Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39651) TBT


TBT
addikt

Látványos animáció keretében befutottak a Project skinek!

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#39652) jUUh válasza yabba (#39650) üzenetére


jUUh
addikt

36-36 :D

Samsung Galaxy S23+

(#39653) jUUh


jUUh
addikt

Egyébként ebben a játékban lehetséges haverok nélkül úgy játszani, hogy nyerjen is az ember, ne csak feedereket kapjon, meg report for report, stb stb ?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+

(#39654) Solad válasza jUUh (#39653) üzenetére


Solad
őstag

Persze hogy lehetséges, csak be kell látni a hibáidat és nem a másikban keresni a bűnbakot :)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#39655) kenwood válasza jUUh (#39653) üzenetére


kenwood
veterán

ha szoktal irni neha chatre,akkor kb. 10%-al noveled a winratet szimplan azzal,hogy nem irsz tobbet

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#39656) jUUh


jUUh
addikt

Nem szoktam írni, mert nagyjából az esetek 70%ban vagy reportal fenyegetőzik, vagy "kurwä", stb.. És azért kérdeztem, mert szinte az összes meccsemen csak nekem van pluszba a statom, a többieknek kb. háromszor annyi halála van, mint ölése. És ha netalántán' én vagyok úgy, hogy mondjuk 2/4-be vagyok, vagy elcseszek egy ganket, akármi, én elnézést kérek, és nem kiírom, hogy "report my team n00bs"...

Samsung Galaxy S23+

(#39657) tomrRRR


tomrRRR
senior tag

Sziasztok!

Valaki tud olcsón RP-t venni ?
Aki mopay-ről veszi tudna vásárolni nekem ha utalnék neki pénzt ? Ebben szeretném segítségeteket kérni.

The easy day was yesterday!

(#39658) Beni97 válasza tomrRRR (#39657) üzenetére


Beni97
őstag

A telenornál van valami bug, amivel többet tudsz venni, mint amennyit kiír. Ezt facebookon olvastam a lol-os csoportban szóval .....

(#39659) Solad válasza Beni97 (#39658) üzenetére


Solad
őstag

Ezaz, biztassuk lopásra :U

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#39660) Ryder1 válasza Solad (#39659) üzenetére


Ryder1
senior tag

Ez a "bug", ha egyáltalán bugról van szó, már nagyon-nagyon régóta létezik. Nem gondolod, hogy kicsit komoly kaliberű dologról van szó ahhoz, hogy évekig elhúzódjon a kijavítása? :D

Egyébként még működik, kb egy hete az 1500 Ft-os csomagot rendeltem meg előfizetéses számról és csak 600 Ft-ot számláztak ki.

(#39661) Solad válasza Ryder1 (#39660) üzenetére


Solad
őstag

Baromira kis piac vagyunk mi ahhoz hogy számítson a Riotnak, jó esély hogy alacsony prioritású a dolog ha észlelték egyáltalán.

És tökmindegy mióta létezik, fizetés nélkül jutsz hozzá javakhoz szándékosan, nálam ez lopás.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#39662) Ryder1 válasza Solad (#39661) üzenetére


Ryder1
senior tag

Az ugye világos, hogy ezzel nem csak a Riot, hanem a Mopay is rosszul jár? Szerinted ennek mennyi az esélye? :D

Egyébként van a Mopaynek egy online felülete, ahol meg tudod nézni a vásárlásaidat. Megnéztem, 1500 Ft-ot ír. Ha ők sorozatosan nem kapnák meg a feltüntetett összeget(Riot/Mopay/Telenor), szerinted nem lépnének minél előbb? Szóval elég hihetőnek tűnik ez a telenor vs mopay szerződés, hiszen a telenor kevesebbet számláz, mopay pedig teljes összeget jelenít meg. Hivatalos infó kb semmi sincs róla, valószínűleg azért, mert átlagembernek semmi köze hozzá, de az, hogy már évek óta így működik, kizárt, hogy véletlen legyen.

(#39663) D1Rect válasza Ryder1 (#39662) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez évek óta van? Ez most akkor szándékosan van így vagy bug?

(#39664) hugi0


hugi0
őstag

Valamit a telenor hibazott.
Akinknel kesobb kiderult a "hiba" azok utolag megkaptak a szamlat.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#39665) Ryder1 válasza D1Rect (#39663) üzenetére


Ryder1
senior tag

Amit saját tapasztalatból tudok, hogy nekem már 1-1,5 éve is így vette az rp-t egy ismerősöm. Ha azóta sem javította ezt a telenor, akkor tuti nem véletlen. Csak gondolom nem híresztelik.

(#39666) Evil Snowman válasza Ryder1 (#39660) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Mi is ez a bug pontosan? :DDD

(#39667) D1Rect válasza Evil Snowman (#39666) üzenetére


D1Rect
félisten

Telenoros kártyával, mopayes fizetésnél kevesebbet számláz, mint amit ír a kliens.
Ha tényleg évek óta van, akkor lehet nem véletlen.
Eléggé szürke zóna, senki nem tudja biztosra, hogy ez most csalás, vagy olcsó rp.

(#39668) Beni97 válasza Solad (#39659) üzenetére


Beni97
őstag

Jól van, nyugi. Én nem vagyok benne ebben az rp témában. Soha nem töltöttem és nem is tervezek. Nem értek hozzá. Én csak leírtam amit láttam/hallottam. Abban sem voltam hogy igaz.

[ Szerkesztve ]

(#39669) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Ezt elég sokan tolják, köztük haverjaim is és én is szeretnék már így rendelni. Ha illegállis lenne, akkor tuti, hogy már valamelyik fél felfigyelt volna rá, közben pedig készségesen átultalták ismerősömnek is az RP-t amikor irt nekik levelet, hogy nem kapta meg a kódot.
Ebben tuti valami szerződés van, szerintem mind a Riot, mind a Mopay még igy is bőven jól jár. Én nem leszek álszent és ha ezzel egy kicsivel több RP-hez jutok, legyen, mindenki jól jár.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#39670) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Laza Kalista kör így alvás előtt :))

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#39671) TheProb


TheProb
veterán

Két emberkét keresni akinek lenne kedve 3v3-zni! Lényeg, hogy ne vedd élet halál kérdésnek a dolgot, de ne is linkeskedd el. Pár próba normál után meg megnéznénk, hogy hogyan tudunk együtt haladni. :)

ING: TheProb

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#39672) yabba válasza D1Rect (#39667) üzenetére


yabba
aktív tag

Szerintem simán a telenor bukja az összeget. Valószínűleg olyan kicsi a kiesés havi bevételben, hogy fel sem tűnik nekik. Ekkora cégnél egyrészt a sok terület (bába) között elvész az információ (gyerek), másrészt a főkönyv tuti, hogy soha nem egyezik forintra (szerintem ha nincs milliós eltérés már jó). Még azt is el tudom képzelni, hogy tudják ezt, de annyira marginális a veszteség, hogy nem éri meg megkeresni a hiba okát és kijavítani.

(#39673) yabba válasza Solad (#39659) üzenetére


yabba
aktív tag

És tökmindegy mióta létezik, fizetés nélkül jutsz hozzá javakhoz szándékosan, nálam ez lopás.

Igazad is van. A boltban a pénztárosnak én is visszaadom a pénzt ha rosszul ad vissza, de egy ekkora multival kapcsolatban (telenor), aki akkor él vissza az erőfölényével amikor akar, nincsenek ilyen erkölcsi problémáim. Számtalanszor lehúznak a hibás számlával, a fölösleges felszólításokkal stb, amit utána korrigálnak, és nekem "csak némi" időmbe és telefonköltségembe került, ezért az ilyen eseteket felfogom egy kis kárpótlásnak.

De mondom, ettől még igazad van, én csak megmagyarázom magamnak, hogy ez miért "nem baj".

[ Szerkesztve ]

(#39674) Solad válasza yabba (#39673) üzenetére


Solad
őstag

Persze. Vizsgalhato a dolog tobbfele moralis oldalrol. En a magam reszer ugy vagyok vele hogy nem azert nem karositok meg mast higy neki ne legyen rossz, hanem a sajat lelkiismeretem miatt. De en nem itelek el senkit aki egy multival kapcsolatban maskepp latja.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#39675) D1Rect válasza yabba (#39672) üzenetére


D1Rect
félisten

Úgy érted, hogy ezzel közvetlenül megkárosíthatom a telenyomort? ;]

(#39676) Noddy válasza D1Rect (#39675) üzenetére


Noddy
senior tag

Lehet, hogy miattatok voltak kénytelenek emelni a percdíjak és előfizetések árát...

[ Szerkesztve ]

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#39677) Mottie válasza Noddy (#39676) üzenetére


Mottie
őstag

Nem, már alapból is azokból finanszírozzák hogy olcsóbb legyen az RP. Itt (UK) a 8 forint/perc bármilyen EUs számra nagyságrendű percdíjakból már nehezebben menne. Így itt szépen be kell fizetni a teljes összeget RP-ért. :D

ON - Mostanában aramozgatok kicsiket, de nagyon rossz itt az internet így nem vágok bele rankedbe. Viszont az feltűnt, hogy hiába játszottam összesen 1 ranked meccset június óta, még mindig ugyanúgy Gold IV-ben vagyok...

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#39678) zeli válasza Mottie (#39677) üzenetére


zeli
aktív tag

Goldban már nincs decay, csak plat+tól.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#39679) Solad


Solad
őstag

:C :C

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#39680) Kanczy válasza Solad (#39679) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Grat! Nekem még 55k IP :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#39681) D1Rect válasza Noddy (#39676) üzenetére


D1Rect
félisten

Tudom, hogy nem vagyok a szíved csücske, de megint rossz helyre puffogtatod a passzív-agresszív beszólogatásaidat.

(#39682) Solad


Solad
őstag

Na gold promo incoming. 17 napomba telt S5 0 lp-ről felküzdeni magam idáig, volt benne egy csúnya losestreak is amivel visszaestem s2 aljára. Hajráhajrá :C

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#39683) Ryder1 válasza Solad (#39682) üzenetére


Ryder1
senior tag

Ilyen tempóban még beleférne szezon végéig a plat is. Hajrá! :DD

(#39684) Solad válasza Ryder1 (#39683) üzenetére


Solad
őstag

Ááá, a gold keret a cél. Ha meglesz, visszasüllyedek a "szarok bele hol állok" nihilbe :D

[ Szerkesztve ]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#39685) Jim-Y válasza Solad (#39684) üzenetére


Jim-Y
veterán

Hajra, hajra, kivel tolod, hogy ilyen jol haladsz? :)

(#39686) Ryder1 válasza Solad (#39684) üzenetére


Ryder1
senior tag

Nem tudom, hogy az játszott-e közre, hogy elkezdődött az iskola, vagy szezon végének közeledtével több embert érdekel komolyan a rankedek végkimenetele, de most mikor feljutottam diába, 17W, 3L volt az utolsó 20 meccsem. Szerintem megérné bepróbálkoznod a plattal is. :D

(#39687) Solad válasza Jim-Y (#39685) üzenetére


Solad
őstag

Magammal :) annyi hogy most odafigyelek, ha epp nem olyan a hangulatom akkor aramot jatszom inkabb es atmentem adc/supp/mid onlyba, probalok nem belekenyszerulni a gyenge rolejaimba.

Ryder1: nem hiszem hogy platba valo lennek a tudasom alapjan, de majd meglatjuk hogy sikerul haladni :)

[ Szerkesztve ]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#39688) Ryder1 válasza Solad (#39687) üzenetére


Ryder1
senior tag

Hát figyelj... Az, hogy szerinted hova tartozol, az egy dolog. De ha folyamatosan sokat nyersz, akkor az azt jelenti, hogy jobb vagy a szinteden lévőknél. Amíg ez így marad, addig feljebbi divízióba való vagy. :DDD

(#39689) Kanczy válasza Solad (#39687) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

"nem hiszem hogy platba valo lennek a tudasom alapjan, de majd meglatjuk hogy sikerul haladni"

Mondta Solad a világon elsőként ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#39690) TheProb


TheProb
veterán

Továbbra is keresnék emberkéket 3v3-ra és/vagy Gold Duo-ra, MMR-em miatt kb csak platosokat kapok, bár azok Wooden X szintjén játszanak...

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#39691) TBT


TBT
addikt

Akciók:

Championship Kalista:

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#39692) kenwood


kenwood
veterán

Az SK vs G2 otodik meccset nezve mar nem vok benne biztos, hogy Kikis rosszul dontott :)

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#39693) Solad válasza Kanczy (#39689) üzenetére


Solad
őstag

Picsába.. Hülye autocorrect. Helyesen: Diaban a helyem, csak a sok noob feeder és afk visszafog :W

;]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#39694) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Normal. Kiafkolt a Katarinájuk mikor 8. percnél 3/0 voltam lanen, de a Yasuo még így is majdnem lehozta. Ketten hard carryztük a két csapatot,végül győzött az 5v4, pedig nagyon nem akarták a csapattársaim ;]

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#39695) DarkByte


DarkByte
addikt

"We've temporarly disabled Riot Point purchased due to an issue with our billing service."

Olvassák a Rito-nál a fórumot? ;]

(#39696) bucketb0b válasza DarkByte (#39695) üzenetére


bucketb0b
őstag

Esetleg a Riotnál

(#39697) Ryder1 válasza DarkByte (#39695) üzenetére


Ryder1
senior tag

Keress rá google-ön olyanokra pl hogy telenor mopay és meglátod, hogy több éves posztok is vannak róla rendes lol fórumokon. :D Azért poén lenne, ha tényleg most csinálnák meg. :C

(#39698) zeli válasza bucketb0b (#39696) üzenetére


zeli
aktív tag

Új vagy még az interneten? :)

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#39699) bucketb0b válasza zeli (#39698) üzenetére


bucketb0b
őstag

Igen, még csak 1 hetes az internetes jelszavam :B

[ Szerkesztve ]

(#39700) Dinter válasza bucketb0b (#39696) üzenetére


Dinter
addikt

megmondóember :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.