Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38101) hugi0 válasza Ryder1 (#38093) üzenetére


hugi0
őstag

Koszonom.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38102) Solad válasza marked one94 (#38100) üzenetére


Solad
őstag

A picsát nem. Ha nem baxnak szét lanen, márpedig silverről beszélünk, akkor Garen gusztustalan.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#38103) marked one94 válasza Solad (#38102) üzenetére


marked one94
őstag

Már ott gond volt hogy Ryze ellen nem tudtam mit csinálni :D utána tf-ba meg esélyünk se volt pedig tankos garen voltam :(

You'll Never Walk Alone

(#38104) ClydeBeka2 válasza Lokids (#38092) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Hmm. Nem olyan hosszú a leirás, de akkor megpróbálom megfogalmazni.

Szóval az Alphadraft egy olyan oldal, ahol ingyenes és pénzes "tornákra" nevezhetsz be. Mi egy ilyen versenynek a lényege? Meg van adva egy versenynap (mondjuk EU LCS 4. hét 1. nap, CS.go ESL Katowice 2.nap). Ezen a napon vannak meccsek. A meccsek résztvevői közül ki kell választanod 6 játékost és 1 csapatot (úgy, hogy maximum 4 játékost választhatsz 1 csapatból). Killekért-assistokért-halálért-minionért (csapatnál torony-baron vagy játéktól függő) pontokat kapsz. Aki több pontot gyűjt előrébb végez. Szóval benevezel először ingyenes versenyekre, ha jó helyre érsz be akkor nyerhetsz akár 20 $-t is, de a legtöbbször 0.05 $tól 0,5$ ig fogsz nyerni. Ezeket gyűjtögeted és 10$ a minimum kivétel. Én ezt kb. 6 hét alatt összegyűjtöttem, minden ingyenes versenyre szinte beneveztem, legyen az Smite, LOL, CSGo, Dota2. Röviden ennyi, ha kérdésed van irj.

És ha már megirtam ezt kérlek ezen a linken regisztráljatok, köszönöm: [link]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#38105) bucketb0b válasza Solad (#38102) üzenetére


bucketb0b
őstag

Még mindig nem lehet meccset hozni csapat nélkül :U akármilyen platina vagy bronz ellen akár.. csapat nélkül nem fogsz nyerni, elég ha 2 ember nem csinálja amit kell már szoptok.

(#38106) Solad válasza bucketb0b (#38105) üzenetére


Solad
őstag

Tudjuk, mindenki hülye, csak te vagy helikopter :U

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#38107) Ryder1 válasza bucketb0b (#38105) üzenetére


Ryder1
senior tag

Szerintem senki sem mondta, hogy tök egyedül kell megnyerned a meccseket. :D

Nem kell vitázni senkivel, pozitívnak kell lenni még a legszarabb szitukban is. Aztán max nem nyertek. Amúgy is a játékosok nagy része 50% körüli win/lose aránnyal rendelkezik, úgyhogy nem is kell abban a hitben élni, hogy mindent meg lehet nyerni. Vannak nagyon jó módszerek, amit már sokan, sokszor leírtunk, de nem mindig jönnek be. GGWP, következő meccs, ennyi. :)

(#38108) bucketb0b válasza Ryder1 (#38107) üzenetére


bucketb0b
őstag

- "Silverbe Garen top-al nem lehet meccset carryzni arra jöttem rá" (platként azt hiszem ?! :F )
- "A picsát nem. Ha nem baxnak szét lanen, márpedig silverről beszélünk, akkor Garen gusztustalan."
én sem mondtam, hogy kell, illetve hogy lehet. 2 emberes hátrányhoz már szerencse is kell, oda nem feltétlenül elég a skill ha nem hülye az ellen és nem hiszi el, hogy nyertek csak azért, mert jobban állnak pillanatnyilag.

(#38106) Solad: találj ki új szöveget már kezd unalmas lenni ;)

megnéznélek, hogy carryzed a csapatod akár garennel akár mással, ha nem 5v5 van, hanem 3v5 pl. mert van egy afk vagy egy full világtalan adc ;) ráadásul ha az ellen rájön, hogy ki tol damaget (és elvileg nem retardáltak játszanak így rá fognak jönni..), akkor rá fókuszálnak és már a damage is ugrott, a többiek meg halászgathatnak a nádasban

[ Szerkesztve ]

(#38109) Solad válasza bucketb0b (#38108) üzenetére


Solad
őstag

Nincs szükség új szövegre, ez tökéletesen leírja a topicban való ténykedésedet.

Az afk-k és full világtalanok persze mindig a te csapatodban vannak. Így működik a matchmaking, tudjuk :U

Részemről zártam a témát, nem érzem szükségét hogy veled társalogjak.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#38110) sutyesz96


sutyesz96
őstag

/all Köszi! :DD

bucketb0b: No comment. Ha ugyanezt vágod le játékok közben mint itt a fórumon, akkor gondolkozz el egy kicsit. :U

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#38111) bucketb0b válasza sutyesz96 (#38110) üzenetére


bucketb0b
őstag

Tisztában vagyok a képességeimmel, ha valakinek beszólok game közben annak oka van ;)
ameddig nem tudod miért írtam le azt amit annak akinek, mert nem voltál ott a körben addig te is csak tapogatózol a sötétben ;)
Amúgy pedig milyen stílust vágok le? Azt, hogy van véleményem amit meg is mondok másoknak ? Bocsánat, hogy ha nem vagyok olyan akinek ha a véleménye nem egyezik a többiekével akkor hallgat. Aranyos :B

[ Szerkesztve ]

(#38112) sutyesz96 válasza bucketb0b (#38111) üzenetére


sutyesz96
őstag

Kár hogy itt nincs mute funkció... :D ;]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#38113) Dinter válasza bucketb0b (#38111) üzenetére


Dinter
addikt

Profilt még mindig nem linkeltél nyilvánosan.. pedig van ott bőven árulkodó dolog ;)

(#38114) bucketb0b válasza Dinter (#38113) üzenetére


bucketb0b
őstag

Akit érdekel rám ír és leírom neki ;)
pontosan mi derül ki a profilomból ? :DDD
rankedezni nem rankedezek, normal meg ugye.. mindenki szerint csak fun :U

[ Szerkesztve ]

(#38115) Dinter válasza bucketb0b (#38114) üzenetére


Dinter
addikt

Állítod, hogy sosem rajtad megy el a meccs.. Ehhez képest Malzával átlag 11 halál nem sok kicsit?

És én ilyenkor mit szóljak?

[ Szerkesztve ]

(#38116) bucketb0b válasza Dinter (#38115) üzenetére


bucketb0b
őstag

:F

(#38117) Dinter: ezt te hol nézed?

[ Szerkesztve ]

(#38117) Dinter válasza bucketb0b (#38116) üzenetére


Dinter
addikt

Nem tudom mit nem lehet érteni. Szerinted rajtad sosem mennek el a meccsek. Ehhez képest meccsenként átlagban (legalábbis a legutolsó 4 meccseden) 11(!)-szer haltál egy midlanerrel.

(#38118) Solad válasza Dinter (#38117) üzenetére


Solad
őstag

Az a feederek és agyhalottak hibája!

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#38119) Dinter válasza bucketb0b (#38116) üzenetére


Dinter
addikt

Lolking? De nézhetem akárhol...

Mondjuk azóta játszottál még egy meccset.

(#38120) bucketb0b válasza Dinter (#38119) üzenetére


bucketb0b
őstag

Csak azért kérdezem, mert ezen rankedek nagy része 3v3 team ranked;) ami hidegen hagy, mivel nem normális 5v5 pick kell oda hanem tankos meta. Én meg megyek funolni oda ;)
Ha pedig az összes játékomat nézed és abból szűrted le ezt a 11 halált akkor az utolsó 6 játékom:
Caitlyn aram 10-9-11
Brand mid 7-2-2
Annie supp 1-6-0 (lvl28as adc haverom volt az adc és ment bele tresh arcába nem tudtam mit csinálni, vele haltam)
Sona supp 4-11-28
Malzahar mid 10-9-5 (lee sin babysit premade mid ezreallal ez sem rajtam ment el, hanem azon, hogy nem fogták fel, ha pingeltem a bot lanenek)
Malzahar mid 1-4-0 (volt egy retardált troll azir, nem érdekelt a kör és nem is játszottam)

[ Szerkesztve ]

(#38121) Imilenni


Imilenni
addikt

Ne veszekedjetek már :(((

Press "F" to pay respects.

(#38122) Devas válasza bucketb0b (#38120) üzenetére


Devas
őstag

Nem azzal van a baj, hogy a másik nem űzi profi módjára a LoL-t. Én sem vagyok egy vérprofi... sőt, van amikor alázok, van amikor engem aláznak, az ember nem tudja mindig a maximumot nyújtani. De eszembe nem jutna a másikat hibáztatni. Elmegy rajta a meccsem, naés? Ez annak a bizonyítéka, hogy nem tudtam segíteni nekik, koordinálni a csapattársakat. Ez van. Ranked esetén, azért befigyel a kellemetlen szájíz, ha más hibájából nem tud előre jutni az ember. De tudtommal te nem is rankedezel, hanem normal-t nyomod. Funolsz, szórakozni akarsz, vagy csak gyakorolsz. A társaid is ezért jönnek Normal-ra, akkor miért kell elcseszni a szórakozásukat a negatív visszajelzésekkel?

Képzeljük csak el a szitut, elmész szórakozni, iszogatni, stb. Állnak hárman a csocsóasztalnál (vadidegenek), beugrasz negyediknek. A társad beengedi az összes gólt, te neki állsz szapulni a valódi életben is? Véleményt nyílvánítani jogod van persze, de ezt vajon face-to-face is megteszed, vagy csak az anonimítás biztonságából osztod a népet? Szerinted hogy esne ebben a szituban ha leteremtenének téged? Ez szerintem nagyon dedós hozzáállás. A férfi ha kudarcot vall méltósággal tűri, a kisgyerek duzzog. Inkább egy kellemes légkörben vesztes meccs, mint egy szétflamelt amit megnyerünk.

Volt, hogy csak beugrottam 1 játékra gépi ellenfelek ellen a napi win-ért. Ott is volt egy vérpistike Riven. Jobb statjai voltak nálam, de én sem voltam szar.. sőt... ilyen Urgot szintű karival mókáztam. El is kezdte fényezni magát, hogy ő milyen jó játékos stb. Közöltem vele, hogy ez minket annyira nem érdekel. Majd mondta, hogy több a killje mint nekem, meg sose fogok úgy játszani mint ő. Mondom nekem meg nagyobb a fa*kam mint neki. Már a nexusuknál jártunk, mikor meglett a full buildje és beírta:
-452 AD!
-24 cm...
:DDD

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#38123) bucketb0b válasza Devas (#38122) üzenetére


bucketb0b
őstag

Játszottam már profik ellen (legalábbis hozzám képest csocsóban) pont nem izgatott negatívan a véleményük, mert igazuk volt, hogy nem vagyok jó játékos. Engem inkább ösztönözni szokott ez, még jobban be akarom bizonyítani, hogy jobb is vagyok, vagy azt, hogy bőven van bennem potenciál fejlődés terén ;)

[ Szerkesztve ]

(#38124) Dolby válasza bucketb0b (#38123) üzenetére


Dolby
senior tag

vélemény és vélemény között is van különbség. És itt most nem a minőségről, hanem az előadásmódról beszélek. Ha normálisan mondod azokat amiket itt nem épp normális módon adtál elő, akkor minden rendben.

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#38125) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Új Miss Fortune, Graves, TF, Aatrox, Garen, Quinn skinek, Gangplank (nagyobb) és Miss Fortune (kisebb) rework, és egy igencsak bonyolult új játékmód a Bilgewater eventben.

Senki sem mondhatja, hogy nem vagyunk ellátva új tartalommal :Y

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#38126) Beni97 válasza Kanczy (#38125) üzenetére


Beni97
őstag

Nekem az az új GP nagyon bejön. Mf meg jobban néz majd ki, de szerintem akkor se fogom megvenni

(#38127) LLaci89 válasza Kanczy (#38125) üzenetére


LLaci89
tag

Igen, csak egy ideiglenes új játék módot fejlesztgetnek megint. A lassan tengernyi bug javítása helyett, plusz mi is van a sok beígért fejlesztéssel(replay, új kliens pl.), amik lassan évek óta készülnek.

(#38128) Ryder1 válasza LLaci89 (#38127) üzenetére


Ryder1
senior tag

Külön csapatok foglalkoznak különböző dolgokkal. Gondolom van fontossági sorrend is. Amúgy meg bugokat elég szép számmal javítják folyamatosan véleményem szerint.

(#38129) LLaci89 válasza Ryder1 (#38128) üzenetére


LLaci89
tag

Még LCS meccsek is tele vannak bugokkal, csak hát a kommentátoroknak valószínűleg ki van adva hogy ne említsék meg. Nagyon furcsán elsiklanak még a legnagyobb bugok felett is általában.

(#38130) Kanczy válasza LLaci89 (#38127) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Én is örülnék egy új kliensnek, replay rendszernek, és kevésbé bugos játéknak, de úgy látszik, ezekben a projektekben túl kicsi lenne a haszon :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#38131) LLaci89 válasza Kanczy (#38130) üzenetére


LLaci89
tag

Rövid távon igaz, hogy kicsi rajta a haszon. De hosszú távon már közel se biztos, ha többi moba továbbra is ennyivel gyorsabban fejlődik, akkor a lol alul maradhat. És ha egyszer elkezdenek elmenni az emberek a bugok és hasonlók miatt, akkor azokat utólag visszacsábítani nagyon nehéz.

(#38132) crey


crey
MODERÁTOR

Mostantól többek ajánlása alapján Kanczy a kinevezett topicgazda. :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#38133) #53932800 válasza Kanczy (#38130) üzenetére


#53932800
törölt tag

Üdvözletem,topikgazda úr:D

(#38134) hemaka válasza Kanczy (#38125) üzenetére


hemaka
nagyúr

GP nem rossz ezzel a szabadulós spellel. Majd ha ingyenes lesz kipróbálom, mert annyira azért nem győzött meg. :D

(#38135) Kanczy válasza #53932800 (#38133) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Sziasztok, köszi a bizalmat! Nemsokára el is kezdem a munkát az összefoglalóval :R

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#38136) hugi0 válasza Devas (#38122) üzenetére


hugi0
őstag

Csak 24 ? ;)

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38137) hugi0 válasza Ryder1 (#38128) üzenetére


hugi0
őstag

"Amúgy meg bugokat elég szép számmal javítják folyamatosan véleményem szerint."

- hat ez a baj, hogy "szép számmal".

Milyen jo lenne ha az 5. evben mar nem lenne egy sem.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38138) Noddy válasza hugi0 (#38137) üzenetére


Noddy
senior tag

Látszik, hogy nem vagy programozó :)

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#38139) Ryder1 válasza Noddy (#38138) üzenetére


Ryder1
senior tag

Amúgy igen. Folyamatos fejlesztésekkel soha az életben nem lesz hibátlan egy program.

(#38140) ClydeBeka2 válasza bucketb0b (#38120) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Ebből én ennyit látok:

Brand mid EGYETLEN jó game
Annie supp értékelhetetlen stat (ráfogás másra)
Sona supp 11 halál.
Malza mid 9 halál (kifogás blablabla)
Malza mid értékelhetetlen (trollkodtam, de más is, ezért oké)

:C

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#38141) bucketb0b válasza ClydeBeka2 (#38140) üzenetére


bucketb0b
őstag

Ebből is látszik, hogy fogalmad sincs a körről csak a statok látszódnak ;)

(#38142) bucketb0b válasza ClydeBeka2 (#38140) üzenetére


bucketb0b
őstag

Annie supp: lvl27-28 adc haverommal mentünk bot lanet, hiába szóltam, hogy ne másszon a minion mögül ki, többször megtette majd tresh behúzta hiába csináltam bármit, vele haltam legtöbbször. Utána már adta magát megint a halál, mert előnybe voltak és továbbra sem játszott passzívan. Hiba a részemről? Miért is?

Sona supp: még mindig a lvl27-28 haverom, 2x azért haltam meg, mert behúztam a sarit, hatalmas hiba a részemről elismerem :U további 9 halál.. sajnálom, hogy miután bementem a fightba próbáltam lestunnolni mindenkit közben néha meghaltam, ismét hatalmas hiba.

Malza 9 halál: sajnálom ismét, hogy hatalmas hibának vehető mikor pl. torony alatt kiszed az enemy csapat miközben próbálom menteni a menthetőt, de az én csapatom inkább úgy gondolja, hogy nem vesz részt ebben elszalad, vagy mikor leultizom és kiszedem a carryt, majd ottmaradok ingyen fragnek :C tudom tudom hatalmas hibák megint. :U

És ezért szép a statisztika, mert csúnyára nem mutat szinte semmit ;)

[ Szerkesztve ]

(#38143) Dolby válasza bucketb0b (#38142) üzenetére


Dolby
senior tag

"...felfogni, hogy 2-0 után már előnyben van az ellen és nem kell velük indokolatlanul fightolni,..."

Szólj, ha tudod kitől idéztem. :-) Érdekes h ha más csinálja akkor micsoda n00b és had mondjam már meg a véleményem, ha meg te akkor csak más miatt lehetett :-)

Amúgy egy észrevétel (hogy ne csak beszóljak). Ha support vagy és tudod h meghaltok ha 2v2-t próbáltok, akkor menj el az adc mögül amikor úgy érzed hogy támadni akar. Húzódj vissza. Ha minimális agya van, akkor 2v1 nem megy be, ha meg nincs, akkor is jobb 1 halál mint 2...

ui.: hogy lehet a sari behúzástól meghalni? Úgy érted h low hp-n téged támadott?

[ Szerkesztve ]

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#38144) Kanczy válasza Dolby (#38143) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

"hogy lehet a sari behúzástól meghalni? Úgy érted h low hp-n téged támadott?"

Pl. úgy, hogy ráflashelsz és leszeded, majd megöl az enemy :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#38145) bucketb0b válasza Dolby (#38143) üzenetére


bucketb0b
őstag

Egy ts-en voltunk, lvl27-8 nem igazán akarta megérteni.. többet nem tudok tenni az ügy érdekében, azért halok meg legtöbbször, mert próbálok segíteni a "bajba jutotton"..
az early game halált azzal, hogy mid-late gameben mennyiszer halok meg szerintem nem ugyanolyan súllyal kell mérlegelni.

hogy lehet meghalni attól, hogy behúztam a sárkányt sonaval? Nem tudom kérlek találgass.. :U

(#38144) Kanczy: igen ez volt ulti az enemyre majd sárkány behúzása max Q stack+ autoattack + lich bane segítségével.

[ Szerkesztve ]

(#38146) ClydeBeka2 válasza bucketb0b (#38142) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Tudjuk, sose a te hibád. ;)

Tipikus... (még ha nem is ranked) "Elohell, szar a csapatom, nem tudok kijutni bronz/silverből"

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#38147) bucketb0b válasza ClydeBeka2 (#38146) üzenetére


bucketb0b
őstag

Majd ha látod egy meccsem és lesz valós alapod ilyen szöveget tolni akkor oké, addig meg.. nem is tudod mi volt a körben, de az én hibám az a sok halál oké :D
nem tudtam, hogy a platinák ilyen képességekkel is rendelkeznek

(#38148) ClydeBeka2 válasza bucketb0b (#38147) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Nekem sajnos nincsenek ilyen képességeim, mivel nem vagyok platina. :(

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#38149) bucketb0b válasza ClydeBeka2 (#38148) üzenetére


bucketb0b
őstag

Akkor diamond ;)
de mondhatnám azt is, hogy silver+ mert úgy látom itt mindenki szakértője a témának ;)

(#38150) Kanczy válasza bucketb0b (#38149) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Azért amikor mindenki máshogy gondolja, mint te, és egy részük magasabb rangú is, elgondolkodhatnál a dolgokon :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.