Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) superecneB válasza szilva01 (#7000) üzenetére


superecneB
őstag

Talon nem rossz counter egy-két casterre.

(#7002) sunnymarcell válasza reflxx (#6996) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

ha ügyes vagy, el tudod kerülni a gankeket. az ellenfél jungléjának a kijárati pontjaira rakod a csapdákat, és van map awareness, akkor nagyon nehezen fognak legankelni.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#7003) kexksz válasza sunnymarcell (#7002) üzenetére


kexksz
addikt

Vagy fordítva; ha ügyes vagy el tudod kerülni a csapdákat és simán legankeled.

(#7004) sasa311 válasza sunnymarcell (#7002) üzenetére


sasa311
veterán

Mid AD = fail

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7005) Pedro78 válasza superecneB (#7001) üzenetére


Pedro78
senior tag

Mondhatni talont mashova nem is nagyon viszik, ritkan topra azt' cso...

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#7006) sunnymarcell válasza sasa311 (#7004) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

hát ezt jól megmondtad

amúgy rankeden van pause? akárhogy kerestem, nem találtam

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#7007) ko9 válasza Pedro78 (#7005) üzenetére


ko9
addikt

Midre Kassadin ellen pl sztem elég jó tud lenni, de akkor nem árt mondjuk egy Swain top.

sunnymarcell
Csak Custom game-be van.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#7008) Honzi válasza sunnymarcell (#7006) üzenetére


Honzi
senior tag

Tournament drafton van csak.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#7009) sunnymarcell válasza ko9 (#7007) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

és mivan akkor ha teamfight előtt 15 másodperccel hirtelen kilaggol az AD carry?

elbukjátok a 65 perces gémet azért mert kifagyott egy ember, mert nem tudtátok leállítani a gamet és megvárni?

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#7010) kexksz válasza sunnymarcell (#7009) üzenetére


kexksz
addikt

Igen.

(#7011) szilva01


szilva01
őstag

Szerintetek lowelo ad carrynek varus vagy graves? kipróbáltam már mindkettőt, mindkettő tetszik is de nem tudok dönteni :DDD Talán egy nagyon picit graves felé dönti a mérleget hogy a dash-ével lehet menekülni, de szerintem azt úgyis üldözésre használnám vagy be 5 közé amilyen elborult vagyok néha :))

[ Szerkesztve ]

(#7012) reflxx válasza szilva01 (#7011) üzenetére


reflxx
aktív tag

én graves-re szavazok :)

(#7013) ko9 válasza szilva01 (#7011) üzenetére


ko9
addikt

Én Vaynet választanám ;] Már csak azért is, mert R+Q, és az alatt a kis idő alatt amíg láthatatlan vagy, az enemy kifocusol mást. Tapasztalat :) Csak jól kell időzíteni.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#7014) ChromeX válasza ko9 (#7013) üzenetére


ChromeX
addikt

hogy az milyen boszantó, amugy szeritem a varus se rossz a long range miatt, bár az valamivel nehezebb de aki ügyes vele ugy veszélyes lehet (btw ez igaz mindre majdnem :D )

kis accot huzok trynda heal-clarity :) olyan csodák vannak itt

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#7015) kexksz válasza szilva01 (#7011) üzenetére


kexksz
addikt

Graves. De amúgy Vayne is nagyon jó low elora, mert nem tudják, hogy kell counterelni. (lv6 előtt kell megölni ugye, mert utána halhatatlan.)

(#7016) Solad válasza ChromeX (#7014) üzenetére


Solad
őstag

Volt már hogy clarityt pickeltem Katának :D

De szeretem amikor a toposunk 8-0 ba eteti 10 perc alatt az ellenfelet aztan meg kilep. jupiii

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#7017) Steel_Hammer válasza Noddy (#6995) üzenetére


Steel_Hammer
tag

Hát, lvl 30as társasággal kezdtem, ők vittek bele a jóba, és igen, 2 éve még nem volt ennyire erőltetve a mostani metagame, akárhonnan nézem. Ha megnézed pl a változtatás elötti jungot: hány karakter volt képes kienni akkor, és hány most?
Persze rankeden lehet, hogy már próbálkoztak a jung, solotop, mid, bot 2 felállással, de igazán a tavaly nyáreleji verseny után szárnyalt el.

"You woke up in the morning, get yourself a gun"

(#7018) Noddy válasza Steel_Hammer (#7017) üzenetére


Noddy
senior tag

Igazat adok. De nem véletlen alakult ki, mindig a legéletképesebb konfiguráció fog menni, de persze, ahogy nerfelnek-buffolnak változik az egész. De ez is inkább azt hogy melyik karaktert mire használod és nem az, hogy milyen szerepek legyenek. Ha nem lenne Baron vagy Dragon biztos teljesen más felállások lennének.

[ Szerkesztve ]

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#7019) sasa311 válasza sunnymarcell (#7006) üzenetére


sasa311
veterán

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7020) szilva01


szilva01
őstag

LEhet akkor vayne lesz mert vele már sokat játszottam míg free volt, de mostanában keveset látom hogy gémeket hozna, bár akkor valószínűleg a játékossal van a baj :K

(#7021) n a x v i L válasza szilva01 (#7000) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Talon az ap carryk 90%át countereli, ezért jó választás bármilyen elo-n szerintem, csak az a gond vele, hogy egy értelmesebb team teamfightban kifocusolja és úgy nem sokat ér.Illetve a hátránya az, hogy muszáj ap topot vinni mellé.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#7022) BoneDragon válasza n a x v i L (#7021) üzenetére


BoneDragon
veterán

Yee, pont most találkoztam egy talonnal aki szét feedelte nidalee-t topon. 2 hét után bepróbálom megint rankedet hátha... talon instantlock és ő megy topra mert ő király... 10. percben 0-4. Voli ment jungle, nem gankel csak öli a mobokat, szuper. Singed szint úgy feedelt boton. 15. percben singed 0-7, talon 0-5... Ja és nem akartak surrendelni, simán kinyomták, voli meg kilépett inkább... Ja ő igen 0-9 volt, jungleba gankelték a szerencsétlent. Imádom ezt a játékot! :(

(#7023) 1NST1G8R


1NST1G8R
senior tag

Valaki el tudna magyarazni mit adnak pontosan a Jungle buffok? Illetve a piros meg a keken kivul a farkasok vagy a boszorkanyok leoleseert kapsz valamit xp-n es goldon kivul? Olvastam mar guide-ot, hogy kivel kit merre hogy kell leolni, de hogy konkretan mit adnak a buffok azt sehol sem irtak. Meg azt sem hogy meddig tartanak. Lvl 1-en is lehet mar egyebkent kezdeni? En parszor probaltam neki esni a farkasoknak de menekulnom kellett mert lenyomtak volna, lehet azert mert rossz champet vittem, vagy nem tudom. Olyat is olvastam hogy mostmar nem szoktak jungle-ezni, vagy csak akkor ha vesztesre allnak, ebbol mi igaz?

Fortune doesn't favor fools.

(#7024) Talisman válasza 1NST1G8R (#7023) üzenetére


Talisman
csendes tag

Junglerek pont ezért szoktak smite-t vinni és pull-t kérni (valaki más üti meg először és elmenekül addig dmg nélkül tudod ütni) és nem minden bajnokkal lehet nekikesni általában olyan skill kell ami hp regent ad vagy tudja knockback-lni stb. itt megtalálod a buffokat

[ Szerkesztve ]

Adelante tormenta!

(#7025) n a x v i L válasza 1NST1G8R (#7023) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

A kék mana reget , illetve cdr-t ad , a piros true dmg-et és slowot(lvl függő , hogy milyen mértékűt). A farkasokért és a szellemekért csak goldot és XP-t kapsz. A nagy farkas és a nagy szellem leölése után visszakapsz valamennyi hp-t és manát (nem tudom, hogy pontosan mennyit). A kék és a piros buffoknak 5 min a respawn idejük , és 2,5 percig tart a buff (masteriesből kitudsz rakni +20%-ot hozzá). A farkasoknak és a szellemeknek 1 perc. A nagy gólemeknek szintén 5 perc a respawn idejük. Ha farkasokkal/szellemekkel kezdesz jungleben akkor ajánlatos a csapattársaknak tolni egy kis dmg-t beléjük , és félreállni , hogy te kapd az xp-t. Ezután a midesnek kell általában hátulról egy spellt beletolnia a kék / piros buffba , hogy ezzel is téged segitsen. Még mindig szoktak junglezni , és fognak is :).

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#7026) 1NST1G8R


1NST1G8R
senior tag

Koszi mindkettotoknek! :) Ez a pull erdekes, erre nem is gondoltam volna. :D Fun lehet ha van olyan csapatod ahol segitenek is meg ilyen szinten osszedolgoznak a csapattarsak. Igy Lvl30 alatt blind picken mar annak is orulok ha az elso 10 percben nem feedelik szet az ellent, nemhogy ilyen trukkokkel segitsenek. :(((

Fortune doesn't favor fools.

(#7027) 1NST1G8R


1NST1G8R
senior tag

Ja igen, meg egy bonuszkerdes (kozvelemeny kutatas :DDD ): kozuletek jatszik valaki rogzitett kameranezettel vagy mindenki free camba nyomja?

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#7028) n a x v i L válasza 1NST1G8R (#7027) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Én a szabad kameranézetet használom , de néha space-szel rajta tartom a hősömön a kamerát :).

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#7029) kexksz válasza 1NST1G8R (#7027) üzenetére


kexksz
addikt

Minél hamarabb leszoksz róla, annál jobb. Elején nagyon furcsa lesz, 1-2 napig.

(#7030) szilva01 válasza 1NST1G8R (#7027) üzenetére


szilva01
őstag

Én már a lol előtt is dotáztam, ott nincs ilyen, először azért töröltem le a lol-t mert az istenért nem j9ttem rá hogy lehet kikapcsolni, azzal meg egyszerűen nem tudtam játszani : \ (story of my life) Szerintem ha be van kapcsolva olyan dolgokról maradhatsz le, amik kritikusak egy játékban. (ellenfél merre van/néz/castol-e/autottackol-e)

(#7031) ChromeX


ChromeX
addikt

jól gondolom hogy magasabb elo-n sok jóra nem számitsak malzával? egy értelmes midesnek lvl6 körül már lehet quicksilverje ellene, nagy kár hogy lelehet szedni az ultit olyan jo vele jatszani, mondjuk teamfightba is elég kényes mer még a range se nagy

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#7032) kexksz válasza ChromeX (#7031) üzenetére


kexksz
addikt

Valóban nem a legjobb.

(#7033) ClydeBeka2 válasza 1NST1G8R (#7027) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Mindenki freecambe tolja. :) Amúgy ha jungle-zni szeretnél sokat gyakorolj előtte customben. És nézz videókat. Szerintem a legnehezebb szerep a jungler, nem is tudok annyira, bár most szeretnék Hecarimmal megtanulni :D

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#7034) kexksz


kexksz
addikt

Az a fantasztikus érzés, amikor az enemyben van egy 2.5k elos elo booster, aki 2szer pentázott le minket pedig egy trash csapata volt, aztán simán nyertek. Ráadásul 14 elot vett le. :U

[link]

Amúgy épp nemrég volt szó, hogy "hiszem ha látom, nem lehet így carryzni" hát lehet :D

(~1520 elo)

[ Szerkesztve ]

(#7035) freelanced


freelanced
addikt

Én most fogom rendesen Junglezni...
Csak még nem döntöttem el hogy Udyr vagy Lee Sin...
Eddig ww-vel gyakoroltam... :R

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#7036) freelanced


freelanced
addikt

Itt egy jó kis Diana spotlight nézzétek meg:
[link]

Nekem bejön a kari jó kis cucc :D

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#7037) kexksz válasza freelanced (#7036) üzenetére


kexksz
addikt

Intro szörnyű, vágás szörnyű, zene túl hangos, annyit csinál a csávó, hogy érthetetlenül, gagyi kiejtéssel felolvassa a skillek szövegét. :D

(#7038) superecneB válasza ClydeBeka2 (#7033) üzenetére


superecneB
őstag

Én inkább azt mondom rúnák nélkül, valóban a legnehezebb.
Egyébként ha addig másik role-t játszottál valószínűleg csak simán szokatlan, pl. én is szörnyű jungler vagyok AD carryizés után, ha belekontárkodik az enemy a dzsungelembe. (Mondjuk Shennel még mindig jól megy, de feszt bannolják, Fiddle meg nem életképes rankeden)

[ Szerkesztve ]

(#7039) BoneDragon válasza ClydeBeka2 (#7033) üzenetére


BoneDragon
veterán

AP ponny!!

(#7040) Noddy válasza 1NST1G8R (#7026) üzenetére


Noddy
senior tag

Hát igazándiból a lol az csapatjáték, de az emberek 90%-a nem tud róla...

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#7041) Solad válasza ChromeX (#7031) üzenetére


Solad
őstag

A cleanse nem szakitja meg az ultijat, a qss-t nem tudom, de van rá esély hogy az sem

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#7042) ChromeX válasza Solad (#7041) üzenetére


ChromeX
addikt

Azt tuti hogy igen.

Az igen legendary lesz a chogat skin... :U hát ezt nem gondoltam volna
Warning! This mechanical menace has been sighted stomping through nearby cities and battlefields, crushing anyone and everything in his destructive path! Metal is, indeed, perfection.

Battlecast Prime Cho’Gath will be available soon for the Legendary Skin price of 1820 RP.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#7043) BoneDragon válasza ChromeX (#7042) üzenetére


BoneDragon
veterán

Az a skin nagyon állat, pbe-n szoktam vele trollkodni. Mikor már 3x ölöm meg az enemyt következőre már csak beállok elé és nyomom a zenét. :D

(#7044) n a x v i L válasza 1NST1G8R (#7026) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Ilyenkor általában meg kell kérni a csapattársakat, hogy do some dmg to wolves/wraiths and pull please.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#7045) ko9 válasza ChromeX (#7042) üzenetére


ko9
addikt

Én mondtam, hogy az lesz, de mindenki lehülyézett, hogy áááá dehogy, már van neki egy...

Mondjuk tényleg brutál lett :C

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#7046) sunnymarcell


sunnymarcell
aktív tag

miben különbözik egy sima és egy legendary skin az áron kívűl?

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#7047) n a x v i L válasza sunnymarcell (#7046) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Semmiben ..

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#7048) sunnymarcell válasza n a x v i L (#7047) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

az jó. szóval kb. csak arra való hogy több pénzt szedjenek be a játékosoktól? :D

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#7049) kexksz válasza sunnymarcell (#7046) üzenetére


kexksz
addikt

A kinézetében. :F :F :F

(#7050) n a x v i L válasza sunnymarcell (#7048) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

A legendary skin növeli az e-penis méretét. Nem tudtad ? :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.