Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45001) kenwood válasza saelin (#44990) üzenetére


kenwood
veterán

ha jok a runaid,meg a mastery,akkor 1k goldig kint tudsz maradni.megveszed a Recurve bowt,es onnantol csak a mana limitalhat,a minionok elolvadnak.
A piros buffos monster hpt tolt vissza smitera.
Arra figyelj, hogy a w hianyzo hpra healel,illetve csokken a bejovo sebzes,es addig is ketyeg a q-e-smite cooldownja.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#45002) stefyY válasza saelin (#45000) üzenetére


stefyY
őstag


Háromból meglett a 2 S-, egyszer volt A+. :) Most pedig már a 7-esre hajtunk... :B

[ Szerkesztve ]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#45003) batai15 válasza stefyY (#45002) üzenetére


batai15
félisten

eszenciával váltottad ki?

(#45004) stefyY válasza batai15 (#45003) üzenetére


stefyY
őstag

Igen, van elég. :) Miért?

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#45005) batai15 válasza stefyY (#45004) üzenetére


batai15
félisten

ja értem, nekem alig van xD
bardal jó lenne a hatos szint.

(#45006) stefyY válasza batai15 (#45005) üzenetére


stefyY
őstag

A héten még meló mellett is meglesz 2 S vagy jobb osztályzat remélem... :))

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#45007) stefyY válasza stefyY (#45006) üzenetére


stefyY
őstag


Na mégegy... :)

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#45008) saelin


saelin
veterán

Lol, ez az új brand egy group killer. W+R = kihal a fél team... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45009) Jazz


Jazz
veterán

...Mintha egy pöttyet túllőttek volna a sárkányozással a célon. 2-3 sárkány és gg. Vagy az ellenkezője. A soha le nem járó és %-os dmg buff helyett inkább adtak volna mondjuk 1000 goldot, vagy csak pár percig tartson....na de így. Remélem hamar vissza veszik.

free your mind

(#45010) kenwood


kenwood
veterán

A barrier buffal szerintem erdekes lehet boton a barrier - adc , heal support felallas.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#45011) Jazz válasza Yodamest (#44997) üzenetére


Jazz
veterán

Inkább dodge mint loss.
Ezt is inkább leave-elni kellett volna:
Enemy: trundle, sejuani, alistar, talyah, ashe
Mi: heca, brand, vayne, liss (top), fiddle (sup).

Ellehet képzelni mi lehetett a meccsen. A három ultra tank buldózer super heal-el, slow-al, ali-val 4000+ hp-val, mid-late game-en bedarált mindent. Hiába vezettünk early-ben. De ezt már az elején lehetett látni. Nincs tank, se top-on se supp-nál, előre borítékolható volt mi lesz a meccsen. Most mi a jobb. Dodge-olni egy ilyen game-et, vagy végig szenvedni és egy előre lejátszott defeat-el gazdagodni.
Ja és egy kivételével minden alkalommal elvitték a dragont. Ez még frankón rásegített.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#45012) Jazz


Jazz
veterán

Most hogy van lvl6-7, visszamenőleg nem érvényesek az S+-ok a lvl5-ös champ-oknál? Újra meg kell őket szerezni?

Még annyit a dragonhoz, hogy általában ugye az a csapat szerzi meg amelyik az erősebb. És akkor ezt az "előnyt" még növeljük is a hozzá adott buffal. Szóval ez sehogy se jó.:S
Pl. most éppen a mi csapatunk volt az erősebb. Annyiszor hoztuk el a dragont ahányszor csak akartuk. Eddig se volt nagyon esélyük, de így aztán végképp elszállt minden remény. Aztán volt hogy megtettek mindent hogy megszerezzék, és ott pusztultak el. Nem igazán gondolta át ezt a Riot. Pont a visszájára sül el minden.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#45013) Beni97 válasza Jazz (#45012) üzenetére


Beni97
őstag

Újra meg kell szerezni.

(#45014) FoLey-v válasza saelin (#45000) üzenetére


FoLey-v
addikt

Senki nem írta a volibeart pedig az nagyon túlélő jungleres vagy rammus esetleg udyr.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#45015) saelin válasza Jazz (#45012) üzenetére


saelin
veterán

A mostani meccsemen is pont így jártunk, csak itt mi voltunk a gyengébbek. Evelynnel és Zeddel próbáltuk ölni sárkányt, de egy Amumunak sikerül ellopnia. Már itt fogtuk a fejünket, hogy lehet ez volt az utolsó csepp a pohárban (bot szinte el volt pusztítva és mid-ről is elvittek egy tornyot). A második sárkányt sikerült megölnünk egy top torony kárára, de ez már nem volt elég, sőt 2 sárkány is kevés lett volna, mert az ellenfél...
1. jobban játszott és egy csapatként cselekedtek - pl amumu dragon steal.
2. volt egy 5/0/5-ös Leonájuk, akit a feladásig sem sikerült egyszer sem megölni... ahogy a csapatásram mondta: "leona though as fuck" :DDD
3. este van és ilyenkor bamba dög vagyok! :U

Szóval jah, a sárkány nagyon fontos lett, de nem 100%-ig nékülözhetetlen. Ígyis-úgyis a jobb fog győzni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45016) Bowser válasza kenwood (#45010) üzenetére


Bowser
aktív tag

Valóban! :)

De csak Earlybe jó , midgame és lategame hát oda kellene az exhaust teamfightba. Szerintem elengedhetetlen.

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#45017) storm3


storm3
senior tag

Letezik olyan trukk, amivel euw-n magyar feliratokkal es szinkronnal tudna egy cimbim jatszani?

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#45018) Jazz válasza FoLey-v (#45014) üzenetére


Jazz
veterán

Vagy Noc és Heca, ezek is nagyon jók. Régen eve volt a kedvenc amíg brutálisan le nem nerfelték az ultiját.;)

(#45015) saelin:
Ja mondjuk ez jogos, így van.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#45019) Jazz válasza storm3 (#45017) üzenetére


Jazz
veterán

League of Legends\RADS\system - locale.cfg fájlt kell átírni.
locale = hu_HU
Az eredeti angol meghatározás sorát meg ki #-kettőskeresztezed így bármikor vissza tudsz rá térni.
Szükség is lesz rá mert nagyon furcsa lesz az angol után a magyar. A tárgyak nevei, de a skillek is magyarok. Nagyon durva.:) Én csak fogtam a fejem. Inkább visszaváltottam angolra.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#45020) Yodamest válasza Jazz (#45012) üzenetére


Yodamest
addikt

Sárkányt abszolút nem biztos, hogy a jobb csapat hozza el. De itt is meg kell különböztetni a dolgokat, mert van az amikor a jobb csapat annyival jobb, hogy no chance, ilyenkor már tök mind1, hogy a sárkány náluk van-e. Ami ténylegesen számít, az az amikor jobb az egyik csapat, de van esélye a másiknak is, na ilyenkor simán ellehet hozni a sarit.

Az a lényeg, hogy objektumot objektumért, tehát ha ők nyomulnak a sárkányra akkor gyorsan meg kell indulni és elhozni egy mides vagy top tornyot. Ha bent vannak lanen és nem lehet előre lépni, akkor pedig lehet menni a sarira. Mindig van mit csinálni, csak hát csapat is kell hozzá sokszor. Lehet pingelni a többieknek, hogy 30 sec és sárkány van, így tegyük fel tőlünk 4 ember odajön és hiába jobb 1by1 az ellenfél, ha tőlünk meg max a jungler aki hívja mondjuk az adc-t. Ezzel már belehet húzni egy sarit.

Pont amit írtam is tegnap példát hoznám fel megint: Tryndáztam és a csapatom szarrá feedelte az enemy Master Yi-t, ezért kihasználtam a lehetőséget, hogy a Yi rájuk vadászik és elhoztam zsinórban vagy 3 sárkányt. Közben farmoltam a saját és enemy junglet mint állat, így a végére erősebb tudtam lenni és lehoztam a meccset. Ha ott akkor bocsátkozom csapatharcba még a játék elején, akkor engem is csak bedaráltak volna, mert no farm no buff, item hátrány stb.

[ Szerkesztve ]

(#45021) kenwood válasza Jazz (#45019) üzenetére


kenwood
veterán

Ha eddig csak magyark klienssel jatszott ne-n,es inditana egy accot a westen is,akkor ez nem el.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#45022) stefyY


stefyY
őstag


:R :R :R

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#45023) saelin válasza Yodamest (#45020) üzenetére


saelin
veterán

Az mekkora öröm már, ha folyamatosan elviszed az ellenfél buffjait gank előtt. Engem egyszer volt hogy egy shaco meglepett, mert rámrontott piros ölögetés közben, de menekülést színleltem és hagytam hátra egy wardot, amikor már a piros dög fél hp alatt volt gyorsan flash, majd smithe és E/Q spamm a bohóc arcába. Reagálni sem volt ideje olyan gyorsan lement a hpja (az ad evelynnnek durva burstje van titánhidrával :Y)! Amiben még iszonyat béna vagyok jungleresként, az a dragon steal... mindig rosszul lövöm be, hogy mikor kellene rányomni a lasthit smithe-t, így meg a csapat vérszemet kap sokszor. :B

Ma megveszem Kindredet és estefelé próbálok valamit alkotni vele. A ranged karakterek nekem nagyobb önbizalmat adnak, mint a melee társaik, mert úgy tudom bevinni az első csapás(okat), hogy én lehet nem kapok be semmit. Pont emiatt jött be mundo tegnap, csak dobálod a késeket és az ellenfél hpja meg eltűnik. Lassan csak megtalálom a játékstílusom. :U

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45024) Yodamest válasza saelin (#45023) üzenetére


Yodamest
addikt

Sajnos jön rá a nerf, szóval most kell még kiélvezni :)

Amúgy annyi lesz, hogy a jelzőinek számától függ majd az összes képességének a sebzése, cd-je. Erősíteni akarják a sajátosságát, ezt a jelző gyűjtögetést, csak így kb az lesz, hogy ha el vagy nyomva kicsit és nem tudod gyűjteni a jelzőket, akkor teljesen alulmaradsz. Mindent arra kell majd feltenned, hogy elég jelzőt összetudj szedni.

(#45025) Solad válasza Yodamest (#45024) üzenetére


Solad
őstag

Milyen jelző? Kiről van szó?

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#45026) Yodamest válasza Solad (#45025) üzenetére


Yodamest
addikt

Kindredről. Eddig is érdemes volt gyűjteni a jelzőket, de ezentúl már elengedhetetlen lesz.

(#45027) micafighter válasza Solad (#45025) üzenetére


micafighter
nagyúr

A passziv stackelésére gondol szerintem. Furcsán hangzik hogy jelző, de a jelzőnél nekem se jut eszembe jobb forditás igy kapásból.

[ Szerkesztve ]

(#45028) Solad válasza Yodamest (#45026) üzenetére


Solad
őstag

Ahh értem... Komolyan mondom ezek miatt a magyar borzalmak miatt fogom abbahagyni a topik olvasását.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#45029) Kanczy válasza Solad (#45028) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Engem is nagyon zavar, de hát ez van... és már hivatalos is :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#45030) Bowser


Bowser
aktív tag

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne hátha valaki járt már hasonló cipőben :)

Gold I-ből estem vissza Gold 3-ig

Amikor Gold 2 lettem írta, hogy 1 meccs nélküli győzelem jár(szokásos)

Csak ugye sajna leestem Gold 3-ba és 1 wint ott is jóváírt nekem.

G3 100 Lp-n vagyok ha egy wint szerzek a két meccsből akkor gold 2 leszek.
A kérdésem az ha Gold 2 100 Lp leszek akkor már lesz jóváírva 1 meccs nekem?

Köszönöm a válaszokat :R

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#45031) saelin válasza Solad (#45028) üzenetére


saelin
veterán

Engem nem zavar. De lehet csak azért, mert már így szoktam meg a kezdetektől. Pedig én az az amber vagyok, hogy mindent eredeti szinkronnal nézek és felirattal.

(#45024) Yodamest
Ez mennyiben befolyásolja majd a jatékmenetet vele? Nekem csak enyhe balanszírozásnak hangzik.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45032) Yodamest válasza saelin (#45031) üzenetére


Yodamest
addikt

Hát annyiban, hogy amit írtam is, kénytelen leszel mindenáron a passzívan vagy aktívan megjelölt célpontokra ráhajtani, különben semmit nem fogsz érni. Jelenleg annyiban jó, hogy elhozol egy 3-5 "jelzőt" :) akkor már jó vagy nem feltétlenül kell teljes gőzzel azon lenned.

Szerintem hülyeség ezt a stackelés dolgot kiterjeszteni minden alapképességére is, ez így tök jó jelenleg, hogy azok nem függnek tőle, így olyan érzete van a dolognak, hogy a stackek begyűjtésével csak egyfajta pluszhoz jutsz, de anélkül is erős vagy. Ja és azt eddig el is felejtettem írni, hogy természetesen hatalmas nerf lesz a képességeken emiatt, amit a stack gyűjtögetéssel tudsz majd "ledolgozni". Így gyakorlatilag nem azért fogsz küzdeni, hogy még erősebb legyél, hanem hogy ne legyél baromi gyenge... nem mind1.

(#45033) micafighter válasza Bowser (#45030) üzenetére


micafighter
nagyúr

Elvileg igen, tapasztalatom nincs erről, de a RITO embere így fogalmazott, hogy ,,Gold 1ig amelyik promóban már voltál, azt legközelebb 1 Winnel kezded"

(#45034) Mister_X válasza saelin (#44990) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jungle esetén elsőnek azt kell megtanuld, hogy gyorsan és HP veszteség nélkül húzd be a campeket - több gold, több XP, szintben gankelésnél hátrébb leszel top/mid enemyhez képest. Sutyerákot is be kell húzni, mert látni fogják, ha mid elindul gankelni vagy az ostobábbik jungler megmutatja magát. A másodii hogy mikor és hol gankelj. Ha adott lane vezet 20-50% cs-vel és tolja tower alá a lane-t, akkor nem kell. Ha gankelsz, reakcióik alapján tudod, hogy van-e wardja: ha hátrébb megy, visszafordul vagy minionok takárásba megy és kiesik cs nála, akkor lát/látott. Lvl6 Illaoi után nem ajánlom a ganket, mert fájni fog. Cheesy taktika topon, hogyha nem volt wardja, beköszönsz, majd visszafordulsz és a folyó bokrában beülsz. Volt aki akart rakni egy wardot :D Ha az adott lane el van feedelve, akkor baromi gyorsan át kell gondolni, hogy gankelsz-e, mert ott maradsz. Lehet gankelni az enemy junglert, rakni kell a wardokat, az ő junglerében, így lophatsz tőle buffot vagy meglepheted, miközben gankelne.

Az én jungler preferenciám (legjobbtól): Vi, Jarvan IV, Shyvana, Nocturne.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45035) Yodamest válasza Mister_X (#45034) üzenetére


Yodamest
addikt

Az a bokorba bebújós csel nagyon jópofa, én is kifogom próbálni! Kösz! :) Ezek a kis trükkök nagyon sokat tudnak számítani.

Ha már jungler tippek: én azzal szoktam a midest segíteni earlyben, hogy a sújtást a raptorokra használom, így kitudom szépen szedni az ellenfél wardját. Így óvatosabban kell játszania, és akár egy hazamenetel után meg is tudom lepni.

Másik alap dolog, amit viszont sokan nem csinálnak, hogy szólsz a mides mage-nek amikor mész kékezni, hogy takarodjon és vegye fel a kék buffot. ;] nagyon tudnak örülni neki (én is ha épp miden vagyok) és akár a lane megnyerését is okozhatja ez az apróság.

(#45036) ClydeBeka2 válasza Bowser (#45030) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Úgy tudom, igen. Gold1ig mindig kapsz free wint, ha egyszer voltál már abban a promoban.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#45037) saelin válasza Mister_X (#45034) üzenetére


saelin
veterán

Most behúztam pár új hőst (köztül lulu-t is, akit már... jó ideje akartam magamnak) és ebben benne van a sárkány csajszi is! Kindredet most próbáltam, és azt kell mondjam nem egy egyszerű gombnyomogatós hős, viszont gankelni könnyű vele, de hogy mennyire az még engem is meglepett! A mai napot szerintem hősök tanulgatásával töltöm, de talán a hétvégét is, amikor már kipihentebb leszek egy kicsit.

(#45035) Yodamest
Jah, vagy meghal és odaadja az ellenfélnek a buffot! :DDD

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45038) Yodamest válasza saelin (#45037) üzenetére


Yodamest
addikt

Kindrednél én még a buildet nem tudom teljesen, recommendednek warriort ad a rendszer, de sztem a bloodrazor sokkal ésszerűbb választás, mint eddig is a lélekfaló. Sokszor tényleg nem értem ezeket a riot által ajánlott tárgyakat...

(#45039) saelin válasza Yodamest (#45038) üzenetére


saelin
veterán

Engem ez nem érint. Mindig champion.gg-ről nézek buildet, amikor meg már biztos vagyok a kariban, akkor a mobefire.com-ról keresek valamit, ami a szájízemnek megfelelő és beviszem a lol beépített item builderébe. Kicsit macerás, de ilyet csak a kedvenc karaktereimmel csinálok (kettő ilyen van per pill). :B

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45040) batai15 válasza saelin (#45037) üzenetére


batai15
félisten

na igen lulu support nekem is mozgatja a fantáziám.
Mi a véleményed róla?

(#45041) saelin válasza batai15 (#45040) üzenetére


saelin
veterán

Fun! :DDD

Túl sokat nem tudok róla mondani, max egy első benyomást - csak 1 meccset mentem vele. A legjobb benne szerintem a clickje, mert valami nevetségesen könnyűvé teszi a lasthitelést. A Q-ja erős még annak ellenére is, hogy nem volt semmi komolyabb AP-t adó cuccom, csak a szokásos support dolgok. Az sem volt gond ha a lane-t nagyon bepusholták, mert a fent említett Q simán leszedi az eltalált minionok fél hpját, de a lassítása sem elhanyagolható. Pl ha az E-t, vagyis pixit rárakod egy társadra, akkor a Q-t a társadról is tudod indítani... A menekülők rémálma lehet! :K Ugyan ez a W-je, ami a társadat gyorsítja az ellenséget pedig átváltoztatja egy állatá. Ilyenkor csökken a mozgási sebessége és nem tud gyakorlatilag semmit csinálni. Az ultija meg bónusz hp-t ad egy szövetségesnek és lassulnak a közelében lévő ellenfelek. Az ultija épp úgy mint a többi skillje többfunkciós, mert teamfightban is jól jön, menekülésnél, de akár egy ganket is meghiusíthat.

Sona után ő a második supportom, akivel azt érzem, hogy ha megtámadnak van esélyem elmenekülni/visszatámadni. Egy full ap buildet lehet kipróbálok vele, mert a dmg-e nagyon rendben van.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45042) batai15 válasza saelin (#45041) üzenetére


batai15
félisten

köszi! bard, braum, nami mellé kell még egy support akit nem nagyon játszanak (legalábbis mostani ligámba)
Meg én is keresem a magamnak való suppokat.

(#45043) CraBByzzz válasza batai15 (#45042) üzenetére


CraBByzzz
aktív tag

Supportnak morganat, luxot, brandet, zyrat érdemes kipróbálni (akàr full apnak is). Morganával 1v1ezni szoktam az adct ha nem full fed vagy tank.

(#45044) batai15 válasza CraBByzzz (#45043) üzenetére


batai15
félisten

morgana nem jön be, lux meg van , de még nem nagyon foglakoztam vele, persze ettől lehet hogy majd jobban szemügyre fogom venni .

(#45045) Solad válasza batai15 (#45042) üzenetére


Solad
őstag

Én ha épp a nem megszokottat szereném játszani, velkozt viszek suppnak, elég mókás.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#45046) Evil Snowman válasza Solad (#45045) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Ha haverokkal játszotok, akkor javaslom a Teemo Cassio bot lane-t. LVL1-en mindkettőnek E-vel kezdtek és elporlad az enemy ADC (szegény Ezreal is mit kapott múltkor :D )

(#45047) saelin


saelin
veterán

Én próbálok átszokni draftra, de annyi preamade party jön velem szembe, hogy az már fáj. Gyakorlatilag elpusztítják a csapatomat. Onnan gondolom hogy premade, hogy látszik a csapatmunkájukon és a hősök pickjén. De lehet csak én kapok szánalmasan gyenge csapattársakat (lvl 1-en meghaló jinx, flamer heca, troll/feeder ashe).

Eddig 3 meccsből 3-at elvesztettem és gyakorlatilag a rossz csapat miatt, mert volt aki az első halál után átment afkba vagy beírta chatbe hogy "i go feed" és direkt berohant a torony alá... Ha rankeden sikerül fentebb másznom, akkor jobb játékosokkal fog összesorsolni a játék? Jelenleg 2 vagy 3 rankedet mentem, de még nem vagyok besorolva sehova. A héten lett meg a lvl 30, de addig nem terveztem rankedezni, amíg nem lesz jobb a tudásom, de ha ez kell a jobb teamhez, akkor üsse kő! :D Megyek így, vaagy... semmi köze a rankednek az mmr-hez?

Mielőtt megkapom, hogy lehet olyanokkal sorsol össze, amilyen én vagyok... :D Sosem leaveltem és eddig 2 afk-om volt, az is csak becsúszott. Chatben pedig próbálok türelmes lenni, aki meg bunkó, azt mute-olom, majd jelentem.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45048) stefyY válasza saelin (#45047) üzenetére


stefyY
őstag

De van. :) Persze még én is kapok idiótákat 1500-1600-as MMR körül... :DDD Feljebb is fogok, csak talán kevesebbet.

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#45049) saelin válasza stefyY (#45048) üzenetére


saelin
veterán

Ezt az mmr-t hol lehet megnézni?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45050) Methionyl válasza saelin (#45049) üzenetére


Methionyl
senior tag

op.gg

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.