Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39701) Solad válasza zeli (#39698) üzenetére


Solad
őstag

Engem is baromira irritál. Ugyanúgy mint pl a lel :W

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#39702) D1Rect


D1Rect
félisten

Fiora OP? :F

(#39703) Beni97 válasza D1Rect (#39702) üzenetére


Beni97
őstag

Attól függ. Ki tud vele játszani. Ha tf-ben kiszeded azt akit leultiztál akkor elég nagy hp mennyiséget kaptok ami elég op.

(#39704) gali777 válasza Solad (#39701) üzenetére


gali777
őstag

+1

(#39705) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

runa page akcio lesz vmikor a közeljövőbe?

(#39706) Ryder1 válasza -=Vacsek=- (#39705) üzenetére


Ryder1
senior tag

Redditen olvastam, hogy a VB indulásakor várható egy ilyen akció, szóval hamarosan.

(#39707) Frozzy


Frozzy
őstag

Hogy tudnám kijeleztetni jobb felül a pinget és az FPS-t ?

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#39708) Beni97


Beni97
őstag

ctrl+f

(#39709) Beni97


Beni97
őstag

Amúgy csak nekem szar a kliens? Sokáig tart mire be tudok lépni, a champ select-nél már 6-szor kidobott mert valaki nem választott hőst(ez szerintem azért van mert nem dobta be őket), és már kb 3-szor volt olyan hogy csak 2-en fogadtuk el a meccset, és nem dobott vissza a várakozási listára.

(#39710) yabba válasza Beni97 (#39709) üzenetére


yabba
aktív tag

Én most konkrétan belépni (login) sem tudok EUNE-re.

EUW megy.

[ Szerkesztve ]

(#39711) jUUh válasza yabba (#39710) üzenetére


jUUh
addikt

Ugyanez... :W

Samsung Galaxy S23+

(#39712) Beni97 válasza yabba (#39710) üzenetére


Beni97
őstag

Westen nem jó mert ott csak egy lvl5-ös accom van és azzal unalmas játszani. Meg nehéz is rúnák nélkül nekem :O :O

(#39713) yabba válasza Beni97 (#39712) üzenetére


yabba
aktív tag

Pont most mentem egyet Talonnal (level 9) és magam is meglepődtem mekkora OP voltam. 23/3/7

Vegyél első szintű runákat 15 IP darabja..

[ Szerkesztve ]

(#39714) Beni97 válasza yabba (#39713) üzenetére


Beni97
őstag

Igazából, csak azért kezdtem itt egy accot, mert haverom mondta, hogy west-en jobb játékosok vannak. Ez nem tudom mennyire igaz. Meg hát én eune-s accommal túl korán kezdtem a rankedet a hülye fejemmel. Gondoltam akkor megpróbálom westen hogy fog sikerülni. Rúnákkal azt terveztem, hogy 20-as szintig amit összefarmoltam ip azt mind tier 3-as rúnára költöm és majd 30-as szinten veszek csak champet. Addig meg ellenék free-kel. Csak hát kicsit unalmas.

(#39715) Mottie válasza yabba (#39713) üzenetére


Mottie
őstag

Azért a low level az ha nem így van komoly gond. Mikor kedvem volt agylazítani, kizárólag olyan champekkel mentem, akivel előtte még soha, abba a role-ba amit a többiek hagytak nekem. Egyszer volt szoros a meccs, mikor egy egész jó játékos volt az ellenfélnél is én pedig éppen Lee Sin supportot játszottam. Ekkor volt is 4-5 halálom legalább, a sok kill mellé. :)

De még level 29-esek között is egy Silver szintű játékos azt csinál amit akar.

Be Victorious!

(#39716) Beni97


Beni97
őstag

Szerintem hiába várnám meg azt a 8 percet, mert ha be tudnék jelentkezni ott is lennének gondok.

(#39717) Frozzy válasza Beni97 (#39716) üzenetére


Frozzy
őstag

engem egyből beengedett. :C

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#39718) anddrew


anddrew
tag

Csak szerintem szar az EUNE szerver? Vagy csak az en alacsony szintemen feedel az osszes mate? Karomkodnak, feedelnek minket hibaztatnak...

π

(#39719) Ryder1 válasza anddrew (#39718) üzenetére


Ryder1
senior tag

Ez elég tipikus mindenhol egyébként. Nézz meg bármilyen high elo streamet, master/challanger is tele van velük. :DDD

(#39720) killer095


killer095
őstag

Nálam a lol ma játszhatatlan, alig lép be,ha meghivnak nem látom az invet ha hozzám lépnek be nem látom hogy belépett viszont azt irja hogy csatlakozott a váróhoz...
És állandóan kiirja hogy váratlan hibatörtént,tegnap még semmi baja nem volt.. csak nálam van ez?

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#39721) Ryder1 válasza killer095 (#39720) üzenetére


Ryder1
senior tag

Eune szenvedős volt ma, egy darabig a rankedet is kikapcsolták.

(#39722) hugi0 válasza killer095 (#39720) üzenetére


hugi0
őstag

Nalam az tortent, hogy champ sellect utan 12-13 percet vartam ( a champ sellectben), majd bedobott a jatekba kb a 10. perc korul.
Kaptam az uzenetett ne afkoljak.
Fakkkkking rito ?

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#39723) Beni97


Beni97
őstag

Pedig én csak egy napi winért akartam felmenni.

(#39724) Frozzy


Frozzy
őstag

EUNE-n vagyok jelenleg silver 2-ben. de valahogy nem tudok tovább jutni mert már 2 promot is elbasznak nekem. és már lassan ott járok, hogy S3-ba dob vissza mert mindig nyomorultakkal rak össze akik vagy afkolnak vagy feedelnek ? (teszem hozzá nem vagyok profi. de érdekes módon ha normálisak a csapat társak mindig nyerünk..)

kérdezném én, hogy MIIIÉÉÉÉRTTTTT ??? :C :W

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#39725) Ryder1 válasza Frozzy (#39724) üzenetére


Ryder1
senior tag

Kicsit közhelyes már, de nem vagy elég jó. :D Ha megmondod a neved, akkor adhatok pár tippet. :)

(#39726) Beni97 válasza Frozzy (#39724) üzenetére


Beni97
őstag

Én nálam ugyan ez van, csak én bronzban vagyok. Persze én csesztem el mert korán kezdtem. 0 winnel dobott bronz 4-be. Az volt a röhej, hogy 6-szor promoztam silver 5-be, 1 kivételével mindig lejátszottam az 5 meccset. Mikor nem sikerült a promo, következő meccs olyan könnyű volt, hogy nem igaz. Jelenleg bronz 3 vagyok. Nem igen merek rankedezni mert még a végén bronz 5 is lesz ebből.

(#39727) Frozzy válasza Ryder1 (#39725) üzenetére


Frozzy
őstag

frozzy4

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#39728) #53932800 válasza Beni97 (#39726) üzenetére


#53932800
törölt tag

Ha feljebb akarsz jutni akkor egy lehetőség van csak rankedezz attól meg nem kell félni hogy bronz 5 leszel mert ha az leszel akkor mi van? Akkor is ugyanolyan szintű játékos vagy mint ha silver 5-be lennél :R

Más:Leírom az én ranked "történetemet": Akkor kezdtem el besorolókat amikor Sejuani nagyon OP volt (még a nerfek előtt) csak sejuztam amikor bann volt (2x) akkor pedig morgana supp.Hát ja sejuval eléggé ment meg jó is volt a csapat amikor kikaptam akko se volt rossz ,csak az ellenfél jobb volt. Szóval 10-ből 8-at nyertem és Gold 3-ba dobott.Azután nem sokszor rankedeztem,mert mindig kikaptam,mivel jobb mechanikája játékosok voltak(mindig lefarmoltak stb...), a kedvem ezért elment tőle.Egyszer elhatároztam,hogy rankedezek csak úgy lesz ami lesz formában.Így lekerültem silver-ba ahol már éreztem ,hogy tudok valamit csinálni.Szóvl most silver 3 82 lp-m van. :R

[ Szerkesztve ]

(#39729) Ryder1 válasza Frozzy (#39727) üzenetére


Ryder1
senior tag

Support buildekhez tudok hozzászólni elsősorban, mert az a mainem. Sightstone után egyből cseréld le a sárga trinketet pirosra! Úgy nagy általánosságban supportokon randuin nem a legjobb, inkább frozen heart. Sokkal jobb statokat ad, amiket hasznosítani tudsz.
Rúnaoldalaid sem éppen a legjobbak, de gondolom kevés az IP-d. Mastery oldalakon is lehetne finomítani. Igaz, két hónapos válogatás, de akkor ezeket használták a profik, azóta pedig nem hinném, hogy igazán változtattak volna ezeken.
Ha van konkrét kérdés, nyugodtan. :D

(#39730) Beni97 válasza #53932800 (#39728) üzenetére


Beni97
őstag

Igen, csak én ki szeretnék jutni. Legalább egy keretem had legyen. És ha vissza esek akkor nyilván nehezebb lesz kijutnom.

(#39731) Frozzy válasza Beni97 (#39730) üzenetére


Frozzy
őstag

bezony.. most is mentem egyet. persze, hogy vesztettünk. :W :W :C

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#39732) D1Rect válasza Frozzy (#39731) üzenetére


D1Rect
félisten

Továbbra is azt tudom mondani, ha úgy érzed jobb vagy mint a jelenlegi szinted, akkor "lehetetlen" időpontokban(éjjel 3-4-5) próbálkozz, sokkal kevesebb a frusztrált 12 éves és a beszívott 16.

(#39733) Dolby válasza Frozzy (#39724) üzenetére


Dolby
senior tag

Én is S3-ban vagyok, bár nem nagyon játszok szóval igazából nekem mind1 is hol. A statokat megnézve szerintem a farmolással kicsit többet kellene foglalkoznod, és jobb lenne a biztonságosabb játékra hajtani. Az utóbbi győztes meccseid amiket látok:
2/8/10 (support singed?)
6/7/12 (ahri) 153/42 perc
7/14/16 (katarina) 132/42 perc
2/12/14 (anivia) 110/43 perc

És ezek a győztes statok! Elképzelhető, hogy túl sokat rohangálsz pályán és próbálsz máshol is killeket összeszedni? Esetleg ilyenkor még meg is halsz? Nyilván nem akarok tisztán statisztikák alapján ítélni, játszani meg nem nagyon van időm mostanában szóval nem tudom mondani h menjünk együtt, de hátha mással tudsz menni, szerintem érdemes egy kívülállót meghallgatni hogy mi a véleménye a játékstílusodról.

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#39734) #53932800 válasza Beni97 (#39730) üzenetére


#53932800
törölt tag

De ha nem játszol akkor feljebb se tudsz jutni:)

[ Szerkesztve ]

(#39735) TBT


TBT
addikt

Dunkey nem csinál több League videót :(

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#39736) Dinter válasza TBT (#39735) üzenetére


Dinter
addikt

Eddig se néztem, ezután sem fogom.

Én csak egy toxic játékost látok, akit banoltak érte, és mivel a híressége miatt nem akarják levenni a bant, ezért bedurcizik, és elmondja, hogy mekkora sz.r ez a játék.

(#39737) killer095 válasza TBT (#39735) üzenetére


killer095
őstag

Ugyan ez volt velem is 14nap ban mert beszoltam egy feedernek akit ugye pont feedelésért ne mtudnak bannolni.
Ugyhogy ő ment a köv.mecsre ahol feedelt tovább én meg letöröltem ezt a szart...

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#39738) gali777 válasza killer095 (#39737) üzenetére


gali777
őstag

Nem szabad megsérteni a kis lelküket...

(#39739) Beni97 válasza #53932800 (#39734) üzenetére


Beni97
őstag

Most csak fejlesztem magam. Majd december elejétől, közepétől tuti neki állok ezerrel. Mondjuk lehet hogy nem bírom ki.

(#39740) Ryder1 válasza Beni97 (#39739) üzenetére


Ryder1
senior tag

KB akkorra várható szezon vége, úgyhogy ha keretet akarsz, még mostanában állj neki! :D

(#39741) Beni97 válasza Ryder1 (#39740) üzenetére


Beni97
őstag

Nem januárban?

(#39742) DarkByte válasza killer095 (#39737) üzenetére


DarkByte
addikt

Az önkontroll kell ehhez a játékhoz. Én úgy vagyok vele hogy ha egy nap mondjuk két játéknál több teljesen lehetetlenül sül el, akkor nem megyek neki már csak azért is egy harmadiknak hanem félre rakom és majd másnap. Addig lehiggadok, átgondolom hogy én mit hibáztam (mert az még szerintem a profikkal is megesik) és próbálkozom ismét.

Tegnap is volt egy ranked játék amiben tőlünk ketten be se léptek a játékba gyakorlatilag (akár net hiba miatt, akár mert fellőtték nekik a pizsit, mindegy is). Értelme nem volt, Blitzcrank-ként egy ADC ellen élvezetes volt játszani, de utána inkább bezártam a játékot és elmentem valami mást csinálni. :D Legalább az ellenféltől kaptunk honor-t hogy ezek ellenére végigszenvedtük.

Én például szerintem nem vagyok jó játékos, gold fölé úgy gondolom soha nem fogok jutni. Bizonyos alap mechanikákat még mindig képes vagyok figyelmen kívül hagyni, plusz általában agyhalottan meló után fogok neki amikor már a koncentráló képességem sincs top-pon. Nem is akarok többet elérni mint Silver-ből feljutni Gold-ba, az még talán reális befektetett energiával elérhető így 4 évnyi játék (plusz valamennyi Dota-s előmúlt) után. Ott szerintem kb. le is teszem az évadra a ranked-et ha összejön és elvagyok haverokkal a normal-ban az év hátralevő részében.

Persze értem Dunkey hozzállását és a tiedét is. Szerintem ez a játék az elmúlt pár évben rohamos léptekben pukkadt le közösség szempontjából. Túl népszerű lett és mindenki ezt akarja játszani, azok is akiknek nincs céljuk vele, vagy épp hogy van céljuk csak az nem a nyerésben merül ki hanem trollkodásban és mások idegesítésében. Dota2-es haveromtól hallom hogy ott sem jobb a helyzet.

#39741: akkor van a szezonzáró, utána osztják ki a jutalmakat, majd kb. 1,5 hónapos időszak amikor nincs ranked, jellemzően ilyenkor van egy-két merészebb módosítási próbálkozás Riot-tól. Majd február eleje felé kezdődik az új szezon.

---

Más: egyébként ma voltam kint a szegedi PlayIt-en, de egyáltalán nem estem tőle hasra. Sőt, szerintem rendezésben katasztrófa volt az egész, világítás gyakorlatilag nem volt, szellőzés szintén, meg lehetett bent pusztúlni. LoL-os vonatkozásban hogy 2015-ben miért a helyszínen van versenyre nevezés az nekem talány, fél 2-re értünk oda (7-ig tart az esemény) akkor már 24 csapat jelentkezett és még a 6. meccs sem ment le? Pierce-ék közvetítették a meccseket kényszerűen egy paraván mögül mert ugye dedikált szerver nem volt mint a liga versenyezeken hanem EUNE-n ment zárt szobában a meccs és csak spectate módban rákapcsolódtak a kommentátorok (plusz arról ment a projektor is) 5 perces késéssel. Vicces volt amikor az egyik csapat felugrott hogy "nyertünk", az emberek nem értették hogy mi van és szépen leültették őket hogy várják meg még beéri magát a közvetítés. :D

[ Szerkesztve ]

(#39743) ClydeBeka2 válasza Dinter (#39736) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Amúgy ez a toxic dolog tényleg csak itt megy ennyire. Bevallom én is az vagyok, mert én sem birom szó nélkül amikor ilyen emberek vannak velem , mint ez a Malphite (akit azóta sem bannoltak). És mivel már ennyire promotálva van, hogy ne legyél toxic, meg ilyenek, már csak ez ragad meg az embereknek és én kapom a reportot, nem a 0-10es emberkénk aki nem Diamond szintre való és mégis hónapokig elbassza más játékát. (0-10ben lenni szerintem nem normális ha veled egy szintű emberekkel játszol rankeden, én még sose voltam ennyiben, ha nem direkt csináltam.)

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de legyen velem 1000x egy beszólogatós köcsög, aki lehozza a meccset, mint egy feeder aki félpercenkéne meghal, de bocsánatot kér érte. Ezt gondoljátok át, és utána kérném a véleményeket :) Mert erről szól a videó szerintem.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#39744) D1Rect válasza ClydeBeka2 (#39743) üzenetére


D1Rect
félisten

"Nem tudom ti hogy vagytok vele, de legyen velem 1000x egy beszólogatós köcsög, aki lehozza a meccset, mint egy feeder aki félpercenkéne meghal, de bocsánatot kér érte. Ezt gondoljátok át, és utána kérném a véleményeket :) Mert erről szól a videó szerintem."

Engem nem érdekel, ha veszítünk. "Minden multiplayer" játékban az esetek ~felében veszítesz.
Persze a szándékos feed sem elfogadható és értem a feszültséget, hogy "ritoék tesznek rá", rengeteg az afk/leaver/feeder/troll/stb.
Dotoban közel sem volt ilyen rossz a helyzet, ott inkább az a baj, hogy a ruszki szerver rosszul van elhelyezve és Ivánéknak jobbak az EU szerverek, de sajnos az oroszok angol tudása kb. a magyarokéval egyezik meg.

Ha választani lehet egy feedelő gyökér és egy anyázó gyökér között, akkor az anyázósat kérném, mert megy rá a mute gomb és onnantól nem zavar.

(#39745) Mottie válasza ClydeBeka2 (#39743) üzenetére


Mottie
őstag

Én speciel bírom szó nélkül, mindkettőt azt is aki feedel, azt is aki beszól ha én elb@szok valamit. Persze szeretek nyerni, de alapvetően mivel egy játékról van szó határozottan leszarom hogy milyenek a többiek.
Ha a csapatom nagyon szar akkor azt fogom élvezni benne, hogy én legalább valami kis küzdelmet felmutatok (vagy amikor kínjukban anyáznak és szenvednek én pedig szisztematikusan leszavazom a surrender voteot :) csak hogy ne tudjanak előbb új játékot kezdeni.)
Ha jó a csapatom örülök és nyerünk, de ha valaki eközben is anyáz akkor ugyanúgy riport/ignore megy rá (aki nem arra meg egy jól irányzott Teamwork honor).

0-10: Velem előfordul, persze nem 0-10-0, hanem mondjuk 0-10-10. Van olyan hogy egyszerűen nem jön be a dolog kétszer-háromszor aztán snowball van és hiába próbálok torony alól harcolni akkor is kiszednek. Ha valaki szándékosan csinálja az viszont általában megkapja a riportot (jó esetben) mindkét csapattól.

De azt hozzáteszem, hogy én 1 offenzív mondat után is nyomom az Offensive language riportot (mert általában nem tudom meg hogy van-e második, mert az instant ignore eltakarja).

Be Victorious!

(#39746) Solad válasza killer095 (#39737) üzenetére


Solad
őstag

Már bocsánat, de vétettél a code ellen? Nehogymár az játék legyen szar mert te hisztis vagy :U
Sokkal többet ártanak a communitynek a toxic játékosok, mint a gyenge (aka feeder) játékosok.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#39747) Darwen


Darwen
csendes tag

Sziasztok!

Van-e valakinek tapasztalata HP Elitebook 840 G1 és a LoL kapcsolatáról? Gépvásárlás előtt állok, tetszik, de nem szívesen mondanék le a kedvenc játékomról. A grafika jöhet alacsony szinten, csak ne fagyjon bele a képernyő egy nagyobb teamfightba.

(#39748) bucketb0b válasza ClydeBeka2 (#39743) üzenetére


bucketb0b
őstag

Ez így van. Az ilyen hülyék figyelmét fel kell hívni arra, hogy rossz amit csinálnak. Különben ha senki sem mondaná meg nekik akkor az lenne az ő reakciójuk, hogy jó az amit csinálok, mert senki nem szól érte. 0-5 3 perc után egy teljesen elfogadható stat toppon, csapatjátékról szól én simán elfeedelhetem az ellent majd a csapatom lehozza helyettem és elvergődök itt meg ott ahová szerencsével feljutottam, mert mindig volt 3 hülye aki le se szarta, hogy feedelek, de legalább feltolták a picsám.
"Jaj bocs srácok most lehet, hogy elbaszom kettőtök promoját, de higgyétek tényleg nagyon nagyon sajnálom" aha kösz engem pont nem hat meg ez a duma :(((
És ezek mellett vagy te az aki nem odavaló (mármint az adott ligába, mert ezek mellett próbálj meg jól játszani, vagy inkább csak menteni a menthetőt) meg a toxic player aki "u will be banned" :DDD
aranyosak.

(#39746) Solad: van egy olyan opció is ha jól tudom, hogy feeder/unskilled player. Ja, hogy ezek nem tartoznak egy kalapba, mert a "fking noob feeder" az sérti a kis lelkét ami az internet világában eléggé gáz. És ő reportol meg elvárja, hogy te legyél kitiltva. Mellette ő nyugodtan anyázik meg ki tudja még mit irkál lengyelül senki sem érti, ő meg már csak azért sem beszél legalább tört angolban, hogy nagyjából érthető legyen mit ír. Hát igen.. az egyenlőbbek.

[ Szerkesztve ]

(#39749) Mottie válasza bucketb0b (#39748) üzenetére


Mottie
őstag

"Meg kell mondani" != Elküldeni a picsába. Ugyanis attól nem fog rájönni hogy mi az amit nem jól csinál. Ha valaki tényleg intentional feedinget csinál, az pontosan tudja hogy mit csinál és pont az a célja vele, hogy a többi játékost felbosszantsa, így neki csak sikerélmény ha megy a rage felé. Ha valaki csak szimplán szarul játszik, az pedig nem hiszem, hogy a "N00b f4cker, hope get shot on the road!"-tól jobban fog játszani/ hirtelen abba a divízióba kerül ahova való.Én is "meg szoktam mondani" annak aki valamit nem jól csinál (pl 0-5-ben is engagel folyamatosan) csak ez körülbelül így hangzik: "XYZ please don't engage on them, they are much stronger now. Focus on farming, we'll try to help you out." ezért érdekes módon bannolni sem szoktak.

De minden érveléstől eltekintve, benne van a játék szabályzatában, hogy nem szabad anyázni így ha emiatt büntetnek akkor teljesen jogosan teszik, még akkor is ha más is megérdemelné a ban-t. Nem tudhatod, hogy "Jenőke", aki 0-25 -tel hozta le a meccset és feedelt mindenkit nem-e kap egy bant. Szépen meccs uttán jelenteni kell, ha valami komolyát csinált akkor egy support ticketet küldeni pár screenshottal, majd szépen blacklistre tenni, elfelejteni az előző meccset és hajrá játszani. Ilyen hozzáállással sokkal boldogabb az élet, minden területen nem csak a LoL élvezetesebb.

Azt is megértem, ha valaki itt a játékban vezeti le a nap folyamán máshol lenyelt keserű pirulák hatását, de az meg ne lepődjön meg, ha bannolják. Ennyi.

TL,DR: Nincs :)

Be Victorious!

(#39750) zeli válasza Darwen (#39747) üzenetére


zeli
aktív tag

4200U van benne ha jól látom, olyat nem vennék, ha játszani is akarnék mellette, akár lolt. Egy 4200M-mel már simán menne szerintem, a 4. generációs intel procikban az integrált videokártya is van olyan erős, hogy menjen rajta egy lol szintű játék, nyilván alacsony-közepes beállításokon.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.