Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38351) kenwood


kenwood
veterán

valszeg ragequit volt,vagy kirugtak.
mas magyarazat nehezen talalhato a free agentre.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38352) Beni97


Beni97
őstag

Ott a fail ward 0:47-nél. [link]

Amúgy én szerettem Kikist. Az ő Udyr játéka miatt vettem meg én is és most meg szinte a main-em.

(#38353) Dinter válasza crey (#38349) üzenetére


Dinter
addikt

2014 Summer Split Playoffokat velük játszották végig. Egyébként Kikist ez jó régóta zavarhatta, ha már ezt a pár meccset nem bírta ki.

Amúgy én 2 dolgot tudok elképzelni: Giliust mégis jobbnak gondolják, vagy Dannak szerződése van még.

(#38354) Dolby válasza Dinter (#38353) üzenetére


Dolby
senior tag

Én erősen hajlok az utóbbira :-)

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#38355) Dinter válasza Dolby (#38354) üzenetére


Dinter
addikt

Na utána olvastam. Szóval ugye bejutottak az LCS promotion-be, de Dan inkább a tanulmányira akart fókuszálni, ezért kilépett. UOL-nak 24 órán belül kellett junglert találnia, és Gilius pont Kölnben él, így kapóra jött, csereként játszott. Aztán main jungler lett Kik is, őt meg elküldték, mert úgy gondolták, hogy hosszútávon nem lehet vele együtt élni. Dan gondolom még mindig nem jöhet szoba így, így maradt ő.

(#38356) hugi0 válasza Dinter (#38355) üzenetére


hugi0
őstag

En orultem amikor meglattam Kikis-t jatszani, egyertelmuen kreativabb volt a jateka mint Gilius-e.
Kikis viszont epp ezert tobbet is bevalalt. Szerintem 2 merkozes azert ment el, mert nem volt eleg korultekinto.
- de ha tul korultekintoen jatszik valaki, akkor mehet az NA LCS-re, mert ott a biztonsagi jatek van eloterben. Amirol tudjuk, hogy a kesobbi kiszamithatatlan teamfightok, nem kedveznek egy csapatnak sem.
Egyszoval nehez megtalalni a megfelelo lepeseket.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38357) Dinter


Dinter
addikt

[link]

Jungle változások! Gilius hálistennek csak ideiglenes!

(#38358) Zivos válasza Dinter (#38357) üzenetére


Zivos
tag

Ha szavazni kell inkább magyar legyen az összefoglaló. Jó, én magyarul kezdtem, de volt már olyan játékom amit menet közben magyarítottak, hamar meg lehet szokni.

Van az UOL -ba egy új jelentkező, Horo: [Lol-esport] . Azt hiszem nem is kell magyarázni a Koreaik mennyivel magasabb szinten játszanak. Ahogy én számolgatom egyetlen győzelem elég lenne a közvetlen vetélytársak ellen és meg van a rájátszás, óriási pech kellene hogy ne legyen meg. Pár hete azt írtam a 6. hely nem jó, most inkább azt preferálnám. Akkor vagy ki-ki meccset játszanának a H2K -vel, vagy az Origen után játszanának ki-ki meccset. A Fnatic most legyőzhetetlen és nem csak európai csapatoknak. A H2k, Origen is szenvedett vereségeket, erősek ugyan, de nem legyőzhetetlenek.

(#38359) kenwood válasza Zivos (#38358) üzenetére


kenwood
veterán

Azert az SKT parszor szetmarcangolta az FNC-t :)

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38360) Solad


Solad
őstag

Who lives in top bush at low ELO queue?

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#38361) Dinter


Dinter
addikt

Úristen... Kikis megy a Gamers2-be :DDD Biztos megérte neki :))

(#38362) hemaka válasza Dinter (#38361) üzenetére


hemaka
nagyúr

Soha nem hallottam még róluk ezelőtt...

(#38363) Dinter válasza hemaka (#38362) üzenetére


Dinter
addikt

Pedig elég régóta megvannak, Ocelote alapította amikor kilépett az SK-ból. Lényeg a lényeg, hogy 2 éve próbálkoznak majdnem, de még mindig nincsenek LCS-ben :)) Origennek ehhez képest egyből sikerült. És ahogy nézem Ocelote már nincs is a a játékosok között, csak a vezetőségben.

H0R0 tho :Y Nem semmi.

[ Szerkesztve ]

(#38364) #53932800 válasza Dinter (#38363) üzenetére


#53932800
törölt tag

Egyébként ő is azokkal a champekkel játszik mint Kikis,Evelynnen kivűl.

(#38365) kenwood válasza #53932800 (#38364) üzenetére


kenwood
veterán

mast nem is nagyon latni lcsen.sot ,mar udyr es lee sin is kihaloban.
neha berantanak 1-1 trollpicket,pl sion,ekko,vagy tf,de ezek a sztenderd lcs junglerek.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38366) hugi0 válasza hemaka (#38362) üzenetére


hugi0
őstag

Pedig volt hgy a H2K-t is elverte.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38367) #53932800 válasza kenwood (#38365) üzenetére


#53932800
törölt tag

Itt főleg Udyrra gondolok:D Őt csak Kikis használta:D

Más: Remélm holnap már lesznek AS-es junglere(Udyr,WW,Shyvanna,Aatrox,Yi (ezt kétlem xD),Nocturne etc)

[ Szerkesztve ]

(#38369) hugi0 válasza #53932800 (#38367) üzenetére


hugi0
őstag

Remelem ha horo kerul uol-ba, akkor horo-t megkerdezik mit lat maskeppen.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38370) Dinter


Dinter
addikt



Get carried noobs!

Az a vicc, hogy egy dragon fight előtt 2.5km volt, mondtam nekik ne fightoljanak, shoppolok, ha nem költöm el úgyis kikapunk. Leírtam nekik 2-szer. Visszamegyek, persze hogy meghal mind a 4... Aztán engem szidtak ezért. Aztán azért, hogy megpróbáltuk befejezni, de közben feléledtek, nem figyeltem a tornyot, 1 ütés kellett volna neki, de meghaltam. Nem értették, hogy végül úgysem fog számítani. Szó nélkül lejátszottam, végén leo és trist is gratulált. :C Halált kicsit sokallom, 2 biztos elkerülhető lett volna, de a végén már nagyon rámjátszottak.

[ Szerkesztve ]

(#38371) marked one94 válasza Dinter (#38370) üzenetére


marked one94
őstag

Az a gragas build :O Amúgy grat, csak így tovább :R

You'll Never Walk Alone

(#38372) #53932800 válasza Dinter (#38370) üzenetére


#53932800
törölt tag

Az a vicc hogy lefarmoltad az ADC-det meg az enemy midesét xD

(#38373) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Sziasztok, Azir ellen hogy kell jatszani mideskent? Tegnap nyomtam egy normalt miden Annie-vel voltam es az ellenben volt egy Azir. Most jatszottam eloszor Shurima ellen es hat a laning phase alatt eleg szepen megszivatott. "went on tilt" :( Egesz egyszeruen outrangelt, de ugy hogy meg turret alatt sem tudtam farmolni mert a soldierei odaig is elertek es durva sebzesuk volt. Igazabol egy maratoni game-ben megvertuk oket, de tul sok halalom lett a vegem es ennek tulnyomo reszet Azirtol kaptam :/

Amit nyomormban tenni tudtam. Atmentem full passzivba, es talan korabban fejeztem be a laning phase-t, tobbet roamoltam es elobb epitettem Rylai-t. A vegen 9-12-24-el vegeztem ami igazabol tukrozi is a fent leirtakat. Baromi sok halal (Azir:() sok assist (roam), es keves farm (tilted). Szoval, hogy kene Azir ellen jatszani? Bar azt is hozza kell tennem, hogy Gold-os Normal MMR-el rendelkezett, de akkoris, mar maga a champ kitje is outplay :/

[ Szerkesztve ]

(#38374) kenwood válasza Jim-Y (#38373) üzenetére


kenwood
veterán

Nekem Zed volt ilyen.
Megvettem, azota tudom,mik a gyengesegei.
Szerintem azir is hasonlo.
Ne allj szembe a katonaval.
Meg azt is szamold bele, hogy az elejen eleg sok manat igenyelnek a spelljei,szoval ha spammeli,akkor pillanatok alatt oom.
Ha meg nagyon ramegy a manaregenre,akkor nem lesz ap-je.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38375) Jim-Y válasza kenwood (#38374) üzenetére


Jim-Y
veterán

Meg meg azt figyeltem meg, hogy amikor spamelte a katonakat, akkor sokszor kapott minion aggro-t es sokszor fel hp-n volt, ha egy ilyen pillanatban flash-stunoltam volna akkor lehet, hogy lett volna eselyem mar az elejen is, de ehhez pls tobb sustain kellett volna amit egy Doran ringgel nem kaptam meg, egy katona 1-2 bekapott landzsa es mar en is 50% hp alatt voltam :( Illetve meg ez sem biztos, hogy mukodott volna, mert Burstom igazan lvl6 utan van/lesz de ezek meg elotte tortentek.

[ Szerkesztve ]

(#38376) bucketb0b válasza Jim-Y (#38375) üzenetére


bucketb0b
őstag

lvl6ig kihúzod torony alatti farmmal ha jobb az ellen, utána meg roa vagy csak a catalyst illetve large rod elég egy cipővel a bursthöz. Minionokat oldalról farmold mivel akkor a katonájának nem lesz range, ami tőle függ és vagy téged üt a katonával vagy a wavet farmolja.

[ Szerkesztve ]

(#38377) Dinter válasza Jim-Y (#38375) üzenetére


Dinter
addikt

(#38378) kenwood


kenwood
veterán

Nekem Darius volt,aki ellen szinte senkivel nem tudtam mit kezdeni.
Megvettem,es nem kerultem kozelebb a megoldashoz.
Annyi tortent,h ellenem se nagyon tudnak mit tenni az ellenfelek, ha vele megyek :)

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38379) Beni97


Beni97
őstag

Facebookos csoportban osztották meg ezt a videót. Nagyon tud a gyerek.

[link]

(#38380) hemaka válasza Beni97 (#38379) üzenetére


hemaka
nagyúr

nice script

(#38381) D1Rect válasza hemaka (#38380) üzenetére


D1Rect
félisten

lol

(#38382) TBT


TBT
addikt

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#38383) RangerFox válasza Jim-Y (#38373) üzenetére


RangerFox
veterán

Azir a mainem, ha szabad ilyet mondani, az egyetlen mides, akivel tudok játszani, de vele nagyon jól. Tény és való, hogy nagyon nehéz ellene játszani, lanen szinte lehetetlen elverni, még akkor is ha counter picket hozol ellene. Azt tudnod kell hogy Azirral nehéz játszani, ezt vedd figyelembe, viszont vannak gyenge pontjai. A legfontosabb dolog, hogy Azir a többi ap midessel ellentétben inkább teamfightosabb (az ultija miatt), ennek köszönhetően 1v1-ben nagyobb az esélyed, hogy megölheted. Pár fontos dolog, ami segít ellene játszani:
Azirnak van egy range, amiben a katonáit irányíthatja. Ezen felül a katonáknak is van támadási range-ük, amit láthatsz te is. Ha ezen belül tartózkodol, Azir miután a q-val feléd irányította a katonáját, tovább sebezhet. Igyekezz ezt elkerülni. Ha Azir kikerül a range-ből, a katonái még egy ideig ott maradnak, viszont nem tud velük támadni. Ezt úgy szemmértékre érdemes megjegyezni, hogy tudd, mikor lehet biztonságosan a katonák közelében lenni. Kb. az összes champnek magasak a mana igényei early-ben, erre szerintem felesleges gyúrni, minden esetre nehéz helyzetbe hozhatod, ha sikerül kitérned a q-k elől, így csökkentve a mana szintjét. Nem csak a mana költség sok, hanem a cd is. Legfőképpen az e képességnek (amikor odahúzza magát a katonájhoz). Ilyenkor a legsebezhetőbb, amikor ez a képessége nem aktív. Ilyenkor érdemes támadni, illetve a jungelesnek rajtaütnie. Tudnod kell hogy torony alatt nem nagyon érdemes vele packázni, még akkor sem, ha kevés hpja van. Az ultija kegyetlen... Igyekezz távol maradni tőle, ha a hp-d 40% alatt van! (Még a saját tornyod alatt sem vagy biztonságban!) Ohh és még valami: Minél több katonája van lent, annál kisebb hatótávolságra tudja elküldeni őket. Így nagyon lecsökken a mozgékonysága, így könnyű célponttá válhat. Azt tanácsolom nézz róla videókat, hogy mások hogy játszanak vele, illetve ellene, vagy esetleg ha nem sajnálod az IP-t, akkor vedd meg, ritka OP. :) Remélem tudtam valamelyest segíteni.

(#38384) bucketb0b válasza RangerFox (#38383) üzenetére


bucketb0b
őstag

2 kérdés:
- miért op azir?
- miért kegyetlen az ultija? :F

(#38385) hugi0 válasza hemaka (#38380) üzenetére


hugi0
őstag

Nem Script !
- es a srac magyar. :)

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38386) RangerFox válasza bucketb0b (#38384) üzenetére


RangerFox
veterán

Az első kérdésedet nem tudom megválaszolni, bocsi.
A második: Rámehetnek Azirra hárman is, de ha rosszul helyezkednek,simán letriplázik. Nagy tömegirányító hatás (vagymi), stunol, fellök, ellök, csak flashel tudsz átmenni rajta, az ő csapattársai meg egyszerűen csak átsétálnak rajta és még bónusz mozgási sebességet is kapnak. Talán rossz szót használtam rá, maradjunk inkább a hasznosnál.

Nincs kegyetlenebb a feedelt Teemo bombáknál. :O

(#38387) Dinter válasza RangerFox (#38386) üzenetére


Dinter
addikt

Megvenni szerintem mostanában már nem nagyon érdemes, most lesz nerfelve.

(#38388) hemaka válasza hugi0 (#38385) üzenetére


hemaka
nagyúr

Pont elkapja a flashelt jatekost, meg az epp flaselo ezrealt a bokorban... raadasul, ami nincs wardolva? Szinten wardolatlan azirt a semmibol behookolja es meg is oli? (Kek buffnal)
Ekkora mak nincs, foleg nem ennyiszer, minimum gyanus a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#38389) Dinter válasza hemaka (#38388) üzenetére


Dinter
addikt

Ez nem mák, predictionnek hívják..

(#38390) bluefire55 válasza hemaka (#38388) üzenetére


bluefire55
csendes tag

1:33-nál világosan látszik ahogy oda sétál az azir :P
Vér supportok tudnak ilyeneket is playelni

(#38391) bucketb0b válasza Dinter (#38389) üzenetére


bucketb0b
őstag

0:28
nem mondom, hogy script, de sok a mák ami a többiek nélkül nem jöhetett volna létre ;)

(#38392) Solad válasza hemaka (#38388) üzenetére


Solad
őstag

Nyilvan nem 100% az ilyen hookok elofordulasa, ez egy osszevagott video. Az meg hogy az 50% bejon neki hogy merre dodgeol az enemy hat istenem :)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#38393) Dinter


Dinter
addikt

GIA vs H2K elég gyenge hét meccsének, osztálykülönbség van a két csapat között, ahogy mondani szokták.

(#38394) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Na a riot szervere döglődik (EUNE).... :(

https://ingatlan.com/33821564

(#38395) #53932800 válasza Dani_kp (#38394) üzenetére


#53932800
törölt tag

A riot szerver sose volt a helyzet magaslatán :P

Dinter: A 0/9-es Jinx elég vicces :D

[ Szerkesztve ]

(#38396) hugi0 válasza hemaka (#38388) üzenetére


hugi0
őstag

Pont hogy a vardolatlansag jelenti azt, hogy nem lehet script.
Hanem skill - megerzes, hogy hova fog mozdulni.
EZ nem flashelt hanem E vel ugrott.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38397) Dinter


Dinter
addikt

[link]

És akkor Hylissang is scriptelt a bírók előtt, ugye? :)

[ Szerkesztve ]

(#38398) kenwood


kenwood
veterán

blind pickek vannak meg botok abban a videoban.
"diamond" ....

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38399) Dinter


Dinter
addikt

Gyerünk UOL!!!! :R :R

Miért Lee Sin :( :O

Cacsi Rumble :Y

[ Szerkesztve ]

(#38400) kenwood


kenwood
veterán

#uolwin

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.