Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51001) csipszikutya válasza Imilenni (#50999) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Tudom, aramon full ad wu-t játszok, de most muszáj voltam tankra menni.

(#51002) Imilenni válasza Bowser (#51000) üzenetére


Imilenni
addikt

Elírtam :D
Úgy értettem hogy miután felfogott egy speelt- aztán már csak simán ap shield.
Amúgy énis voltam már így wukongal, csak az a baj hogy ha nincs elég sebzése a csapatnak totál esélytelen lesz így.

Press "F" to pay respects.

(#51003) csipszikutya válasza Imilenni (#51002) üzenetére


csipszikutya
senior tag

undorito a full ad wu, de annyi burst dmg volt az enemybe, hogy nem birtam volna one shoteolni. poppy is a négert védte, muszáj voltam én elöre menni.

(#51004) underdark


underdark
aktív tag

mi ez a galio rework te jó isten:Y

rito nem tud elszakadni az ugrálástól =)
ultija még oké, de az e minek neki pff

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#51005) hugi0


hugi0
őstag

VIT vs GIA elso merkozes ? igen fordulatos volt - mondhatnam kaotikus.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#51006) kentucky


kentucky
őstag

napok óta nem mentem solo rankedet, most azért megpróbáltam és ez fogadott. Hihetetlen hogy lehet ennyire agyhalott a mezőny, simán nyerhettünk volna de ezek csak roamoltak jungleben wardok nélkül, jax leszedett mindenkit. Könyörögtem nekik, hogy teamfightoljunk, de nem. Ez a silver alja borzasztó, soha nem fogok kijutni. Csak tudnám, hogy ezek a csapattársak mit keresnek itt mikor unranked lvl 15 is jobban tud játszani tőlük. Lose természetesen.

[ Szerkesztve ]

(#51007) stefyY válasza kentucky (#51006) üzenetére


stefyY
őstag


:U :U :U

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#51008) glacious válasza underdark (#51004) üzenetére


glacious
addikt

Túl sok a Shen ban LCS-en, kell még egy hasonló champion.

(#51009) Imilenni válasza stefyY (#51007) üzenetére


Imilenni
addikt


Soloq
"Please don't bann yasuo, im otp lvl 7 yasuo"
:C

Press "F" to pay respects.

(#51010) kentucky válasza stefyY (#51007) üzenetére


kentucky
őstag

Egyből utána mentem egyet, Lux suppot kaptam, ignitetal, amikor számonkértem: "Ha szar vagy én carryzek". A végét gondolom mindenki sejti :) Az elején adott az első 10 percben 5 killt az enemy ADC-nek.

(#51011) Sordoran válasza kentucky (#51006) üzenetére


Sordoran
addikt

Unranked 15? Ne kívánj olyat amit megbánsz. :DDD Ma volt "szerencsém" három érdekes szerzettel találkozni napi bemelegítő AI meccsen. (Bot meccs élmény, ne olvasd ha nem érdekel) Én nem tudom, ismerték-e egymást (bár mivel mind a három mid-re ment, majd a Jinx közölük hisztizni is kezdett, talán nem) de mindegyik rettentő béna volt. 35 perc alatt 0 kill, egy tucat halál, és 2-5 assist. Ez még kezdő játékosoktól is durva, nem is értem, biztos ami biztos reportolam mindet, mert még a Jinx pingelt is néha, meg böfögött a chat-re, de a másik kettő olyan passzív volt, és szerencsétlen, hogy lehet botok voltak. Mármint konkrétan betoltam alsó ösvényt 2. toronyig, majd ott hagytam a Ryze-t, hazamentem védekezni. Az Ahri csatlakozott hozzá, és ketten ott álltak több mint 5 percig torony előtt, és nem voltak képesek betolni a minionokat és leszedni tornyot, sőt a Ryze ki is végezte magát. Pedig az összes valódi bot máshol volt. 55 halál volt csapatban, enemy 50 kill-t szerzett, vagyis 5x volt kivégezve valaki nálunk. De az a passzivitás és teljesítmény amit mutattak nem lehet emberi, vagy mégis?
Szerencsére utána volt egy hosszú de élvezetes 40 perces ARAM meccsem, szóval kihevertem. :D

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#51012) hugi0


hugi0
őstag

Perfect ADC ?

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#51013) SkiDev válasza hugi0 (#51012) üzenetére


SkiDev
senior tag

Körülbelül. Szinte meghalok, hogy ő ne, erre visszamegy nullosan ;] :DDD

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#51014) hugi0


hugi0
őstag

Csak megcsinaltam. ;)

Mas szervereken a magyar kliens hasznalata:
(alkalmazhato barmelyik nyelven)
1. keresd meg a lol mappaban a "regions.txt"-t
2. nyisd meg szovegszerkesztovel
3. minden regiohoz ird be " |hu_HU "
4. login kepernyon, jobb felso sarokban kivalasztod a szervert es hozza a nyelvet.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#51015) hugi0 válasza hugi0 (#51014) üzenetére


hugi0
őstag

Pl: a japan szerveren.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#51016) FoLey-v válasza hugi0 (#51014) üzenetére


FoLey-v
addikt

Igen,de csak régi kliensnél működik meg minden frissítésekkor újra megkell csinálni nem? :))

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#51017) hugi0 válasza FoLey-v (#51016) üzenetére


hugi0
őstag

Nincs uj kliensem, igy nem tudom biztosra mondani, de valoszinuleg mukodik az uj kliensel is.

Mivel a "regions.txt" nem frissul pach-eknel, ezert nem kell ujra atirni.
- hacsaknem csinalnak egy uj szervert (amit ketlek), mert ebben az esetben az uj adatok miatt frissitik majd az adott file-t.

Nalam 2 "regions.txt" file van 0.0.1.8 es 0.0.0.48 mappaban.
Az utobbibol olvassa az adatokat.
Utanna nezek az uj klienses mappaban mi a helyzett.

szerk.: ugyan ezekben a mappakban van - mukodni fog

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#51018) FoLey-v válasza hugi0 (#51017) üzenetére


FoLey-v
addikt

Nekem sajnos nem működik,amióta frissítés volt pedig ugyan úgy csináltam mint te. :)

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#51019) Bowser válasza FoLey-v (#51018) üzenetére


Bowser
aktív tag

Este belinkelek egy programot, amivel 1 kattintással váltható a nyelv és a szövegek is.

Pl.: Magyar minden szöveg és Japán a szinkronhang.
Kategóriájában a legjobb program és tényleg csak 1-2 klikk. 3 perc alatt változtatható.

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#51020) FoLey-v válasza Bowser (#51019) üzenetére


FoLey-v
addikt

Megköszönném! :R

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#51021) Beni97 válasza Bowser (#51019) üzenetére


Beni97
őstag

Én ezt használtam párszor. Csak meguntam hogy minden patchnél újra kell csinálni. Pedig egyszerű.

(#51022) Beni97


Beni97
őstag

Ha valakit érdekel csak szólok hogy 1500 ip egy sárkányos ikon.

(#51023) hugi0


hugi0
őstag

Mekkora szar mar ez az uj kliens - kivalasztom a japan szervert erre elkezdi letolteni ujraindul es japan karakterek. Egy nem hozzaerto - vagy rutintalan, nem fogja tudni vissszaallitani az europai szervert. ;)
- RITO balfaszkodott megint. ;)

Pfff - meg a nyelvi file-okhoz is ujrainditja. - tenyleg balfaszok.

Rovid idon belul, leirom a modositas menetett is.

Szerk.:
Megkeresed a config mappat ****\Riot Games\League of Legends\Config
Van benne egy "LeagueClientSettings.yaml" file szovegszerkesztovel megnyitod.
9. sorban a nyelvet : locale: "hu_HU"
10. sorban a szervert allitod : region: "EUW"

Azt, hogy ez a file modosul-e patchelesnel, az majd a kovetkezo pechnel deriul ki.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#51024) hugi0 válasza hugi0 (#51023) üzenetére


hugi0
őstag

Ami biztos: regi kliens hasznalatakor a "LeagueClientSettings.yaml" file nem modosul.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#51025) kentucky


kentucky
őstag

Azt hiszem végérvényesen besokalltam, és könyörgöm Istenhez, hogy történjen valami. Nem kapok egyszer sem normális csapatot. Most már 10. percben afkolok, mert enemy 11/0 előnyben van. Előtte meccsen 4/11 trynda. Ez már sokkal durvább a rossz szerencsénél.

Edit: amíg megírtam ezt a két sort kaptak még 2 killt, meg három turretet.

Edit2: 28/5 lett a vége. Eddigi legfájdalmasabb vereségem amióta játszom.

[ Szerkesztve ]

(#51026) Bowser válasza kentucky (#51025) üzenetére


Bowser
aktív tag

Ment privát üzi.

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#51027) stefyY


stefyY
őstag

Hétvégére duotársat keresnék magam mellé, g5, mid/top/adc. :)

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#51028) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Mekkora troll a support! 59 mp-nél kezdődik!

katt

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#51029) gali777 válasza Enigma1945 (#51028) üzenetére


gali777
őstag

Mi a troll ezen?

(#51030) Enigma1945: Nem zhonyát használt, ha arra gondoltál. Bard ultizta le. :)

[ Szerkesztve ]

(#51030) Enigma1945 válasza gali777 (#51029) üzenetére


Enigma1945
őstag

Vagy én értelmezem félre, de hagyta meghalni ekkot. ha nem nyomja a spellt, akkor nem hal meg, mert felfogja a sebzést.

éééésss tényleg!!!!!!!!! igazad van! :Y :Y :Y :Y

[ Szerkesztve ]

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#51031) Imilenni válasza Enigma1945 (#51030) üzenetére


Imilenni
addikt

Ellene volt a Bard.
Ez inkább Bard mehanics :D

Press "F" to pay respects.

(#51032) Bowser


Bowser
aktív tag

Jók ezek a "Best Moments" videók /van belőlük 1 millió , aki nem tud a saját játékával pénzt keresni az keres más játékával, hogy összevágja :D/
De azért mint ebben is az összes hasonló videóban olyat mutatnak hogy egy level 15-ös leszed 3 db 11-est. Ez teljesítmény? :U
Komolyan KI az aki nem tud leszedni feedben, level 15-ös szinten egy 11-est?xd

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#51033) Sordoran válasza Enigma1945 (#51030) üzenetére


Sordoran
addikt

Azért illene felismerni, hogy az nem Zhonya, hanem Bard ulti volt. :U (már az trollkodás lenne, ha Zhonya-t venne a support :DDD ) Avagy én értem félre, és csak azt hitted csapattárs Bard ultia volt, na mindegy.
Maga a mozdulat amúgy szép volt, esélyt se adtak arra, hogy túlélje.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#51034) Imilenni válasza Bowser (#51032) üzenetére


Imilenni
addikt

A tipikus "1v5 penta" meg társai ugyanilyen szennyek.
Nagyon sokszor azt látni hogy a főszereplő 18-as.
Az enemy meg 14-15körül mozog.
Persze megy a bm-elés meg minden. Unodító..
Minap alacsony szinten játszottam lvl 9 talán, az enemyben volt egy Kayle. 17-es szinten van a summonerje.
Lényeg az hogy ~37percnél volt neki 380 farmja. (Nem ennyi volt csak hogy milyen szinten farmolt.)
Én persze full kezdőkkel voltam.
A végén a cukipofa beírta hogy "gg ez bot game".

Press "F" to pay respects.

(#51035) Beni97


Beni97
őstag

GG uol. :R :R Nem tudom hogy sikerült az első meccset ennyire eldobni, de az a baron lopás az utolsó meccsen mindent helyre rak.

(#51036) Enigma1945 válasza Sordoran (#51033) üzenetére


Enigma1945
őstag

ez van, ez van :D

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#51037) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Pro Yasuo :D

Meccs elején írogatta hogy ez a második accja és ő platos meg hogy mennyire agyonver toppon.. ilyenek..Hát igen.. Ez a csapat is egy 0 .. :(

[ Szerkesztve ]

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#51038) Bowser válasza Enigma1945 (#51037) üzenetére


Bowser
aktív tag

Mindkét csapatban könnyű szerrel /első ránézésre/ felismerhető, hogy ki a Support.

[ Szerkesztve ]

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#51039) Plata válasza Enigma1945 (#51037) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem Yasuo-tól csak akkor kell félni ha a te csapatodban van. :B

(#51040) Bowser


Bowser
aktív tag

****BOLDOG ÜGYFÉL POSZT****

Na alakul :D

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#51041) Sordoran válasza Beni97 (#51035) üzenetére


Sordoran
addikt

Idén nem követem élőben a meccseket, és tök jól ment az UOL sora. Amikor bekapcsolódtam egy élő meccsükbe, kikaptak. Tegnap is pont akkor csatlakoztam be első meccsen, amikor első inhibet leszedték, utána végig nézni ahogy eldobják a meccset, borzalmas volt, ki is nyomtam twitchet. Örülök, hogy végül sikerült vissza hozniuk a dolgot, de akkor sajnos én nem nézhetem élőben a meccseiket, rossza hatással vagyok rájuk. :U :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#51042) FoLey-v válasza Sordoran (#51041) üzenetére


FoLey-v
addikt

Legtöbbször hátrányból fordítva nyernek meccset. Ha láttad a többi meccseit is.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#51043) stefyY


stefyY
őstag


Gold 4. The climb is real. #yolo :DD

[ Szerkesztve ]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#51044) Bowser


Bowser
aktív tag

Uhh nagyon adja... :DDD

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#51045) FoLey-v válasza Bowser (#51044) üzenetére


FoLey-v
addikt

Gondolom sokszor Zyra-val tudod megmenteni a bot seggét ha adc társad useless. :Y
Progit azt betudod linkelni? :))

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#51046) kentucky válasza FoLey-v (#51045) üzenetére


kentucky
őstag

op.gg akkor semmi, bocsi :D

[ Szerkesztve ]

(#51047) FoLey-v válasza kentucky (#51046) üzenetére


FoLey-v
addikt

Én nem erre gondoltam,hanem a lol kliens nyelvi választó programra. :D

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#51048) Bowser válasza FoLey-v (#51047) üzenetére


Bowser
aktív tag

Jajj elfelejtettem ! :D

Innen le tudod tölteni:

[link]

Amúgy igen boton a magam ura lehetek. Silverbe/Goldba értelmetlen Jannát meg Sorakát hozni kivéve ha GOD vagy vele :D
Minek haljak meg meg supportoljak teljes erőbedobással egy olyan random csapatot akikről azt se tudom ki fia borja? Tulajdonképpen akikkel játszom 4 random ember, fogalmam sincs, hogy megbízhatok-e bennük. Így biztosra megyek. Le kell agresszívoskodni őket boton, nekem az is elég ha az ADC-m csak néha "simogatja" az enemy-t én már akkor tudom mit kell tenni. Agresszívnak és bevállalósnak kell lenni. Csak így lehet kijutni Bronzból/Silverből/Goldból.

[ Szerkesztve ]

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#51049) csipszikutya válasza Bowser (#51048) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Igen, az tetszett nagyon, hogy már rabadonnal mászkáltál én meg talán épp befejeztem az ie-t essence után :DD
zyra god

(#51050) Bowser válasza csipszikutya (#51049) üzenetére


Bowser
aktív tag

Jaja némelyik meccsen telik rá :D

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.