, hogy csak egy bizonyos idő intervallumon belül megvásárolt skineket lehet visszaadni. Ez vajon direkt ilyen elven fog működni, hogy teszem azt egy hónappal ezelőtt amiket vettél abból hármat adhatsz vissza, vagy meglesz oldva, hogy mindegyik mellett ott lesz a kis "refund" gomb?

Válaszotokat előre is köszönöm, már ha van már erre válasz. :)

No pain, no gain.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.