Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39801) Cyberneko


Cyberneko
tag

Megjegyzes íz uj champrol... ez pont a nyafogoknak valo! Ezzel soha nem erzed azt, 4vs5-ot jatszol, mert ez egybol ketto az egyben :P Szoval mar pick nel tuleroben van a csapat yey! :P

(#39802) TheProb válasza marked one94 (#39783) üzenetére


TheProb
veterán

hogy is függ össze az, hogy szerintem nincs semmi különbség (na jó, nagyon minimális, pl goldban már azért wardolgat a support, ha olyanja van), azzal, hogy te honnan hova boostolod magad?

(#39771) Evil Snowman: Én sajnos nem tapasztalok ilyen tendenciát. Amúgy ez pont egy kivételes eset volt. Általában nem is írok semmit, oda megyek ahova hely marad, kivéve top. Toppon képtelen vagyok feedfesten kívül mást csinálni. Mid,jung,supp ami szeretek és megy is. De amit az a gyerek leművelt boton, képtelenségnek tartom, hogy miden ne azt csinálta vna. na mindegy.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#39803) zeli válasza TheProb (#39802) üzenetére


zeli
aktív tag

Úgy függ össze, hogy ha szerinted semmi különbség nincs skillben, akkor csak szerencse kell, hogy valaki feljebb jusson. Ez pedig hülyeség. :)

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#39804) D1Rect válasza TheProb (#39802) üzenetére


D1Rect
félisten

Egyszerű dolgokban is hatalmas a különbség, például sokkal többet farmol egy dia mint egy silver.

(#39805) TheProb válasza D1Rect (#39804) üzenetére


TheProb
veterán

farmolásban lehet, de egyéb területen nem nagyon láttam eddig változást. ugyan úgy nekem kell rászolni a topposra, hogy wardoljon már, főleg ha toronyig pusholja a lane-t, support engage-el ha egyedül van, stb. persze ezek szerint csak én látom így a dolgot, no m1.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#39806) jUUh


jUUh
addikt

Az Unchained AListart miért nem tudom megszerezni? Állandóan azt írja a linkre, hogy "You have succesfully unlocked Unchained Alistar skin", de ingame nem kapom meg. :O

Samsung Galaxy S23+

(#39807) zeli válasza jUUh (#39806) üzenetére


zeli
aktív tag

Ha nem működik, írj a supportnak, és unlockolják neked.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#39808) jUUh válasza zeli (#39807) üzenetére


jUUh
addikt

Mielőtt írok, lehet hülyeség, deeee... magának a champnek meg kell előtte lennie? Mármint pl a Riot Girl tristanához maga a hős is járt, itt meg kell előtte venni?

Samsung Galaxy S23+

(#39809) zeli válasza jUUh (#39808) üzenetére


zeli
aktív tag

Régen úgy volt, hogy nem kellett hozzá a hős, megkaptad a skinnel együtt, szerintem ez most is így van, úgyhogy ne vedd meg, maximum azt mondja a support hogy már meg kell. Nekem anno Tristana nem akart működni, írtam nekik és megcsinálták.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#39810) jUUh válasza zeli (#39809) üzenetére


jUUh
addikt

Értem, köszönöm. Te angolul, vagy magyarul írtál nekik? :D Körülbelül mennyi idő alatt váalszoltak?

Samsung Galaxy S23+

(#39811) Ryder1 válasza jUUh (#39808) üzenetére


Ryder1
senior tag

Az ingyenes skinekhez jár a hős is.

(#39812) zeli válasza jUUh (#39810) üzenetére


zeli
aktív tag

Amikor én írtam, akkor még nem volt magyar support, de most már szerintem lehet nekik írni magyarul is.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#39813) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

vb pickek???

(#39815) Beni97 válasza hemaka (#39814) üzenetére


Beni97
őstag

Nekem baromira bejön. Nem érdekel hogy op lesz vagy sem, én csak azért veszem majd meg ahogy kinéz.

(#39816) Nova96 válasza hemaka (#39814) üzenetére


Nova96
őstag

ADC jungle? :DDD

(#39817) bucketb0b válasza Beni97 (#39815) üzenetére


bucketb0b
őstag

Mindenképpen, van olyan hős amúgy amit a képességei alapján vettél meg vagy csak jól nézzen ki? :DDD

(#39818) D1Rect válasza bucketb0b (#39817) üzenetére


D1Rect
félisten

Én csak skin alapján veszem a hősöket. Amikor valamelyik jó skin salen van, akkor megveszem. :))

(#39819) Cyberneko válasza bucketb0b (#39817) üzenetére


Cyberneko
tag

Ha mar mindenki ugyis bena, legalabb az iranyitott hos nezzen jol ki. :P

(#39820) hemaka válasza Beni97 (#39815) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nekem is tetszik külsőre. :)

(#39821) Beni97 válasza bucketb0b (#39817) üzenetére


Beni97
őstag

Hát van pár champ akit azért vettem mert jók a spelljei(mondjuk minden spell jó a maga módján).
Pl. Zed , kata, alistar, amummu, fiora, malhpite, maokai, ryze, taric, soraka stb. Ezek azok akiknek kb mindegyik skinje szar(SAJÁT VÉLEMÉNY!!!!!!!!!), viszont lehet velük alkotni és valamelyik nem is nehéz.

(#39822) Kanczy válasza hemaka (#39814) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Tetszik, bár sem adc, sem jungler nem vagyok :N

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#39823) Beni97 válasza Kanczy (#39822) üzenetére


Beni97
őstag

Én mostanában topon érzem jól magam, de viszont jungle-ban imádok lenni. Nem mindig megyek oda és nem is megy jól mindig, de az egyik kedvenc posztom.

(#39824) ClydeBeka2 válasza hemaka (#39814) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Nekem csak az ultija tetszik, a kit többi része annyira nem. Szerintem nem lesz a kedvencem.

Megjött a következő 5.18 patch notes is :

http://eune.leagueoflegends.com/en/news/game-updates/patch/patch-518-notes

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#39825) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Kindred launch skin (ami szerintem gyönyörű), új Malphite, Karma, Jax, Alistar, Olaf skinek a PBE-n :)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#39826) Nova96 válasza Nova96 (#39816) üzenetére


Nova96
őstag

Simán adc-nek is elmegy.

Kipróbáltam elégé....op lesz W utána a q CD 2 s .... vagy 3x eltudod lőni. Az a ulti undorító 3v1-t lehoztam amiatt.

(#39827) crey válasza Nova96 (#39826) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ezt akartam mondani pont, hogy egy Janna ultival kombinálva mennyire undorítóan OP lesz ez a cucc? :o

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#39828) Kanczy válasza crey (#39827) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Szerintem a damage lesz a kérdés, a utility jó kezekben mindenképp elmebeteg durva lesz :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#39829) crey válasza Kanczy (#39828) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Kalista nem véletlenül annyira erős, amennyire.

Elég durva damage output + megfelelően időzített utility, ami ugye CC / saver. Nem látom hogy az új champnél hiányozna-e valami :DDD - bár még nem játszottam vele... nem igazán voltam otthon.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#39830) HarryPotter


HarryPotter
őstag

Sziasztok, hardveres tanácsra lenne szükségem: gépet szeretnék venni a fiamnak a LOL-hoz. A cél az, hogy ha nem is maxon, de majdnem maxon fusson rajta a LOL nagyon jó fps-sel. Mi az optimális Ram-VGA-CPU kombó ehhez? Nem a minimumot keresem, mert azt tudom a LOL oldalról, hanem azt, ami a fenti követelményeknek megfelelően hasítja a Lol-t. Előre is köszönöm a segítséget! :R

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#39831) Dolby válasza HarryPotter (#39830) üzenetére


Dolby
senior tag

Ilyen szülőt is keveset látni, aki nem a fogát szívja, hogy a gyereknek játékra kell a gép :-D

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#39832) Nova96 válasza HarryPotter (#39830) üzenetére


Nova96
őstag

Nezz ra az en gepemre nem kell mini itxben megepiteni es akkor 130-140e megall maxon 200+ fps.

(#39833) Ryder1 válasza HarryPotter (#39830) üzenetére


Ryder1
senior tag

Szia!

Mennyi a max keret? Monitor kell? Ha van, akkor milyen felbontású?

(#39834) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Legyen már holnap... kell az a rohadt Leona skin ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#39835) Jim-Y válasza Kanczy (#39834) üzenetére


Jim-Y
veterán

Mi lesz holnap? :B

(#39836) Kanczy válasza Jim-Y (#39835) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Leviszik 975-re a Project skinek árát (kivéve Yi) egy hétig.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#39837) HarryPotter válasza Dolby (#39831) üzenetére


HarryPotter
őstag

hát, a fogamat szívom ettől még....

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#39838) HarryPotter válasza Ryder1 (#39833) üzenetére


HarryPotter
őstag

a monitor full hd, a keret....hát úgy max 110, de használtan is lehet a gép. Igazából a VGA fronton vagyok meglőve, én 10 éve játszottam utoljára, akkor nagyon képben voltam, de azóta sokminden megváltozott. Nem tudom, hogy AMD ill. nvidia vonalon mi az, ami (illetve ami fölött) jó lenne a dolog.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#39839) HarryPotter válasza Nova96 (#39832) üzenetére


HarryPotter
őstag

ez jól néz ki, egy ilyen kéne használtan 100 körül.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#39840) crey válasza HarryPotter (#39839) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Figyi, nekem egy Phenom X6 1100T + 8GB ram + HD7770 + egy SSD teljesít szolgálatot idestova X éve. Röccenésem sincs LOL közben. Igaz, nem is 412541 fps, de stabilan 60 felett. Nem kell túlaggódni, a LoL nem az a rettenet gépigényes valami (mondjuk az igaz, hogy nem FullHD a felbontás).

Még jó hogy gyermeked nem Planetside 2-t akar játszani. Akkor jobban szívnád a fogad :DDD

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#39841) Dani_kp válasza HarryPotter (#39838) üzenetére


Dani_kp
őstag

Memória és a vga árak nagyon el vannak szállva...

Lesd meg az én adatlapomat is, nekem 1680x1050, high beállítások mellett fut, 70-110 fps körül.

https://ingatlan.com/33821564

(#39842) Ryder1 válasza HarryPotter (#39838) üzenetére


Ryder1
senior tag

Nekem ilyen gépem van, lol teljesen max beállításon megy fullhdban 60 FPS-sel, újabb játékok is mennek gyengébb grafikai beállításokkal. GTA 5 pl fullhd-ban, high beállításokon ment, igaz, FPS alacsonyabb volt 30-40 körül tippelném. Teljes mértékben fejleszthető alap, akár i5, i7 processzorral későbbiekben. Ha csak lol és elég a kisebb tárhely (120 GB körül), akkor HDD helyett lehetne SSD és sokkal gyorsabb lenne a gép.

Esetleg nézz be ide! Topic összefoglalóban lévő kérdésekre válaszolj és ajánlanak neked egy konfigot, de valószínűleg nagyon hasonlót fognak, mint az enyém, vagy épp ugyanolyat.

(#39843) kenwood válasza Ryder1 (#39842) üzenetére


kenwood
veterán

Ez a gep nagyon jo valasztas.
annyit valtoztatnek rajta,hogy H81 helyett B85 ,vagy H97 lap,meg a ram annyira olcso,hogy nem erdemes 8GB ala menni.
a proci fasza,ha kesobb valami cpu-igenyesebb is kepbe jon akkor i3-i7re csere ,es vagy 5-10 evig jo lesz.
raadasul ezek meg csak nem is jo arak,mert az iponnal 15k az 1 teras wd blue,szoval ez a konfig meg olcsobban is kihozhato.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#39844) Ryder1 válasza kenwood (#39843) üzenetére


Ryder1
senior tag

Igen, RAM tényleg kéne már nekem is. Alapjáraton ha pl nyitva a chrome néhány ablakkal, streammel és fut a lol kliens is, akkor kb 1 GB szabad. Nekem a következő bővítés +4GB RAM és egy 120 GB-os SSD lesz a rendszernek.

Amúgy persze, hogy jó konfig, gépösszerakós topicban ajánlották nekem is. :DDD

(#39845) killer095


killer095
őstag

Lepatchelt a game és nem tudok belépni , ezmi a pöcsöm ?

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#39846) Hunujv válasza killer095 (#39845) üzenetére


Hunujv
tag

Ugyanez van nálam is... :W

(#39847) yabba válasza HarryPotter (#39830) üzenetére


yabba
aktív tag

Itt leírtam, hogy milyen gépen játszom én, ez 60 körüli fps-t tud max részletezettségen, 1920*1080-ban.
Viszonyítási alapnak szerintem jó.

(#39848) glacious válasza yabba (#39847) üzenetére


glacious
addikt

Ott valami korlátozás be van kapcsolva, hasonló konfigom sima 200-at hoz.

(#39849) Solad válasza glacious (#39848) üzenetére


Solad
őstag

Jó eséllyel a vsync van bekapcsolva.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#39850) D1Rect válasza killer095 (#39845) üzenetére


D1Rect
félisten

Váratlan platformhiba, oda van írva magyarul. ;]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.