Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39301) yabba válasza kenwood (#39299) üzenetére


yabba
aktív tag

Elnézve ezt az Origen-t, az UOL nem megy a VB-re... :((

(#39302) hemaka válasza yabba (#39301) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ezt mar reg tudjuk, legalabbis csak valami ver fan hiheti, hogy elverik az origent.

Tris late game-be brutalis, tankon kivul pikkpakk osszecsuk barkit egy szempillantas alatt.

(#39303) hemaka


hemaka
nagyúr

Rohognek Fnatic pont itt verezne el. :D
Utalom mindket csapatot, de elkezdtem az Origennek drukkolni.

(#39304) Dinter


Dinter
addikt

Peke ehhez nem sokat tett hozzá, több volt a fail ultija mint a jó :C

Sajnálom hogy H2K jut ki másodikként, közelében sincsenek az erejéhez.

[ Szerkesztve ]

(#39305) hemaka


hemaka
nagyúr

Megszenvedett a Fnatic, de GG.
Origen nagyon felszivta magat a vegere, bedaraljak az UOL-t, mint a szart. :/

(#39306) #53932800 válasza hemaka (#39305) üzenetére


#53932800
törölt tag

Hát nagyon valószínű de attól még szurkolok nekik,a remény hal meg utoljára alapon:)

(#39307) Dinter


Dinter
addikt

Megnézném ezt az origent bjergsennel :C

(#39308) Dinter


Dinter
addikt

Too much penta in 1 day

(#39309) kenwood válasza yabba (#39301) üzenetére


kenwood
veterán

Nekik mar nem a vb a kerdes,hanem az lcs,meg a csapat lete.
Azzal,amit az h2k ellen mutattak, mindketto komoly veszelyben van.
Kell egy adc,nem lehet vardagsot tovabb boostolni.
Egy meccsen volt eselyuk,ahol csacsi az erosen broken GP-vel ment.
Pedig az h2k-nel nem nagyon van gyengebb csapat europaban.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#39310) kenwood válasza Solad (#39293) üzenetére


kenwood
veterán

Az durva.
En mar boven 2500 game felett jarok,es meg vagy 20 champ hianyzik.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#39311) Zivos válasza kenwood (#39309) üzenetére


Zivos
tag

Hát ez azért elég erős kijelentés. Azért tavasszal és nyáron is harmadikok lettek és ez a leggyengébb csapat? A Fnatic egyértelműen kilóg felfelé. A 18-0 és a 3-0 miatt elbízták magukat, azt hitték az Origen is UOL, onnan meg nagyon nehéz talpra állni fejben, de még ez is sikerült nekik. Az UOL -t szidjuk, de ők is 2. és 4. helyezettek voltak, de természetesen ez nem elég nekünk. A H2K is előttük jár, de a többiek egy része velük egy színvonal, nem véletlen volt akkora tömörülés a 4-7. hely között. És akkor van a 8-10, akik még azt sem tudjuk kik lesznek, milyen a játék tudásuk. Szóval ha az Origen lesz a 3. tovább jutó, akkor a legjobb 3 csapat fog kijutni a VB -re, más kérdés hogy a H2K -nek még meccset nyerni is nehéz lesz, sorsolástól függően.

Az UOL -t meg kell erősíteni, mert ha mi látjuk a hibáikat akkor elvárható lenne hogy ők is lássák. De ez nem olyan egyszerű, mint mondjuk fociban kell egy balszélső és lehet válogatni. Itt elég limitált lehet a választék, mert ki az aki tud és akar játszani a LCS -ben, stimmel a csapathoz, stb ... Azt hittem több pénz van a játékban, de most olvastam hogy az USA legnagyobb átigazolása 20k$ volt, ehhez képest kell(ene) egy játékra feltenni pár évet, én nem tenném fel ennyiért az biztos. Aki jó szóló játékos az még egyáltalán nem biztos hogy jó csapatjátékos is, lehet egy picit gyengébb játékos többet tesz a csapatért. Ezt nem Vardags védelmére mondom, mert ő ebben sem jeleskedett, de ha a legjobb ADC -t betennék a csapatba nem biztos hogy jobb lenne. Nem egy szint egy challange meccs és egy LCS.

(#39312) Dolby válasza Zivos (#39311) üzenetére


Dolby
senior tag

"Aki jó szóló játékos az még egyáltalán nem biztos hogy jó csapatjátékos is, lehet egy picit gyengébb játékos többet tesz a csapatért."

Sőt, szerintem aki egy csapatban jó játékos, az sem biztos hogy másikban is ugyanolyan jól tud teljesíteni. Pl. Elements. Milyen játékosokat vásároltak össze, és milyen eredményeket tudtak elérni... Ráadásul a két viszonylag jó eredmény ellenére a UOL-nek nem nagyon lehet nagy költségvetése, nem lehet tudni hogy egy Freeze még ha jól is működne együtt a csapattal, egy CW szintű (feltételezem stabilabb anyagi helyzetben álló) csapattól milyen áron lenne hajlandó beállni a UOL-be.

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#39313) Dinter válasza Dolby (#39312) üzenetére


Dinter
addikt

H2K EU leggyengébb csapata? Ez most mi akar lenni? :DDD

Freeze CW szintű csapatból miért menne át? Egy Challenger Series csapatból LCS-be? Dalolva. Streamjén is mondta, hogyha lejár a szerződése, akkor meglátja mit hoz a jövő, de legszívesebben NA LCS-ben játszana.

Elementsben meg a leggyengébb ADC és szintén nagyon gyenge topos van.

UOL-nál meg Sheepy és a többi coach-t össze sem lehet hasonlítani. Legtöbb helyen ex-LCS player van, ő meg D3, és már a EUCS-be sem volt elég. Csak ugye a csapattól nem akarták elküldeni, ezért maradt coach. Többieket megnézitek (Meteos, Oddone, Reginald) egyik sem coachként maradt a csapatnál.

[ Szerkesztve ]

(#39314) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Sziasztok.

Azt szeretnem megkerdezni, hogy a ranked besorolok hogyan mukodnek? Csak es kizarolak a W/L aranyt nezik vagy az egyeni teljesitmenyt is? Ugye gondolom ez kb ugy mehet, hogy kezdesz mondjuk 1200 MMR-es ellenfelek ellen majd ha nyertel berak mondjuk 1350-eseket es igy tovabb, ha vesztesz akkor kisebb MMR-el tesz ossze. Ha letelt a 10 besorolo akkor csak szimplan oda sorol be ahol a meccs eppen aktualis MMR-e volt? Tehat mi van ha teszem azt 10-bol 10x S-est jatszottam de mondjuk nem csak rajtam mult es vegul 6-4-el vegzek?!

Udv

(#39315) Beni97 válasza Jim-Y (#39314) üzenetére


Beni97
őstag

Én már hallottam olyat hogy 4 win volt a gyereknek és bronz 5. Haverom 4 winnel lett silver 4-es. Én meg 0 winnel bronz 4-es

(#39316) glacious válasza Jim-Y (#39314) üzenetére


glacious
addikt

Nagyon számít, hogy kik ellen játszod, hol voltál előző évadban, milyen az mmr-ed. Haverral egy meccs kivételével duoban toltuk és g4 lettem, ő pedig s3 (5-5 stattal mindketten).

[ Szerkesztve ]

(#39317) Jim-Y válasza glacious (#39316) üzenetére


Jim-Y
veterán

Okes, koszi a valaszokat, majd csak lesz valami akkor. :D En kivetel nelkul Janna-val akarom letolni a besorolokat mert vele hozom a legstabilabb statokat (altalaban) pedig nem mondanam magam sup main-nek :)

(#39318) yabba válasza kenwood (#39309) üzenetére


yabba
aktív tag

Szerintem azért ennyire nem kell temetni az UOL-t. Nem véletlen lettek 4-ek. Az biztos, hogy az első 3 kilóg felfelé, nem hiszem, hogy az UOL-nak azon kéne aggódnia, hogy kiesnek-e vagy sem. Sajnos a tavaszi eredménnyel nagyon elkényeztettek minket, és emiatt túl nagy lett az étvágy (elvárás) a szurkolók részéről. Amikor felkerültek mint egy "lelkes, amatőr" csapat, sokan megelégedtek volna azzal is, ha nem esnek ki. Ettől azért jóval többet adtak, és tudnak is.

Az, hogy ADC-ben erősítés kell szerintem sem kérdés. Már ha előrébb akarnak jutni. Ha inkább jó barátok akarnak maradni és kijön amennyi kijön, akkor jó a mostani is.

(#39319) kenwood válasza Dinter (#39313) üzenetére


kenwood
veterán

Nem hiszem,hogy a giant,uol,roccat triobol barmelyiknel sokkal erosebb lenne.
Az az Uol,ami par honapja a tsm-el jatszott,megette volna ezt az H2k-t reggelire.
Roccat is elegge forman kivul van most.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#39320) Dinter válasza kenwood (#39319) üzenetére


Dinter
addikt

Pedig sokkal erősebb mindegyiknél.

(#39321) hemaka válasza yabba (#39318) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ebben lehet igazsag egyebkent. Barati tarsasag bejutott Eu Lcs-be, szimpatikus sracok, parszor iszonyat makokkal, de neha sirva rohogos troll pickkel majdnem bevertek mindenkit tavasszal.
Lehet mi varunk ezert tulsagosan sokat. Itt a kerdes inkabb az, hogy a csapat mit szeretne. Ahogy irtad is, ket lehetoseguk van, hamarosan meglatjuk merre lepnek majd.

(#39322) kenwood válasza yabba (#39318) üzenetére


kenwood
veterán

Ez mindig igy van.
A vizilabdazoknak sem gratulalunk,ha kijutnak a vbre,ebre.
Bezzeg ha a focistaknak jonne ossze egyszer,szerintem a budai var helyere is epulne egy stadion.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#39323) TBT


TBT
addikt

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#39324) TBT


TBT
addikt

Dat Heimer :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#39325) Dolby válasza Dinter (#39313) üzenetére


Dolby
senior tag

"Elementsben meg a leggyengébb ADC és szintén nagyon gyenge topos van."
És Summer splitben? Ha jól emlékszem wickd és rekkles :-) Ugyanúgy 7-ek lettek.

[ Szerkesztve ]

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#39326) Dinter válasza Dolby (#39325) üzenetére


Dinter
addikt

Tabzz és Jwaow-ra gondoltam, régi team-et annyira nem ismertem.

[ Szerkesztve ]

(#39327) Dolby válasza Dinter (#39326) üzenetére


Dolby
senior tag

Most. De előző splitben nem ők voltak még Froggen mellett, hanem Rekklessék. Akkor sem ment jobban a szekér. Ezért mondom, hogy önmagában a tudás nem jelent semmit, ha nincs összhang a játékosok között akkor a legjobbakat összerakva is kijöhet egy gyenge csapat, ahogy az az előző splitben lett is.

[ Szerkesztve ]

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#39328) IstvánLászló


IstvánLászló
senior tag

Üdvözletem mindenkinek, remélem idevaló a téma és segítségeteket szeretném kérni.

Ma regisztráltam a lol-hoz és sikerült telepíteni a játékot Windows Xp-sp3-ra.

Látszólag minden rendben is van, nem-tudok belépni loginommal mert aszt írja hogy a szerver nem válaszol.

Barátom gépén is Windows Xp-sp3 van, de neki simán működik a játék és szeretnénk kipróbálni a játékot.

Az én loginommal is beléptem és simán működik a játék.

Már mindent megpróbáltam a saját gépemen sikertelenül és semmi ötletem nincsen mit csináljak.

Minden segítségnek örülnék hogy mi a megoldás, amit előre is köszönök. :) :R

[ Szerkesztve ]

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#39329) hugi0 válasza IstvánLászló (#39328) üzenetére


hugi0
őstag

Elsore azt mondom:
Elinditas utan ahol beirod user-pass kombot a jobb felso sarokban ellenorizd, hogy eune vagy euw a szerver ahova loginolni szeretnel.

Neha meg nalam is elofordul, hogy figyelmetlensegbol 2x is begepelem a jelszot, aztan leesik a tantusz es atallitom.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#39330) IstvánLászló válasza hugi0 (#39329) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

Köszönöm a válaszodat. :R

Megnézem eune vagy euw a szerver, mit jelen amit írtál?

Elnézést a láma kérdésért de tényleg nem-tudom.

Nálam a régió Eu Észak és Kelet van beállítva, nyelv kiválasztás Magyar mint a barátomnál és ki is írja hogy elérhető.

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#39331) hugi0 válasza IstvánLászló (#39330) üzenetére


hugi0
őstag

Amikor regisztraltal atallitottad, hogy eune szerveren szeretnel jatszani ?
- ha nem, akkor bizony euw szerveren van a regisztraciod, ebben az esetben regisztalj ujra es figyelj oda, hogy beallitsd a szervert (mert gondolom a baratod is eune szerveren jatszik).

eune -> Eu Észak és Kelet
euw -> Eu Nyugat

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#39332) Noddy válasza IstvánLászló (#39330) üzenetére


Noddy
senior tag

hugi: Ha rossza felhasználónév és jelszó akkor azt írná ki és nem azt, hogy a szerver nem elérhető?

Ugyan az az internetszolgáltató van mindkét esetben? Volt itt olyan, hogy valaki beírta, hogy az egyik internetszolgáltatónál nem működik a lol, míg a másiknál igen...

[ Szerkesztve ]

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#39333) hugi0 válasza Noddy (#39332) üzenetére


hugi0
őstag

Opsz . . . igen, figyelmetlen voltam.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#39334) IstvánLászló válasza hugi0 (#39331) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

Nálam a régió Eu Észak és Kelet van beállítva, nyelv kiválasztás Magyarra van beállítva.

Noddy a válaszom.

Ugyan az az internetszolgáltató, igen.

[ Szerkesztve ]

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#39335) D1Rect válasza IstvánLászló (#39328) üzenetére


D1Rect
félisten

Első tippem az lenne, hogy megfogja a tűzfal vagy a router.

A második, hogy érdemes lenne telepíteni egy naprakész oprendszert, az XP több mint egy éve nem támogatott, ön és közveszélyes internetre engedni.

(#39336) kenwood


kenwood
veterán

.net / directx/ adobe problema lesz az.
a legegyszerubb ujra feltelepiteni az egeszet.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#39337) jUUh válasza Mooka-Miki (#49) üzenetére


jUUh
addikt

Én egyelőre nem rankedezek, de nálam minden meccsen bedob vagy 2-3 magyart.

Samsung Galaxy S23+

(#39338) gali777 válasza jUUh (#39337) üzenetére


gali777
őstag

2010-07-09 08:16:43

(#39339) Dinter válasza Mooka-Miki (#49) üzenetére


Dinter
addikt

Így van, legtöbben irl barátokkal játszanak.

(#39340) gali777 válasza Dinter (#39339) üzenetére


gali777
őstag

Most ez komoly? :DDD

(#39341) Dinter válasza gali777 (#39340) üzenetére


Dinter
addikt

Lol, nem néztem mikor írta a kommentet, csak hogy most válaszoltak rá. :DDD

(#39342) kenwood válasza gali777 (#39340) üzenetére


kenwood
veterán

Sztem igen.
Ha megnezed, 1-1.5 eve meg olyanokat kerdezett, hogy mi az a spellvamp meg a draft pick :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#39343) Solad


Solad
őstag

Ez azé mókás. Transfereltem nordicra. Westen S3-ban voltam épp, lejátszottam 1 azaz egy promot amit megnyertem és bedobott S5-be :D

Nem mintha érdekelne hogy hol vagyok, folyamatosan ingázok G5 és S4 között kedvemtől függően, de ez érdekes, hogy hogy hozta így össze.

[ Szerkesztve ]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#39344) jUUh


jUUh
addikt

Azta a ku...kutya igen.. szóval ezt hogy hoztam össze ? :Y Elnézést :DDD :DDD Tényleg nem tudom, hogy sikerült. Bocsánat :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+

(#39345) IstvánLászló válasza D1Rect (#39335) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

Tiszteletem D1Rect

Elnézésedet kérem hogy most válaszolok. :R

A tűzfal nemjelzet problémát, de a router megfoghatja??

Mit kell megnéznem a router-ben??

A ruterem egy TL-WR841N.

A router témában nem vagyok nagy guru szakértő és ezért kérdezem.

Barátomnál a ruteremen semmilyen beállítást nem csináltunk és működik is, gépén neki is Windows Xp-sp3 van, de neki simán működik a játék és szeretnénk kipróbálni a játékot.

Az én loginommal barátom gépén is beléptem lol-ba és simán működik a játék, most probáltuk ki 1-órája.

A gépeinket: Kaspersky Antivírus védi még idáig nemjelzet semmilyen hibát.

Tudom nemártana egy naprakész oprendszer, de a pénz beszél és a kutya ugat sajnos.

Más online játékkal semmi gondom, Sc2 és Dió3 is szépen-működik.

Válaszom Kenwood részére. :R

Az adobe-flashplayerre gondolsz és a dotNetFxre talán??

Mit kell újra telepítenem, légy-szíves konkrétan leírnád mire-gondolsz.

Nem tudom milyen program hiányozhat hogy a lol is működjön gépemen.

Már mindent megpróbáltam amit tudtam de semmi eredmény. :W

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#39346) kenwood válasza IstvánLászló (#39345) üzenetére


kenwood
veterán

Az egesz lolt kell ujrahuzni,mert az elejen telepitei ezeket.
ott csuszhatott el valami.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#39347) IstvánLászló válasza kenwood (#39346) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

Köszi a segítséget. :R

Hát nemsemmi erre nem-gondoltam.

Az egész lolt újrahúzom és remélem sikerül minden.

Még ma vissza jelzek mi sikerült.

Üdv, :) :R

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#39348) killer095


killer095
őstag

Én nem tudom mit csináltak ezzel a skarnerrel de nagyon op lett első meccsen quadra ,másodikon penta kill :D

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#39349) TBT


TBT
addikt

Projekt skinek

Ez a Fiora skin nagyon szupernek tűnik:

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#39350) Evil Snowman válasza TBT (#39349) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Leonka insta buy. :))

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.