Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) Mottie válasza 1NST1G8R (#16000) üzenetére


Mottie
őstag

Az biztos, hogy először a Void Spikes, aztán a Leap. A 3. az kb mindegy :) Mastery és rúna ellenfél illetve pozíciófüggő. Játszható Top, Mid és Jgl is. :P És DE, veszel manamune-t. :P

Be Victorious!

(#16002) 1NST1G8R válasza Mottie (#16001) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Jolvanna, veszek. :DDD Csak lattam par guide-ot amiben nem volt benne, es mas manas itemet se lattam szoval fura volt, igy gondoltam rakerdezek. :)

Az vilagos hogy mind3 poziba mehet, de hol a legjobb? Ez is csapatfuggo?

A masteryt akkor ugy kerdezem hogy mikor kell 21 9-et vinni, es mikor 9 21-et?

Fortune doesn't favor fools.

(#16003) Mottie válasza 1NST1G8R (#16002) üzenetére


Mottie
őstag

Nekem nincs meg (még) Kha, úgyhogy nem tudom pontosan hogy van :) Amúgy kikerülhető a Mana item, ha a Blue-t megkapod folyamatosan.

Be Victorious!

(#16004) Dinter


Dinter
addikt

Mitől függ, hogy egy meccsen mennyi IP-t kapok?

(#16005) LLaci89 válasza Dinter (#16004) üzenetére


LLaci89
tag

A meccs idejétől, és hogy nyertél-e.

(#16006) n a x v i L válasza LLaci89 (#16005) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

És a játékmódtól ;).

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#16007) RG4L válasza 1NST1G8R (#16000) üzenetére


RG4L
őstag

21-9-0 szerintem. Top/mid/jungle, mindegyikre jó, bár én inkább topra vagy midre használnám, úgy mint Zedet. Ha nem veszem Manamune-t, akkor... hát, beosztod vagy kék buff. W lvl6, E lvl11 evolve, és szerintem R lvl16. De ez csak az én véleményem. :)

War Thunder: Gelesztaa

(#16008) neato3loco válasza 1NST1G8R (#16000) üzenetére


neato3loco
senior tag

21-9 be szoktam rakni, Inkább top és jungle. Q-W-E amit evolve.

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#16009) reflxx válasza Mottie (#15989) üzenetére


reflxx
aktív tag

bronz I és 2vel volt több winem :DDD De multkor 90ről 3 meccs alatt mentem fel 96ra úgyhogy nagyon örültem :D

(#16010) Dinter


Dinter
addikt

Dr. Mundo: Spirit of the Ancient Golem, Warmogs Armor. Meg se tudom sebezni ..

(#16011) Mottie válasza Dinter (#16010) üzenetére


Mottie
őstag

Ne is Mundot akard sebezni :D Ha jól farmolsz, nem vagy nagyon lemaradva ő sem nagyon kéne tudjon megsebezni téged :D

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#16012) Dinter válasza Mottie (#16011) üzenetére


Dinter
addikt

Miután ő a AG-t vette én meg a Sunfires capet, nem tudtam farmolni miatta.

(#16013) 1NST1G8R válasza Dinter (#16010) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Koszi a valaszokat Kha'Zix-re. :R

Mundot 1v1be kb. senki nem tudja lenyomni (talan csak Sion), ra kell menni minimum 3-an ha egyedul van, teamfightban meg nehogy focusold.

Fortune doesn't favor fools.

(#16014) Mythsardan válasza 1NST1G8R (#16013) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

Mundo ellen viszel 1 Jayce-t, Olafot, Renektont, Eliset, Ireliat vagy Yorickot Ignite-al és kész

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#16015) Dinter válasza Mythsardan (#16014) üzenetére


Dinter
addikt

De nem tudod meccs előtt, hogy ő mit választ :)

(#16016) zeli válasza Dinter (#16015) üzenetére


zeli
aktív tag

Nem hiszem, hogy blind pickről beszélnek. :D

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#16017) sagem


sagem
addikt

Nevetségeees:) Most kaptam 3 nap bant egy olyan meccsért, ahol a premade párosunk egyik fele 0/8at csinál, másik 0/12-öt. Amikor negyedszer haltak meg beírtam nekik, h mit csinálnak, ha nem tudnak játszani ne jöjjenek rankedra, de pláne ne követeljék a botot ha nem képesek együtt dolgozni. Erre elkezdtek anyázni, meg írogatták a közösbe, hogy zaklatom őket..lol:D Az anyázásra válaszoltam, a legdurvább az a "retard" volt, ők sokkal durvábbakat toltak felém. A legjobb, hogy ők ketten jelentettek + egy enemy ilyen indokkal hogy "inappropriate name"..na most a nevem tök ártalmatlan, mint kiderült -sajnos- még egy pokemon karakter is van ilyen néven..wtf?:D

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#16018) sasa311 válasza Dinter (#16015) üzenetére


sasa311
veterán

Draft a vajon mi? :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#16019) Dinter válasza sasa311 (#16018) üzenetére


Dinter
addikt

Nem értem :DDD Azt hogy lehet, hogy kariválasztásnál látod az enemy kariját?

(#16020) Kanczy válasza Dinter (#16019) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

A draft játékmódban látod, hogy mit választ az ellenfél.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#16021) sasa311 válasza Dinter (#16019) üzenetére


sasa311
veterán

http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/Draft_Pick

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#16022) Mottie válasza Kanczy (#16020) üzenetére


Mottie
őstag

csakhogy mivel msot kezdte, még nincs meg neki a 16 champ, így nem tudhatta, hogy van ilyen :D

Be Victorious!

(#16023) ClydeBeka2 válasza sagem (#16017) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

1 game miatt nem kapsz bant. Legalább 3 kell ha jól emlékszem.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#16024) Mottie válasza ClydeBeka2 (#16023) üzenetére


Mottie
őstag

Több is.. 3 reportért nehéz odakerülni a Tribunalra.. Ráadásul elsőre csak Warning-ot kap az ember.. :P

Be Victorious!

(#16025) Kanczy válasza Mottie (#16022) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Ezért magyaráztam el neki...

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#16026) Mottie válasza Kanczy (#16025) üzenetére


Mottie
őstag

Igazából nem spec neked szólt, csak általában mindenki elnézett a tény felett, hogy neki nincs honnan tudni, hogy van ilyen :P

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#16027) sagem válasza Mottie (#16024) üzenetére


sagem
addikt

4 ügy van a jelentésben, de a másik háromban 1 azaz 1 darab ember jelentett mindig, eléggé piszlicsálé dolgoknak tűnnek (van közte feedelésért jelentés 4/7es stattal..), ebben 3 (a premade páros, meg az érthetetlen enemy, nem is írtam a közösbe..) valszeg ez döntött a leginkább. Amúgy igen, figyelmeztetésem már volt, biztos bennem van a hiba, hogy amikor olyanokat írnak nekem, hogy haljak meg rákban, meg így-úgy az anyám, akkor elküldöm őket melegebb éghajlatra. Tudom, hogy ez sem szabályos, ez van. Csak azt sajnálom, hogy ilyenkor azt nem látom, hogy ugyanazért az ügyért ők kaptak e valamit.. (és ha kaptak is ugyanúgy 3 napot gondolom, ami felettébb igazságos)

Tanulság: -és egyre többen tesznek így.,.- ignorálni fogom a csetet..csak az a szép ebben, hogy ez egy csapatjáték ugye..:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#16028) 1NST1G8R válasza Mythsardan (#16014) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Ja max early-ben, lvl 6 utan bepukkasztod az ultit Q-val lassitasz es elsetalsz...

Fortune doesn't favor fools.

(#16029) sagem


sagem
addikt

Szóval stremeljetek, hogy addig legyen mit néznem (kiskarizni nincs kedvem:P)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#16030) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Ma jó napom volt. Játszottam ötöt és csak 3 leaver volt :C.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#16031) kanyipicske


kanyipicske
tag

Kinek mi a main karija?

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#16032) RG4L válasza 1NST1G8R (#16028) üzenetére


RG4L
őstag

Azért Mundo annyira nem nagy cucc, nincsen olyan hatalmas damage-e early, illetve magát sebzi a képességeivel, tehát, ha pl. Olaffal vagy ellene, a true dmg, a passive és az ulti miatt jó vagy, Renektonnal early gameben lvl 3 után csak EWQE kombózod és kész. Elisenek a %HP sebzése ellen nem segít semmit a warmog (vagy a korábban halmozott hp). Jayce folyamatos harassolása cannon formban szintén sok lesz mundonak.
+ignite és kész :)

War Thunder: Gelesztaa

(#16033) RG4L válasza kanyipicske (#16031) üzenetére


RG4L
őstag

Pantheon, Zed :)

War Thunder: Gelesztaa

(#16034) 1NST1G8R válasza RG4L (#16032) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Nem nagy cucc, csak az egyik legjobb tank. :) 1V1-ben mikor mar megvan a core build eddig senki nem tudott lenyomni, lehet magasabb elokon tudjak hogy kell ennene jatszani de akik ellen en jatszom kb. mind rettegnek, ha 1v1 van es kicsit rajuk tapadok fejvesztve menekulnek, mindegy hogy Olaf vagy Elise. Ugy vagyok vele hogy ha egy ellent latok megyek ra mindegy mi van, ha kettot akkor is de nem tower dive-olok, harommal mar ovatos vagyok de azert meg sz*patok Q-val, negy vagy ot mar kihivas. :DDD

Fortune doesn't favor fools.

(#16035) Mythsardan válasza 1NST1G8R (#16028) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

Ultit low hp-n kell nyomni, mert ugye bár jelenlegi hp %-ból lehet elnyomni, na már ugye, ha sikerül olyan szinten lesebezned, hogy ő ultizzon, majd ráteszed az igniteod, akkor az ultija 6-os szinten a hp-ja 20% tölti csak vissza, ami azért nem olyan sok, hogy ne lehessen könnyedén megölni. Kis szinten még lehet erős a mundo, de egy tapasztaltabb játékosnak nehogy már nagy gondot jelenjgcfzjhclzcllcloztoifuoihk... Mundo will go where he pleases :DDD

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#16036) marked one94 válasza kanyipicske (#16031) üzenetére


marked one94
őstag

Ahri és MF, ja meg m46 patton :D ja, hogy az már nem ide tartozik :D

Igen Fox fire ahri ááááá :Y

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#16037) 1NST1G8R válasza Mythsardan (#16035) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

A Q-jat is vedd szamitasba, ha van valami CDR itemed 3 masodpercenkent tudod spamelni es ha betalal vissza is kapod a fele HP-t, igy nincs olyan ellen aki addig tudna uldozni mig meghalsz. Az ultit meg nem csak low hp-n lehet eltolni, ez hulyeseg mar csak a bonus movespeed miatt is. En sose varom meg hogy akar csak 30%-g lemenjen a hp-m, amit lehet es kell ultizok, a CD-je olyan alacsony hogy egy hosszabb teamfightban ha sok a poke meg a helyezkedes ketszer is elloheted, es ez kurva nagy elony tud lenni.

Ha csak allnek mint f@sz a lakodalomba johogy legyaknanak, de Mundoban pont az a lenyeg hogy mobilis (es halhatatlan :DDD ), arra jarok kelek vele amerre akarok, ha valaki van olyan hulye hogy uldozobe vesz rahajitok par cleavert meg max beultizok aszt szevasz. Menekultem mar ugy hogy harman uldoztek es felvaltva lassitottam oket Q-val, szvsz vele a legkonnyebb meguszni egy halalt. A dmg az meg mas tema, nem egetvero, de nem is keves ahhoz kepest hogy tank, ha jol hasznalod a bardot eleg kellemetlen tud lenni, meg ha rastartolsz egy low hps menekulo hosre ott sincs kegyelem, szoval szerintem igencsak ott van a szeren. :)

Fortune doesn't favor fools.

(#16038) Kanczy válasza 1NST1G8R (#16037) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

"arra jarok kelek vele amerre akarok"

Mundo goes where he pleases? ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#16039) Mottie válasza Kanczy (#16038) üzenetére


Mottie
őstag

Ashe.

Serkers + Furor, BT, IE, PD, BoTRK, LW. Szépen kerülgeted a cleavert és...Mundo doesnt go anywhere. :P

Be Victorious!

(#16040) 1NST1G8R válasza Kanczy (#16038) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Exactly. :P

Nem olyan konnyu am a cleavert kerulgetni, nem azert hogy villogjak de eleg jol celzok (legalabb ezzel :D ), ha minionok moge bujnak akkor van eselyuk, de teamfightokban azert eleg szepen meg tudom sorozni az ellent es mielott meg barmi komolyabb tortenne mar csak 3/4 hp barokkal tudnak operalni. Ezert kiralysag Mundoval menni, felfogod az uteseket, gyengited az ellent, a teamed meg learatja a baberokat... :DDD

Fortune doesn't favor fools.

(#16041) trassher válasza kanyipicske (#16031) üzenetére


trassher
addikt

Konkrét main-em csak adc-re van az pedig MF. Bármely más role-ra van mindig 2-3 aktuális kedvenc.

Redmi Note 7

(#16042) KYZRR válasza kanyipicske (#16031) üzenetére


KYZRR
őstag

Riven.

You can only die once, make sure it is worth it...

(#16043) sasa311 válasza kanyipicske (#16031) üzenetére


sasa311
veterán

teemo ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#16044) Exorsized válasza KYZRR (#16042) üzenetére


Exorsized
tag

Jöhettél volna tegnap rivenezni mer minden játékban kifogtam valami 300 ms es troll feedert :P

XONE : MrExoQt

(#16045) Mottie


Mottie
őstag

98 LP FTW :D

Be Victorious!

(#16046) tajati


tajati
aktív tag

Hali!

Gondom akadt a telepítéssel.. Vettem egy új laptopot Win8 64 bit.. De nem akarja elindítani az exe fájlt amit letölt. Rákattintok és se kép se hang... Valami ötlet?

(#16047) sasa311 válasza tajati (#16046) üzenetére


sasa311
veterán

[link]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#16048) tajati


tajati
aktív tag

köszi

(#16049) neato3loco


neato3loco
senior tag

full poén ez a Tribunal... 5 ügy - 5 reported for saying easy.

kéne egy ilyen pont a jelentéshez amikor valaki ellen nyomsz egyet. :D

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#16050) trassher válasza neato3loco (#16049) üzenetére


trassher
addikt

Aki nem bírja a kritikát meg stuffolást az mehet Mariozni nem? :U

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.