Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38201) Beni97


Beni97
őstag

Látom bejött Tahm. Valaki már megvette? Tudna véleményt írni? Csak mert nekem ránézésre tetszik(bard is tetszett és 4-5 meccset mentem vele és meguntam). Mert ha tényleg olyan op ahogy kinéz akkor megvenném(sajnos nem tudok várni míg free lesz, nem bírom ki).

(#38202) Ryder1 válasza Beni97 (#38201) üzenetére


Ryder1
senior tag

Megvettem, egy normált már mentem, csak kedves diás nida eltrollkodta a meccset, úgyhogy nem igazán volt valódi próba. Tetszik, de kell hozzá csapat. Ulti és az elnyelés is nagyon függ a csapatodtól, mert ha nem figyelnek oda, vagy rosszul csinálják a dolgokat, akkor többet ártasz, mint használsz. :D Na mindegy, holnap játszok vele jó néhány meccset, majd írhatok hosszabb véleményt.

(#38203) hugi0 válasza Lokids (#38199) üzenetére


hugi0
őstag

http://watch.eune.lolesports.com/hu_HU#/livestream

Jobb oldalt folul tudsz valasztani:
Youtube - Azubu - Twitch

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38204) Dinter


Dinter
addikt

Valaki verje már meg őket :D Fnc for worlds winner.

(#38205) hugi0 válasza Dinter (#38204) üzenetére


hugi0
őstag

Hmm . . . most eldobtak vagy a masik nyerte ?

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38206) Dinter válasza hugi0 (#38205) üzenetére


Dinter
addikt

Baronnál vesztették el, Alistarra engageltek, megölték mindet, aztán megint Alistarra, megint meghaltak páran. Mondjuk ha azokat jól csinálják, akkor sem vagyok biztos, hogy megnyerik. Ha Hjarnan kapta volna a két killt az elején, más lenne a helyzet, Odoamne nagyon nem tudott élni vele.

(#38207) hugi0 válasza Dinter (#38206) üzenetére


hugi0
őstag

A kovetkezo ketto meg shen-nel volt.

Na es most kire tippelsz ?
Forgiven a csapata ellen. ;)

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38208) Solad


Solad
őstag

Mi az hogy reggel is patchelt meg most is? Kettő jött?

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#38209) hugi0 válasza Solad (#38208) üzenetére


hugi0
őstag

Nalam 2 volt.
Belogoltam: 1 patch. - 1 game.
1 oraval kesobb megint belogoltam, megint patch.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38210) Solad válasza hugi0 (#38209) üzenetére


Solad
őstag

Akkor oke, attol tartottam, hogy nalam van bibi. Koszi!

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#38211) hemaka válasza Dinter (#38206) üzenetére


hemaka
nagyúr

En is pont erre gondoltam, hogy talan a legrosszabb ember vitte az elso 2 killt. Nem sokat tudott kezdeni vele.

(#38212) Dinter válasza hugi0 (#38207) üzenetére


Dinter
addikt

Rankedeztem inkább, bocs :D

(#38213) Dinter


Dinter
addikt

Kikis elmegy az Unikornisoktól!

(#38214) Dinter válasza Dinter (#38213) üzenetére


Dinter
addikt

Hello, as a heads up I'm not here to give you drama, burn bridges or write 17 pages about why I left the team (I don't have enough memes for that). I will just tell you what I feel.
Last week I told the team that I wanted to leave, we decided to play together this week, but they will be playing with someone else for the rest of the split. There were a lot of different reasons for the decision, but most important to me was the way our communication works and that not everyone is on the same page when it comes to work ethic. We did not have a designated shotcaller and our voice comms could get really messy. It seemed like it's too hard to fix some of our problems without proper communication.
I have always been a very competitive player and train 12-14 hours a day because I strive to be the best. I think I have grown a lot as a player and shotcaller and even became known for playing off-meta champs however I don't feel like I can show my fans what I'm capable of in UOL. Highlight of my career so far is getting 2nd place in Spring Split and am very thankful for my time with these amazing people with which I created a lot of great memories and had great times with.
I will continue to put in the same effort I have always put in because I still want to play in the LCS and might even consider role swapping because I've played many different roles in the competitive scene before.
The past 10 months with UOL have been amazing, I love the guys and have many great memories. We went from being challenger team to taking second in our first split and I will never forget this journey.
Cheers.

Mondjuk amit elmond meg is látszik az UOL-on. Nincs egy tapasztalt játékos, aki felvállalná a felelősséget és hozná a callokat. Gondolom kikis akart ebbe a szerepbe lépni. Illetve arra gondolat, hogy vannak szerinte olyanok akik nem gyakorolnak eleget?

[ Szerkesztve ]

(#38215) yabba válasza rongyi (#38172) üzenetére


yabba
aktív tag

Egyébként nagyon fun az új champ :) Mentem egy bot gamet és folyamatosan ettem a csapat társakat meg a botokat

Tegnap a csapatunkban is volt egy. Vicces vol, amikor a teamfight közepén már alig volt HP, már vártam, hogy mindjárt vége, egyszer csak eltűntem és fél képernyővel arréb jelentem meg. :) Meg splitpusholt az ellenfél, erre lenyelt a support és mind a ketten odateleportáltunk. :)

(#38216) Zivos válasza hugi0 (#38174) üzenetére


Zivos
tag

Általában élőben szoktam nézni, de jó nekem a Youtubes ismétlés is :-), szerencsére a LoL nem olyan népszerű, mint a valódi sport így nem is tudom az eredményeket, ha meg igen akkor mi van? Van egy LoL blog az Indexen, ők írták hogy a mai lesz Kikis utolsó meccse, ahogy sejteni lehetett nincs egyetértés a csapatban.

(#38217) Zivos válasza Lokids (#38199) üzenetére


Zivos
tag

Ha jó neked a másnap is: [LoL TV] Általában másnap felkerül az összes meccs, 20 meccs (2x5EU 2x5 NA), bőven elég egy hétig, még sok is.

[ Szerkesztve ]

(#38218) #53932800 válasza Zivos (#38216) üzenetére


#53932800
törölt tag

El tudod nekem linkelni azt a blogot?:)

[ Szerkesztve ]

(#38219) yabba válasza Dinter (#38214) üzenetére


yabba
aktív tag

Gondolom nem sokára kiderül, hogy melyik csapathoz megy.
Amit írt mind elhiszem, és sok igazság is van benne, de gondolom azért most lép mert van konkrét ajánlata.

És ki lesz helyette?

(#38220) hemaka válasza #53932800 (#38218) üzenetére


hemaka
nagyúr

(#38221) Zivos válasza #53932800 (#38218) üzenetére


Zivos
tag

Elég béna a blog.hu, bár nem mindegyik blog ilyen, tehát akár el is ronthatták. RSS nálam nem megy, az Index belső értesítőjét használom, az jelzi ha van valami új. Itt a főoldal: [Lol-Esport]

(#38222) Dinter válasza yabba (#38219) üzenetére


Dinter
addikt

Úgy hallottam a C9 és a CLG is junglert keres, de állítólag az H2K is.

(#38223) Beni97 válasza yabba (#38215) üzenetére


Beni97
őstag

Én már láttam rankeden 2-szer is. Egyszer velem,egyszer ellenem. Szerencsére mind a kettőt nyertem, de kicsit dühös voltam hogy minek kell behozni egy full új champet.

(#38224) Dinter válasza Beni97 (#38223) üzenetére


Dinter
addikt

Saintvicious azt mondta róla, hogy szerinte nem erős, mert alacsony szinten túl nagy a manaigénye, hogy W-vel megbüntethesd az ellenfelet.

(#38225) hemaka válasza Dinter (#38222) üzenetére


hemaka
nagyúr

C9-et emlegetik a legtobben, de majd lesz valami hivatalos info hamarosan.

(#38226) Dinter


Dinter
addikt

Játsszátok Shyvanat, elég OP most :K. Pedig még csak most vettem meg.

(#38227) Dinter


Dinter
addikt

MonteCristo az UOL-ról

Közben ilyet is írnak: Watch, Freeze és Svenskerem/Jankos megy az UOL-ba. Mondjuk ennek nem hiszem hogy sok valóságalapja van. Freezenek örülnék, junglerek közül Svenskerent nem szeretem.

[ Szerkesztve ]

(#38228) hemaka válasza Dinter (#38227) üzenetére


hemaka
nagyúr

Semmi, közben rájöttem... :D

[ Szerkesztve ]

(#38229) bucketb0b válasza hugi0 (#38176) üzenetére


bucketb0b
őstag

Csak neked. [link]

[ Szerkesztve ]

(#38230) Beni97


Beni97
őstag

Na hát mégsem vettem meg tahm-ot, hanem inkább rengárt. 1. meccs vele természetesen lose mert volt egy yasuo aki mivel nem midezhetett direkt feedelt az adc meg afkolt kb 10 percig. Pedig nekem most nem is volt borzasztó statom, pedig mikor free akkor szoktam bénázni vele. Valamilyért szinte mindig olyan champeket veszek akik jungle-ba jók. Remélem nem bánom meg.

(#38231) bucketb0b válasza Beni97 (#38230) üzenetére


bucketb0b
őstag

Valamiért :W

(#38232) Dinter válasza Beni97 (#38230) üzenetére


Dinter
addikt

Ha jungler vagy akkor egyáltalán nem baj.

(#38233) Beni97 válasza Dinter (#38232) üzenetére


Beni97
őstag

bucketb0b: bocs, csak gyorsírásnál van pár szó amit úgy írok ahogy mondom.

Dinter : csak az a baj, hogy annyi jungle champem van(udyr, rek'sai, shaco ezekkel megy a legjobban, de még sorolhatnám),hogy kicsit kéne máshova is. Csak valahogy nem tudok betelni velük.

Amúgy mennyire jó topra?

[ Szerkesztve ]

(#38234) Dinter válasza Beni97 (#38233) üzenetére


Dinter
addikt

Teljesen.

(#38235) Dinter


Dinter
addikt

Nem semmi meccs ez. Aki nem playoffozik, kiesési promozik?

Ma szeretném látni hylissangot is threshezni!

[ Szerkesztve ]

(#38236) #53932800 válasza Dinter (#38235) üzenetére


#53932800
törölt tag

Remélem Kikis nagyot alkot ma:D/trollpick/ Pedig de jó lett volna ha megvárja a jövöhetet tudott volna a reworked AS-es jung tárgyal Udyrozni:(

Más: A Cho jungelről véleményetek?Szerintem nem rossz, a sarit/dragont nem lehet előle elhozni mert az ultija nagyobbat csap minden smite-nál.

[ Szerkesztve ]

(#38237) Dinter válasza #53932800 (#38236) üzenetére


Dinter
addikt

Hugi a szakértője :D Mostanában miden meg topon szoktam inkább látni.

(#38238) hugi0 válasza bucketb0b (#38229) üzenetére


hugi0
őstag

3,8 cs / min

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38239) hugi0 válasza #53932800 (#38236) üzenetére


hugi0
őstag

Midre nem valo Cho.
Topra viheto, Ward splitpush.
Junglebe jol pucol, de lassan kozlekedik es minden fal akadaly.
- nincs reksai alagut, nincs jarvan csuszas, nincs lee Q, nincs seju csuszas, es meg sorolhatnam miert van hatranyban.
Ha kepes vagy sokat jatszani egy champpal mert nem unsz ra akkor eletkepes, mert jol kiismered a hatarait.
Countejunglet csak akkor ha, tudod merre az enemy jungleres.
A Q-nak (relative) nagy a kasztolasi ideje, ezert nem art raerezni az ellenfeled mit fog lepni.

Ha jol megy akkor ilyet is lehet csinalni vele.
Ez meg S4 ben volt.
Bonusz.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38240) Ryder1 válasza #53932800 (#38236) üzenetére


Ryder1
senior tag

Nem próbáltam még, de nem véletlenül nem játssza kb senki sem. Persze gyorsan kiszedi a jungle-t és baron/sárkány is gyorsan, biztosan megvan vele, de egy meta jungler szerintem könnyen tönkre tudja tenni a játék korai szakaszában. Nyilván bronz/silver körül bármivel lehet nyerni, de felette már lehetséges, hogy rájönnek a gyengeségedre és nem tudsz vele érvényesülni.

(#38241) bucketb0b válasza hugi0 (#38238) üzenetére


bucketb0b
őstag

Utolsó 3 meccsem, normál (legelsővel kezdem):

- nincs adc a csapatomban, mivel 2 junglest pickeltek a tehetséges srácok. Pickeltem egy brandet botra mondom ha már kikapunk megnézem mit tudna 2v1ben. Erre az enemy riven troll, ráadásul shaco vitte a farmomat meg össze vissza lövöldözgette a minionokat. Fél kört leafkoltam, néha odamentem az ellenhez, megöltem őket, megöltek. Miközben shaco nem nyugodott és retardáltkodott mellettem bot lanen. Akármennyire nem érdekelt a kör a riven feedet nem bírta ki a csapatuk és kikaptak.

- troll galio, mid or feed kb. ismét leszartam a kört. Nem volt kedvem ma délután az ilyenekkel játszani. Szépen nyugodtan csordogált a kör, majd kikaptunk. Enemy ap MF, mi csapatunkban "full ap galio" meg ap tresh

- na ezek után jött a veigar midem mikor ellenfél oldalon volt egy troll urgot aki megölette magát párszor majd leafkolt később, kata saját oldalról folyamatban a lanemen verte a faszát majd mikor pingeltem neki, hogy farmolnék "idc, push lanes" fogadott. Szerinted az előző 2 kör tekintetében és e mondat után mennyire érdekelt az, hogy milyen a farmom? Jól gondolod, ismét leszartam a kört játszogattam és kész. Lassan megnyertük ezt. Ma délután ezekhez a gyökerekhez nem volt kedvem.

[ Szerkesztve ]

(#38242) Dinter


Dinter
addikt

Ez a Morgana teljesen megsemmisíti Alistart.

(#38243) Ryder1 válasza bucketb0b (#38241) üzenetére


Ryder1
senior tag

Eszembe jutott valami. Miért csak normálozol? Már mondtad, hogy nem érdekel, milyen divben vagy. De ranked meccseken az esetek döntő többségében mindenki azzal játszik, amivel tud és elvileg ugyanazért játszanak, mint te, nyerni akarnak. Nem járnál jobban vele? Aztán ha jobb vagy, akkor hamarosan tényleg olyanokkal fogsz játszani, akik nagyjából egy szinten vannak veled. Egy próbát megér, nem? :DDD

(#38244) bucketb0b válasza Ryder1 (#38243) üzenetére


bucketb0b
őstag

Több időbe telik egy ranked, bannolás, pickelés, ráadásul ott is sokszor volt, hogy retard pickek születtek, több a dodge illetve biztosan vesztes meccset sem adnak fel a srácok, még több idő megy el vele.

(#38245) Dinter válasza Ryder1 (#38243) üzenetére


Dinter
addikt

Szerintem már nem kéne tovább etetni a trollt, hátha megunja. :)

Roccat coach nekem nagyon antipatikus.

[ Szerkesztve ]

(#38246) Evil Snowman válasza bucketb0b (#38241) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Esetleg a csapatépítőt (nah ezért mit fogok kapni :DDD ) kipróbálhatnád, ha még nem tetted. Ott nincs olyan, hogy 2 jungler, mert elnézik vagy mert óvodás módjára összevesznek a lane-ken az emberek.

Más - Haverom unszolására megvettem ma Leonát. Mentem vele egy kört és a végén majdnem pofán vágtam magamat, hogy eddig miért nem vettem meg. ;] CC hegyek, CC hegyek mindenhol. Eddig nagyon tetszik. :))

(#38247) Ryder1 válasza bucketb0b (#38244) üzenetére


Ryder1
senior tag

De nem éri meg az a plusz 5 perc, hogy jó esetben normális meccset tudj játszani? Amúgy biztosan vesztes meccs ritkán van, rankedet végképp kár feladni, de most nem is ez a lényeg. :D

@Dinter: Csak segítek rátalálni önmagára, hátha egyszer élvezni is fogja a játékot. :DD

(#38248) bucketb0b válasza Evil Snowman (#38246) üzenetére


bucketb0b
őstag

Én eleve csak a csapatépítőset játszatnám normalban ;) legalább nincs veszekedés (bár látatlanba elutasítani embereket pusztán pick alapján nem feltétlenül korrekt megoldás, de hát ez van)

(#38245) Dinter: meséld már el mi ebben a trollkodás? Nyugodtan megnézheted a meccs előzményemet, ez történt a körben ;) Már megint megy a látatlanban történő okoskodás.

(#38247) Ryder1: megérné, ha biztosan így lenne, de ameddig erre nincs bizonyíték, hogy ott nem kapom ezeket így nem éri meg ;)

(#38249) Dinter válasza bucketb0b (#38248) üzenetére


Dinter
addikt

Az a trollkodád, hogy tudod senkit sem érdekel, de csak azért is leírod, hogy válaszoljanak rá, aztán kimagyarázd, ezzel megnyugtatva magad. Nem akarok többet veled és a normáljaidról beszélni, innentől off.

(#38250) Dinter


Dinter
addikt

Csacsit elég keményen büntetik. :(

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.