Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38951) Dinter válasza hugi0 (#38950) üzenetére


Dinter
addikt

Supportnál nyitsz egy jegyet.

(#38952) Noddy válasza kenwood (#38934) üzenetére


Noddy
senior tag

Szerintem Csacsi eléggé egy becsapós játékos. Iszonyatos play-eket hoz és most is voltak nagyon jó megmozdulásai. De valamikor szinte "semmit nem csinál": hoz egy iszonyat tankot és csak állja az ütéseket. Ezt lehet hullámzó teljesítménynek mondani, de lehet csak helyzet függő, de tény, hogy Huni minden meccsen jelentősen hozzátesz a játék kimeneteléhez. Amúgy sajnos ez elmondható majdnem az összes UOL játékosról, hogy vannak iszonyat jó napjaik, meccseik de valamikor észnélkül rohangálnak ward nélkül és feedelnek :) Szerintem ha összekapják magukat még nyerhetnek is, de olyan még nem volt, hogy az összes UOL játékos egy időben egyszerre nyújtott volna kiemelkedő játékot.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#38953) Dolby válasza Noddy (#38952) üzenetére


Dolby
senior tag

Ilyesmi kellene :-)

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#38954) ChromeX válasza Dolby (#38953) üzenetére


ChromeX
addikt

Ez a tank meta game sokkal jobban ment nekik, én nagyon szurkolok de szerintem max egy gamet hozhatnak. A fanatic iszonyat jo most ők meg közel sem a tavaszi formájukban jatszanak.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#38955) Zivos válasza kenwood (#38934) üzenetére


Zivos
tag

Természetesen a magyar kommentátorok részrehajlóbbak, de csapatküzdelmekben elsősorban Vizicsacsi nevét hallom. Ő soha nem fog DD topot játszani (Rumble), valószínűleg teljesen alkalmatlan lenne rá, de mindig ott van középen, ha sikerülnek a lefogásai, kábításai akkor nyerik a harcot, ha nem akkor bukják. Első számú kezdeményező karakter, pedig máshol a support, jungler (is) az, ezért írtam, hogy ő jobb játékos. És ugye fél óra után senkit nem érdekel milyen lanen, hanem elsősorban mit csinál team fightokon.

(#38956) Kanczy válasza Noddy (#38952) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Nagyon inkonzisztensek, ennyi.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#38957) Lokids válasza bucketb0b (#38946) üzenetére


Lokids
addikt

Erre én jó példa vagyok. Goldban vagyok, de top-hoz vagy adc-hez közöm nincs. Top lanen egy bronz is elver.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#38958) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Hali!
2 év kihagyás után újra elkezdtem lolozni és az lenne a kérdésem, hogy véleményetek szerint jelenleg az euw vagy az eune a jobb szerver? az utóbbi napokban euw-n toltam de este felé 100-150 ms szokott lenni a pingem, bár nem tudom, hogy nálam van a baj vagy a szerverrel. Érdemes lenne transferelni eune-re?

(#38959) Dinter válasza Ron Swanson (#38958) üzenetére


Dinter
addikt

Attól függ, hol vannak a barátaid. Ha westen, maradj, ha easten, és játszanál velük, menj át. Probléma a szerverrel meg szerintem most easten szokott több lenni, mióta átmentek a magyarok.

Akkor szerintem felesleges átmenni, mert ha átmész, akkor azt már nem tudod visszacsinálni, de ha maradsz, és véletlen át kéne, akkor még át tudsz. .)

[ Szerkesztve ]

(#38960) Ron Swanson válasza Dinter (#38959) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

És ha nincsenek barátaim? :DD :DD

(#38961) yabba válasza Zivos (#38927) üzenetére


yabba
aktív tag

Nem tudom volt már ilyen egyáltalán hogy egy Nexus kivételével semmi nem volt a bázison és mégis nyert egy csapat.

Volt. Az UOL megcsinálta ezt a Fnatic ellen tavasszal, illetve előtte a VB-n asszem szintén a Fnatic bukott el úgy egy meccset, hogy már csak egy AA kellett volna az ellenfél Nexusába.

ha egyenlő pontszám van a H2K -val akkor mi van? Rájátszás?

Nem. Akkor az végez előrébb, aki a nyári versenysorozatban előrébb végzett -> H2K

(#38962) Dinter válasza yabba (#38961) üzenetére


Dinter
addikt

De most nem is lehet egyenlő pontszámuk ahogy számolom. Amúgy most nézem, hogy az Origen championship pontokkat tuti nem juthat ki, mivel az UOL legalább 40-et kap, amivel legalább 110 pontjuk lesz, a második hely meg csak 90-et ad.

Ja, de. Ha az H2K második, az UOL meg harmadik lesz. De szerintem egymással fognak megküzdeni a VB helyért.

[ Szerkesztve ]

(#38963) yabba válasza Dinter (#38962) üzenetére


yabba
aktív tag

Tehát először is az Origen jusson tovább, aztán a 3. helyért nyerjen az UOL. Minden más (várható) koreográfia esetén (tehát a fantic nyeri a play-off-ot) az UOL várhatóan az Origen ellen játszik ki-ki meccset a 3. VB-s helyért.

[ Szerkesztve ]

(#38964) Dinter válasza yabba (#38963) üzenetére


Dinter
addikt

Ha harmadikként akarnak kijutni, akkor mindenképp az Origent kell elverniük. Mivel ha nekik nem sikerül Cs pontokkal, akkor az h2k-nek fog.

Egyre jobban szeretem a kínai mecseket. Olyan outplayek vannak, hogy eszem megáll. Nem az mint NA, hogy 20 percig csak farmolnak, aztán esik egy két kill a fightokban.

[ Szerkesztve ]

(#38965) yabba válasza Dinter (#38964) üzenetére


yabba
aktív tag

Valószínű a VB-n is ez lesz a különbség. Tavaly is ezzel (korai agresszív játék, invade) nyerték a meccseket.

(#38966) crey


crey
MODERÁTOR

Kikis igen vicces srác... Nem mondom hogy drukkoljon az UOL-nek, de azért az is vicces, hogy ilyeneket tweetel ki. Savanyú a szőlő, hogy nem jutott LCS-be?

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#38967) Dinter válasza crey (#38966) üzenetére


Dinter
addikt

Megérdemli a h****gyerek :)) Amúgy sem a klubhűség mintaképe.

Amúgy most nézem, már a Coke is beszállt a szponzorálásba? Mintha eddig is lett volna, de eddig nem kapott ekkora teret.

[ Szerkesztve ]

(#38968) hemaka válasza crey (#38966) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ez majd akkor valik erdekesse, amikor az UOL ellen kell majd jatszania. Addig csak ures fing a levegoben a tweetje.

(#38969) crey válasza hemaka (#38968) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Szerintem neki legalább a következő splitig nem kell az UOL ellen játszani... főleg ha marad a Gamersnél :D :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#38970) Dinter válasza crey (#38969) üzenetére


Dinter
addikt

Ha ma nyernek, akkor egy LCS csapat ellen játszanak a bejutásért :))

(#38971) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Már gyakorlatilag várom, hogy leessek goldba, akkor legalább nem lesz rajtam a nyomás :)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#38972) Dinter


Dinter
addikt

Kikis: Hé srácok, mi lenne ha lemásolnánk az UOL setupját?
Többiek: Oké.

(#38973) ∂яσнυη válasza Kanczy (#38971) üzenetére


∂яσнυη
senior tag

Látom Tresh és Vayne össze voltak nőve. A te 1 assist-odból kiindulva gondolom a többiek olyan teamfightba mentek bele amibe nem kellett volna. Szépen feedeltek mondhatom.

(#38974) crey válasza Dinter (#38972) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Kikis úgy gondolja, hogy még mindig az LCS képességű csapattársak vannak mögötte. Olyan calljai vannak, amit a többiek nem tudnak lekövetni.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#38975) Dinter válasza crey (#38974) üzenetére


Dinter
addikt

Vagy rossz callokat hoz alapjában. Meg nem mondaná az ember hogy az LCS-ben játszott.

+1 UOL Freeze

[ Szerkesztve ]

(#38976) crey válasza Dinter (#38975) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Hát a kettő együtt. :DDD - és igen, elég lehangoló látni a srácot. Főleg az arc miatt. Hát IJ. Ettől függetlenül igaza volt. Vardags repüljön az UOL-ből. Félelmetes. Ha lesz egy kis időm megnézem hogy milyen arányban áll a Sivir vs. többi ADC-vel. Kiváncsi leszek rá.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#38977) crey


crey
MODERÁTOR

Jézus milyen callok vannak a DNL részéről is... odaadtak 5-6 free killt semmiért.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#38978) Dinter válasza crey (#38977) üzenetére


Dinter
addikt

Teljesen szétestek.

(#38979) crey válasza Dinter (#38978) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Nem is értem... Úgy dobták el a meccset, hogy rossz volt nézni.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#38980) Kanczy válasza crey (#38979) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Végül is egy csapatban Woolite és Wickd, a solo throwok urai ;]

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#38981) Dinter


Dinter
addikt

Szépen fejezte ki, hogy a rengar useless :))

[ Szerkesztve ]

(#38982) Dinter


Dinter
addikt

League of throws

(#38983) Kanczy válasza Dinter (#38982) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Valami egészen alacsony a színvonal, ez valami borzalmas volt :DDD

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#38984) hugi0 válasza Dinter (#38981) üzenetére


hugi0
őstag

link ?

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38985) Dinter válasza hugi0 (#38984) üzenetére


Dinter
addikt

Szokásos helyen, de ezt lekésted ;)

(#38986) hugi0 válasza Dinter (#38985) üzenetére


hugi0
őstag

Mar megint a munka miatt. :(

Fel fogok mondani ezen a munkahelyen es keresek valami olyan melot, ahol a lovakat kell kotni. ;)

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38987) Beni97


Beni97
őstag

Mikor lesz a fnatic vs uol?

(#38988) kenwood válasza Beni97 (#38987) üzenetére


kenwood
veterán

Az engem is erdekel.
Azert egy 3-1-et jo lenne osszehozni.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38989) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Ekkor: augusztus 16 vasárnap 17:00-tól. :)
Jegyet még vehet, aki akar. :D

(#38990) Dinter


Dinter
addikt

EUCS finalt senki sem nézi? :)

(#38991) hugi0 válasza Dinter (#38990) üzenetére


hugi0
őstag

+1

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38992) hemaka válasza Dinter (#38990) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ha ez az, amiben 20+ perc alatt sikerult 2 killt szenvedniuk, akkor de nezem. Bar bealszom rajta mindjart. :D

(#38993) Beni97


Beni97
őstag

Bet365-ön hol lehet fogadni? Mert szerintem fogadok majd a fnatic-ra.

(#38994) Dinter válasza Beni97 (#38993) üzenetére


Dinter
addikt

Ebben a másodpercben néztem meg. 1.03 van rá Williamhillen, annyiért az életben nem fogadnék semmire :D Mondjuk ha ezen múlik hogy továbbmenjen az UOL, akkor egye fene, megrakom :))

Amúgy baloldalt sportágak között Esports, onnan megtalálod.

[ Szerkesztve ]

(#38995) Dinter


Dinter
addikt

Észak-EU országok annyi jó játékost adnak a LoL-nak. És most ezenfelül itt lehet a Dignitas is, aki full dán csapattal kerülhet be az LCS-be. Nekünk meg van egy Csacsink és kifújt. Nem jóléti országokban nem tudják ezt a játék szintjéről továbbvinni.

(#38996) Beni97 válasza Dinter (#38994) üzenetére


Beni97
őstag

Köszi. Szerintem hagyom is. Ekkora odds-al nem rakok.

(#38997) kenwood válasza Dinter (#38994) üzenetére


kenwood
veterán

ratolsz egy kilot az uolra,es tobb,mint egy millat kapsz
Hulyenek is megeri.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38998) hemaka


hemaka
nagyúr

Azért ezt a bet365 oldalt ha egyszer megtöri valaki...
Gondolam regisztrálok, de amikor már a kártya adataihoz a CVC kódot is kéri, meg hogy dokumentumokat scannelgessek nekik, nem vagyok egy paranoiás alak, de ezt inkább így kihagynám.
Még ha menne Paypallal, azt mondom ok.

[ Szerkesztve ]

(#38999) kenwood válasza hemaka (#38998) üzenetére


kenwood
veterán

Minden netes fizetesnel meg kell adni a cvc kodot.
en csak azt nem ertem, hogy a pint miert nem kerik sehol ...

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#39000) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Szerencsére az a két csapat jutott be, amiket szerettem volna :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.