Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38701) Evil Snowman válasza Noddy (#38700) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Nekem is van, csak most kellett újra húznom win 10-re a gépet úgyhogy még nem volt időm feltenni az OBS-t. :)

(#38702) ClydeBeka2 válasza Noddy (#38697) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Szerintem semmit se mondjon. Kaptam már ilyenért, hogy "Nehogymár te mondd meg nekem mit csináljak. report." Ez a baj ezzel a rendszerrel (legalábbis szerintem). A feederek akármit megtehetnek, elég ha odairják h "jajj rossz napom van" vagy semmit se kell mondaniuk és nem kapnak semmilyen büntetést!!! Mig ha te kérdőre vonod, hogy az ugyanolyan skillel rendelkező ellen miért van 10 perc alatt 0-5ben akkor már megy a chat ban meg az ilyen finomságok.

Lehet csak én vagyok ilyen, de 100x legyen a csapatomban egy rager, aki lehozza a meccset, mint egy "jófiú", aki elvesziti nekem a meccset. De lehet ez rossz felfogás, nem tudom.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#38703) bucketb0b válasza ClydeBeka2 (#38702) üzenetére


bucketb0b
őstag

Ha odaírja, hogy "rossz napom van" akkor miért nem kap büntetést? :F Te attól még ugyanúgy tudod reportolni nem?

(#38704) ClydeBeka2 válasza bucketb0b (#38703) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Csak semmit se érsz vele, mert ez elviekben nem büntethető.

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#38705) Ryder1 válasza ClydeBeka2 (#38704) üzenetére


Ryder1
senior tag

Szándékos feedelést büntetnek. Ha 0/10-ben végez valaki, az még nem biztos, hogy szándékos. Ha rossz játékos és sokszor meghal, az sem feltétlen szándékos. Szándékos az, mikor befut lane közepére és írja chatben, hogy öljék meg. Azt büntetik. Olyan meg azért nincs túl sok.

(#38706) bucketb0b válasza ClydeBeka2 (#38704) üzenetére


bucketb0b
őstag

De a meccs után kiválasztod azt a lehetőséget amit büntetnek (afk,verbal abuse) aztán ezek egy kicsit korlátozzák a playert, főleg az afk mikor rábasznak 5-10-20 perc várakozási időt a meccs előtt neki.

(#38707) ClydeBeka2 válasza Ryder1 (#38705) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Nem is mondtam, hogy direkt van, de attól még áll a véleményem. Életemben nem haltam még meg 15nél többször rankeden, 10 halál is elég ritka. Én nem tudom elfogadni, hogy diamond szinten ilyen emberek legyenek... Kibanolnám őket 1-2 napra és akkor lehet gondolkodni, hogy inkább szünetet tartok ha nem megy. Vagy pár órára, azt hiszem cs-ben van ilyen.

@bucketb0b: Te ebben komolyan hiszel? Én még egy üzenetet nem kaptam, hogy valaki büntettek volna, pedig elvileg már az is aktiválva van. AFK az oké, az működik, de a többi semmi.

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#38708) Dinter válasza ClydeBeka2 (#38707) üzenetére


Dinter
addikt

Hol lehet bekapcsolni az ilyet? Egyébként szerintem akkor működne jól a rendszer, hogyha valaki sok "Unskilled player" reportot kap, tényleg lejjebb menne az MMR-e,e nem csak azt írná.

(#38709) ClydeBeka2 válasza Dinter (#38708) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Mit bekapcsolni? Hogy kapsz üzenetet, ha valaki akit reportoltál az büntit kapott? Be van kapcsolva Riot által ELVILEG. De kb. még csak pár ember kapott a millióból. Igen, pontosan ennyit ér a rendszer.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#38710) bucketb0b válasza ClydeBeka2 (#38707) üzenetére


bucketb0b
őstag

Ennek az egész report rendszernek egyébként semmi komolysága nincs. Van 16féle amit választhatsz, ezt le kellene alapból csökkenteni max. 2-3 félére. A másik része pedig amit mondtál, ha valakinek leírod, hogy stop feed noob 4-0 után akkor reportol meg a csapat téged, mert megsérted a szegény kis lelkét, viszont ha ugyanúgy 4-0, de "sry guys" akkor meg a csapat nem reportolja őt? :F Egy harmadik része pedig, hogy bold boldogtalan reportolgatna aztán azok is kapnának akik pl. nem feltétlenül tettek érte semmit (teszem hozzá az ellenfél játékosainak indokolatlan nevetése pl. számomra közel áll a "megy rá a report" dologhoz.. esélytelen csapat ellen odaállni és 1 kill után nevetni.. profi dolog, meg olyanként beírni az "easyt" akinek köze sem volt a körhöz csak a csapata miatt nyert)

[ Szerkesztve ]

(#38711) zeli válasza ClydeBeka2 (#38709) üzenetére


zeli
aktív tag

Múltkor volt redditen egy post, ahol Lyte írta, hogy ezt az üzenetet csak akkor dobja fel, ha annál az esetnél reportoltál, amelyiknél triggerelte a rendszer a büntetést. Tehát lehet, hogy meg lett büntetve az ember, csak nem a te reportod miatt (mármint nem az volt az utolsó reportolt meccse). Ez persze hülyeség, mert mindenkinek kéne kapnia, de a rendszer jelenleg úgy tudom így működik.
Én amúgy egyszer kaptam üzenetet, még amikor bevezették.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#38712) Lokids


Lokids
addikt

Bekényszerítettek topra. Nasust hoztam Darius ellen. Nem tudom mit csinál, de 1 skillje amikor forog valami 50% hp-t leszedett. Mocskos op. Később turettel együtt ölt meg. kb leszarta, hogy lövi a turett. hiába volt 100+ armorom. lvl7-en úgy ütött le mintha ott sem volnék (én akkor lvl5 voltam).

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#38713) bucketb0b válasza Lokids (#38712) üzenetére


bucketb0b
őstag

Annyit tudok mondani, hogy hatalmas pick volt a Nasus.

(#38714) kenwood válasza Lokids (#38712) üzenetére


kenwood
veterán

A forgas nem sebez sokat.
Az a lenyeg,hogy minel kevesebb autoattackot kapj be,mert az stackeli a verzest,ami nagyon faj.Foleg,hogy az egyikre ramegy meg a W is.

Ma pont egy nasust kaptam dariussal,mar elore orultem,mert nasus eleve gyenge early gameben,darius pedig kifejezetten eros.
Kijott egy cloth armorral es 5 healpotival.
Egyszeruen nem tudtam annyit sebezni bele, hogy meghaljon.
Potival+a gyari lifestealel kibekkelte. az elso 10-15 percet,utana pedig el is fogyott darius kezdeti elonye.

Sajnos smiteal is egy hulye jott.
Junglernek nem neveznem azt,aki az elso 20 percben 1x jar topon.Miutan meghaltam,es nasus hazament par % hpval,felment lefarmolni a lanet :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38715) Solad válasza Dinter (#38708) üzenetére


Solad
őstag

Nem kell bekapcsolni, automatikus. Pár hete kaptam egyet.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#38716) marked one94 válasza kenwood (#38714) üzenetére


marked one94
őstag

Aha a forgás nem sebez sokat :DDD early-be szerintem nagyon kevés top-os sebez akkor mint az a darius :C

You'll Never Walk Alone

(#38717) bucketb0b válasza marked one94 (#38716) üzenetére


bucketb0b
őstag

Főleg ha a külső körrel talál el

(#38718) kenwood válasza marked one94 (#38716) üzenetére


kenwood
veterán

Jovan,akkor harrasolj csak a forgassal
Az autoattack meg a W nem is kell,minek az. :C.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38719) marked one94 válasza kenwood (#38718) üzenetére


marked one94
őstag

Én azt nem mondtam, csak te beszélsz hülyeséget hogy a q nem sebez :U

You'll Never Walk Alone

(#38720) kenwood válasza marked one94 (#38719) üzenetére


kenwood
veterán

Srac irta,hogy egy forgas fel hp.
En irtam,hogy nem a forgas,hanem a forgas+aa+W+aa (es az ezekre rajovo passive) volt az,ami ugy megcsapta.
Nem tudom,hogy csak olvasni nem tudsz,vagy direkt trollkodsz,de kimelj meg,kerlek.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38721) ∂яσнυη


∂яσнυη
senior tag

Üdv néktek!

Örülök, hogy van ilyen fórum is. Én most talaltam rá. :DDD

Akit érdekel Top laner azt kérem
jelöljön be friendnek. Keletin játszom Drohun nickel.

Champjeim: Maokai, Rumble, Heca, Morde, Irelia, Xin

Jelenleg Silver 4 vagyok kevés befektetéssel. Nincs több ezer normálom, de igyekszem lcsből és streamekből tanulni. Ha vesztünk akkor próbálom átgondolni, hogy mi lehetett a hiba.

Nem vagyok egy Pro player, de ha játszom igyekszem. Ennek tudatában keress. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38722) marked one94 válasza kenwood (#38720) üzenetére


marked one94
őstag

De te ott voltál hogy tudod hogy kapot aa meg W? Meg egy forgás sebezhet közel fél hp-t, lv1-en passiv+minionokkal együtt...
Jó hogy nem azt írod hogy q+e+aa+w+aa+r+flash+ingite+ulti+q :W

You'll Never Walk Alone

(#38723) kenwood válasza marked one94 (#38722) üzenetére


kenwood
veterán

Ne legyel mar ennyire ertetlen.
Egy forgas egy topost soha a budos eletben nem fog levinni 50%-ra,de meg a kozelebe sem.

ACTIVE:
Darius swings his axe around him, dealing physical damage to all nearby enemies, increased by 50% against enemy champions hit by his blade.
「 PHYSICAL DAMAGE: 70 / 105 / 140 / 175 / 210 (+ 70% bonus AD) 」

Mivel physical,ebbol meg lejon az armor is.
Level 5on,amikor 3-as a decimate,akkor mar talan 200-at is ut,de inkabb kevesebbet.

Amit leirtam kombo,osszesen 2 gombnyomas,es kb. 1 masodperc.
Az,hogy nem tudod ertelmezni ,es nekiallsz krixkraxolni,nem engem minosit.
Gondolom,Riven-nel sem szoktal kombozni,csak eltolod a spelleket,aztan majd lesz valami :)

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38724) D1Rect


D1Rect
félisten

Miközben épp örültem magamnak, hogy milyen ügyes vagyok, elgondolkoztam rajta, hogy nem kevés-e ennyi CS ennyi idő alatt?

(#38725) marked one94 válasza kenwood (#38723) üzenetére


marked one94
őstag

Hidd el ha rosszul tradel bármikor leviszek bárkit lv1en 50%-ra vagy alá.
De te úgy mondod a kombót mintha írta volna hogy mikro volt ez a fél hp q. Közbe meg semmi.

Igen én olyan játékos vagyok egyáltalán mik azok a spellek? :U

You'll Never Walk Alone

(#38726) Dani_kp válasza D1Rect (#38724) üzenetére


Dani_kp
őstag

Szerintem ennél a játékmódnál nincs sok jelentősége, hogy mennyit farmolsz.

Nekem személy szerint nem is tetszik, csak az ikon miatt játszom :B .

https://ingatlan.com/33821564

(#38727) VitaD5


VitaD5
tag

Miközben arról megy a vita, hogy a Darius Q mennyit sebez, megemlíteném az E passzívját... :U

Yar Har fiddle di dee

(#38728) bucketb0b válasza VitaD5 (#38727) üzenetére


bucketb0b
őstag

De eleve arról volt szó, hogy a Q mennyit sebez, nem pedig a különféle kombókról meg megvásárolt armorokról :DDD

(#38729) Beni97


Beni97
őstag

Megint frissítik GP-t. Vagyis csak a kinézetét.
[link]

(#38730) Beni97 válasza Beni97 (#38729) üzenetére


Beni97
őstag

Bocs az nem jó link

(#38731) RangerFox válasza Beni97 (#38730) üzenetére


RangerFox
veterán

de jó link

(#38732) Beni97 válasza RangerFox (#38731) üzenetére


Beni97
őstag

Ja :D. Csak a kommenteket nézve gondoltam annak. 26-napja meg ilyenek-

[ Szerkesztve ]

(#38733) kenwood válasza VitaD5 (#38727) üzenetére


kenwood
veterán

Kesobb az is hasznos,de mivel az E-re csak egy pontot raksz,amig lehet masra,az pedig csak 5%,igy irrelevans.

Kulonben is kar azzal torodni,egy Q 50% hp, ha nagyon a szelen allsz,akkor meghalsz,ha elnyomja megegyszer,akkor nasus veszit 100 stacket. :DDD

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38734) yabba válasza yabba (#38695) üzenetére


yabba
aktív tag

Valószínűleg rosszul tettem fel az utolsó kérdést, megpróbálom átfogalmazni. (A többire már tudom a válaszokat) ;)

Érdemes használni az új tárgyakat? Azt látom, hogy ár-érték arányban jó mindegyik, de sokat nem lehet tovább feleszteni. Ti melyik karakterrel melyiket használjátok?

(#38735) Imilenni válasza yabba (#38734) üzenetére


Imilenni
addikt

Jungel Vayne-nél azt az AD-set, aminek az ikonja ilyen 3 karom :D (A nevét nemtudom sorry)

Press "F" to pay respects.

(#38736) Beni97 válasza Imilenni (#38735) üzenetére


Beni97
őstag

Én szoktam használni azt az AP Tankos itemet amit ha elnyomsz valamelyik szövetséges társadra átalakulsz. Már mentettem vele meg mást, mivel engem követtek és már magamat is mentettem meg mivel olyankor oda teleportálsz hozzá és falon tökéletes megoldás

(#38737) Dolby


Dolby
senior tag

Felbecsülhetetlen érzés, amikor átadod az adc szerepet az utolsó 5 másodpercben mert akkor méltóztatik beírni a kedves last pick hogy main adc, majd töltés alatt elkezdesz nézelődni :-D

[ Szerkesztve ]

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#38738) hemaka válasza Dolby (#38737) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem hazudott, tényleg main adc.

(#38739) Dolby válasza hemaka (#38738) üzenetére


Dolby
senior tag

Ez igaz, kell nekem belelátni többet mint amit ő a valóságban állított :-D

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#38740) marked one94


marked one94
őstag

Az a lényeg hogy megint nincs meghalva a szerver és gördülékenyen lehet játszani alacsony pingel...

You'll Never Walk Alone

(#38741) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Sziasztok,

1250 MMR a lol szerint kb melyik divizionak felel meg?!

udv

(#38742) Dinter válasza marked one94 (#38740) üzenetére


Dinter
addikt

Ugyanez... 6-10k ping.. Heimer meg okos volt, elkezdi váltsak kapcsolatot vagy helyet.. Mondom okos vagy, eddig sosem volt problémám :DDD Ráadásul ARAM-on :DDD

(#38743) bucketb0b válasza marked one94 (#38740) üzenetére


bucketb0b
őstag

5000 a pingem, az enemy kata meg veri magát, mert megnyeri a midlanet egy laggoló ryze ellen akinek a csapatában van 2 afk a lag miatt.. ezek az emberek édes Istenem. :W
0-2-2ben van a katarina most nézem, de veri a faszát, mert nyerni fog..

[ Szerkesztve ]

(#38745) kenwood válasza bucketb0b (#38743) üzenetére


kenwood
veterán

"Mondom okos vagy, eddig sosem volt problémám "
Anno,mikor call centereztem,gyakran elsutottek a hibabejelentes kozben ,hogy
"dehat tegnap meg mukodott"
ilyenkor azt a valaszt kaptak tolem,hogy :
"igen,altalaban mielott elromlik valami,mukodni szokott" :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38746) glacious válasza Jim-Y (#38741) üzenetére


glacious
addikt

silver5

(#38747) bucketb0b válasza kenwood (#38745) üzenetére


bucketb0b
őstag

És ez most hogy jön a hsz-emhez? :F

(#38748) marked one94


marked one94
őstag

PLS :DDD :U

You'll Never Walk Alone

(#38749) hemaka válasza marked one94 (#38748) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nekem mást dobott, ritó plüss...

[ Szerkesztve ]

(#38750) Imilenni válasza marked one94 (#38740) üzenetére


Imilenni
addikt

Nemtudom nekem semmmi baja sincs a játéknak, pedig még fut mögötte egypár internetet használó dolog..
Én tegnap este tapasztaltam ezt :O

Press "F" to pay respects.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.