Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27001) ChromeX


ChromeX
addikt

Velkoz és bonus rp megvásárolva. megnézem milyen :P

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#27002) Lokids


Lokids
addikt

Huh a sárga support itemet alaposan lenerfelték... Jó látom, hogy csak az utolsó itemnek van g10 tulajdonsága? És az is kevés? Eddig a legelső itemen volt ennyi.
Mi a fenét veszek ezentúl Threshnek?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#27003) Kanczy válasza Lokids (#27002) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Első ránézésre lehet, hogy hp kristály + ward lesz a kezdés.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#27004) WinnerB0Y válasza Lokids (#27002) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Esetleg őőő... Doran's shield?

EUNE: iNeeko

(#27005) Lokids válasza WinnerB0Y (#27004) üzenetére


Lokids
addikt

Már úgy értem, hogy support itemnek mit vegyek rá...
De mostmár a dorans shield sem olyan jó. Nincs rajta hp regen... Pedig az kell, mivel thresh nem tud gyógyítani. :(

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#27006) Solad válasza Lokids (#27005) üzenetére


Solad
őstag

tán kötelező a "support" item, még akkor is ha haszontalan? :F

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#27007) Lokids válasza Solad (#27006) üzenetére


Lokids
addikt

Csak eddig jó volt, mert kevés pénzért adott jó dolgokat. Most ugyanannyiért kevesebb a bevétel...

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#27008) WinnerB0Y válasza Lokids (#27007) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Support rúna op.
Nézd meg a Tanky Support runepagem.
Azt használom Thresh en.

EUNE: iNeeko

(#27009) Zarbi


Zarbi
tag

Üdv!
Azt szeretném megkérdezni, hogy van valami rendszer a normal game-ek rendszerében azzal kapcsolatban, hogy kivel rak össze, mind az én csapatom, mind az ellenfél részéről.
Kissé fura nekem az egész. Nyertem 8-10 meccset sorozatban, melyeknél hasonló szintű és tudású emberekkel rakott össze, ami nagyon izgalmas és kevésbé érdekfeszítő meccseket is eredményezett, aztán egy ideje folyamatosan kapom magam mellé a lvl 10-es 9 win-nes emberkéket, de már előfordult az is, hogy egy 1000 win-nes kollégával dobott össze. Most vagyok lvl 23 116-112-ben. Egyébként lehet fölös ezen gondolkodni, mert csupán a premade-ek miatt van ez, de akkor kéne látnom a két ember között az összjátékot, de az valahogy elmarad.

(#27010) Noddy válasza Zarbi (#27009) üzenetére


Noddy
senior tag

Miért várod el premadetől az összjátékot? Az nem jelent semmit, hogy "barátok", pláne ha se teamspeak-jük.
Persze jogos elvárás a részedtől de a valóságban a premadek kis százaléka játszik csak össze. Itt PH-sokkal is játszottunk együtt, de nincs TS és chatbe irogatni sincs idő, max pingelés marad de az is sokszor félreérthető.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#27011) Zarbi válasza Noddy (#27010) üzenetére


Zarbi
tag

Ebben van igazság, bár én magamból kiindulva, csak akkor játszanék együtt mással, ha a kommunikáció is megoldott.

(#27012) Eyesis válasza Zarbi (#27011) üzenetére


Eyesis
őstag

azért kétlem, hogy csak akkor, de tény, hogy úgy jobb :)

Én még csak level 20-as vagyok és normal-t játszom. Azt nem értem, hogy normalon, ahol csak kezdők játszanak, miért reportálgatnak valakit azért mert mondjuk többször meghalt, vagy épp béna, vagy nem tudja mikor hol lenne a helye... Telejsen elveszi a kedvem a sok csúnya beszéd, meg a ne játsz lollal, meg noob meg hasonló szövegelés... Eddig azt hittem csak az sc2-es játékosok arrogáns beképzelt emberek, de a lol-osok szerintem sokkal rosszabbak...

[ Szerkesztve ]

Eyesis

(#27013) Zarbi válasza Eyesis (#27012) üzenetére


Zarbi
tag

Ez sajnos minden játékra jellemző. Noobozás, report és társaikat, főleg a tinititánok használják és sokszor azért, mert önmaguk hibáját próbálják másra hárítani. Legjobb ezeken felülemelkedni. Én ilyenkor várok és a megfelelő pillanatban elsütök egy szarkasztikus megjegyzést, de nem többet. Nem szabad semmit se komolyan venni.. Idegeskedni én csak magamon szoktam, amikor érzem, hogy mekkora gyökér is vagyok :D
Valahol szerintem ezek az agresszor tinititánok az hiszik, ha elég jók, majd őket nézheti több ezer ember az elcsé közvetítéseken, mert még álomvilágban élnek és ez által.nem is próbálják meg élvezni a játékot.

(#27014) ClydeBeka2 válasza Lokids (#27005) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Még mindig van rajta hp regen.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#27015) Solad válasza Eyesis (#27012) üzenetére


Solad
őstag

A magunkfajta vén sz@rok kapcsolják ki a chatet és élvezzék a játékot ;)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#27016) Dolby válasza Eyesis (#27012) üzenetére


Dolby
senior tag

Ezen én is annyira ki tudtam akadni, és abban látom a magyarázatot, hogy szerintem sokan indítanak új accountot, mert abban bíznak hogy a kezdők ellen mekkora császárok lesznek. Aztán 10-15 játék után erősebb ellenfelekkel teszi őket össze, és akkor nekiállnak a szerencsétlen társaikat szidni, akik ha tényleg kezdők, egyáltalán nem tehetnek a dologról...

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#27017) Lokids válasza ClydeBeka2 (#27014) üzenetére


Lokids
addikt

Igaz... A zöld support tárgy veszítette el...

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#27018) Montebá


Montebá
tag

Sziasztok! Mentem jónéhány meccset Trundle-el és egyszerűen nem értem, hogy miért nem játssza senki. Jungle-ben játszottam, a clear speedje nagyon jó volt, a gankjei szintén, egyszerűen nem értem. Van valakinek rá egy épkézláb válasza?

(#27019) marked one94 válasza Montebá (#27018) üzenetére


marked one94
őstag

Mert vannak nála jobbak is például VI vagy Lee

You'll Never Walk Alone

(#27020) RG4L válasza Montebá (#27018) üzenetére


RG4L
őstag

Játszák, tank top ellen pöpec.

War Thunder: Gelesztaa

(#27021) Dinter


Dinter
addikt

Ezzel az új rendszerrel, ami elvileg igazságos, mindig 4-5. picknek kerülök be... MMR alapján sokkal jobb volt..

(#27022) ClydeBeka2 válasza Dinter (#27021) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Én meg mindig első picknek, már nagyon unom :/

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#27023) Wikoo


Wikoo
aktív tag

Üdv
Azt vettem észre h egy jó ideje ( 1-2 hónap, esetleg fél év ) Nincs meg mindig a 72 fps normalba és ARAM-ba.
Monitoroztam a gpu kihasználtságot, és 60% felé nem megy. Ennyire a procim limitálja a játékot(tuning emelés javítana), vagy ennyire nincs jól optimalizálva ?
cpu: phenom II x4 3,6ghz
ram:4gb
vga: 7770 ghz edisön 1gb ram
1920*1080 midnen maxon
Viszont ha grafot csökkentek, akkor sem érzek igazán több fps-t. Régen stabil 72 megvolt, most néha 40re is lecsökken.

Békesség, boldogság! x)

(#27024) marked one94 válasza Wikoo (#27023) üzenetére


marked one94
őstag

Aramba nekem is kevés az fps-em kb 30-40, ha meg fight van akkor meg 20 alá is bemegy, míg normálba stabil 60-70 megvan.

You'll Never Walk Alone

(#27025) hugi0 válasza Wikoo (#27023) üzenetére


hugi0
őstag

Tobb mint 3 eve - mindig hozza raknak valamit a programhoz.

Olyan mint a windows, egyre tobb "szemet" van benne.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#27026) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Plat I. teljesítve! Bár utolsó promon lecarryztek bevallom :D :B

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#27027) Eyesis válasza Dolby (#27016) üzenetére


Eyesis
őstag

na arra nem jöttem rá, hogy kell chat-et kikapcsolni, na meg nem is lenne biztos jó, mert van néha amikor beírnak valamit, hogy pl mid push, vagy go dragon...
most pl. noob buildet hoztam allitolag :) azt persze nem vettek eszre hogy az altalam eloszor hasznalt trundle-het ap-s masteries és runa paget hoztam :D

Eyesis

(#27028) Dolby válasza Eyesis (#27027) üzenetére


Dolby
senior tag

Troll trundle? :-D

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#27029) cbr688


cbr688
senior tag

fizz mikor lesz már olcsóbb?

(#27030) Kanczy válasza cbr688 (#27029) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Még elég sok idő, Shyvana a következő :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#27031) cbr688 válasza Kanczy (#27030) üzenetére


cbr688
senior tag

****, sárkányt már megvettem, első karijaim egyike:D

[ Szerkesztve ]

(#27032) 1NST1G8R


1NST1G8R
senior tag

IP boost 4 játékra e-mail "verifikálásért", nézzétek a regelt e-maileteket akinek még nem volt, jól jöhet. :)

Fortune doesn't favor fools.

(#27033) hugi0 válasza 1NST1G8R (#27032) üzenetére


hugi0
őstag

Megint van ?
Vagy ez neked meg elmaradasbol van ? - kb. 1 honapja volt.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#27034) 1NST1G8R válasza hugi0 (#27033) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Én most kaptam mailt róla. :)

Fortune doesn't favor fools.

(#27035) Mottie


Mottie
őstag

Oxford vs Cambridge Varsity LoL BO3 kezdődik perceken belül :)

Be Victorious!

(#27036) Eyesis


Eyesis
őstag

(#27037) Mottie


Mottie
őstag

LooLoo support (?)

Mivel top/mid/jgl hármas egyfolytában haldokolt (dravennel a botlane-t simán hoztuk... :) ) ...

Be Victorious!

(#27038) Lokids


Lokids
addikt

Na jó... Ti milyen itemmel kezdenétek Thresh-el? És milyen support itemet vennétek neki?

Mostanság a piros kaviccsal kezed 150 +hp
Nem olyan vészes.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#27039) petata


petata
őstag

Hali mindenki!

Most látom ilyen téma is van. :D Én Bronze II-ből próbálok felkerülni, de nagyon nehéz úgy, hogy a botlane 10 perc után 0-8-ban van, vagy éppen a jungler hal meg folyamatos counter jungler-kedések közepette. Kezdem azt hinni, hogy egy elrontott első 10-es után lehetetlen lesz Bronzeból kikerülni..

I didn't poison your dinner. I wouldn't do that to food.

(#27040) Mottie válasza Lokids (#27038) üzenetére


Mottie
őstag

Szvsz simán megéri még ancient coinnal kezdeni, ha hosszú meccsre számítasz (ami szeritnem ilyen SIlver-Gold szinten még az esetek nagy százaléka)

@petata: Nem 1 meccs alatt fogsz feljutni, mivel egy meccs simán elmehet olyan dolgok miatt amiket írsz. Tovább kell játszani és ha elég jó vagy fel fogsz jutni. Ha nagyon balszerencsés vagy, lehet hogy csak 50 meccs alatt, de fel fogsz.

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#27041) petata válasza Mottie (#27040) üzenetére


petata
őstag

Nyilvan nem, csak sajnos nincs mindig idom jatszani, az utobbi heten volt, igy IV-bol egy-ket nap alatt mar II-ben voltam, azota viszont javareszt a felsorolt okokhoz hasonlo dolgok miatt megtorpant a nyero szeriam. :D Btw, Silverben kevesebb a "top or troll" kollegak szama? Ugyanis a fo celom emiatt feljutni, ilyenek mellett a legnehezebb elvezni egy meccset.

I didn't poison your dinner. I wouldn't do that to food.

(#27042) nike_ válasza petata (#27041) üzenetére


nike_
addikt

Bár én sosem voltam bronzban, csak silver 5-ben, ismerősök elmondása alapján több a troll silverben, mint bronzban. Bronzban egyszerűen csak nem ismerik ki magukat a játékban.

(#27043) hugi0


hugi0
őstag

Ez a CLG vs CRS game nagyon izgalmas.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#27044) petata válasza nike_ (#27042) üzenetére


petata
őstag

Ertelek. Meglatjuk, hatha meglesz nemsokara a Silver, akkor kiderul megerte-e a sok faradozast. :D

I didn't poison your dinner. I wouldn't do that to food.

(#27045) WinnerB0Y válasza petata (#27044) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Hidd el.
Silver az igazi elohell.
Meg minden V. div. ;)
Silver I ben már megvan az ember néhány goldossal.
De sajnos addig nagyon nehéz az út.
Csak kövesd végig a fórumot :D
Mennyit szenvedtem én.
És ezt mindenki tudja :D Sajnos túl jól is.

EUNE: iNeeko

(#27046) petata válasza WinnerB0Y (#27045) üzenetére


petata
őstag

Elhiszem en, irta mar Gold IV-es is egy oras meccs utan hogy owned. :DDD

I didn't poison your dinner. I wouldn't do that to food.

(#27047) WinnerB0Y


WinnerB0Y
senior tag

LoL...
Az ilyenek mit éreznek? :D
Vasárnap délelőtt elindulok játszani.
Queue ban bedob, pickek mennek, utolsó 2 pick én meg egy másik srác.
Bepickeli lulut, hogy supportol.
Hát. Akkor mivel az egyetlen értelmes topos champ amivel tudok renekton ellen játszani, bannolva, ezért Riven pick.
Majd mikor elvesztették a botlanet és a lulu flamel, ilyet szól:
"My main is top, but this idiot picked".
Én vagyok a hülye, vagy ezzel valami nincs rendben? :D

EUNE: iNeeko

(#27048) petata válasza WinnerB0Y (#27047) üzenetére


petata
őstag

:DDD Nice, platban is ennyi gyoker van?

I didn't poison your dinner. I wouldn't do that to food.

(#27049) ChromeX


ChromeX
addikt

likeoljon aki várja már a lulu nerfet :) egy vicc mit csinál miden, eskü csak az a rossz ha valaki nem az éppen op champeket jatsza akkor nagyon nehéz..

enemy teambe lulu,tresh,wukong -

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#27050) deatom válasza ChromeX (#27049) üzenetére


deatom
tag

nem az volt, hogy csökkentették már asszem a legtöbb supportnak az ap ratióját s4 elején? Én nemtom, most hogy lett lulu mid ennyire népszerű...bezzeg amikor még valami nagy prő nem pickelte vlmi versenyen, ha én pickeltem, akkor meg mekkora noob vagyok, meg troll pick :) pedig pl a garen ellen is elég hatékony tud lenni :)
Eddig is op volt, csak nem "figyeltek" fel rá a nagyok. De utána persze egyből kell a nerf, mert milyen op lett ez a lulu. (nem mintha változtattak volna rajta bármit is)
Érdekes egyébként, hogy a "kicsik hogy mennek a nagyok után".... Játszanak a nagyok versenyen valakivel mondjuk toppon, legyen Mundo, pár nap és minenhol instalock Mundo top, ha jó, ha nem. Utána meg mennek a sírások, hogy há de nerf Mundo de izibe, me óopé! Aztán a riot meg nerfeli... Ezt mondhatni körforgásnak is :DD

Szerintem meg arról van szó, hogy a régen játszott "erős" championokat előveszik a nagyok, mert ugye az ellenfél zavarba jön, hát ez ellen mit is kell csinálni....vagy rájönnek, hogy Lulu jó miden is, begyakorolja, az ellenfél csapat meg csak les...:)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.