Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38801) ∂яσнυη válasza Jim-Y (#38799) üzenetére


∂яσнυη
senior tag

Heca, Xin topon és jungleben is jó. Illetve Morde jó midre is topra is. Maokai ő inkább csak top, de vannak ad carry Maokaiok is. :DDD Mondjuk még suppolni úgy ahogy lehet vele tanky supp ként.
Rumble is inkább topos csak. Én őket ismerem jobban. Biztosan fognak a többiek is mondani valamit. :)

[ Szerkesztve ]

(#38802) Kanczy válasza Jim-Y (#38799) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Nem vagyok egy mechanical god, úgyhogy általában arra szoktam menni, hogy másoknak segítsek carryz-ni. Topon Shen, Renekton, Lulu, miden Cho, Lulu (bár ez nehezebben megy), Zed. Jungle-be gyakorlatilag bármit el lehet vinni, de a solo queue top tier jelenleg körülbelül Rengar, Kayle, Nidalee, Gragas, Yi, Shyvana.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#38803) bluefire55 válasza Jim-Y (#38799) üzenetére


bluefire55
csendes tag

Mid-re minden gömbös karit ajánlok (orianna, syndra) még ami nagyon jó cassio

Toppon kicsit jobban otthon vagyok mivel main lane :D Cho gath az egyik legjobb pick hiába unalmas. Rengar ha tudsz vele, esetleg egy wukong az ulti miatt mindenképp hasznos leszel, és viszonylag jó kis dmg-el is rendelkezik.

Persze mindenkinek más az ízlése ilyen téren :))

[ Szerkesztve ]

(#38804) hemaka válasza Jim-Y (#38799) üzenetére


hemaka
nagyúr

Jungle nájtblú gyerek szerint: [link]

(#38805) kenwood válasza bluefire55 (#38803) üzenetére


kenwood
veterán

Wukong nagyonjo,es nem csak az aoe ulti miatt,hanem van egy menekulo skillje, van gapcloser is.
az elejen beugrasz,q ,es ha megvan ket autoattack anelkul,hogy a minyonok szetvernek teged,akkor kozel fel hpn van az ellenfel.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38806) RangerFox válasza Jim-Y (#38799) üzenetére


RangerFox
veterán

Szia!

Topra akiket szoktam vinni: Rumble (nehéz ellene játszani, nagy dmg, tankos mage), Gnar (idegesítő, nehéz vele megtanulni játszani, de ha megtanulsz, nagyon durva, full tanknak jobban megéri építeni, ha csak nem vagy nagyon elfeedelve), akkor ott van Kha Zix, Rengar, ők assassinok, és lehet jungliba is vinni őket.

Jungle: Rek'Sai-t mondanám, szerintem nagyon jó, jól lehet vele gankelni, erős, hasznos ultija van. Aztán Udyr, ő jó amúgy is, ha ap kell akkor nida/Elise.

Mid: Azirt szoktam vinni, nem könnyű vele játszani, nemrég nerfelték is, de még mindig jó. Esetleg Lissandra, ő is teamfightos mage, akárcsak Azir.

Ezekkel simán lehet carryzni, szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#38807) kenwood válasza RangerFox (#38806) üzenetére


kenwood
veterán

felsoroltad kb. az osszes olyan champet,amik jo,de baromi nehez veluk jatszani :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38808) jUUh


jUUh
addikt

Sziasztok!

AZ lenne a kérdésem, hogy szerintetek Karma mennyire válalható supportnak? Mert szerintem nagyon jó, de gondotlam megkérdezek tapasztaltabbakat is :R

Samsung Galaxy S23+

(#38809) Ryder1 válasza jUUh (#38808) üzenetére


Ryder1
senior tag

Nem rossz, de vannak sokkal jobbak is. :D

(#38810) kenwood válasza jUUh (#38808) üzenetére


kenwood
veterán

Karmaval az a jo,hogy az elejen sok damaget tudsz tolni az ellenfel adc-be,es siman ki lehet szedni a torony alol is.
Ha a te adc-d az elejen begyujt par killt ,meg nyugodtabban tud farmolni,akkor konnyen le is hozhatja a meccset.
Teamfightra viszont van rengeteg konnyebben jatszhato support,ezert ha nem sikerul megnyerni a lanet,akkor a tobbiekre vagytok utalva,vagy sokkal tobb skill kell,mint mondjuk egy leonahoz.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38811) yabba válasza Dani_kp (#38800) üzenetére


yabba
aktív tag

Captain Gangplank

"Since this is the first time we've done something so dramatic with story and theme, we're commemorating the event with the Captain Gangplank skin depicting the dread pirate from before the events of Bilgewater: Burning Tides. All players who own and play (or have already played) an entire matchmade game as Gangplank during the event will receive the Captain Gangplank skin for free."

(#38812) Dani_kp válasza yabba (#38811) üzenetére


Dani_kp
őstag

Köszönöm :R .

https://ingatlan.com/33821564

(#38813) TBT


TBT
addikt

Arcade Riven:

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#38814) CanibelZ


CanibelZ
aktív tag

Nálatok is összeszarta magát a játék? Meccsbe léptünk volna be öcsémmel és kilépett mindkettőnknek, visszalépésnél meg crash-t dob...

(#38815) hugi0


hugi0
őstag

Soraka first pick, beirja: jungle (smite).
Master YI masodik pick, beirja: jungle (smite)
Ashe harmadik pick, berakok egy smite ot en is "ha már lúd legyen kövér".
Vayne negyedik pick, beirja top.
Kata otodik pick, mid.

Buzditottuk katat es vaynet, hogy smite fast drake, de nem hajlottak ra.

A jatek ugy kezdodott, hogy yi es vayne gromp, en sorakaval enemy red.
Kata lement bot-ra, igy en maradtam miden, soraka lement katahoz.
lvl4 master yi es en - soraka lvl3 -> drake.

Mindez silverben este 21:30 utan amikor mar nincsenek "kisgyerekek".

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38816) glacious válasza hugi0 (#38815) üzenetére


glacious
addikt

Ez nem silver ez normal, de magasabban is vannak idióták :D

(#38817) hugi0 válasza glacious (#38816) üzenetére


hugi0
őstag

WOW tenyleg, melle clickeltem.
- rankedet akartam menni.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38818) Cyberneko válasza hugi0 (#38815) üzenetére


Cyberneko
tag

Csak tudnam, hogy miert soraka_troll a kep neve.
A leirasod szerint, a partyban 2 troll volt, yi, meg te.
Soraka csak valami nem "yay de meta!" dolgot akart kiprobalni, aztan vagy tudta volna hogy mit csinal, vagy nem.
De a ket troll magasrol tett a tobbi jatekosra, es nem kileptek, vagy alkalmazkodtak volna, ugyan dehogy...

Egyebbkent, nyertetek, szoval, itt az uj meta :)

[ Szerkesztve ]

(#38819) ∂яσнυη válasza glacious (#38816) üzenetére


∂яσнυη
senior tag

Persze, hogy vannak. Lásd itt van rá a példa, hogyan veszíts silveresek ellen egy platossal és egy goldossal akik leszarják az objecteket és olyan teamfightokba mennek bele amikbe nem kellene.

(#38820) gali777 válasza Cyberneko (#38818) üzenetére


gali777
őstag

Mert ha ő chogath adc-zik meg mittudomén még mit szokott összevilágolni az nem baj, de ha valaki soraka junglezik normálon az azonnal troll :)

(#38821) Dinter válasza gali777 (#38820) üzenetére


Dinter
addikt

Ha nem troll, akkor gondolom örülnél ha lenne egy a csapatodban. ;) Nem baj, ha valami offmeta, csak működjön is.

(#38822) Devas válasza gali777 (#38820) üzenetére


Devas
őstag

Singed AP Carry az troll?

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#38823) gali777 válasza Dinter (#38821) üzenetére


gali777
őstag

Én látatlanba nem szólok le semmit, max kör közben/végén, ha mégse volt olyan hatalmas pick :D Az előzőt csak a kettős mérce miatt írtam.

(#38824) Dinter válasza gali777 (#38823) üzenetére


Dinter
addikt

Hugi chogath-tal nem szokott trollkodni, hanem szimplán bronze5-ben játszik, nincs itt semmilyen kettős mérce.

(#38825) gali777 válasza Dinter (#38824) üzenetére


gali777
őstag

Ok.

(#38826) kenwood válasza hugi0 (#38815) üzenetére


kenwood
veterán

Na akkor szoktam agybajt kapni,amikor lejon valami hasonlo agyhalott kombo botra (pl vayne+ trsitana, vagy blitz+tresh),vagy duo topot hoznak jungler nelkul,es megis mi veszitunk.
meg ugy is elmeny kikapni,hogy az ellenfelnel vagy egy lvl 1-es offline.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38827) Lokids


Lokids
addikt

Nem tudom ritónál ki találta ki ezt a fiora reworköt de a ütném amíg mozog. Ekkora nerfet hogy a fenébe kaphatott? Full useless. Mi az, hogy csak 1-et dashel. Az e-n csak 2 ütésre van as buff. Eddig simán bevittem 6-8 ütést míg tartott a buff. De a legnagyobb meglepetésem akkor volt, mikor a tower alatt elnyomtam az ultit és nem történt semmi. Nem vált targetelhetetlenné. Azon kívül meg megjelölte a célpontot, de mivel csak 1-et tudtam dashelni, a közelébe sem jutottam.
Jungleben majdnem megölt a blue. Eddig úgy ahogy lehetett vele junglerben mászkálni, de most simán levernek. A hárítást szokni kell. És ha jól érzékeltem, addig míg az effekt tart nem tudok bevinni más attackot. Ami 1-2 hosszú másodperc.
Mi ez a fos amit fiorával műveltek? Ráadásul az alap sebzése is mintha gyengébb lenne.
Ilyen brutál nerfet már rég láttam.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#38828) gali777 válasza Lokids (#38827) üzenetére


gali777
őstag

Hol volt ez brutál nerf? Ugyanolyan erős, ha nem erősebb mint volt. Passzív true dmg, a q is skillshot lett, a w-vel most már stunolni is tud, ha olyan cc-t hárít el vele. Az ultija meg csak 500-1000+ hp-t tölt vissza szinttől, attack dmg-től függően 5 mp alatt, ha rástackeled mind a 4-et vagy megölöd az enemyt, ja tényleg fos lett...

[ Szerkesztve ]

(#38829) D1Rect


D1Rect
félisten

Mi a fene miatt 1st-2nd ban Yasou?
6-ból 5x. Miért? :W

Black Market mód.

[ Szerkesztve ]

(#38830) hemaka válasza D1Rect (#38829) üzenetére


hemaka
nagyúr

Mert nyomorékok és nem tudják kikerülni a mini tornádóját, pentachill...

(#38831) D1Rect válasza hemaka (#38830) üzenetére


D1Rect
félisten

Sebaj, mára teljesen kikapcsolták egy bug miatt. Rito plz

(#38832) VitaD5 válasza kenwood (#38826) üzenetére


VitaD5
tag

Azért, ha az az agyhalott kombó nyer, vagy a dou top, esetleg a AFK-os team, nem véletlenül nyernek ők.

Erre van egy személyes példám is:

A mid-es és a top-osnál volt a kill-ek kb. 80%-a, és amikor a 15. percben egyszerre mennek AFK-olni... Felejthetetlen... Érdekes módon mi hárman egyszer sem próbáltuk feladni, végig küzdöttünk egy Normal meccsért. A matchup alapján a hajadat tépnéd, hogy Vi support-tal carry-ztem. ;]

Szerintem, ha van egy ilyen lane és nyerésre állnak az azért van, mert ők jobban használják ki a champ-ek készletét, és ti nem tudjátok kihasználni azok gyengeségeit. Mi végig kihasználtuk a lehetőségeinket. Amíg nem voltak a többiek full-on, addig mindig vettek Vision-t, Eve/Rengar counterel-ve + ott volt a double vision. Ashe instant nuke-ot kapott. Azir-tól meg megvédtem az ADC-t.

Lokids (#38 827): Akik nagyon megszokták a régi egyszerűségét, azoknak nem lesz könnyű megszokni az újat. Ez a Fiora tényleg duel-re született. Lategame-re meg ott van az ulti, ha a minimum igényét kitudod használni.

[ Szerkesztve ]

Yar Har fiddle di dee

(#38833) Lokids válasza gali777 (#38828) üzenetére


Lokids
addikt

Nem tudom, az az ulti nem töltött vissza semmit. de még sebzést sem produkált. Azon kívül, hogy megjelölte az ellenfelet nem történt semmi. Aztán meghaltam. Sima low hp-s ellen megölt tower alatt, mert arra számítottam, hogy targetelhetetlen leszek. De nem.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#38834) gali777 válasza Lokids (#38833) üzenetére


gali777
őstag

Hát ha leütöd róla mind a 4 oldalról, vagy megölöd közben az enemyt, akkor egy nagy területen te is és a csapattársaid is rohadt sokat healelődnek. Tény, hogy nem a megnyomod az R betűt és instakill, de nekem jobban is tetszik ez az új fiora :D

(#38835) Beni97 válasza Lokids (#38833) üzenetére


Beni97
őstag

Én még csak egy meccset mentem fiorával. Nekem tetszett. Csak 1/6-ba raktam magam. A q-ja... hát... nem tudom. Ha eltalálsz vele valakit akkor 60%-al csökken a cd, ez akár jó is lehet. De ha nincs a közeledben semmi enemy target akkor 0. A W jobb csak tudni kell használni. Eddig fiora gyengesége szerintem az volt ha lefogták. Ez már nem jelent gondot, csak ha 5 cc megy feléd 5 oldalról(nem tudom, ha egy oldalról megy feléd több stun akkor mindet kivédheti talán?). Az E egy fos. Az ultija meg nem tudom. Egyszer nyomtam el azon a meccsen és kész. Játszani meg nem játszottam ellen

[ Szerkesztve ]

(#38836) RangerFox válasza kenwood (#38807) üzenetére


RangerFox
veterán

És az miért baj? Ha nekem sikerült megtanulnom velük játszani akkor neki is fog :D

(#38837) bucketb0b válasza hemaka (#38830) üzenetére


bucketb0b
őstag

A nagy Yasuok világát lehetne romba dönteni, hogy ha saját maguknak kellene pl. a tornádóval egy jelzőt rárakni az ellenfélre és csak utána mehetne rá az adott illetőre az ulti akin ez a jelző rajta van, de ameddig egy blitz, tresh hook is elég neki az ultihoz komolytalan számomra az a champ. Szerintem az embereknek az elenyésző részére ugrik rá Yasuo pusztán önerőből az ultival.. inkább pickelnek egy malphot, chogathot meg hasonlókat és várnak a csodára, addig meg autoattackolnak és próbálnak a critre játszani..

[ Szerkesztve ]

(#38838) hugi0 válasza Cyberneko (#38818) üzenetére


hugi0
őstag

Soraka az elejen beirta, hogy trollkodni fog, ezert hozta a smite ot is.
- ekkor meg nem pickelt.
Majd mikor mar kipickelte Sorakat irta be a junglet.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38839) Ryder1


Ryder1
senior tag

Most, hogy így 30 napon belül megszunik a barátok meghívásáért járó jutalom, be kéne gyűjteni azt a két skint és 5k IP-t. Kéne még nekem 4 ember, akikkel csinálnánk egymásnak 1-1-et. Akit érdekel, az írjon privátban! ;)

(#38840) VitaD5 válasza D1Rect (#38831) üzenetére


VitaD5
tag

Valószínűleg a Lulu ulti reakciója miatt. YouTube link

Illetve a Reddit-en még olvastam egy olyat, hogy a kínai szerverről is azért van kitiltva, mert valahogy képes sebezni a Fountain-ből is. Reddit poszt

Yar Har fiddle di dee

(#38841) hemaka válasza VitaD5 (#38840) üzenetére


hemaka
nagyúr

rofl, kellemetlen :D

(#38842) Cyberneko válasza hugi0 (#38838) üzenetére


Cyberneko
tag

Errol az elobb meg nem volt szo.
Tehat, Yi latvan, hogy 4vs5 lesz, junglernek megy, es remeli hogy a durva push kepessegevel tamogatva, megnyerheto a mecs...
Es maradsz te, aki pont ugy, mint Soraka, trolkodsbol valasztottal smitet. Vegulis. :)

(#38843) hugi0 válasza Cyberneko (#38842) üzenetére


hugi0
őstag

Soraka elment junglebe.
Akkor master miert pickelt junglet ?
Igy en ugy gondoltam, ha lud hat legyen kover.
Igen trolkodtam, mert meg buzditottam a tobbieket is a smite-ra.
De magat a jatekot nem trollkodtam.
- es vegul a sosaraka sem.

Es meg hozza teszem, abban a hitben voltam, hogy ranked game. ;)

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38844) yabba válasza Beni97 (#38835) üzenetére


yabba
aktív tag

Mentem egyet én is Fiorával.

A Q-t akkor tudod jól használni, ha véletlen feléd néz a gyenge pont. Nem ez a jellemző. Teamfightban meg mire megfelelő pozícióba kerültél, már rég meghaltál. Az ultit max arra érdemes ellőni, akit amúgy is megölnek a csapattársak, mert 4 irányból bevinni 4 támadást szerintem esélytelen. Egy CC (jó, védd ki az elsőt, akkor 2) és meghaltál. Az E tényleg nem ér semmit.

Vagy csak sokat kell gyakorolni...

(#38845) gali777 válasza yabba (#38844) üzenetére


gali777
őstag

Én úgy vettem észre, hogy mindegy merre néz a gyengepont ha Q-zol ezért hasznos akkor nyomni ha mondjuk pont a háta mögött van. Bár még csak egyet játszottam vele.

(#38846) yabba válasza gali777 (#38845) üzenetére


yabba
aktív tag

Dashelhetsz bárhová, nem is kell ellenfélre, de a plusz sebzést, csak a gyenge oldalról kapod meg.

(#38847) kenwood


kenwood
veterán

[link]
if im gonna die,im gonna go on like a hero :D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38848) gali777 válasza yabba (#38846) üzenetére


gali777
őstag

Hát akkor meg ha így van, lehet arra használni, hogy arra az oldalra ugorj amelyiken van a gyenge pont és onnan autoattackolni :D

(#38849) yabba válasza gali777 (#38848) üzenetére


yabba
aktív tag

Igen. Pl az enemy team közepébe, ahol egyből levágnak.

Na mindegy, még játszok egy párat, hátha megváltozik a véleményem, ha meg tényleg annyira gyenge most Fiora mint gondolom, akkor sokan fognak sírni a Riotnál, és talán változik valami.

(#38850) gali777 válasza yabba (#38849) üzenetére


gali777
őstag

Hát nem 1v5be gondoltam teamfight közben, de lanen be lehet ugrani vele arra az oldalára.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.