Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39351) yabba válasza killer095 (#39348) üzenetére


yabba
aktív tag

Gondolom nerf-elni fogják.

65% körüli winrate. 5.16-os patchben 2%-ról 10%-ra nőtt a játszott %, a leggyengébb Tryndamere ellen, ott "csak" 57% winrate...

(#39352) Dinter


Dinter
addikt

Ez mi, hogy nem talál meccset? Már 5 perce megy de semmi :F Eddig max 1 perc volt.

Relog után egyből talált, ilyennel se találkoztam még.

[ Szerkesztve ]

(#39353) marked one94 válasza Dinter (#39352) üzenetére


marked one94
őstag

Ez egy jel volt hogy ne játsszál :D

You'll Never Walk Alone

(#39354) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok egy kicsit off:

Tudtok erről a játékról?Nagyon jópofa. Magyar nyelv+szinkron.

Android

[ Szerkesztve ]

(#39355) Dinter válasza marked one94 (#39353) üzenetére


Dinter
addikt

Pedig nyertem :F :C

(#39356) marked one94 válasza Dinter (#39355) üzenetére


marked one94
őstag

Akkor lehet nekem volt egy jel hogy ne játsszak :DDD

You'll Never Walk Alone

(#39357) TheProb


TheProb
veterán

Valaki aki "komolyan" tolja, felsötétítene, hogy ez a vulcun és társai (fanatasy esport), pontosan hogy is működnek?

Más: tegnap szembesültem vele, hogy fiora rework-ölve lett, miééért? Régi sokkal jobb volt. :(

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#39358) #53932800 válasza TheProb (#39357) üzenetére


#53932800
törölt tag

Szerintem nem,most még erősebb csak kell hozzá egy kis skill is:)

Megvettem az új GPt hát valami brutális:D 1500-as criticalok,és valami iszonyat könnyű vele farmolni,szerintem nerfelni is fogják:)

[ Szerkesztve ]

(#39359) TheProb válasza #53932800 (#39358) üzenetére


TheProb
veterán

az ultiját nagyon sajnálom, hogy így elbaszták. igazából csak azzal van bajom. Ha pl vkit üldözöl akkor sokat nem is ér.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#39360) crey válasza #53932800 (#39358) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Biztos lehetsz benne. Csacsi és Huni is megmutatta, hogy jó kezekben mocskosmód erős.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#39361) Dinter válasza crey (#39360) üzenetére


Dinter
addikt

Huni szerintem nem játszott valami jól vele. Soaz kezében sokkal erősebb volt.

(#39362) Beni97 válasza crey (#39360) üzenetére


Beni97
őstag

Igen mocskosul erős tud lenni. Hiába feedel és van 0/5/0-ba vagy rosszabba. Ha megvan a háromság hatalma és a határtalan onnantól 2 hordót leraksz és szét van verve minden minion és képes fél hp-t is ütni. Én tegnap pont feedeltem vele és volt egy pillanat mikor a hordóval kiszedtem az adc(nem tudom hány hp-n volt) és a majdnem fél hp-s tankot. És ha megvannak az említett tárgyak onnantól kb. úgy mész végig egy lanen mintha meg se álltál volna farmolni mert olyan gyorsan megöli mindet.

(#39363) crey válasza Beni97 (#39362) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Vagy négyszer futottam neki a háromság hatalma résznek. Négyszer. Aztán rájöttem.... #omfg. :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#39364) kenwood


kenwood
veterán

Brutal az a gp,csak setup kell hozza.
ha papir a jungle es a supp,akkor nincs initiator,es meghal az egesz csapat,mire a masodik parley kimenne.
persze ez minden carry topra ervenyes.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#39365) Beni97 válasza crey (#39363) üzenetére


Beni97
őstag

trinity?

(#39366) IstvánLászló válasza kenwood (#39346) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

Tiszteletem Kenwood

Tegnap nem-tudtam vissza jelezni mi sikerült és elnézésedet kérem ha zavarlak.

Az egész lolt újrahúzom és remélem sikerül minden.

Mindent megpróbáltam lolt 4-szer is újrahúztam de nem működik, Lol indításánál nem irki semmilyen hibát. :W

A belépésnél minden rendben van de nem csatlakozik a szerverhez tényleg kabaré miért nem.

A hálózati elérés rendben van, barátom a gépét áthozta ma és itt-van nálam ő-is, neki is Windows Xp-sp3 van, de neki simán működik a játék.

A gépem alaplapja és minden-más alkatrésze ugyanaz mint a barátomé is.

A gépemet átnéztük teljesen, hibát nem-találtunk és nem-értjük mi a hiba.

A gépemen újrahúztuk az oprendszert is hogy hátha sikerül, de semmi változás nincsen.

Mit csináljak még ezután??

A Lol fórum oldalára tudok csatlakozni, más is feltette a kérdést nem csatlakozik a szerverhez miért.

A fórum oldalán még válasz nincsen erre a problémára.

A Lol oldalán most is szerepel hogy support Windows Xp-s gépeken is működik.

Talán valami kódhiba lehet nálam, hiányzó programra gondolok mert erre tudok már gondolni??

Már semmi ötletem nincsen mit csináljak.

Üdv, :) :R

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#39367) kenwood válasza IstvánLászló (#39366) üzenetére


kenwood
veterán

En ilyen szituban nem szenvednek tovabb,hanem ujratelepitenem a windowst.
Persze ennek azert vannak egyeb kovetkezmenyei is ...

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#39368) IstvánLászló válasza kenwood (#39367) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

A Lol sajnos felejtős lesz nálam, hiába húztam-újra az oprendszert is.

Mire gondolsz hogy egyéb következményei lennének?

:) :R

[ Szerkesztve ]

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#39369) hemaka válasza crey (#39363) üzenetére


hemaka
nagyúr

En meg mindig nem tudom mi az ordog lehet az.

Szerk.: ja latom, irva vagyon...

[ Szerkesztve ]

(#39370) marked one94 válasza IstvánLászló (#39366) üzenetére


marked one94
őstag

Próbáld meg ezt [link]
1 ismerősnek ez segített

You'll Never Walk Alone

(#39371) crey válasza hemaka (#39369) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Azért nem kövezhetnek nők sem... mert írva vagyon.... ;]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#39372) IstvánLászló válasza marked one94 (#39370) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

Köszönöm a segítségedet holnap megnézem mit-lép a Lol, mert dolgozni kell menjek.

Üdv, :) :R

[ Szerkesztve ]

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#39373) kenwood


kenwood
veterán

"I don't think you can just pick him randomly in any comp," he says. "But if you've got a really good combo, like with Sivir, Lulu, Rumble, or the Alistar that we used in the Semifinals, then he's really good."

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#39374) TheProb


TheProb
veterán

Istenem annyira jó, hogy nincs olyan meccs ahol ne lenne legalább 1 valaki aki szarrá flameli az egészet... és nem mellesleg az esetek nagy részében ugyan ez a személy aki a feeder serleget is kaphatná. Mélységesen elszomorít, hogy 2 év szünet után semmit se változott a játékosok mentalitása és hozzáállása... Bár tisztában vagyok vele, hogy nem is fog, csak ez annyira elveszi az embernek a kedvét az egész játéktól, hogy pl 2évre mellőzi az egészet.

Tudom már lerágott csont, csak ez most kifakadt belőlem.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#39375) kenwood válasza TheProb (#39374) üzenetére


kenwood
veterán

ketfele ember van,az egyik tudat alatt elvezi a flamet,a tobbi nyom egy tabot,kis hangszoro a csokara,es mute.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#39376) #53932800 válasza TheProb (#39374) üzenetére


#53932800
törölt tag

Én ha valaki elkezd flamelni egyből muteolom és a meccs után ignore listre kerül ennyit tudsz tenni ellene:)

Opss megelőztek :W :D

[ Szerkesztve ]

(#39377) TheProb válasza kenwood (#39375) üzenetére


TheProb
veterán

Igen, nyílván én is alkalmazom ezt a dolgot. Csak akinek ennyi esze van az általában még neki áll direkt szopatni is. Pl. nemrég volt 1 "supportom", már ott tudtam h itt baj lesz, hogy nidalee-t pickelt, majd barrier-t akart hozni. Mire szólok neki h cserélje már le, azt írja, hogy így squishy lesz... Elkezdődik a game és berohan enemy kék elé kb ahol persze meg is adja a first killt az adc-nek, majd éledés után egyből nekiáll támadni megint őket kb turret alatt. és lebasz engem h miért nem segítek neki. (????) Akkor még 1x: nidalee support, kb annyi hp-val h alapból 3 hit az adc-nek lvl2-n, nekiáll minionok és 2 enemy között harcolni. és én vagyok a hülye. majd ezek után nem csinál szó szerint semmit.

Na mindegy, persze tudom, én vagyok a hülye, mert nem tudom kezelni az ilyen idiótákat. (nem szarkazmus)

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#39378) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Most hogy free Maokai, kipróbáltam gondoltam próba cseresznye.
Igazából nem is értettem hogyan, de a meccs felénél már azon kaptam magamat hogy szinte full builden rohangáltam, volt egy hydrám a többi defes item, és igy is 3v1-ben simán levertem az enemy adc-jét mire meghaltam volna már ott volt a csapat és megúsztam...2v1-ben is lehetett vele aratni..
Ez most annak tudható be hogy az ellenség nagyon béna volt vagy minek?
(Nem voltam fed, még a farmom se volt több mint az ellenség toplaner-é)
Valahogy mindg ez van amikor 4. Jarvannal is játszom, próbálta már valaki AD-n Maokait??
Persze semmilyén sincs AD szorzó, de mégis!
LvL 21 vagyok szóval jó lenne ha nem trollkommenteket kapnék. :DDD

Press "F" to pay respects.

(#39379) gali777 válasza Imilenni (#39378) üzenetére


gali777
őstag

(#39380) Imilenni válasza gali777 (#39379) üzenetére


Imilenni
addikt

:D
Hát azért ha ezt kipróbálnám szerintem nem kicsi flame lenne belőle csapaton belül :D

Press "F" to pay respects.

(#39381) zeli válasza gali777 (#39379) üzenetére


zeli
aktív tag

ARAM-on mindig AD Maokait építek, ha megkapom. :DDD

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#39382) HoaryFox válasza IstvánLászló (#39366) üzenetére


HoaryFox
őstag

Melyik launchert próbálod indítani, a simát vagy az adminosat?
Felhasználói fiókod rendszergazda vagy korlátozott?
ISP?

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#39383) TBT


TBT
addikt

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#39384) IstvánLászló válasza HoaryFox (#39382) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

Tiszteletem Necsak

Felhasználói fiók teljes-joggal nincsen korlátozva.

A sima launchert indítottam, az adminossal is próbáltam sikertelenül.

A hálózati elérés rendben van ruterrel, barátom a gépét áthozta máma megint újból és itt-van nálam ő-is, neki is Windows Xp-sp3 van, de neki simán működik a játék.

Az ip-cim automatikus defaulton vannak amit gépeink kapnak, semmi manuális beállítás és módosítás nincsen.

Utánaolvastam mit-lehetne tenni, érdemes megcsinálni van értelme ennek a leírásnak mert rutert használok én-is.

Esetleg biztonsági problémákat okozhat?

A leírást itt-lehet olvasni.

WINDOWS XP

Nyisd meg a Start menüt.

Nyisd meg a Vezérlőpultot.

Nyisd meg a Hálózati kapcsolatok ablakot.

Kattints a jobb egérgombbal a hálózati adapteredre, és válaszd a „Tulajdonságok” elemet.

Válaszd a „TCP/IP protokoll” lehetőséget, majd kattints a „Tulajdonságok” gombra.

Görgess a menü aljára, és a „DNS-kiszolgáló címének automatikus kérése„ beállítás helyett válaszd „A következő DNS-kiszolgálócímek használata:” beállítást.

Add meg a következő nyilvános DNS-szervereket, mindegyiket egy külön üres mezőben:
8.8.8.8
8.8.4.4

A módosítások mentéséhez kattints az „OK” gombra.

Zárd be az összes megnyitott webböngészőt és alkalmazást.

Nyomd le a Windows billentyűt.

A keresősávba írd be a parancssor kifejezést.

Kattints a jobb egérgombbal a megjelenő elemre, és válaszd a Futtatás rendszergazdaként parancsot.

Írd be a parancssorba az ipconfig /flushdns parancsot, majd nyomd le az Enter billentyűt.

Indítsd újra a számítógépet.

Már semmi ötletem nincsen mit csináljak, mert nem-vagyok programozó és tudásom kevés-hozzá.

Üdv, :) :R

[ Szerkesztve ]

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#39385) HoaryFox válasza IstvánLászló (#39384) üzenetére


HoaryFox
őstag

Egy próbát megér, én bárhol vagyok vagy bármilyen cuccom van, a Google nyilvános DNS-beállításait egyből beállítom.

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#39386) glacious válasza IstvánLászló (#39384) üzenetére


glacious
addikt

Internet explorerrel behozod a (megfelelő régió) honlapját és utána indítod.

[ Szerkesztve ]

(#39387) IstvánLászló válasza HoaryFox (#39385) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

Köszönöm válaszodat. :R

A leírás DNS-szerver 8.8.8.8 és 8.8.4.4 beállítása lanban, a Google és más böngészőkhöz kell??

A fenti beállítás mit-tesz lehetővé mert erről nem-tudok semmit-sem, mert csak a Lol-al vannak gondjaim.

A Battle.net működését befolyásolja, hogy ledob a szerverükről esetleg??

Azért mindjárt kipróbálom a Lol-al hogy elindul-e?

A gépemet ujrainditom és megnézem a Lol-t, 2-perc-múlva kiderül.

Üdv, :) :R

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#39388) IstvánLászló válasza glacious (#39386) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

Köszönöm Glacious a válaszodat. :R

Kipróbálóm amit javasoltál.

Üdv, :) :R

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#39389) HoaryFox válasza IstvánLászló (#39387) üzenetére


HoaryFox
őstag

Elég a LAN-ban beállítani, a programok azt fogják használni, ami a hálókártyánál meg van adva.

A DNS-szerver csak egy szimpla névfordító, domaint fordít IP-címre és vica versa. Az esetek 99,99%-ban jó az internetszolgáltató által biztosított DNS-szerver, de a Google-é általában gyorsabb és stabilabb. Valamint az internetszolgáltatóé sem ismerhet mindent :))

De ez már very off. Much character. Wow. ;]

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#39390) TheProb válasza IstvánLászló (#39384) üzenetére


TheProb
veterán

Nagyon egyszerű a dolog, kapcsold ki a tűzfalat, router nélkül kösd rá (közvetlen) a gépedre az netet. ezzel kizárod, hogy vmelyik tűzfal megfogja esetlegesen a kapcsolatot. Bár anélkül is menniük kéne, hogy bármit módosítani kéne a beállításokon (feltéve ha minden default-on van). DNS-t állítani tökéletesen felesleges (legalábbis csak ha ezt az esetet nézzük), semmi köze sincs ahhoz, hogy eléri-e a kliens a szervert vagy nem. Ha van rálehetőséged próbáld meg másik gépen ugyan azon a LAN-on ahol a probléma jelentkezik, bár ez halottnak a csók szerintem, de próbálni sose árt.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#39391) IstvánLászló válasza HoaryFox (#39389) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

A leírás szerinti DNS-szerver 8.8.8.8 és 8.8.4.4 beállítását megcsináltam.

Látszólag minden rendben is van, nem-tudok belépni loginommal mert aszt írja hogy a szerver nem válaszol.

Üdv, :) :R

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#39392) IstvánLászló válasza TheProb (#39390) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

A hálózati elérés rendben van ruterrel, barátom a gépét áthozta máma megint újból és itt-van nálam ő-is, neki is Windows Xp-sp3 van, de neki simán működik a játék.

Barátom is mondta mint te is most hogy a DNS-t állítani nem kellene.

De én azért kipróbáltam és semmi váltózás nincsen, a Lol elindul de a szerver nem válaszol üzenetet kapom továbra is.

A ruter ugyan azon a LAN-ján van a barátom gépe most tettük át és működik a játék.

Üdv, :) :R

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#39394) TBT


TBT
addikt

Vattafakk

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#39395) IstvánLászló válasza hugi0 (#39393) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

Köszönöm Hugi0 a válaszodat és a linkeket is. :R

A netframework 3.5 fent-van igen.

Elolvasom mit írnak mert érdekel a megoldás hogy mi lehet.

Nem az a feladós típusú ember vagyok aki mindjárt feladja ha gond is van, most-már ezek-után is csak a hiba jelenség érdekel főleg már.

De ha működésre rábírnám a Lol-t, barátom kedvéért játszanék is vele.

Üdv, :) :R

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#39396) Evil Snowman válasza hugi0 (#39393) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Minap nem te írtál rám, Tauri TS-en szoba pass miatt? :DDD

(#39397) hugi0 válasza Evil Snowman (#39396) üzenetére


hugi0
őstag

Minden bizonnyal en voltam. ;)

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#39398) Evil Snowman válasza hugi0 (#39397) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Bocs nem voltam gép közelben. :(

(#39399) DarkByte


DarkByte
addikt

Nem értem hogy aki nem akar csapatban játszani, az minek erőlteti ezt a játékot? Ma is két ranked-em bukott, gyakorlatilag amit lehetett beletettem. De mit sem ér ha a többiek letojják az egészet. :(
Az életben nem jutok fel gold-ig.

(#39400) marked one94


marked one94
őstag

Én már inkább nem is sírok ranked miatt annyira szörnyű a helyzetem :D :C Tanácsot elfogadok vagy egy társat :R

You'll Never Walk Alone

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.