Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53001) hugi0


hugi0
őstag

Ezek a kinaiak meg a koreaiaknal is aktivabbak.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#53002) FoLey-v válasza Yodamest (#52991) üzenetére


FoLey-v
addikt

Vigyél kayn-t ;]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#53003) kenwood


kenwood
veterán

lassan 10 eves a kliens,de skineket meg mindig ugy kell venni,hogy megnezed a thumbnailt,es ha tetszik, akkor rakeresel a googleben :DDD
aztan lehet,h csak en vok hulye ,es megtekintheto a loading screen meg jatek kozben is az osszes skin.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#53004) Kasya


Kasya
nagyúr

Csak nekem nagy feketeseg a launcher es nem indul el? Behozta a "frissitett launcher" beharangozo kepet, majd továbbra katintottam es utána csak feketeseg...

(#53005) Sordoran válasza kenwood (#53003) üzenetére


Sordoran
addikt

Ezt nem igazán értem, a régi és az új kliensben is megnézhető nagy méretben a splashart-ja a skineknek (réginél volt a thumbnail jobb felső sarkában kis info gomb ami felhozta nagyba, az újban nem tudom van-e ilyen, de a hősök adatlapjáról megnézhető összes skin). Vagy ha az in-game kinézetre gondolsz, az mondjuk tényleg bekerülhetne (nem gagyi 3D forgatható előnézet, mert néhány skin kinagyítva bűn ronda). Skinspotlight videók vannak mindegyikről, akár azt is fel lehetne karolni, és esetleg linket dobni a kliensen belül a hozzá tartozó videóhoz. Vagy ahogy vannak most is hősök képességeiről kis videó a játékban, ugyanezt lehetne megnézni skinenként is, plusz az extrák ha vannak (recall, taunt és egyéb animációk, effektek).

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#53006) FoLey-v válasza Kasya (#53004) üzenetére


FoLey-v
addikt

Nálam tökéletes :Y

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#53007) yabba válasza kenwood (#52959) üzenetére


yabba
aktív tag

Ilyet már én is csináltam egyszer. :) De szerencsére eléggé első pick voltam, és a többiek észrevették, így végül cseréltem a top-ossal.

(#53008) Kasya válasza FoLey-v (#53006) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mar irtam ticketet...de lehet re-installalok egyet, az gyorsabb lesz. Ugyanakkor eddig minden tokeletes volt :(
Ugy latszik a launcher update annyira nem lett tokeletes.

[ Szerkesztve ]

(#53009) HoaryFox válasza kenwood (#53003) üzenetére


HoaryFox
őstag

Régi kliensben volt ilyen, hogy valamelyik sarokban ott volt a link, ami az adott champ adott skinjének splash art-jara ugrott, ezt én is kerestem már az újban és hiányolom is :W

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#53010) Kasya válasza Kasya (#53008) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ujratelepites utan megint black screen. Restart utan megjavult...rito.

(#53011) stefyY


stefyY
őstag

1 év után újra előjön a tiltvonat...2 divet már visszapottyantunk soloqban, eléggé kilátástalan a dolog, de próbálok higgadt maradni. Sokszor úgy kaptunk ki, hogy nagyon ment a játék, de az utolsó meccs már nálam is kapufa volt, 1/7 Jhin...dekoncentrált vagyok, de a Riot is ellenem van...gyógyszerészektől tanácsokat elfogadok indokolatlan elmeroham kezelésére. :D

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#53012) Bowser válasza stefyY (#53011) üzenetére


Bowser
aktív tag

Ne játssz :D

Nekem se kéne :) Plat 3 46 LP-ről vissza Plat 5 35 LP-re :D

Bár ez még reggel volt mostanra Plat 5 100 LP. Promó izgi lesz mint mindig :D

Mikor még nem LOL-oztam csak a lakótársam (aki rászoktatott, hogy a fene egye meg, amúgy soha nem loloztam volna :U ) akkor sokszor káromkodott a meccsek alatt.
Megkérdeztem, hogy viseli el... Azt mondta nyugtatót szed :D

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#53013) hugi0


hugi0
őstag

C9 vs FLY
14 perc 8:8 - esemenydus.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#53014) stefyY


stefyY
őstag


...és időközben visszajutottunk G3-ba is. :C

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#53015) Sordoran válasza stefyY (#53014) üzenetére


Sordoran
addikt

Gratula! Napi hány meccset tolsz? Csak azért kérdem, mert péntek óta facebook csoportban is megjelentek az ilyen lvl3-as honor képek (mondjuk már ott unalmasan sok), és kíváncsi vagyok mennyire függ össze a játszott meccsek számával. Bár biztos más is közrejátszik, mert nem hinném, hogy ilyen sok ember ugyanannyit játszik szinte, akkor lett volna korábban is már olyannak aki extrém sokat tol.
Én már magamnak is megadtam volna, minden meccsen kapok legalább egyet, de hát ez a napi 2-3 meccs úgy néz ki kevés. :U

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#53016) stefyY válasza Sordoran (#53015) üzenetére


stefyY
őstag

Köszönöm, utóbbi 1 hétben olyan 35 meccs volt azért szvsz.

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#53017) Sordoran válasza stefyY (#53016) üzenetére


Sordoran
addikt

Akkor olyan napi 5. Nem aggódom, hogy nekem nem lenne meg, biztos úgy van ez kitalálva, hogy lvl3 mindenkinek aki napi szinten játszik meglegyen szezon vége előtt bőven, és csak az ragad meg lvl2-n vagy csúszik alá, aki kapja rendszeresen a reportokat. Majd a lv4 és lvl5 lesz érdekes, főleg így, hogy most a szezon fele áll csak rendelkezésre. Ezekhez tuti kell a sportszerű játék, adj és kapj is bőven. Előbbit én teljesítem is, mindig oda adom valakinek, bár párszor húzom a számat, vagy nem tudok dönteni, mert szívem szerint senki nem érdemli meg (rajtam kívül). ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#53018) kenwood


kenwood
veterán

Urgot eleg beteg most.
Vezetunk,eleg jo statatom van Ekkoval (mid,ap build) ,es a Q oda-vissza kb. 2-3% hp-t szed le egy Urgotbol :Y
Egy carry siman 50% kornyekere esik tole.
Emelle meg sebez is az a fereg.
Meg kene nezni a kepessegeit,mert vagy valamit maskepp kell kezelni,vagy brutal nerf kell neki.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#53019) Yodamest válasza kenwood (#53018) üzenetére


Yodamest
addikt

Urgot nálam instabann kb szombat óta.... iszonyat broken mint minden reworkolt champ úgy ált. Full tank, ölhetetlen, sebezhetetlen és top dmg-et tol ki a meccseken, olyan mint egy boostolt Darius nagyon beteg. Egyébként nem tudom mi történt, de Gragas is nagyon beteg mostanában és feltűnően sokan kezdték el játszani, gondolom ez sem véletlen. Ő is atom tankos, ölhetetlen, de közben CC, sebzés, minden van benne.

És volt egy meccsem ahol Urgot + Gragas volt ellenünk + valami Draven, Twitch, Lux... hát had ne mondjam, semmi esélyünk nem volt. A 2 tank ment elöl lehetetlen volt keresztüljutni rajtuk, hátulról a többiek meg okádták a sebzést És végig így mozogtak csapatban abszolút nem lehetett sebezni a formációjukat, valami 15 perc alatt be is toltak minket, feladni se tudtuk asszem. Bármilyen premade csapat megirigyelhette volna ezt a teamcompot, fura hogy solo/duoban ez így előtud fordulni... :U

[ Szerkesztve ]

(#53020) kenwood


kenwood
veterán

Szerintem ennyire nem szokott eros lenni 1-1 uj champ.
Egyebkent megvan,miert nem sebezte Q-m.
Az urgot W mar lvl 6 alatt valami 300 damaget felfog.
Olyasmi,mint a shen shieldje, csak az nem sebez kozben beteget.
Valszeg az a strat,hogy w-nel futsz amerre latsz,meg annak sincs ertelme,h menekules kozben egyet-egyet belelosz,mert ugyis felfogja a shieldje.

Ez a honor lvl 3 meg 1 vicc.
Talan ketszer volt,h engem valasztottak a legjobbnak,megis meglett mar szombaton.
Csereben semmit nem ad.

Ez is ugyanolyan ertelmetlen baromsag,mint a champion mastery, csak itt legalabb nem lehet ctrl-6 ot nyomkodni minden kill utan.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#53021) Sordoran válasza kenwood (#53020) üzenetére


Sordoran
addikt

Urgot azért nem egyszerű champ a körbejárása miatt, hogy a passzív kijöjjön minden oldalról (illetve ezt is majd kitanulják a játékosok, hogy nem szabad hagyni, hogy szabadon körbe járjon). Persze most még új, és biztos erősebb is, de fog ez még mérséklődni. Megvettem, hogy kipróbáljam, és egy meccsre elvittem, de nem nyűgözött le. Amúgy is top-os, ami tőlem legtávolabb álló poszt, és melós lenne elsajátítani. Ha már top-ra bedob, inkább Galio, hiába nerfelték folyamat, még mindig marha idegesítő, és full tankba is lehet vele sebzést osztani. Persze ha a csapatod az egy afk mellett nem vár meg téged a full tank Galio-t, és 3v5 beugranak megdögleni mire odaérnél, vele se érek sokat. :U

Honor lvl3-tól jár kapszula néha, amiben van fix kulcstöredék, nagy eséllyel hős töredék, és kis eséllyel Medieval Twitch vagy Grey Warwick skin. Valamint aki lvl3 vagy fölött végez, az szezon végén kap majd valami jutalmat. Emellett ha te vagy az MVP, kövi meccs töltőképernyőjén lesz egy kis ikonod. (az meg más, hogy egy ilyen játékos volt legutóbb nálunk, mégis ő volt a toxic nálunk, nem tudom mire kapta előző meccsen azt a 3 honort)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#53022) Yodamest válasza Sordoran (#53021) üzenetére


Yodamest
addikt

Hát ez olyan mint a Fiora ulti, 1-2 meccs és már simán megy a körbejárósdi szal nem egy nehéz dolog. Majd nerfelgetik szépen mint Camillet is anno. Most kb annyira erős mint Camille volt, ott is az ment, hogy off tank build és ölhetetlen + top dmg.

Közben keresgélem továbbra is a carry champjeimet, Ekko már fix befutó vele nagyon megy. 100 meccs alatt már a tudatomba égett a mozgása. Jungleba próbálgattam még párat, Xin, Vi jónak tűnik, de valahogy mégsem az a szint mint Ekko, hiányzik az X faktor :) Aztán lehet maga a jungle nem annyira az én pozícióm mint mid vagy top nemtudom. Szintben is sokszor lemaradok jungleban játszva a midesekhez, toposokhoz képest szal nem a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#53023) Sordoran válasza Yodamest (#53022) üzenetére


Sordoran
addikt

Igen, de mégse, mivel Fiora ulti alatt kap movement speedet, és ott van neki a Q is, míg Urgot W alatt be is lassul. De az tény, mint minden hősnél, gyakorlás kérdése. És most Urgot erőssége abban is van, hogy sokan nem tudják hogyan játszanak ellene. Én követem mindig PBE-n is dolgokat, és a hősbemutatókat is megnézem, ezért kicsit fura, mikor jön egy diamond játékos valami streambe, és fingja sincs, mit csinál az új/reworked hős.

Jungelesek mostanság lemaradnak már szintben, mivel lassabban élednek camp-ek, illetve többiek supportként tekintenek rá: ne vigyenek kill-t. Pár hete mentem Shyvana-val, és mid-en gankeltem, elhoztam kill-t (nem tudtam volna simán átadni), majd jött counter gank, és azt is elhoztam, mivel ha nem ütöm, nem hal meg időben (2%-al éltem túl), erre nem az hogy nice, vagy valami dicséret, hanem hogy neki is adhatnék kill-t. Nem tudom, miért nem örül neki, hogy túlélem, és 2-0 csere, inkább lett volna neki egy kill, de cserébe meghalok, 1 kill jungelesnek, meg assist a lane ellenfelének.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#53024) Yodamest válasza Sordoran (#53023) üzenetére


Yodamest
addikt

"Nem tudom, miért nem örül neki, hogy túlélem, és 2-0 csere"

Na igen, amit írtál azzal én is tök így vagyok, nem értem miért nem örülnek annak, hogy van egy jó player a csapatukban aki TUD ölni és győzelemre viheti a csapatot. Ez kb ilyen ovis felfogás: nem az számít, hogy nyerjünk mint csapat amivel mindenki jól jár, meg hát elvégre is ez lenne a játék célja: meccseket nyerni. Neeem a lényeg az ezeknél a nooboknál (mert ez tipikus noobokra jellemző mentalitás, normál érett ember nem gondolkodik így), hogy őőők kapják a finom kis killeket, habár nem tesznek érte. Annyira gyerekes az egész.

Tegnap is ez volt, suppnak dobott be, mondom hozok egy Tahmot, mellettem MF adc. De hát csak nem volt sebzése az MF-nek és nekem kellett ölnöm mert már mindketten ilyen 100-200hp-n voltunk csak. Persze a rinya ment megint, hogy jaaj nem hagyom ölni... én meg a győzelmünket nem fogom kockáztatni csak azért mert neki nincs sebzése.
Suppként sokszor van ugyanannyi vagy több killem mint az adc-nek, de ez nem azért van mert én annyira direkt beakarom lopni a killt és azt a kis sebzésemet direkt úgy számolom ki, hogy enyém legyen az utolsó szó. Egyszerűen ha kivárok kicsit és látom, hogy itt bizony nem számíthatok sebzésre akkor megölöm és kész lehet lapozni... sztem egyébként is a többieket minősíti az ha suppként nekem van a legtöbb sebzésem és én viszem a killeket.. nem hiszem, hogy az feltétlen az én "hibám" lenne.

Az említett meccsen egyébként sikerült nyerni végül, MF is talált pár killt a meccs közepétől, de a végén csak én kaptam egyedül S-t...... szét lettek carryzve.

Én annak örülök a legjobban ha nem nálam vannak a killek (most lanetől függetlenül), mert az azt jelenti, hogy értelmes csapatom van. Sajnos túl sokszor van az , hogy a csapattársaim sokszor 4v2-ben nem tudnak mit kezdeni az ellenféllel és az a 2 enemy szétszedi őket... rossz nézni az ilyet.
7végén volt pl. egy Akali meccsem valami 17-4-7 körül csináltam vele, de 20 minnél feladtuk a meccset, mert teljesen inkompetens volt a 4 csapattársam. Hiába öltem mint az őrület, nem tudtam mit csinálni, mert 2 ellenfél le 2v4-ezte őket, de volt, hogy még 1 WW is le 1v3-azott, rossz volt nézni komolyan..... és ilyen csapatokat kapok.

[ Szerkesztve ]

(#53025) Gentlelelele válasza Yodamest (#53024) üzenetére


Gentlelelele
aktív tag

Az érzés, amikor már level 1-2 környékén érzékeled, hogy az adc miatt Morganaval neked nem az E-t kell kimaxolnod elsőre, mert akkor a botlane teljesen elpusztul. :DD

Illetve előfordul az, hogy nem kell lejátszanod minden besorolót, hogy diviziót lépj ? Adott esetben S5->S4 és két win után feldobott. Pl S->G Promoban egy 3as win streak után feldob ?

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#53026) Yodamest válasza Gentlelelele (#53025) üzenetére


Yodamest
addikt

Fú de jó lenne már gold promót játszani jesszusom! Mindig ott vagyok a küszöbén, de mindig visszaesek 80-90LP-n.
kb így fogom végigülni a G5 promókat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#53027) Bowser válasza Yodamest (#53026) üzenetére


Bowser
aktív tag

Ez a legrosszabb amit tehetsz. Legalábbis a nagykönyv szerint.

De pártolnom kell ezt a dolgot sajnos. 6-7 promó után (ugyanoda)már tényleg ilyen állapotban van az ember. :D
Ha arra figyelsz, hogy nyugodt maradj az még rosszabb.

Én azt mondom nyugodtan izguld végig de azért maradj meg az ésszerű döntéseknél :D

Amúgy megsúgom, meglesz neked a gold, még van ebből a szezonból kb 100 nap :)
Ha idáig kihúztad akkor a gold 5 már bakfitty.

[ Szerkesztve ]

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#53028) syIex


syIex
veterán

Nem játszottam pár hónapja. Sok változás történt? Ha igen akkor pozitív vagy negatív irányban? :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#53029) SkiDev válasza syIex (#53028) üzenetére


SkiDev
senior tag

Semmi különös. Újra halálosság és/vagy tank meta van. Illetve a Riot elfelejtette közölni a nagyérdeművel, hogy a balancet és a normális matchmakinget kivették. :) Unranked - Dia V egy meccsen. ;]

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#53030) csipszikutya válasza kenwood (#53003) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Mivel runák után annyi IP lesz mint a szemét én behuznám azt, hogy mondjuk minden skint 1 meccsre kibérelhetsz, hogy megnézd, hogy milyen, kell-e?! Mondjuk legyen 10.000 IP. Én pl. vevő lennék erre, aztán ha meg nem tetszik akkor szevasz 10k ip.
Vagy legyen mondjuk 15 rp, de csak 1 meccsre. Ja és ez legyen az IP-vel is. 1 meccs, azt szevasz.

(#53031) kenwood válasza syIex (#53028) üzenetére


kenwood
veterán

semmi.
tovabbra is mindig hozzad kerul a afk/feeder,az enemyhez a diamond smurf :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#53032) Sordoran válasza csipszikutya (#53030) üzenetére


Sordoran
addikt

A riot azt mondta, hogy a 2017. május 30. után vett rúnák ára visszajár majd. Én ebből azt szűrtem le, hogy ne nagyon várjunk IP visszatérítést a korábbiakért, inkább hextech chest meg kulcs jár majd. (illetve a rúnaoldalak ugye megmaradnak)
Viszont ez a kipróbálás dolog jó ötlet, én adnám. Megkötés lehetne, hogy hősönként csak egyszer játszható el, vagy szezononként 3-5x például. A leginkább fair pedig az lenne, ha mondjuk a teljes ár 10-20%-áért kipróbálhatnád, és ha tetszik, ezzel csökkentett áron megvehetnéd. Drágább skinnél ez mondjuk sok, de a riotnak is meg kell érje. Jelenleg az IP boost ad még lehetőséget skin kipróbálásra, csak az random sajnos. Aztán a 3 visszatérítés is segíthet olyannak aki ritkán vesz, és nagyobb befektetést akar megnézni. A riot-nak is meg kell érje a dolog, hiába nem fair, de ha minden skin megtekinthető lenne in-game, visszaesne a vásárlás.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#53033) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok,

van itt valaki akinek működik a baron replay?

Illetve a lol replay 2 sem működik.

A baron: egyszerűen neme csinál record-ot.

A lol replay 2: elvileg felvesz valamit, de nem lehet lejátszani, bugsplut error.

Köszi!

free your mind

(#53034) syIex válasza kenwood (#53031) üzenetére


syIex
veterán

Szóval tényleg nincs változás! :D Lehet vissza kellene térni, de ilyenek miatt hagytam abba! :DD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#53035) marked one94 válasza kenwood (#53031) üzenetére


marked one94
őstag

Akkor csak diamond smurfnak kell lenned ès nincs gond ;]

You'll Never Walk Alone

(#53036) Yodamest válasza syIex (#53034) üzenetére


Yodamest
addikt

Engem csak az a néhány broken champ zavar akik mindig nyerik a meccseket... 1et tudok ugyan tiltani, de a többiek sokszor atom faxságokat tiltanak ki (ilyen soraka, sona stb tiltások silverben wtf) és mindig megmarad picknek valamelyik állat.

Tegnap pl. 1. helyre lépett nálam a tiltólistán Draven. Már rég a bögyömben volt, mert Dravenes csapat ellen egy kezemen megtudom számolni hány meccset nyertem lol karrierem során, hát nem sokat.... nem tudom mi ez, vagy miért van, mert elvileg kellene rossz játékos kezébe is kerülnie, hiszen végül is az számít, hogy ki játszik, vagyis annak kellene, de nem.... Dravennel mindegy ki van, mindig ilyen 25-5-10-ben végez és 1 shotol mindenkit a csapatomban, szal jah most ő tuti bann nálam. Aztán ott lenne az új Urgot is, Yi, ezek is mindig hozzák a meccseket. Dariust már nem is éri meg bannolni sokkal rosszabbak vannak nála.

(#53037) kenwood válasza marked one94 (#53035) üzenetére


kenwood
veterán

eleg ha en mindig a masik csapatban vok.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#53038) csipszikutya válasza Sordoran (#53032) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Igen, ez jöhetne, hogy mondjuk 1x kiprobálod a skint mondjuk 10% rp-ért cserébe de csak 1 játékra és ha tetszik, akkor mondjuk 1 hétig "kedvezményesen" 90%ért veheted.
csak én ugy gondolom, hogy annyi a baj ezzel, hogy igy biztosra mész a skinnel kapcsolatba és ha nek retszik akkor nem veszed, buktál mondjuk 50 rp-t. igy meg igyis ugyis kinyögöd az 500 rp-t.
én pl. az egyik Dia skinnél voltam, hogy meg akartam venni, amikor meg megláttam ingameba kb elhánytam magam , mert nekem nem tetszett. de 10%ért kiprobáltam volna... de hát, akkor még volt mk :D

(#53039) winfos válasza csipszikutya (#53038) üzenetére


winfos
tag

Ez azért fura mert minden skinről van nagyon jó minőségű Spotlight ahol azért minden látható, oké nem te irányítod de egy skinnél talán nem is ez a lényeg.

(#53040) csipszikutya válasza winfos (#53039) üzenetére


csipszikutya
senior tag

pbe és patch noteokat nézek, skin spotlightot nem, max amennyit látok surrender20on képeken. de hozzá twnném sz elözö hszemhez, hogy személyes véleményem :)

(#53041) Sordoran válasza Yodamest (#53036) üzenetére


Sordoran
addikt

Draven nálam is így van, bár én nem bannolom, de tényleg alig látni olyan Draven-t, aki nem carry-zik. Mindig erős, mindig nyeri a lane-t, és lehetsz bármilyen előnyben, akkor is kitud szedni 3 lövésből. Egyrészt lehetne örülni, hogy van adc aki nem tehetetlen, de az a baj, hogy nincs másik ilyen adc, Vayne még aki nagyon idegesítő lehet, de azért ott látni bőven gyenge teljesítményű játékost. Most megnézve, 53%-os a win rate-je, egyedül Twitch előzi meg adc-k közül. Bár nem is az a gáz, hogy Draven win rate-je magas, hanem hogy mindig carry, viszont a számok itt is 7/6 kill/death arányt mutatnak átlagba, de én még nem láttam 20 kill alattit. :U

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#53042) Yodamest válasza Sordoran (#53041) üzenetére


Yodamest
addikt

Na ez durva :DDD ha már kettőnk ugyanígy látja valszeg tényleg ez a helyzet... kicsit azért azt hittem már, hogy csak én vagyok ilyen elbűvölt és kitüntetett a riot részéről, de ez így kemény. Viszont hogy lehet akkor csak 53%-os winrátája? Nálam 20/19 meccsen carryzik szal valami 95%-os winrate lenne a reális :DDD

Biztos a plat--> meccs átlagok húzzák vissza 53%-ra, ott már azért nincs ez az eszméletlen feed mint silverben. Azért tényleg megnéznék egy only bronze-silver Draven winratet :) közelítene a 90%-hoz szerintem.
(még soha egy meccset sem játszottam Dravennel, de most már eskü kipróbálom)

[ Szerkesztve ]

(#53043) Sordoran válasza Yodamest (#53042) üzenetére


Sordoran
addikt

Lehet a nagyon low elo (bronze legalja) és a high elo-n húzzák le, de silverbe se nyer csak mert carry. Elég ha 2 halált kritikus pillanatban, a végjátékban szed be, mert kikapják és kész, lose. Viszont addig marha idegesítő.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#53044) marked one94


marked one94
őstag

Végre kijutottam az igazi elohellből, már csak 1 liga, és megvan erre az évre kitűzött cél :B

You'll Never Walk Alone

(#53045) csipszikutya válasza marked one94 (#53044) üzenetére


csipszikutya
senior tag

grat! :R

(#53046) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Én pedig elértem megint a Gold tier-t, megpróbálunk magasabbra törni :) (Előző 2 szezonban G3-ig jutottam)

Most a Mid / Support queue jön be, mostanában nem nagyon megy az ADC, úgyhogy dobtam és visszaálltam a régi main role-omra.

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#53047) Sordoran


Sordoran
addikt

Péntek óta egyre több embernél látni, hogy elérte a honor lvl3-at. Mivel gyanús, hogy sokan szinte egyszerre kapták, illetve azóta is, de péntek előtt nem volt senkinek, így biztos van valami időkorlát is rá. Eddig abban a hitben éltem, hogy meg kell ütni adott játékszámot, adott mennyiségű kitüntetést, és aztán jár a honor szintlépés, de úgy néz ki nem így van. Tegnap egy facebook csoportos bejegyzésnél olyanok is jelezték, hogy megvan a lvl3, ami fölött nem tudok napirendre térni. (persze lehet kamuznak, de több ember is hasonlót írt)
Egyik példa, valakinek a keveset használt accján lett meg honor lvl3. Itt a keveset használt azt jelenti, hogy elmúlt 1 hónapban 3 meccs összesen! Ez szimplán no comment, ha igaz.
Másik példa, akinek szombaton járt le 2 hetes ban, majd továbbra is toxic/flamer volt, és kedden mégis jött a lvl3. Elvileg akit bannolnak, annak visszaesik a honor szintje, szóval lehet kamu, de tény, hogy mások is írták, hogy elég toxic-ok, flamelnek, mégis megkapták a lvl3-at. Reddit-en is van olyan aki arra panaszkodik, hogy szépen, kulturáltan játszik, még mindig lvl2, haverjai meg intelnek, flamelnek, és gyakran bénáznak is, mégis megvan nekik lvl3.
Van aki azt írja, annyi a lényeg, mennyi meccset tol le illető, kitüntetés és report nem befolyásolja, és kezdem elhinni. Szomorú, pedig reméltem, hogy ez a rendszer értelmes lesz, de most kezdenek kibukni a hibák.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#53048) Plata


Plata
félisten

Srácok Soraka neve mióta számít csúnya szónak?
Át variáltam Soraka tárgykészletét elmentettem erre ki csillagozta a játék mintha csúnya szó lenne. :DDD

(#53049) Kasya válasza Plata (#53048) üzenetére


Kasya
nagyúr

(#53050) Sordoran


Sordoran
addikt

A képen 8 bot van jelen, ebből 5 jobban játszott mint a többi, mivel nem vesztettek el lane-en 3v1-et, te kiszúrod mindegyiket?

Én komolyan nem értem, ezek hogy jutottak el lvl30-ig. Nem reportolták elegen őket? Riot ennyire tesz rá? Értem én, hogy elvileg ahogy rankedet kezdenek kiszűrik őket, de közben bár én lehozom, de egy kezdő játékos megszenved velük a csapatban. Bemelegítő, teszt meccs nekem ez a napi 1 bot meccs belefér, de már elvileg ARAM-on is megjelentek. És mindig ugyanazt csinálják, röhögve lehetne csinálni rá egy scriptet szerintem ami kiszúrja, és automatikusan dobja a ban-t. Bár lehet most, hogy aram-on is megjelentek, és egyre több topik nyílik róla végre tesz is valamit a riot.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.