Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) sasa311


sasa311
veterán

3v3-ba nincs ranked?

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#10002) reflxx válasza sasa311 (#10001) üzenetére


reflxx
aktív tag

van, de csak team ranked

(#10003) Dani_kp válasza Dani_kp (#9999) üzenetére


Dani_kp
őstag

Meg is van.

https://ingatlan.com/33821564

(#10004) superecneB válasza zeli (#10000) üzenetére


superecneB
őstag

De fontos tudni, hogy csak akkor, ha hisztizel a supportnak. Legalábbis én nem kaptam semmit, mikor egyik este megvettem egy hőst és másnap 6300->4800 lett az ára.

(#10005) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Phreak evelynnel játszik és DFG-re épít. Hát nem tudja, hogy nerfelték mindkettőt? ;]

[ Szerkesztve ]

(#10006) superecneB válasza BoneDragon (#10005) üzenetére


superecneB
őstag

'Tons of damage ;]

(#10007) BoneDragon válasza superecneB (#10006) üzenetére


BoneDragon
veterán

Csinált egy pentakillt brandel, erre visszafelé beleüt a mobba 20hp-val és meghalt. :C :C

(#10008) ClydeBeka2 válasza Dani_kp (#9996) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Épp ezaz :) Bár inkább azon csodálkozom h ilyen balfaszokkal még ilyen "magasan" vagyok :))

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#10009) kexksz válasza Dani_kp (#9996) üzenetére


kexksz
addikt

Ha nincs afk bármit le lehet carryzni, főleg olyan elon, ha van az más tészta, de az nem mindig van.

(#10010) sagem válasza kexksz (#10009) üzenetére


sagem
addikt

ez továbbra sincs így. Ne a 2000 elosok véleményéből induljunk már ki, ha kérhetem, köszönöm. Egy átlagnál picit jobb user (mondjuk legyen 1600 elon) talán ha 10-ből 1szer fog egyedül lehozni egy meccset (mondjuk 1200 elon), 3 normálisan játszó, és két gyengébb ellenfél ellen. Ha a csapatodnak nincs egy cseppnyi esze sem, az ellenfél pedig külön-külön gyengébb, de csapatként együttműködnek, akkor lehetsz te akármilyen csillagharcos, akkor sem fogsz nyerni.

Érted, Messi (vagy akármelyik sztárfocista), el tud dönteni egyedül egy meccset, de ha a pusztautolsó előre fc-ben játszik, egy európai középcsapat ellen, akkor lehet ő akármilyen tehetséges is, nem fogja megnyerni a meccset.

"egyedül nem megy" - szerintem.

(A példám annyiban sántít, hogy ebben a játékban egy 2000+ elos talán lehoz egy 1200-1400 elos meccset egyedül..csak hányan is vannak 2000+ elo fölött? nem ők az átlag, akiket alapul kell venni :) )

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#10011) kexksz válasza sagem (#10010) üzenetére


kexksz
addikt

Épp ezért van az elo. Ha vagy olyan jó, hogy lehozd a meccset, akkor nagyobb elora valo vagy, ha nem akkor nem. Nem mindenki titokban 2k elos csak le van ragadva - ahol le vagy ragadva annyi elot érsz. Minél jobb vagy annál könnyebben carryzed a nálad kisebbeket.

Én pl megkockáztatom, hogy olyan 1400ig 10-ből 9szer tudnék nyerni. Múltkor volt velem rankeden egy olyan 2.1k elos gyerek smurffel, hogy 30 játékkal volt 1800 elon, 10 perc alatt topon 120 körül farmolt úgy, hogy közben midemet gankelte 3szor és lesariztunk. Asszem 11/0ban volt mikor 20 percnél feladták. Nemrégiben volt egy ilyesmi Tristanank is 22/1ben, vagy ilyesmiben. Ezeknek 1.8k elo olyan, mint nekünk mondjuk lv20asok ellen játszani. :D

Ha jobb vagy, mint az adott elo szint, egyszer ígyis-úgyis feljebb kerülsz. Ha nem hát nem. 1200 elo is a ranked playerek top 25%-a. (volt egy éve, gondolom most is e körül van)

Az emberek együtt működnek, (jobb esteben, persze nem minden játékot lehet megnyerni) ha látják, hogy jobb vagy, és carryzed őket. (Értsd: 10 perc alatt elfeedeltetnek, ha kb annyit tudsz hogy megtartod egy 1200 elos ellen a lanet ugyanannyi farmmal, akkor nem fognak indokot érezni rá, hogy bízzanak benned, mert nincs is.)

[ Szerkesztve ]

(#10012) mandin válasza kexksz (#10011) üzenetére


mandin
senior tag

Szerintem sem van így. Ez egyértelműen egy csapatjáték, néha adódhat olyan helyzet, hogy egyedül lehozol egy meccset, de 90%-ban ha nem jó csapatot kapsz lehetsz te akárki, ki fogsz kapni, főleg ha az ellenfél jobban együttműködik mint te. Solo rankeden egyelőre nem tudok mit csinálni, team-el viszont 1400 felett röhögve megvan.

(#10013) aNorganiK_ válasza kexksz (#10011) üzenetére


aNorganiK_
tag

ha normális a csapat és van teamwork... lehetsz akármennyire elfeedelve kifocuszolnak és ennyi... meg se tudsz moccani...

--- too weird to live too rare to die ---

(#10014) nagyzoliph válasza aNorganiK_ (#10013) üzenetére


nagyzoliph
csendes tag

Egyszerű a képlet: ha nem tudod lecarryzni, keress duo társat!(ketten már röhögve le kell carryzni egy meccset 3 balfasszal melletted is) Ha zavar, hogy sza.r a csapat, gyerünk ranked team-re. Ha mind2re lusta vagy, akkor meg ne sírj azért mert sz.r ELO-n vagy!

1200 ELO-sok 3/4 e meg nem focusál már ha 3 sec-el később mész be teamfightba mert buták...

[ Szerkesztve ]

(#10015) kexksz válasza mandin (#10012) üzenetére


kexksz
addikt

Ez nem feltételezés, ez tény. Nézd meg az eloboostereket, akik 1 hét alatt húznak fel 1k-ról platinumra accountokat.

(#10016) Drakuf válasza kexksz (#10015) üzenetére


Drakuf
tag

Teljesen igazat adok neki. :)

Mindenki azon az elo-n van amit megérdemel.

[ Szerkesztve ]

(#10017) Stormcharger válasza haromegesz14 (#9991) üzenetére


Stormcharger
csendes tag

Igen természetesen kifogás volt. Persze, hogy analfabéta vagyok, és nem tudok számolni. Ez szerintem egyértelmű. A post-jaid alapján, azt látom, hogy csak trollkodni jársz ide, ha tévedek kérlek szólj. De ezt csak egy darabig csinálod, amíg valaki nem jelzi a modiknak.

No pain, no gain.

(#10018) haromegesz14 válasza Stormcharger (#10017) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Amíg a hozzászólások fele nem igen haladja meg a trollkodás szintjét, addig Én se fogok komolyabb hozzászólásokat közzétenni. ;] :P BTW nem hiába van OFF-ba.

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#10019) sagem válasza kexksz (#10015) üzenetére


sagem
addikt

Az eloboosterek jellemzően 1800+ -os játékosok (akik nem az átlag) és sok esetben egy hasonló képességű társukkal mennek douban..Mint mondtam az, hogy a játékosok 10% mit tud, az irreleváns az átlagra nézve..ez kb. olyan mintha azt mondanám neked, hogy nézd meg az olimpikonokat, le lehet futni x másodperc alatt a százat, te miért nem tudod?:)

s ez mind arról szól, hogy EGY SOKKAL jobb képességű ember visszamegy az alacsony ligába..nem erről szólt a társalgás, hanem arról, hogy valaki a saját szintjén egyedül nem tudja lehozni a meccset. Az elo boosterek sem fogják egyedül lecarryzni a saját szintjüket, az 1800+ elos meccseket..

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#10020) sagem válasza Drakuf (#10016) üzenetére


sagem
addikt

Ez meg már rég nem így van, egyrészt az eloboosterek miatt (amit már tiltanak is, nem véletlenül), másrészt a karakter adás/vétel miatt (ebay tele van magas elo-s eladó karakterekkel), harmadrészt különbség van aközött hogy valaki soloban éri el x elot, vagy társakkal :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#10021) sasa311 válasza kexksz (#10011) üzenetére


sasa311
veterán

Saját ELO-n vagy közel hozzá (+ / - 200 ) sosem fogod lehozni egyedül a meccset.

A 2100 ELO-s persze, hogy 1500-ön lehoz egyedül egy meccset, az kb olyan, mintha neked kéne Federerrel játszanod egy tenisz meccset. De ő annyival jobban játszik, mint az 1500-asok, hogy megteszi.

Ergo az hihető, hogy valaki azt vallja magáról, hogy 1500 ELOs player, mégis beragad 1300 ELOn.
Az nem hihető, hogy valaki 2K-s playernek hiszi magát és mégis beragad 1300 ELOn.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#10022) Drakuf válasza sagem (#10020) üzenetére


Drakuf
tag

Vicces, hogy ezt pont nekem magyarázod. :)

(#10023) sasa311 válasza Drakuf (#10022) üzenetére


sasa311
veterán

Amúgy ti nem kaptatok ejnye bejnyét?

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#10024) kexksz válasza sasa311 (#10021) üzenetére


kexksz
addikt

"Saját ELO-n vagy közel hozzá (+ / - 200 ) sosem fogod lehozni egyedül a meccset."

Ez igaz, de ha saját elon vagy közel hozzá vagy, akkor hol a probléma? :D

(#10025) sasa311 válasza kexksz (#10024) üzenetére


sasa311
veterán

Kiemelném a "vagy közel hozzá +/- 200 ELO" részt ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#10026) kexksz válasza sasa311 (#10025) üzenetére


kexksz
addikt

Miért, mindenkinek fix eloja van? :D 1400as ember ingázhat 1300-1500 között.

(#10027) Solad válasza zeli (#9957) üzenetére


Solad
őstag

Szvsz többre mész arp markokkal...

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#10030) Drakuf válasza Drakuf (#10022) üzenetére


Drakuf
tag

Senki nem kapott semmit. Akik ezreknek streameltek is 2 hét bannt kaptak csak. :D

(#10031) zeli válasza Solad (#10027) üzenetére


zeli
aktív tag

Összes guide AD-t ír és mindenki azt használja.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#10032) Noddy válasza zeli (#10031) üzenetére


Noddy
senior tag

Ki ezt ki azt ír, mindegyik szokott lenni, AD-vel könnyebb last hitelni, én is azt használok. ArP akkor jobb, ha tankosabb a lane ellenfele.

[ Szerkesztve ]

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#10033) sasa311 válasza zeli (#10031) üzenetére


sasa311
veterán

Én is ARP-t használok.

Lategame 15 armor pen sokkal többet ér, mint 9 attack dmg. Sőt, early game is.

A +AD csak a lasthitelésen segít.

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#10034) atila4


atila4
senior tag

Bebuggolt rankednél a kari választó és nem dobott be minket játékba. Most belépek lol-ba és csak reconnectelni tudok... Mit lehet ilyenkor csinálni?

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#10035) sagem válasza Drakuf (#10030) üzenetére


sagem
addikt

külföldön többen írták, hogy kaptak bannt, és mostantól ez figyelik is, szóval csak óvatosan (egyébként én pl. támogatom hogy irtsák az elo boostot, maxi nevetséges az egész)

szerk: mondjuk csak pár emberre sikerült teljesen ráhúzni, nyilván azokat ki is szórták, akinek van egy kis esze az eddig is óvatosan, a fű alatt csinálta :)

(nem úgy hogy azzal kezdi a játékot hogy beírja hogy ő kicsoda és hogy ő most elo boostol úgyhogy ne álljunk az útjába karakterválasztásnál -az igazi példa, lol:D-)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#10036) m4rk_


m4rk_
aktív tag

Na ez nagyon komoly: [link]

(#10037) ko9 válasza m4rk_ (#10036) üzenetére


ko9
addikt

És még a mögöttük lévő teljes sztorit nem is ismered :) Akkor komolyabb.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#10038) ChromeX válasza sasa311 (#10021) üzenetére


ChromeX
addikt

szerintem is ez áll legközelebb az igazsághoz.

lehet, hogy valaki a jelenlegi szintjénél 200 talán max 300al nagyon elo-n is életképes lenne de nem annyira jó hogy egyedül eljusson oda(duo egy másik kérdés). ezt senki nem mondhatja hogy ilyen nincs.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#10039) reflxx


reflxx
aktív tag

Phreak made my day :D [link]

(#10040) BoneDragon válasza reflxx (#10039) üzenetére


BoneDragon
veterán

Pont erről írtam tegnap. Ezek után nerfelve lesz az a boszi...

(#10041) reflxx válasza BoneDragon (#10040) üzenetére


reflxx
aktív tag

azért nemhiszem hogy ennyire komoly lenne.. mondta hogy I'm so bad today.

(#10042) BoneDragon válasza reflxx (#10041) üzenetére


BoneDragon
veterán

Remélem nem gondoltad komolyan, hogy komolyan gondolom. Gondolom nem gondoltad...

(#10043) Quwarg


Quwarg
csendes tag

Ha egy karakternek, van olyan képessége ami ütésekre magic sebzést ad akkor a magic sebzést ha van mondjuk egy hextech gunbladeded, akkor azt mivel gyógyulja be a karakter?
Pl: Fizz második képessége a Seastone Trident + magic damage(nem az alap normál damagere gondolok) csak hextech gunblade-el működne, vagy a Will of the Ancients-el is megy?

Nem tudtam, nem mondták.

(#10044) wernerk93


wernerk93
csendes tag

2012.10.30 ROTA

Ashe

Blitzcrank

Galio

Lulu

Morgana

Olaf

Riven

Singed

Sivir

Talon

BF3/BFBC2 player | Origin : wernerk93 | xfire : cod2saman | facebook : http://www.facebook.com/krisz.cube

(#10045) sasa311 válasza Quwarg (#10043) üzenetére


sasa311
veterán

Az ilyen on hit extra magic dmg képességek nem proccolnak általában spellvampot (pl. teemo posion nem, de Jax ulti passzív igen!)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#10046) cbr688


cbr688
senior tag

ez igazán jól esett, pedig az elején elkeseredtem 0-5-nél...

(#10047) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Amúgy meddig érhetőek el a halloween skinek?

(#10048) atila4 válasza BoneDragon (#10047) üzenetére


atila4
senior tag

November 13.

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#10049) Penész Gomba


Penész Gomba
tag

Most gondolkodom, hogy ismét elkezdek LoL-ozni így napi 1-2 meccsel.

Utoljára talán 1 éve LoL-oztam, ha nem régebben. Az érdekelne, hogy West-re vagy Nordic-ra érdemes menni? Olvastam mindkét oldalról hideget, meleget.

(#10050) mouzrr


mouzrr
őstag

Vegyetek fel

19960930
eune

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.