Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38651) Beni97 válasza Imilenni (#38650) üzenetére


Beni97
őstag

Nekem 5 percig írta hogy visszacsatlakozás folyamatban. Kiléptem, rá megyek a visszacsatlakozásra, hálózáti hibát ír ki. Teljesen bezártam, és mikor elindítom csak a logo jön be, és összeomlik a játék.Újra indítom a gépet ugyan ez. Ku*** jó mert én épp rankedeztem
Most meg ez.

[ Szerkesztve ]

(#38652) Beni97 válasza Beni97 (#38651) üzenetére


Beni97
őstag

Közbe már jó lett, természetesen vesztettem a randeket

(#38653) ClydeBeka2 válasza Kanczy (#38643) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Nem tudom mi számit jó csapatnak, de Eu/USA-ban is max 2-2 jó csapat van. De inkább összesen 1.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#38654) yabba válasza ClydeBeka2 (#38653) üzenetére


yabba
aktív tag

Arra én is kíváncsi leszek, hogy a Fnatic (és Huni) hogyan muzsikál majd a világbajnokságon. Nem látom egyenlőre a csapat valódi erejét, mert itt annyira kilógnak felfelé, hogy nehéz lemérni a valós tudásukat.

(#38655) Kanczy válasza ClydeBeka2 (#38653) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Saját régión belül gondoltam, hogy viszonylag sok a contender az első helyre. Világszinten én is MAXIMUM 3-4-et érzek reálisnak :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#38656) marked one94


marked one94
őstag

[link]

Egész szépen haladok a nyári szünetbe ;]

You'll Never Walk Alone

(#38657) Beni97 válasza marked one94 (#38656) üzenetére


Beni97
őstag

Grat. :) :)

Bárcsak én is ilyen szépen haladnék. Nyár elején voltam b3 majd odáig jutottam hogy promozhatok s5-be(6-szor promoztam és mindig lement az 5 meccs :W ). Most jelenleg b2 vagyok és most tartok megint b3-ba
[link]

Csak azt nem értem miért ilyen nehéz kijutnom.

(#38658) bluefire55


bluefire55
csendes tag

Én gold4-ben vagyok ami bőven elég, keret már meg lesz és a skin is más már nem is kell :D

(#38659) marked one94 válasza Beni97 (#38657) üzenetére


marked one94
őstag

Ezt az accot csak azért kezdtem hogy bizonyítsam hogy az enyém elvan átkozva :D Ezzel simán meglesz a diamond 1-2 héten belül.

You'll Never Walk Alone

(#38660) bluefire55 válasza marked one94 (#38659) üzenetére


bluefire55
csendes tag

Ha ezt kezdted akkor valószínűleg jobb mmr van rajta azért haladsz ilyen jól.
Vagy olyan átok van rajtad mint Darcighon anno ;]

(#38661) Jim-Y válasza Beni97 (#38657) üzenetére


Jim-Y
veterán

Szia, en meg unranked vagyok igy fogadd a javaslataimat megfelelo szkepticizmussal :) Raneztem az op.gg profilodra ott is most az Annie jatekaidra szurtem.

11G 4W 7L (Ebben normal, Ranked meg ARAM is van asszem). A lenyeg, hogy a 4W kozul 3x upgradelted a trinketet mig amikor vesztettel akkor 1x sem. Tovabba az is latszik, hogy volt nem is egyszer, hogy sok halalod volt te megsem vettel wardot mideskent. Gondolom sokszor haltal meg ganktol ilyenkor megsem vasaroltal wardot hogy ezeket megelozd. Szerintem -sot hat biztos- tul sokszor halsz meg Annie-vel :( Nem azt mondom, hogy ilyen szempontbol biztonsagos champ, mert nincs igazan jo escape-e, de pont emiatt jobban kell hlyezkedni vele es biztonsagosabban kell jatszani vele. Probald meg a CS/min-t 5,6 korul tartani stabilan, sajnos sokszor nagyon keves a CS. Szerintem csak akkor elfogadhato, hogy nem vettel + wardot amikor nagyon kevesszer haltal meg vagy nagyon fel vagy feedelve es nem volt ra igazabol szukseg.

+ esetleg probalj ki egy mas buildet. Te a ROA fele utat koveted, esetleg probald ki ezt. En ezt szoktam epiteni vele (bar mondom unranked vagyok, szoval ez csak egy javaslat nem is tanacs igazabol).

1. Morello (AP, CDR, ManaRegen) minden ami kell
2. boots
3/a. mostanaban Rylai-t epitek mert buffolva lett meg ad + sustain-t
3/b. Luden's
4. Raba
5. Zhonya

(#38662) ClydeBeka2 válasza Kanczy (#38655) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Igen, én is saját régión belül beszéltem. Amcsiban egyértelműen 2 csapat kiemelkedett utolsó héten(de inkább mert mindenki rossz NA-ban :D ), Európában meg 1.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#38663) Beni97 válasza Jim-Y (#38661) üzenetére


Beni97
őstag

Annie-vel mostanában nem mentem. Valamiért balszerencsésnek érzem magam vele. A trinketet igyekszem mindig fejleszteni és wardod venni, csak az a baj hogy néha kimegy a fejemből. A sok halál néha abból származik, hogy én hülye megyek segíteni olyan helyzetbe ami esélytelen(+annie supp először rankeden volt, mert volt egy hülye aki midre pickelt utánam). De mostanában már jobban játszok. Jobb a farmom(nem sokkal), ha látom hogy erős az enemy defensiven játszok és próbálok nem harcolni csakis farmolni.

Mondanám, hogy a csapat a szar, de gondolom ezzel senki nem ért egyet. Pedig flamelni ritkán szoktam.

És köszi :D

[ Szerkesztve ]

(#38664) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Kis rant

Ereztetek mar azt supporttal, hogy tok jol megy a jatek, jol tudod supportolni az ADC-t laning phase alatt megis, hiaba jatszol (sajat bevallasod szerint) jol a csapatod durvan kikap? Nyilvan mindennel lehet jobban jatszani, es nincs olyan hogy "rajtad nem mulott", de supporttal hatvanyozottan azt erzem, hogy neha mind hiaba nem tudsz tul nagy segitsegere lenni a csapatnak. Most pl ez a meccs verte ki nalam a biztositekot, mert velemenyem szerint nem jatszottam rosszul megis kikaptunk durvan. Bar gondolom erre az a valasz, hogy c'est la vie, vannak ilyenek..
:)

Rant OFF

(#38665) Ryder1 válasza Jim-Y (#38664) üzenetére


Ryder1
senior tag

Kb ugyanilyen meccsem volt néhány napja szintén jannával, kb ugyanilyen stattal kaptam ki. Janna sajnos nem egy thresh, akivel még a brutálisan vesztésre álló csapatod is vissza tudod hozni. :D

(#38666) hemaka válasza Jim-Y (#38664) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem vagyok nagy sup, de bot simán win, persze középen katarina feed, toppon meg enyhe 10-1-es tahm feed miatt loss. :D
Ráádásul ez a szar béka még ingyenes is, nem baj, nerf incoming breki. :D

[ Szerkesztve ]

(#38667) bluefire55 válasza hemaka (#38666) üzenetére


bluefire55
csendes tag

Ha jól emlékszem pont most lett buffolva szóval nem hinném hogy visszanerfelnék az eredeti állapotára, de ha mégis akkor rito pls :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38668) kenwood válasza Jim-Y (#38664) üzenetére


kenwood
veterán

a meccsek kozel 30 szazaleka fixen buko.akarmit pickelsz,akarmit csinalsz.
ez nem lane fuggo.
nekem S4ben sona huszonx meccs utan is 80% kornyeken volt.s5ben leonaval vok kozel 70%.
sose ragadj le 1-1 meccsnel.
az a lenyeg,hogy olyan karival ne jarja rankedre,akivel 45% alatt vagy 10+ meccs utan is.
hiaba erzed,hogy kurva jo vagy,es minden meccs mason megy el.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38669) hemaka válasza bluefire55 (#38667) üzenetére


hemaka
nagyúr

Akkor kicsit megszaladt az a buff :D

(#38670) kenwood válasza hemaka (#38669) üzenetére


kenwood
veterán

szerintem supportnak akartak ot buffolni,nem gondoltak ra,hogy igy op top lesz,igy nem kizart egy nerf.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38671) bluefire55 válasza hemaka (#38669) üzenetére


bluefire55
csendes tag

Q - Tongue Lash
DAMAGE 80/115/150/185/220 ⇒ 80/125/170/215/260

R - Abyssal Voyage
BONUS DAMAGE RATIO 4/5/6% bonus health ⇒ 4/6/8% bonus health
COOLDOWN 160/130/100 seconds ⇒ 120/110/100 seconds

Nem vészes szerintem az evés szed a legjobban de azt meg nem szabad hagyni mármint hogy rád stackeljen :))

[ Szerkesztve ]

(#38672) Cyberneko válasza Jim-Y (#38664) üzenetére


Cyberneko
tag

Van ilyen. Ezert nem szeretek Jannaval, vagy Namival supportolni, mert veluk nem tudok carryzni (egyedul).
(Pedig mindkettot szeretem, mert egy atlagos adc-t is kepes top szintre felhuzni) De ha a egesz csapat gyenge, akkor (szerintem) veluk nem lehet mecset forditani, mig egy Morgana, Sona, Lulu, vagy Soraka (igen, Soraka, megdobbento dmg-t tud termelni) kepes apritani.
(Nem tartozik ide, de a Ekko midet is rendesen lehet alazni egy Sona middel)

(#38673) bucketb0b válasza Cyberneko (#38672) üzenetére


bucketb0b
őstag

Mondjuk így, hogy sonanak nincs skillshotja bántóan sokat nem lehet vele hibázni, lich bane, mana regen és kész is vagy. :DDD amellett, hogy nagy damaget tol így kicsit balanszolatlannak tűnik nekem az a karakter

[ Szerkesztve ]

(#38674) Kanczy válasza Jim-Y (#38664) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Én mostanában folyamatosan ezt érzem. 3+ killel szoktam kihozni az adc-m a lane-ről, majd valahogy mégis kikapunk. Nem tudom, hogy a compjaink rosszak, vagy én csinálok valamit rosszul a későbbiekben, de gyanítom az utóbbi, és jelenleg nem tudom, mit változtassak. De legalább nem zavar túlzottan, elvagyok én Plat V 0-20 LP-n is ;]

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#38675) kenwood


kenwood
veterán

rip GP

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38676) Evil Snowman válasza kenwood (#38675) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

?

(#38678) TBT


TBT
addikt

Dat Ahri's boobs:

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#38679) Evil Snowman válasza hemaka (#38677) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Ohh. Sry srácok csak Win 10-re upgradeltem eddig, nem volt lehetőségem a LoL közelébe menni. :)

Köszi az info-t. :R

(#38680) Dinter


Dinter
addikt

H0R0 confirmed, kegyetlen erős csapat lenne ez Freezezel :Y

(#38681) crey válasza Dinter (#38680) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Horot Csacsi már három napja megerősítette a streamjében :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#38682) Dinter válasza crey (#38681) üzenetére


Dinter
addikt

Azt mondta, hogy jön és valószínűleg ő lesz a jungler, de csak tegnap próbálták ki. :)

(#38683) hugi0


hugi0
őstag

UOL vs ROC
Aug. 9. 17:00

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38684) adamgreen


adamgreen
senior tag

(#38685) Kanczy válasza adamgreen (#38684) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Visszatér, most kapott rework-öt :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#38686) hugi0


hugi0
őstag

Bugos reworkot.
GP nem ter vissza - mert nem tudjak orvosolni a bugot. ;)

Talan ujra atdolgozzas es majd holtjaibol feltamad. + ingyen skin hozza.
- reklamfogas lesz belole.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38687) Solad


Solad
őstag

Naja, ezé vettem egy halom crit rúnát :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#38688) Kanczy válasza hugi0 (#38686) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Ezt honnan veszed? :)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#38689) ClydeBeka2 válasza Kanczy (#38688) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Gondolom bronz V-ből, mint a többi hülyeséget :DDD :DDD :DDD

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#38690) D1Rect


D1Rect
félisten

Attempting to Reconnect ~20 percig, aztán megígérteti velem, hogy tökre nem fogom elhagyni a csapatot legközelebb...
Ty rito, you are the best.

(#38691) hemaka válasza adamgreen (#38684) üzenetére


hemaka
nagyúr

Biztos visszater, csak a mostani event megkoveteli, hogy ne maradjon bent.
Egyebkent ilyen es hasonlo eventekkel fel lehetne kicsit dobni azok jatekat, akik nem igazan rankedeznek.

(#38692) Lokids


Lokids
addikt

Na jó. Mióta számít flamenek az, ha valakit noobnak hívok, vagy megmondom neki, hogy gyenge játékos? vagy feedernek hívom?
A flame az, ha elküldöm a kur.va annyába nem?

Kapom a reportot flame-ért, de egyszer sem mondtam senkire semmi rondát.
A lebaszás mióta flame?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#38693) crey válasza Lokids (#38692) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Háttenemvagyszázas :DDD - ez most komoly???

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#38694) marked one94 válasza Lokids (#38692) üzenetére


marked one94
őstag

LeL :C :DDD

You'll Never Walk Alone

(#38695) yabba


yabba
aktív tag

Hol találok valami fejtágítót erről az új játékról?

Milyen minionokat érdemes upgradelni? Milyen egyéb upgrade-eket érdemes venni? Az új tárgyak mikor jók, melyik másik helyett?

(#38696) ClydeBeka2 válasza Lokids (#38692) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Remélem csak viccelsz, de előttem az úriemberek azért nevetnek, mert a lebaszás gyakorlatilag = flame. Nem tehetsz semmilyen rossz megjegyzést, de még javaslatot se nagyon, szinte semmi, vagy megy a report. Sajnos ez igy működik a lolban, játszhatsz akármilyen szarul, lehetsz 0-15, ha beirod, hogy " sry i have a bad day" már nem kaphatsz semmit, mert ez a lol szabályzata. Ellenben semmiféle rossz de még kevésbé rossz jelzőt/beszólást nem tehetsz a másikra, ha a Challenger promodat vesziti el akkor sem. :)

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#38697) Noddy válasza Lokids (#38692) üzenetére


Noddy
senior tag

Ott van az érzékeny különbség, hogy ha valakinek azt mondod, hogy gyenge vagy azt mondod neki, hogy vigyázz, játssz óvatosabban. Remélem érted a különbséget. Attól még lehet, hogy valóban gyenge játékos, de attól, hogy leminősíted még nem fog jobban játszani, de adsz neki tanácsot, hogy hogyan/hogyan ne játszon már mindjárt más a helyzet.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#38698) Noddy válasza Noddy (#38697) üzenetére


Noddy
senior tag

Jó ebédhez szól a feed :D

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#38699) Evil Snowman válasza Noddy (#38698) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Offline :DDD

(#38700) Noddy válasza Evil Snowman (#38699) üzenetére


Noddy
senior tag

Hát egyelőre ennyi volt :) Kipróbáltam bírja e a laptop s hát elmegy, de aki nem látta annak elmondom, hogy volt egy win és egy lose. Próbáltam feedelni, de a csapattársak mindig beelőztek.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.