Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57001) Gentlelelele válasza nuke7 (#57000) üzenetére


Gentlelelele
aktív tag

Hozzá tenném, hogy félig van csak igazad, mivel csakis a ranked meccseket lehet így, viszont a draft, aram stb esetében nincs ilyen lehetőség külső személy számára.

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#57002) PuMbA válasza Carlytoo (#56992) üzenetére


PuMbA
titán

Duozni fogok, meglátjuk, hogy hogy lesz, mert így lesz legalább 2 jó ember a csapatban, 1 carry és egy tank :)

(#56996) Gentlelelele: Azt nem írtam, hogy tank supportot játszok, nem topot :)

[ Szerkesztve ]

(#57003) adrian360


adrian360
őstag

indítottam egy új karaktert, aki szeretne kezdő level küldiben segíteni, szívesen várom. :
eu-ne : Secunder80

(#57004) PuMbA válasza PuMbA (#57002) üzenetére


PuMbA
titán

Hát nem lett jobb. Mai első meccsen 0/8 Irelia feed, második meccsen 1/9 top, jungle és mid is egyszerre!!! Mi boton csak 3-szor haltunk meg összesen, ők meg 30-szor. Az összes csapattársam egy feedelő szem*tláda.... Ideje szüneteltetni a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#57005) Ganz-[HUN] válasza nuke7 (#57000) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

de csak a sajátodat :K

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#57006) grimm2015 válasza PuMbA (#57004) üzenetére


grimm2015
senior tag

Majdnem az összes játékba volt ilyen, a 14/0/7 nél 1 afk volt meg 1 feeder.
6játékból 2ben nem volt assasin... meg is látszik melyik volt az.
https://p1.picsto.re/I6OzK.jpg

Amint van egy assasin vagy fél assasin a játékba, hullok mint a légy, a rengar szimplán ultival is megtudott ölni :D

Számomra sokkalta nagyobb probléma az, hogy tehetetlen vagyok az assasinnal szemben, mint az hogy feedelnek a csapattársaim.

Battlenet: Grimm#22690

(#57007) nuke7 válasza grimm2015 (#57006) üzenetére


nuke7
veterán

erre azt mondják, hogy a csapatban mindig feedel valaki, és ha a csapattársaid nem.... :DDD

https://youtube.com/user/nuke7

(#57008) PuMbA válasza grimm2015 (#57006) üzenetére


PuMbA
titán

Carry-ként sosem gond a feed. Nálam a feed a legnagyobb baj, mert Tahm Kench-csel aztán nem tudsz meccset fordítani, hiába vagy Challenger :) Ismerősöm is Brand supportként damage-elte a legtöbbet a csapatban tegnap, ez mindent elmond a többiek játékáról. Nagyon sok a béna meg a mid Zed, Yi jungle, Riven top vagy feedelek típusú játékos. Support poszton ritkán találkozok rossz játékossal az ellenfélnél.

[ Szerkesztve ]

(#57009) kenwood


kenwood
veterán

Aki nem birja idegileg a rankedet,kezdjen el aramozni.
Itt kb. 20-30 gamebol egyben olyan,hogy csapattarsat flamelenek. Az pedig,hogy a meccs vegeig
megy a balhe,mentalisan veszitjuk el a meccset,kb. soha nem fordul elo.

Neha van itt is balfsz, peldaul egyszer kifogtam egy 3as premadet,aki minden elozmeny nelkul elkezdte ram hordani a Zilean bombakat,...
Viszont ez mar a 100 bol 1 kategoria.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#57010) PuMbA válasza kenwood (#57009) üzenetére


PuMbA
titán

Igen, ez a legnagyobb poén, hogy rankeden, ami a legkomolyabb játékmód lenne, van a legtöbb béna ember. ARAM tök jól játszható, mert már mindenkinek elege van a rankedből. és oda átmentek. A RIOT nem képes rendbetenni a rankedet és mindenkit 1 hónapra kibannolni, aki egyszer is 0/8-at csinál vagy nagy a pingje több meccsen vagy AFK-ol minimum 5 percig. Marha egyszerű lenne megcsinálni.

(#57011) Kanczy: Figyelek és nincs vele baj. Tegnap Nami-val a meccs legelején az ellenfél Braum + Vayne személyében hoztam ajándékot a csapatomnak, mert elkaptak a felső bot bokorban és elkezdtek üldözni körbe a toronyig, ahol szembetalálkoztak 2 csapattársammal és 1-es szinten már 0-2 volt az állás nekünk. Ennek ellenére természetesen lose.

[ Szerkesztve ]

(#57011) Kanczy válasza PuMbA (#57008) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Amíg nem állsz le ezzel a mentalitással, nem fogsz feljebb jutni. Figyelj a saját játékodra, és akkor előbb-utóbb jobb lesz... ennyi :K

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#57012) Lokids válasza kenwood (#57009) üzenetére


Lokids
addikt

ARAM-al csak 1 baj van. Sokszor azért nem tudsz nyerni, mert olyan champek jöttek ki. :P

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#57013) PuMbA válasza Kanczy (#57011) üzenetére


PuMbA
titán

Szóval a lényeg, hogy bármely meccsemből tudok mutatni baromi szép és stílusos mentéseket, megmozdulásokat és öléseket supportként, de semmire se megyek vele. Season 7-ben úgy lépkedtem fölfele, mint a talajvíz Bronze-ból és ugye Silver lettem, most meg egy helybe vagyok a szezon kezdete óta!, Bronze 2.

[ Szerkesztve ]

(#57014) Carlytoo válasza PuMbA (#57013) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Ahogy már előttem is elmondták 2 verzió van:

- Abbahagyod a rankedezést és nem lesz problémád.
- Mentalitást váltasz

Máshogy ez nem működik. Tudjuk, hogy rosszak a csapattársak, de ez mind a 2 csapatra igaz lehet. Válts role-t.

Megyek veled szívesen pár duót. Van azt hiszem silver legalján accountom.

Addolj: ZeeDee

[ Szerkesztve ]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#57015) Kanczy válasza PuMbA (#57013) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Én ezt értem, de a töketlen csapattársakon nem tudsz változtatni. Amin tudsz, az a saját játékod és mentalitásod, és csak ezek javításával tudsz mászni. Olyan márpedig nincs, hogy mindig a te csapatod a rosszabb, csak az ellenkező eseteket nem jegyzed meg. Ha tank supporttal nem megy, menj át carry-re, vagy mage supportokra.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#57016) Carlytoo válasza PuMbA (#57013) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Ketten írjuk egymástól függetlenül, majdnem szó szerint ugyanazt Kanczyval. A legtöbb esetben nem szokták megfogadni, de jó, hidd el. Én, ahogy mondtam szívesen felajánlom a duót, de előre szeretném jelezni, hogy van egy határozott természetem. Ez nem azt jelenti, hogy káromkodok ,vagy agyba főbe szidom a csapattársat és SOSEM sértegetek, de meg szoktam jegyezni, ha valami nem oké. Akikkel szoktam együtt nyomulni a saját accountomon ők is meg szokták és én ezt teljes mértékben el szoktam fogadni. Ha a lelked meglehetősen érzékeny,- ezzel semmi baj nincs- akkor viszont a velem való duózást nem ajánlom.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#57017) kenwood válasza Lokids (#57012) üzenetére


kenwood
veterán

es sokszor azert nem tudsz vesziteni se :DDD

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#57018) kenwood válasza Carlytoo (#57014) üzenetére


kenwood
veterán

a role valtas rossz otlet lenne,mert a tobbi lanere sokkal ritkabban kerul olyan,aki nem azt akarta.

lenyegeben a support main a legkonnyebb modja a lassu haladasnak, mivel kb. 30% az eselye,hogy az ellenfel supportja nem oda akart menni, te pedig 95-99%ban megkapod.

Ha 100 meccsbol nem tudsz legalabb 55-60-at megnyerni support mainnel, akkor ott mar tobbszor elvernek az autofillesek is.
itt tanulas,gyakorlasra van szukseg.
Ha pedig 100 bol 40-45 vereseget nem tudsz feldolgozni, akkor nem valo neked a jatek.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#57019) Lokids válasza kenwood (#57017) üzenetére


Lokids
addikt

Persze. Megvan a jó oldala is, mikor nekünk adja be. Csak az, hogy egyáltalán nincs balance, valahogy kicsit kiöli a lényeget nekem.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#57020) kenwood válasza Lokids (#57019) üzenetére


kenwood
veterán

egyebkent minden champ jo aramra.
a tankok,low dmg disablerek,supportok is.
egyedul az a gond,ha sok a melee assasin/bruiser/fighter (ott mar nagyon sokat kell skillbol lehozni, mert se ranged,se ccd nincs)

nagyon sok meccset buktunk el 4-5 ranged karakterrel,mert hiaba pokeoltuk oket fossa az elejen, 10-15 perc utan mar egyszeruen bemasztak az arcunkba,es bedaraltak minket.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#57021) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

hali. van valaki westen lvl 15 alatt aki jönne pár botgamre?

(#57022) Lokids válasza kenwood (#57020) üzenetére


Lokids
addikt

Nem mind. Bard pl kifejezetten nem, mert nem kap több paszívot, mint normál gameben. Így nehéz fölstackelni.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#57023) kenwood válasza Lokids (#57022) üzenetére


kenwood
veterán

viszont sokkal surubben tudsz 2 embert eltalani a q-val, es 5ot az ultival, illetve a heal is hasznosabb az aram laninng phaseben,mint a TT-n.
Csereben a stackeles mellett az alagut is teljesen hasznalhatatlan.
nem mondom,hogy eros aram hos,de nem is teljesen kuka.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#57024) hemaka


hemaka
nagyúr

Baszki most tunt csak fel amikor keresnem, hogy a szobakat kinyirtak ritoek? nincsenek mar olyanok a kliensben?

(#57025) tomiivagyok


tomiivagyok
aktív tag

sziasztok srácok.

holnapi napra kellene nekem egyelőre béta verzióba egy toplaner, illetve egy beugrós support. a toplaner helye fix, arra nagyon nagy szükségünk van.

4-en vagyunk, 3-an fixen, a 4. support, ő lány, sokat utazik, de sokat is játszik, ezért a beugrós support. boostoljuk magunkat flexben (jelenleg 16 win 5 lose, 12-es winstreakünk volt).

szóval akit érdekelne, az írjon rám. ja, és ne az legyen, hogy 2 game, esetleg mindkét lose és lelépsz. ez fontos. habár általában a toplaner ellenfelén szokott elmenni, és arról nem tehetek én pl, adc-ként. :B

(#57026) hemaka válasza tomiivagyok (#57025) üzenetére


hemaka
nagyúr

euw eune?

(#57027) tomiivagyok válasza hemaka (#57026) üzenetére


tomiivagyok
aktív tag

ó elfelejtettem írni, eune.

(#57028) pengegyerek válasza tomiivagyok (#57027) üzenetére


pengegyerek
aktív tag

Szia
Én topon érzem jól magam és szívesen játszanék veletek de hétköznaponként csak este 5-6 körül tudok kezdeni vagy 9ig hétvége az ok bármikor.

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#57029) nuke7 válasza tomiivagyok (#57025) üzenetére


nuke7
veterán

szívesen beugrok supp-nak ;) :K

https://youtube.com/user/nuke7

(#57030) tomiivagyok válasza pengegyerek (#57028) üzenetére


tomiivagyok
aktív tag

az a baj, hogy atlag 2-3 oraig szoktuk uzni, olyan du 4-tol. az nem fun, ha a toplaner 3-4 meccset tud velunk jonni, nem tudunk osszeszokni.

nuke7: milyen rankba vagy flexben? silver-gold ok nekunk, de csak ez a ketto sajni. :(
ha megvagy silver, de nem vagy meg plat, egy ignt majd dobhatnal, keso esti orakban szokott menni Kinga aludni.

(#57031) nuke7 válasza tomiivagyok (#57030) üzenetére


nuke7
veterán

nuke7 vagyok lol-on is, silver 4 flex.

https://youtube.com/user/nuke7

(#57032) tomiivagyok válasza nuke7 (#57031) üzenetére


tomiivagyok
aktív tag

oksi, felvettelek. most kezdünk, de még toplaner hiányában vagyunk. nincs kedvem kiírni lolhuba, tegnap olyan nyomorultakat kaptunk be onnan, hogy öröm volt nézni.

lulu supp -> magára ultizott helyettem
lulu supp -> jön a mi junglerünk, a jungler full hp-n, rajtam ignite + semmi hp, kire ultizik?

persze, a junglerre.

(#57033) nuke7 válasza tomiivagyok (#57032) üzenetére


nuke7
veterán

jah standard supportjaim nincsenek - talán csak leona - altalában ap supp-t játszok ha nem gond

https://youtube.com/user/nuke7

(#57034) Gentlelelele válasza tomiivagyok (#57025) üzenetére


Gentlelelele
aktív tag

Tudnád vázolni mi is pontosan az elképzelés az egésszel ? Illetve milyen aktivitást vártok el stb.

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#57035) tomiivagyok válasza Gentlelelele (#57034) üzenetére


tomiivagyok
aktív tag

tulajdonképpen nincs elvárás. ha játszunk, akkor játsszunk, két lose után ne add fel, flamelj, ha flamelni akarsz, ugass, ha ugatni akarsz, mi is azt csináljuk. :D

aktivitás.. nem gondolkodtunk ebben, platig mászunk kb. ha jól megy, akkor tovább. online tournamentekre is jó lenne menni, sok ilyen terv van. :D

alapvetően nem vagyunk szarok, de már szükségünk van arra, hogy legyen egy decent toplanerünk.

nuke7: ewwwwwww, azokat nem szeressem. :U azok nem is supportok. :D

[ Szerkesztve ]

(#57036) nuke7 válasza tomiivagyok (#57035) üzenetére


nuke7
veterán

:DDD na majd meglátjuk - most a meta ugyse szereti az adc + standard supp bot lane-t :P

https://youtube.com/user/nuke7

(#57037) tomiivagyok válasza nuke7 (#57036) üzenetére


tomiivagyok
aktív tag

ha most szabad vagy, szükségünk lenne rád... :U

(#57038) Gentlelelele válasza tomiivagyok (#57037) üzenetére


Gentlelelele
aktív tag

Ha keddig nem találtok senkit Top-ra kipróbálnám magam :)
Ign: gentlelelele

[ Szerkesztve ]

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#57039) nuke7 válasza tomiivagyok (#57037) üzenetére


nuke7
veterán

kicsit később - gyere discord-ra, ott hamarabb látom:)

https://discord.gg/kEhdKg

https://youtube.com/user/nuke7

(#57040) adrian360


adrian360
őstag

csak én érzem úgy hogy most kezdő szinten 10-ből 9 ember try hard-os smurf? az én csapatomban elindulok az bármelyik lane-re már 563 pinget kapok az arcomba, hogy hogy merek egyáltalán arra felé nézni, ő csak is solo de még botom lane-en is, az ellennél meg ilyen 10/0 emberek vannak 5 perc után. marha élvezetes a játék

(#57041) Ganz-[HUN] válasza adrian360 (#57040) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

sajnos ez ilyen.
Sok a smurf aki nem tud játszani, és a nemiszervképű játékos smurf accountokkal, aki csak látni akarja a világot égni. Vagy kibannolták a fenébe a srácot mert toxic volt.

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#57042) hugi0


hugi0
őstag

Mi van ezzel a RITO-val ?
lvl 4 es ad 5 championt ?

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#57043) hugi0 válasza hugi0 (#57042) üzenetére


hugi0
őstag

Xayat es luxot is ingye adjak.
- nagyon fogy a jatekos bazis, hogy ilyen akciokat csinalnak.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#57044) Ganz-[HUN] válasza hugi0 (#57043) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

hol adják ingyen? új játékosoknak?

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#57045) hugi0 válasza Ganz-[HUN] (#57044) üzenetére


hugi0
őstag

Igen. LVL-8 as szinten mar 10 champom van.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#57046) Ganz-[HUN] válasza hugi0 (#57045) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

basszus és ezek tényleg nagyon jók

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#57047) adrian360 válasza adrian360 (#57003) üzenetére


adrian360
őstag

még aktuális

(#57048) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Második nekifutásra meglett 0-2-ről, pedig már kb. elengedtem :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#57049) Imilenni


Imilenni
addikt

Nem tudom volt-e már, de most komolyan ennyire egyszerű lenne már a PBE reg?

Azért gondolom hogy igen, mert én máris kaptam hozzáférést :U

Press "F" to pay respects.

(#57050) hemaka válasza Imilenni (#57049) üzenetére


hemaka
nagyúr

Jah, orulnek ha valaki szarakodik vele. :DDD

hugi0

Fogy hat, minden jatekban fogy. Meg a nagytobbseg fiatal, hamar atmegy pugb, vagy fortnitet jatszani. Latszik is, hogy que time mar sokszorosa a reginek.

Regen aram instant hivott EUW-on, mostanaban 1-2 perc que is befigyel eleg surun.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.