Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35001) Lokids


Lokids
addikt

Nem tudom mi a fene van. Már a sokadik gamet bukom. Nincs is más a historyban, mint vereség.
Ráadásul Silveresek ellen. Ok, hogy unranked haverral játszok, aki miatt botot mindig bukjuk, de akkor is...
Sőt mostmár ha nem vele játszottam is buktam mindent.

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#35002) hugi0 válasza Lokids (#35001) üzenetére


hugi0
őstag

Road To Bronz5.
Ha elerted szolj, es "garantalom" feljebb fogsz jutni.

"Veremet adom buneitekert, ha garantaljatok feltamadasom."
Arpad hid - Budai hidfo

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#35003) Ryder1 válasza Lokids (#35001) üzenetére


Ryder1
senior tag

Ha normál, akkor annyira nem para, de ha ranked, akkor minek játszol SZÁNDÉKOSAN olyannal, akiről tudod, hogy úgyis ki fog kapni? :D

Pár hez-szel korábban linkeltem a cikkemet, olvasd el, hátha segít valamit! :)

(#35004) petata válasza Ryder1 (#35003) üzenetére


petata
őstag

Jó cikk, köszi. :R

I didn't poison your dinner. I wouldn't do that to food.

(#35005) Zotya21


Zotya21
senior tag

ki volt az a hülye aki kiatalálta a kalista champet ? :W :W :W :W :W
ekkora ***********sságot

https://500px.com/slayer_art

(#35006) Solad válasza Zotya21 (#35005) üzenetére


Solad
őstag

Nem egyszerű hős, de kb megölhetetlen jó kezekben. Felkavarja kicsit az állóvizet.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#35007) Zotya21 válasza Solad (#35006) üzenetére


Zotya21
senior tag

hát épp ezaz XD

dominionba mentem aztán csak ugrált mondom ilyen nem létezik

aztán volt még kettő ilyen mert miért ne :(((

nem értem azt az embert aki ilyet kitalál

egyáltalán van korlát az ugrálások számánál ? mert ha korlátlan az iszonyú meggondolatlanság és kb elveszi minden kedvedet a játéktól mert undorító

de a fiora se kutya :DDD

https://500px.com/slayer_art

(#35008) Mottie válasza Zotya21 (#35007) üzenetére


Mottie
őstag

Autoattack cancel helyett tudsz vele ugrani. Nem kerül semmibe, de ügyesen kell kattintgatni.

Be Victorious!

(#35009) Zotya21 válasza Mottie (#35008) üzenetére


Zotya21
senior tag

hát játszani nem szeretnék vele :D mert se ügyes se türelmes nem vagyok :DDD
csak valami értelmes keresek ebben az ugrálós izében és valahogy meg kéne fogni mert bosszantó :D

nem véletlen a trundle lett az első amit megvettem XD

szóval akkor egy tökéletesen op idegőrlő skillje van nagyszerű

fiorát is bírom amikor nekemugrik vagy 12 oldalról és meg se tudom ütni aztán hopp 1/3 hp eltünt

https://500px.com/slayer_art

(#35010) Cyberneko


Cyberneko
tag

Csak 1/3hp? Akkor valamit rosszul epitettek vele...

(#35011) Noddy válasza Zotya21 (#35007) üzenetére


Noddy
senior tag

Ritkán van alkalmam ellene játszani, de szerintem bármelyik gapcloser vagy lassító, stun-oló képeséggel rendelkező tárggyal, hőssel megfogható.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#35012) Solad válasza Noddy (#35011) üzenetére


Solad
őstag

Képzelj el egy Ezrealt akinek fél másodperces cd van az arcane shiften...

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#35013) Lokids válasza Ryder1 (#35003) üzenetére


Lokids
addikt

Ranked. Le akarjavelem játszani a 10 besorolót. Ő mindig supportot választ, és sajnos nem tudja még mikor mehet bele tradekbe, ezért sokszor bele is hal, vagy ha nem olyan hátrányba kerül, hogy az adc-t is ellehetetleníti. :( Junglerként hiába gankelek és ölünk meg valakit boton, utána is bele fog halni valamibe.
De már csak 1 besorolója van hátra.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#35014) Noddy válasza Solad (#35012) üzenetére


Noddy
senior tag

Ismerem Kalistát, nekem is megvan, de ellene nem játszottam. De azért az arcane shiftnek sokkal nagyobb a range-je. De egyébként ezreal is így fogható meg, stun és slow (frozen heart stb).

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#35015) Evil Snowman válasza Noddy (#35011) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Ez így van. Annyi, hogy az elején figyelni kell, hogy merre ugrál vel az ellenfél (valamilyen logokát mindíg követnek, nem ugrálnak kiszámíthatatlanul) és, ha előre kiszámítottad, mikor merre ugrik akkor simán meg lehet fogni egy Morgana vagy Tresh Q-val. :B :K

[ Szerkesztve ]

(#35016) Ryder1 válasza Lokids (#35013) üzenetére


Ryder1
senior tag

Lehet, hagyni kéne egyedül megtanulni játszani. :D
Nem biztos, hogy jó ötlet, ha rajtad keresztül magasabb div-be kerül. Én annak idején egyből lvl30 után mentem rankedezni, meg is látszott az eredménye, bronz 3-ba kerültem s4 elején. Aztán szépen megtanultam játszani, szezon végére fel is jutottam gold3-ig. Ha akkor még rankedezés előtt megyek mondjuk 100 normált, tuti, nem oda dob és most sem platban lennék már. :)
Inkább normálozz vele sokat, tanítgasd, hogy aztán egyedül is menjen neki a ranked.

(#35017) Zotya21 válasza Cyberneko (#35010) üzenetére


Zotya21
senior tag

jobban mondva annyi maradt :DDD
aztán még egyszer jön év vége :D

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#35018) crey


crey
MODERÁTOR

Tegnap úgy nyertünk meg egy ranked meccset, hogy pocsékul játszottam... Olyan misseim voltak Lux supporttal, hogy öröm volt nézni (Q-k elsősorban).

Volt az enemyben egy nagyon nagy arcú Ahrit játszó srác, aki egyből azzal kezdett, hogy "ki lesz az a szerencsétlen, akinek elkeni a száját csúnyán mid-en?"

Hát amúgy valóban jól játszott, de nem is értem minek kell arcoskodni ennyire. Egyből ment is neki a report a meccs végén, meg egy kárörvendő mosoly, hogy lehet hogy Ő jól játszott, de addig flamelt a csapattársaival meg velünk is, hogy végül kikaptak csúnyán.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#35019) D1Rect válasza crey (#35018) üzenetére


D1Rect
félisten

Ilyet már én is kaptam, 0 perctől arcoskodott allchatben, amikor first blood lett, akkor "lucker noob", a második killnél "fuck you" a harmadik killnél "fucking smurfs". :D

(#35020) gali777 válasza D1Rect (#35019) üzenetére


gali777
őstag

Az ilyenek szoktak általában "laggolni" amikor meghalnak :D

(#35021) csipszikutya válasza crey (#35018) üzenetére


csipszikutya
senior tag

1. i mid noobs
2. mid, mid
3. instalock
4. im dia smurf, carry gg
5. first blood (your ally has been slain)
6. disconnected/quit

[ Szerkesztve ]

(#35022) Ryder1 válasza crey (#35018) üzenetére


Ryder1
senior tag

Nem véletlenül mondják, hogy a flame nem segít.
Ehhez a játékhoz türelmesnek és lehetőleg nem idegbetegnek kell lenni. :D
Én is mindig árasztom a pozitív energiát, dicsérek minden apróságot és csodák csodájára az esetek többségében működik.
Abban is biztos vagyok, hogy az emberek csak 50%-ban vannak a játéktudásuk miatt ott, ahol. A másik fele meg ugye a hozzáállás...

(#35023) bucketb0b válasza crey (#35018) üzenetére


bucketb0b
őstag

Nekem még múltkor szólt be egy plat osztályú (tavalyi szezon) lee sin miden, hogy miért farmolok a torony alatt és ő ezzel nem tud mit csinálni meg kell a lane switch, mert megöltem mikor azt hitte jó ötlet a fight malzahar ellen torony alatt :D

(#35022) Ryder1: 50% másik fele, szerintem sokan azért vannak ott ahol, mert nem odavaló játékosokat sorsol be melléjük a gép és azok úgy lehúzzák a csapatot, hogy azon már nem tudsz segíteni, majd lose. Sokan szerintem nem jó ligában vannak felfelé nézve sem, mert tavalyi szezonban is olyan világtalan gold eleje játékosokat láttam néha, hogy az az első kérdésem, hogy mennyibe fájt az acc.. Én pl. azt sem értem, hogy valaki hogyan lehet platinában úgy, hogy farmolni nem tud. Én sem vagyok jó farmolásban, de nem is vagyok max. gold közepe szinten és ezért valószínűleg nem is fogok tudni feljebb lépni, mert ott már a farm szerintem hatványozottan számít

[ Szerkesztve ]

(#35024) Ryder1 válasza bucketb0b (#35023) üzenetére


Ryder1
senior tag

Mióta ekkora biznisz az eloboost és acc adás-vétel, azóta persze, simán lehet, hogy nem való oda. De aki ezekkel nem él, az azért elég valószínű, hogy ott van, ahova való. Felesleges a csapatot hibáztatni, mindenkinek van rossz meccse. Aki szimplán idióta, azt idővel úgyis bannolják, chat bant kap és visszaesik. :D

(#35025) marked one94 válasza bucketb0b (#35023) üzenetére


marked one94
őstag

Én se oda való vagyok ahol most csak a sok hülye boostolt csapattárs vissza tart ;]

You'll Never Walk Alone

(#35026) crey válasza Ryder1 (#35022) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Szerintem is ez a normális hozzáállás. A legnagyobb flame amit valaha megengedtem magamnak, az az volt, hogy megkértem egy srácot ARAM közepén, hogy tegye meg azt a szivességet, hogy el sem indul a spawn után, mert Shaco-val épp 0/13/2-ben volt a 12. perc körül, és elfeedelt mindent ami mozgott.

Én főleg aramot játszom, és bizony megesik, hogy olyan champet kapok, amit az életben nem játszottam, vagy egyszerűen bűn rosszul játszom. Általában ilyenkor ezt előre jelzem, hogy tudjanak róla a csapattársak, de igyekszem azzal sem feedelni mindent mint egy gyökér.

Voila, az első egy-két hónapomtól eltekintve unskilled playerért még nem voltam reportolva... - de akkor tényleg azt sem tudtam merre van előre, főleg egy teamfight közepén :DDD

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#35027) zeli


zeli
aktív tag

Kérdés: Aki használ replay programot, melyiket használjátok? Nem nagyon találok olyat, ami jó, az összes elég hulladéknak tűnik nekem. Lolreplay annyira bugos, hogy hihetetlen, ez a baron replay elég ótvar, LSI nem tűnik rossznak, de ott meg nehezebbnek tűnik a rendszerezés.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#35028) killer095


killer095
őstag

Az új skineket mikor valószínű hogy elérhetővé teszik?
Az a kata skin kell nekem :DD

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#35029) yabba válasza zeli (#35027) üzenetére


yabba
aktív tag

MK-JOGO

(#35030) bucketb0b válasza Ryder1 (#35024) üzenetére


bucketb0b
őstag

Nem mondom, hogy mindig a csapat a hibás, de amikor az enemy jungles egyedül junglezik 7 percnél mi meg még 30nál sem tudunk csapattal, ott szerintem nem beszélhetünk erről :D
Volt sajnos tavaly nekem is 10?! de lehet, hogy több meccs egymás után amikor tényleg világtalanokat kaptam és minden lane bukott, mert már össze vissza járkált kb. a support gyilkolni. Most szerencsére jó társakat kapok, max kikapunk, mert gyengébbek vagyunk. Én a világtalanokat nem értem akikről látszik, hogy alaphangon bronz4, de ő gold végén van pl. mert van egy plat haverja aki tényleg tud játszani és vele megy a szekér, meg kapja a tőle jóval jobbakat és neki csak asszisztálni kell a győzelemhez.

(#35031) Ryder1 válasza bucketb0b (#35030) üzenetére


Ryder1
senior tag

Nyugi, a sok boostolt ember most visszakerült a helyére. Kivéve persze, ha a besorolókat sem egyedül/ő csinálta.
Úgy vettem észre, hogy most például plat alján nem volt még szerencsém olyanhoz, akiről tényleg látszott volna valami ilyesmi. Most lehet gyorsan diveket lépni, ha okos az ember. :)

(#35032) zeli válasza yabba (#35029) üzenetére


zeli
aktív tag

Na, erről meg is feledkeztem, kipróbálom, köszi!

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#35033) bucketb0b válasza Ryder1 (#35031) üzenetére


bucketb0b
őstag

Sajnos időm nincs, nem "okosságom" :DDD ezért is haladok lassan.
Napi 2 vagy max. 3 5v5re van időm (meg pár aram) amiből nem is biztos, hogy mindig van kedvem rankedezni, így nem is megyek rankedre, mert nem akarom másnak elcseszni a meccset a kedvetlenségem miatt.

(#35034) Ryder1 válasza bucketb0b (#35033) üzenetére


Ryder1
senior tag

Pedig azért napi 2-3 rankeddel már szépen lehet haladni. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.