Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56001) Carlytoo válasza hugi0 (#55998) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Nehéz megtalálni az egyensúlyt én ezt elismerem. Pont attól lesz valaki kiemelkedően jó játékos azon kívül, hogy megtanulja a hősét kiválóan játszani, hogy felismeri a helyzeteket és az adott szituációban a legtöbbet hozza ki a helyzetből. Azért is nehéz segíteni bárkinek is. Én sem tartom magam jó játékosnak, mert hajlamos vagyok komolytalanra venni a meccseket.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#56002) kenwood válasza Carlytoo (#56000) üzenetére


kenwood
veterán

Khan sztem sose jatszott lcsben :)
Egyebkent ez is nehez dolog.
Huni pl megbukott az SKtben.
Marin a vilag egyik legjobbja volt,majd elment az sktbol,es megszunt letezni.
Exileh az egyik szezonban majdnem mvp,a masikban meg kb. plat szinten jatszott.
Dyrus sose volt igazan jo.
Nekem Soaz is a "nagyon eros kozepkategoria"

De ott van pl Impact,Ssumday, aki mindehnol isten,meg a szar csapatokban is.

Csacsiban pont azt birom, hogy a streamekben amikor elkur valamit,vagy outplayelik,akkor van egy ilyen idiota "jo nagy balfsz voltam" mosolya.
Neki van onkritikaja,ritkan hibaztat ok nelkul mast.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#56003) Carlytoo válasza kenwood (#56002) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Igen, rendszeresen mondja, hogy mit kellett volna csinálni, de azért a jungle blame is ott szokott figyelni. Valamelyik április végi streamjében a graves nagyon bot volt és lehetett látni az arcán, hogy tiszta ideg, miközben graves ütötte a tornyot, mert mentek fel rá ketten.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#56004) kentucky


kentucky
őstag

Még egy nap még egy lost promo. Gold 5-be promóztam volna 2 Loose 1 winnél tartottam (természetesen én kaptam meg a legszarabb csapatokat promoban) amikor a negyedik játékra léptem volna be, inkább kidodgeoltam mert teemo top ment nálunk chogath ellen meg ilyenek, yasuo junglebe ezért kaptam egy értesítést hogy a promomnak vége inaktivitás miatt. Ez bug vagy a dodge miatt van? Ilyenkor free wint sem kapok ugye?

(#56005) kenwood válasza kentucky (#56004) üzenetére


kenwood
veterán

a promo dodge lose.
a free win ott nem jar, viszont az mmred kevesebbet esik.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#56006) kentucky válasza kenwood (#56005) üzenetére


kentucky
őstag

Nem baj, inkább esek el büszkén, mint hogy teemo topot vagy a yasuo midet végignézzem ahogy szétqrja a játékunkat. Köszi a választ

(#56007) Darko_addict válasza kentucky (#56004) üzenetére


Darko_addict
őstag

Valaki múltkor itt hencegett, hogy 100 meccs alatt supporttal (talán) Silvertől feljutott Platig. Nem tudom, hogy Luluval, hogy lehet akkora hatást gyakorolni a meccsekre, mint sok TOP vagy MID carryvel se, de ez nem is érdekes, csak felvezetőnek szántam ahhoz, hogy elmondjam, egy barátom sok ideig szenvedett Silver V és IV-ben, de most zsinórban ugorja a ligákat, mert egyszerűen olyan csapatai vannak, hogy amikor nem ő carryzik (nem akarom elvenni a dicsőségét, jó játékos), őt carryzik. Folyamatosan olyan irigylésre méltó társai vannak, amire nem tudok magyarázatot. :D 19/0 Veigar, 21/8 Ahri, 31/7 Vayne és sorolhatnám. Ő is kapott olyan ellenfelet, aki miatt elfeedelődött és kétszer pentázott Azirral egy meccsen. Mintha a rendszer kinézne egy-két embert és a kegyeltjévé választaná őket. :D

Én kapom az olyanokat, mint te is.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#56008) kenwood válasza kentucky (#56006) üzenetére


kenwood
veterán

nekem 5/0 elozo seasonben a teemo statom rankeden :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#56009) olloczky válasza kenwood (#56008) üzenetére


olloczky
senior tag

De nem cho gath ellen! Én is mindig megeszem a teemokat :DD

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#56010) kenwood válasza olloczky (#56009) üzenetére


kenwood
veterán

Cho gath a minionok kozelebe nem jut ellenem.
nyilvan nem full ap teemot fogok buildellni,foleg egy yasuo jung melle,de silver-gold szinten olyan hatalmas mechanikai difik vannak,hogy felesleges teamcompra dodgeolni.
buktam en mar botlanet panth-xin , vagy vayne top - master yi jungle ellen is .
illetve full troll (dorans amumu es tsai) botlanekkel is nyertem mar rengeteg,vagy vesztettem ilyen ellen.
low tierben nincs meta.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#56011) hugi0


hugi0
őstag

Sracok meg tudja nekem valaki mondani mit jelent a "Temoo" ? :-)

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#56012) Darko_addict válasza kenwood (#56010) üzenetére


Darko_addict
őstag

Cho szerintem azok közé tartozik, akik nem jutnak hátrányba csak azért, mert az első item nem valami sebző, hanem páncél/MR plusz HP. Teemo ellen mindig Abyssal Maskkal kezdek. Megkönnyíti a túlélést és ad manát, amivel vissza tudsz szurkálni. Pár Q betalál, már meg is eheted R-rel. Nagyon kevés jó Teemo van egyébként, sokan csak poénból viszik, vagy mert szurkál és az mennyire előnyös. Az ilyen Teemoknak pedig már egy átlagos Cho se verhető szerintem.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#56013) kenwood válasza Darko_addict (#56012) üzenetére


kenwood
veterán

mindjart kiderul.
egy dodge utan(gondolom,miattam :D) sikerult lockolnom egy teemot,es ugy nez ki,pont chot kaptam :DDD
mondjuk honapok ota nem rnakedezte,szal elonybol indul a cho.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#56014) Darko_addict válasza kenwood (#56013) üzenetére


Darko_addict
őstag

Hajrá Cho! :P ;]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#56015) Darko_addict válasza Darko_addict (#56014) üzenetére


Darko_addict
őstag

Sose volt még ilyen mázlim:
16/0/7-es Diana MID meccsemet egy ládával honorálta a rendszer. A ládában volt egy Superb Villain Veigar skin plusz egy láda és kulcs. Az ajándék ládában volt egy Azir champ shard plusz egy láda és kulcs. A második ajándék ládában 150 orange essence és egy Battle Boss Brand ikon.
Olyan is volt már, hogy az RP-ért vásárolt ládában volt egy olcsó, régi skin. Tényleg kiszámíthatatlan.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#56016) olloczky


olloczky
senior tag

Kép
Úgy látszik elég higgadt vagyok :D

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#56017) kenwood


kenwood
veterán

A Zed supportjuk majdnem lehozta, de vegul super teemo ujabb gyozelmet unnepelhetett egy 56 perces heroikus kuzdelemben.
Cho az ablakban nem volt. :D


Warmogs,Liandry,Rylai,Morelo,Void Staff, sorcerer volt a build,a vegen a csukat Rabadonra csereltem.
alapcipot koran meg kell venni, onnantol Cho kb. semmivel nem tud eltalalni,vagy a kozeledbe kerulni.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#56018) ClydeBeka2 válasza Darko_addict (#56007) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Nem hencegésnek szántam, ez csak egy videojáték. De szivesen megnézheted, hogy van ekkora impactje egy supportnak. Ha EUNE szerveren vagy, EloHellBot a nevem. Felveszel barátnak és spectelhetsz. ;)

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#56019) kenwood válasza ClydeBeka2 (#56018) üzenetére


kenwood
veterán

nem kell impact.
jobban kell jatszani,mint a sajat mmred supportjai,es a masik 4 ember hosszutavon ugyanazt nyujtja mindket csapatban,igy 50% felett lesz a winrated.

supportnal meg van 1 pici elonyod is :
mivel te main vagy,soha nem fogsz autofill supportot kapni tarsnak,aki eltrollkodja.
Az ellenfelnel gyakran lesz.igy matematikailag a supportnal van a legnagyobb eselyed feljutni. ( persze ehhez az kell,hogy ne legyel jobb mas roleon ,mint supportkent)
sokan azt hiszik,carryzni kell a gameket,hogy nyerj,pedig eleg az is,ha 10 bol nem 4.5-at et,hanem 5.5 ot tudsz megnyerni.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#56020) ClydeBeka2 válasza kenwood (#56019) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Félig igazad van, félig nem. Nagyon sokszor nem elég, hogy "csak" jobban játszol, mert úgy nagy a random faktor. Lehet, hogy csak 500+ game alatt jön ki, hogy mondjuk 1el jobb tierbe tartozol. És nem sokan játszanak 500 meccset le. Hosszú távon kijön mindenképp, de ugye ki tudja mikor/mennyivel. Szó szoros értelmében carryzni véleményem szerint csak akkor tudsz, ha legalább(!) 1 tierrel jobb vagy. Amit sokan gondolnak magukról, de mégse :D Aztán meg megy a sírás, hogy miért nem tudom lehozni, meg rossz a csapat. :U

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#56021) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

Ez a teemos dolog is csak akkor működik, haa chogatnak fogalma sincs róla, hogyan kell a karakterrel játszani. Eleve nem a Q- val kell indítani a támadást teemo ellen, mert a w-vel valóban kisétálsz. Illetve az a cc potenciál, ami cho-nak van megalapozza a gankek abszolút sikerét. Ha én vagyok a jungle, akkor kapsz egymás után 3-4 ganket lvl 6-ig és már megmaradni sem tudtál volna a lanen. Itt viszont az egész csapatod erős volt a thresh kivételével. Eleve Cho'gat annyi halállal katasztrófális teljesítményt nyújthatott. tegnap elmentem a katával 14/2-ig. Utána már nagyon jól áltunk és gondoltam kísérletezgetek kicsit. Szánt szándékból non stop 1v5 fightokba ugrottam bele, úgy ,hogy a legtöbbször a torony is felettük volt. Ilyen elmebeteg játékkal, amit rendszeresen látok másoktól is, csak 17/8-ig sikerült elmennem. tehát még 6-szor tudtak megölni, úgy, hogy teljesen egyedül ugrottam be a cc tömegbe. Tehát a levonható tanulság az, hogy ha hyper greedy vagy és bohóckodsz, akkor sem kellene 8-9-nél többet halnod egy meccsen.

Szerk.: Nem beszélve a katáról. Az mit csinált? Zed lategame-re még akkor is megfogható, ha elég jó a mechanikája a játékosnak vele. Az elején nyilván kitolta az erejét, ameddig csak lehet.

[ Szerkesztve ]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#56022) Carlytoo válasza ClydeBeka2 (#56020) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Az elejével egyet tudok érteni. A második részével már abszolút nem. Ne felejtsétek, hogy nagyon sok plat+-os játszik silver/goldban különböző okokból. Az 1 tierrel jobb vagy, meg azért hülyeség, mert láttam már silveres játékost, aki megvert lanen egy diamondost. Leülni játszani a következőképpen tegyétek, ha van rá lehetőségetek. Szépen megkajálsz, megiszol egy kávét, vagy valami cukros löttyöt. ha nem szereted, akkor megeszel még mellé egy csokit és mész egy normál blindot. ezzel azt teszteld le, hogy mennyire gyorsan tiltelsz, ha gáz a szitu. ha viszonylag nyugodt tudsz maradni mehetsz rankedezni. nagyon sokat rányom a teljesítményedre, ha picit is ingerültebb vagy a kelleténél.

Szerk.: Valamelyik nap mentem egy dianát miden. Sokáig a kedvenc midesem volt és bárki ellen behoztam. 34/1 lett a végjátékban a statom, de mivel idióta módon- hozzáteszem tudatosan- csak a killekre mentem rá, majdnem elszállt a meccs. 1v3-ban sem volt ellenem semmi esélyük. A supportjuk 13-as volt még, amikor én 18-as, de ha ezen kívül nem csinálok mást, akkor csak KDA-t javítok egy vesztes mérkőzésen. Tegnap viszont párom bedurrantott rendesen- nem a jó értelemben- és olyan undorító faszságokat csináltam az ideggörcsöm miatt, hogy mikro visszanéztem, hogy mi volt a probléma sírva röhögtem magamon. Ez ilyen.

[ Szerkesztve ]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#56023) kenwood válasza Carlytoo (#56021) üzenetére


kenwood
veterán

Nem szeretem a hosszu meccs leirasokat olvasni, mert nagyon nehez elkepzelni,de azert par sorban osszefoglalnam az 56 percet.
Az elso trukkom az volt,hogy ryzeot jeoltem a ban phaseben. igy tudtak,hogy apval jovok,de legalabb nem banoltak ki a teemot a tarsak,ami eleg gyakori,ha rogton jelzed,hogy vele mennel :D

Cho probalkozott, vett spirit visaget,abyssal maskot es adaptive helmet is.
A gond az,hogy ilyen alacsony szinten mindenki nagyon gyenge.
En mondjuk 50-60%ot tudok kihozni Teemobol,viszont neki csak 20-30at sikerult a chobol.
Siman lehet,hogy mas matchupban bukom a lanet a srac ellen, csak sokat toltam teemoval,a sajat szintemen kimondottan jo vagyok vele.
Foleg a gombakat tudom nagyon patkany modon elhelyezni :D

illetve E maxolassal kezdek, igy nem manazodok ki pillanatok alatt.
1 Q- 2AA es 30% hp ugrott is. Egy cho,ha kidodgeoltad a q-t,ez ellen semmit nem tud tenni, max kimegy xp rangebol, de W-vel ugyis utolerem,csak a minion agrora kell figyelni. (bokorban resetelsz)

Hozott sweepinget meg vett control wardot is,de percenkent 4-5 gomba ellen az nagyon karcsu.
Zed baromi jo volt, 20-25 perc utan 17-4 ben jart supportkent :F
En az elejen minden Q-t kidodgeoltam,es valahol az otodik percben eltunt cho, aszittem afk,de sztem csak kitilteltem ot,es elment kcisit midre.
Mire visszajott 3-4 perc utan,mar dupla farmnal jartam.

Volt egy TF mid es a dragon kozott a riverben,elhoztunk 1-2 killt,majd elszaladtak a kek iranyaba low hpn. Ugye ilyenkor akinek van esze,megy vissza a lanere,en ezt meg is tettem,a tobbiek meg beszaladtak a fogba,es elpusztultak.
Onnantol 10-20 percen at Ekko "report teemo" uzemmodba kapcsolt. Azt nem sikerult felfognia,hogy o 20 hallal,en meg ottel vegeztem ,szal inkabb magat kellett volna :N

Egyebkent vegig dominaltak a meccset,35 perc utan mar csak egy inhibitorunk volt,es levertek 15%-ra a nexust. Nekik meg 7 turret (5+ a 2 nexus).
Szepen korbe gombaztam a nexust meg a bejaratokat,es igy minden backdoor probalkozasuk hallal vegzodott.

Megpusholtam ket lanet is. demolisht hoztam,ezert van nekem a legtobb turret dmgem.
Itt mar a warmogsal 4-5k hpm volt.
Tobbiek elmentek baronra,en pedig bementem midre.levertem 1v3 ban mindenkit lowhpra,majd a halalommal egyidoben elhoztuk a baront.

Addigra a total buko botlane is full build lett,es visszautott chonak a magic resist build,mf elkezdett nagyon fajni nekik, es szep lassan bedaraltuk oket.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#56024) ClydeBeka2 válasza Carlytoo (#56022) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Egy normál silveres 10ből max 1x ver el lanen egy diamondost. Lehet, hogy pont azt az egyet láttad. De még 1x se kéne ha a diamondos main champpel jön és komolyan veszi. Az más hogy elmegyek játszani haverokkal normalozni és hozom az ingyenes champeket és hülyéskedek...

Én mindig tiltelek. Challengerek is tiltelnek, hányan irják, hogy az EUW Challenger a legundoritobb játékélmény szempontból, mert mindenki mindenkit flamel szinte. Persze ez azért is van mert nagyon kompetitivek ott a játékosok, mégis ott vannak, és nem azért mert sézpen beszélnek a másikkal, hanem mert tudnak játszani...
Én bevallom, hogy inkább egy olyan játékost preferálok magam mellé, aki lehet hogy anyázik, de lehozza a gamet, mint egy olyat aki szépen beszél/nem ir semmit, de elvesziti nekünk a gamet. Nem tudom ti hogy vagytok vele ;)

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#56025) kenwood válasza ClydeBeka2 (#56024) üzenetére


kenwood
veterán

en ezzel ugy vagyok,hogy leallhattam volan tegnap 7-5 ekkoval vitazni,hogy az 5-1 teemomnak a kozeleben nincs,es nekem lett volna igazam, de akkor biztosan elbukjuk a meccset. inkabb kussoltam,es szepen megnyertuk.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#56026) Carlytoo válasza kenwood (#56023) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Amikor még a tank meta baromira menő volt, az volt az én fénykorom. Tankokkal másztam fel diába is.Ezek közül is Malphite volt az abszolút kedvenc. Annyira variálható a buildje, hogy bármit hoztak nem nagyon tudtak elverni. Most meg nem látok mást, mint penetration penetration hátán, meg százalékos sebzések hadát, amivel a tankokat is tök könnyen eltűntetik. A kritet úgy tudom rommá fogják gyengíteni az adc-kel együtt. Pontosabban mostmár majd az adc-vel nagyon jól kell megjátszanod az earlyt, hogy egyáltalán lateben érj valamit. Rámennek az adaptív sebzésre és a passzív erősítéseket hozzák előtérbe, ami low elon teljesen játszhatatlanná teszi majd a carryket a tudás hiánya miatt. Ha adc main lettem volna, elkezdenék lane-t váltani már most.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#56027) Carlytoo válasza ClydeBeka2 (#56024) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Mikor látsz silver/gold/plat-ban olyat chaten, hogy "my bas srry". 10 meccsből 1x. Mindenki annyira okosnak képzeli magát. Könnyen tiltelsz? Soha nem fogsz rendesen felfele menni, ha ezt így folytatod. Más játékával vagy elfoglalva, miközben egy soloQ-ban a tied a legfontosabb. Egy silveres is játszhat jól egy adott karakterrel. Mechanikailag akár lehet diamond szinten is. Erre számtalan példát láttam már, csak az óriási különbség, hogy az ő tudása teljesen egy 1v1-es matchup-ra korlátozódik és abszolút képtelen csapatban megfelelően játszani.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#56028) Lokids válasza Carlytoo (#56027) üzenetére


Lokids
addikt

Nemrég kaptam egy ilyent a csapatba. Solo lanen simán összecsukta az enemy Jax-et Pantheonnal, 10 perc alatt összeszedett 10 killt. Majd utána teamfight absolute 0. folyamatos 1v5 vagy nincs ott 2 ember, mert épp lanet tol, de 3v5-ben fightot kezd és a többit anyázza, hogy miért bukjuk a fightot. Majd végül már jax is szétverte, mert megerősödött. Buktuk is a gamet.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#56029) kenwood válasza Lokids (#56028) üzenetére


kenwood
veterán

multkor osszedobott minket aramban.
gnart kaptad ,es kozolted,hogy fogalmad sincs,hogyan mukodik a karakter.
mondjuk en is vmi fost kaptam,es sokkal rosszabb lett meg nalad is a statom :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#56030) Lokids válasza kenwood (#56029) üzenetére


Lokids
addikt

Aramban előfordul. De ahhoz képest, hogy első game volt Gnarral annyira azért nem volt szar.
Előtte Yasuo-t kaptam. Láttad volna azt. Na ott kaptam a flamet rendesen, hogy milyen béna vagyok. :D
10 percig azt kérdezgettem all chaten, hogy melyik skillel és hogyan lehet yasuval tornádót használni. Nem jöttem rá, hogy 2 Q tölti fel. :D

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#56031) Enigma1945 válasza Carlytoo (#56026) üzenetére


Enigma1945
őstag

Nagyon kivancsi leszek a nagy streamerek, mint pl qt mit fognak ezzel a helyzettel kezdeni, alkotni.
Mas: Garen jo e yasuo ellen toppon?

[ Szerkesztve ]

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#56032) kenwood válasza Lokids (#56030) üzenetére


kenwood
veterán

mindketto alap reroll nalam :D
hasznalhatoak amugy,foleg gnar,de nagyon nehez veluk jol tolni aramon.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#56033) Carlytoo válasza Enigma1945 (#56031) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Abszolút

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#56034) Lokids válasza Lokids (#56028) üzenetére


Lokids
addikt

Ez volt az a game:

Volt, hogy 8K arannyal vezettünk és nem tudtunk nyerni. :D

Kenwood: Melyik voltál te? Poppy?
https://matchhistory.eune.leagueoflegends.com/hu/#match-details/EUN1/1957993253/203089972?tab=overview

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#56035) kenwood válasza Lokids (#56034) üzenetére


kenwood
veterán

4 meleevel es egy ryzeal a karthus-anivia-swain trio ellen kb. eselytelen volt amugy :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#56036) Lokids válasza kenwood (#56035) üzenetére


Lokids
addikt

De nyertük. )

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#56037) kentucky


kentucky
őstag

Hihetetlen egy 100% nyertes meccset elloseoltunk mert az adc képtelen volt jönni beendelni zsinórban hatszor csak járkált az enemy jungleben. Komolyan mondom, hogy az ilyenre nem tud rászakadni a ház. Második gold promo is ugrott. Ilyenek miatt eszem megáll komolyan.

(#56038) ClydeBeka2 válasza Carlytoo (#56027) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

"könnyen tiltelsz? soha nem fogsz rendesen felmenni"

Akkor ezt most mondd el pl Tyler1 nak, PornstarZileannak, XJ9-nak és a többi high elo flamer/tilter trollnak... Ez max segit, ha jól játszol a flame/tilt mellett is feljutsz. Aki nem ezt gondolja az nézzen utána ezeknek az embereknek, akik Masters/Challenger szinten vannak, és nem csak EU/NA, hanem Korea szerveren is.

Ez a "legyél rendes a társaiddal + ne flameld őket" nagyon szép, és mint irtam segithet, de sokkal kisebb százalékban, mint a tudás. Tudás>"Jófiúság" nálam.

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#56039) kenwood


kenwood
veterán

Death's Dance mikor,kinek,miert jo ?
szinte minden itemet vagok,de ezt nem igazan ertem.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#56040) Gentlelelele válasza kenwood (#56039) üzenetére


Gentlelelele
aktív tag

Graves, Riven, Illaoi, olyan karaktereknek, akiknek kell idő, hogy sebzest osszanak ki és közbe ne halljanak bele.

Illetve a csacsi témához vissza térve soha nem veszített el laneing fázist úgy, hogy szinte végig volt camplelve. Stream alatt is elmondta (legutóbbi magyar stream?), Hogy nála a laning fázis nagyon erős, illetve a mathcupok ismerete. Viszont utána split pushoknal sokszor greedy és túl tolja. Illetve had blamelje a junglerét, ha a laning phase alatt soha nem megy fel topra és vagy ül a tornya alatt , mert fél az enemy junglerttől, vagy kitolja és megölik ketten

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#56041) Enigma1945 válasza Gentlelelele (#56040) üzenetére


Enigma1945
őstag

Igen, pontosan ezt mondta, én is emlékszem rá, és az utolsó streamjében mondta.

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#56042) kenwood válasza Gentlelelele (#56040) üzenetére


kenwood
veterán

ok,de miert nem bloodthrister,vagy mas item ? ez miert jo pont nekik ?

egyebkent en olyan blamet szoktam latni tole,hogy tartja 1v2-ben a topot,de nem tortenik semmi miden es boton. es abban tok igaza van. vagy amikor nekik early jungleruk van,es az enemy mid/late junglere nem kerul hatranyba.
ilyenkor tenyleg nem szamit a kda,mert nem te veszited el a lanedet,hanem a csapat nem el az elonnyel,amit nekik adsz.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#56043) Carlytoo válasza ClydeBeka2 (#56038) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Akkor most nyíltan mond ki: Olyan szinten játszok mint T1, vagy Zilean. Szerintem azért nem. Ők brutális nagy ordibálós, csapkodós, ugatós flamerek, akik már az első másodperctől kezdve fikázzák a csapattársakat. Azért azt mégse felejtsük el, hogy a játéktudásuk, illetve a hősismeretük "next level". Mechanikai szinten sok LCS játékoson is túlmutatnak ezek az emberek, csak hát képtelenek csapatban normálisan dolgozni. Szerinted ők miért nem játszhatnak profi csapatban?

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#56044) Carlytoo válasza Gentlelelele (#56040) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

"Soha nem veszített el laning fázist." Akkor te nem szoktál csacsi streamet nézni ezek szerint. Nagyon sokszor veszített laning fázist.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#56045) kenwood


kenwood
veterán

elkezdtem en is flamelni aramon, csak picit mashogy csinalom,mint az emberek 99 szazaleka.
all chatre a meccs elejen beirom,hogy ez,gg meg hasonlok.
ha leaceljuk oket,akkor is megy a my gosh,es tarsai.
eleg demoralizalo tud lenni :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#56046) Gentlelelele válasza Carlytoo (#56044) üzenetére


Gentlelelele
aktív tag

LCS meccsekről beszéltem. SoloQ esetében ő is bevállalja a risky gamet és azért képes intelős megmozdulásokat csinalni, de csak azért mert SoloQ.
56042. A passzívja miatt. A Bt pajzsot ad ami jó, de letudják rólad verni. A DD pedig letedukálja 12 vagy 20 % al a kapott dmg-t. Vagyis a fed khazix alapjáraton csap a DD Gravesen 2k Burst dmg-t, de ebből csak 200-300 al kevesebbet csapnak, mert ezt dmget "vérzésé" alakitja, ami x időn belül folyamatosan levonódik. Tehát 2000 hps Gravesnek marad 300 élete és lehet nyom egy akkor vissza pofot, hogy kha6 meghal és a DD ből elraktározott dmg nem öli meg, mert van rajta lifesteal is, és talán runából a Triumph. Persze gravesen szokott lenne PD is, ami még 12% dmg reduction.

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#56047) Carlytoo válasza Gentlelelele (#56046) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

LCS meccseken annyira nem követem a Schalke-t. UOL nézegettem és ott valóban semmi nem múlott csacsin, max a győzelem. Kiemelkedő szerintem ott Powerof Evil volt. Maga az UOL menedzsmentje és csapatkoordinátora körül kell keresni a problémát, de ezt csacsi is lenyilatkozta szofisztikált formában.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#56048) Carlytoo válasza kenwood (#56045) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Engem az "ez" -sel az őrületbe lehet kergetni. Nem tudom miért harapok ennyire a dologra, de ha csapattársam nyomatja az is irritál. Ha egyszer meglátom valakinél, azonnal mute all. Egyszer jungléban lecampeltem a midest és az amúgy lényegesen jobban játszó ellenfél óriási hátrányba került a folyamatos nyomás miatt, erre a csapattárs elkezdte spammelni az "EASY"-t. Mondanom sem kell, hogy még anyósomékat is odahívtam, hogy toljanak rá egy reportot.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#56049) Lokids válasza kenwood (#56042) üzenetére


Lokids
addikt

A Death Dance nemcsak Life steal, hanem spell vamp is egyben (Amíg a spell fizikai sebzést oszt). Míg a bloodthirster csak lifesteal.
De javítsatok ki ha tévedek.

(#56048) Carlytoo Azt bírom, hogy mindig a leggyengébbek tolják. :D

Annak még úgy ahogy elnézem, aki 40-0-ban van. neki tényleg könnyű.

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#56050) Carlytoo válasza Lokids (#56049) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Nem szoktam nyomatni. Nagyon kevés kivétel persze van, amikor a nagypofájú ellenfél valóban megérdemli, hogy kcisit odab*sszunk az egójának. Igen általában a 0/7/1-es istencsászárkirály wood IX-es játékosok szokták spammelni.

Amúgy egy jó ismerősömmel, aki mellesleg elég ügyesen játszik, pont azért nem játszom, mert minden meccs végén és minden általa biztosított kill után benyomja "EZ". Rászóltam, hogy fejezze be, de nem.

[ Szerkesztve ]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.