Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38051) ClydeBeka2 válasza HoaryFox (#38032) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Én tolom. A héten valószinűleg meglesz a 10 $ (9,6nál járok 0-ról, nem raktam fel pénzt), és mivel ez a minimum, megpróbálom majd kivenni, irok ha sikerült. Ha elfelejteném irj rám :)

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#38052) Dinter válasza hugi0 (#38049) üzenetére


Dinter
addikt

Igen. De szerintem reg nélkül is látod, :)

(#38053) hugi0 válasza Dinter (#38052) üzenetére


hugi0
őstag

Van ezekrol a kepekrol egy gyujtemeny egy link alatt ?
Hogy talalom meg ezeket a startisztikakrol keszult kepeket ?
- regisztracio nelkul.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38054) Dinter válasza hugi0 (#38053) üzenetére


Dinter
addikt

[link]

Nincs összegyűjtve, minden meccsről írnak, és a végén szokták kitenni.

Bár ahogy látom ezt az ingame statot nem szokták kirakni minden meccs után, csak ha érdekesebb. De ha akarod bármelyik meccsét meg tudod nézni.

[ Szerkesztve ]

(#38055) Dinter


Dinter
addikt

Miért kell Jaycere Oriannát pickelni? Miért nem lehet maradni a tegnap jól bevált Varusnál? Miért nem próbálják meg ők is alkalmazkodni és ezt a Jayce midet (fnc, og, h2k) játszani?

(#38056) Dani_kp válasza #53932800 (#37979) üzenetére


Dani_kp
őstag

Nagyon rég olvastam fórumot és kb. 2-3 hét kihagyásom is volt.
Mit osztogattak és mit kellett érte tenni? :B :U

https://ingatlan.com/33821564

(#38057) marked one94 válasza Dani_kp (#38056) üzenetére


marked one94
őstag

Ha időben összekötötted a facebook profiloddal a játékot akkor kaptál egy ajándék hőst.
Kivéve ha megvan minden hős mert akkor skint kaptál ;]

You'll Never Walk Alone

(#38058) Dani_kp válasza marked one94 (#38057) üzenetére


Dani_kp
őstag

Miket ki nem találnak :D .
Mi az értelme összekötni őket? Meddig kellett? :D

https://ingatlan.com/33821564

(#38059) marked one94 válasza Dani_kp (#38058) üzenetére


marked one94
őstag

Hogy feltud venni facebook barátaidat lol-ba (Ha vannak :P )
Talán hétfő volt az utolsó nap de nem esküszöm meg rá.

You'll Never Walk Alone

(#38060) sutyesz96 válasza marked one94 (#38038) üzenetére


sutyesz96
őstag

Szerintem egy sz*pat a Rito. Múltkori skin osztogatásnál kaptam egy sz*ros Soraka skint, most is vagy 10 barátot felvettem a "forradalmi" újításukon keresztül, és kapok egy Singedet... :W

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#38061) Imilenni válasza sutyesz96 (#38060) üzenetére


Imilenni
addikt

Ajándék lónak, ne nézd a fogát. ;) Egyébként szép hogy nem örülsz annak hogy AJÁNDÉKBA kaptál valamit (Y)

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#38062) sutyesz96 válasza Imilenni (#38061) üzenetére


sutyesz96
őstag

Ja, tipikus magyar vagyok. ;) :R

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#38063) Imilenni válasza sutyesz96 (#38062) üzenetére


Imilenni
addikt

Nemtudom miért nehéz örülni valaminek, ami ingyen van. De hát tetudod.

Press "F" to pay respects.

(#38064) sutyesz96 válasza Imilenni (#38063) üzenetére


sutyesz96
őstag

Csak rosszul jön ki hogy mindig tök felesleges dolgokat kapok. (Igaz ingyen! :R)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#38065) marked one94 válasza sutyesz96 (#38060) üzenetére


marked one94
őstag

Èn megkaptam az 1350es lissandra skint így köszi rito :P :R
Pedig 4 hõs mèg nincs meg.

You'll Never Walk Alone

(#38066) Mottie válasza marked one94 (#38065) üzenetére


Mottie
őstag

10 hos alatt jart skin helyette, en nem tudok belépni, hogy megkapjam :)

Be Victorious!

(#38067) Kanczy válasza marked one94 (#38065) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Nem jól csinálod... sírnod kéne, hogy "miért nem PFE, SGU, vagy DJ Sona?" ;]

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#38068) ChromeX


ChromeX
addikt

[link]
S+ végre mondjuk lehoztam

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#38069) marked one94 válasza Kanczy (#38067) üzenetére


marked one94
őstag

A-a múltkor mystery gift-ből legendary noc skint kaptam így semmi :D Szeretem a rito-t :))

You'll Never Walk Alone

(#38070) ChromeX


ChromeX
addikt

Holnap valaki duo plat 1,2 körül? kicsit unom egyedül :(

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#38071) Dinter


Dinter
addikt

Gravity :R
Lehet tőlük tanulni. Hiába kritizálták csacsinál a maokait, itt is teljesen jó volt. Kikisnek vissza kéne térnie nidához, hylissangnak meg threshez, egy varus middel megspékelve, és vissza is térne az uol.

(#38072) #53932800 válasza Dinter (#38071) üzenetére


#53932800
törölt tag

Én Csacsitól a Nau topot várom a többiben egyetértek,bár igazán megnézném Poe-t Yayce-el:)

(#38073) Dolby válasza bucketb0b (#38044) üzenetére


Dolby
senior tag

Az a helyzet, hogy nagyon kevés olyan meccs van amikor az összes csapattársad veled egy szinten van az adott meccsen, tehát sokszor vagy jobb lesz vagy rosszabb nálad. Ha tehát mindenki úgy viselkedne mint te, akkor vagy szarok lennének, vagy téged szidnának végig. És ez most attól független, hogy Te esetleg nem feedelsz, mert ha vesztésre álltok, akkor megkeresik a gyengébb játékost és nyilván amiatt áll a csapat vesztésre. Ilyen stílussal az is kifogásolható ha nem farmolsz eleget, nem használsz ki valamilyen adódó lehetőséget, akármi. Szóval te is hibázol csak másban és akkor a jobbak kezdjenek el erre neked ugrani?

Azt hiszem ezzel én lezárom ezt a vitát egyébként, mert sehová nem vezet, az a helyzet hogy valószínűleg részben azért találkozol ennyi hülyével (aki azért hülye mert nem pont úgy gondolkodik mint te), mert egyáltalán nem tudsz elrugaszkodni a saját álláspontodtól. Egy minimális engedékenységgel az általad hülyének ítélt személyek száma szerintem akár drasztikusan le is csökkenhetne :-D

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#38074) ClydeBeka2 válasza HoaryFox (#38032) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Alphadraft:

Dear xx,

Just thought you'd like to know Fandom Gaming sent you $10.00 USD.

Nem fizettem be semmit! :)

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#38075) Imilenni válasza ClydeBeka2 (#38074) üzenetére


Imilenni
addikt

Én se fizettem még semmit, de már nyertem.
A kérdés hogy, fizetés nélkül ellehete küldeni valami bank kártyára vagy bárhová :)

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#38076) ChromeX


ChromeX
addikt

az elöbb egy irelia 20killel kitankolt két nexus tornyot és 3 champ dmget, triple killel hagyta el élve negyed hp-n a bázist. ez olyan 40. perc körül volt. Semmit nem tudunk rá sebezni 4-5 itemmel.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#38077) bucketb0b válasza Dolby (#38073) üzenetére


bucketb0b
őstag

Ameddig az én legrosszabb teljesítményem abban merül ki, hogy 20 netán 30 minionnal kevesebbet farmolok az ellenfelemnél addig azt hiszem nincs mit magamra vennem "szar játék" címszó alatt. Olyan meg szinte végképp nincs, hogy telibe feedbe rakjam az ellenfelem, ha megöl 1x utána vagy én ölöm meg vagy ha erőlteti a lanet akkor beállok passzívba és nem igazán tud megölni. Nem mondom, hogy nincs olyan, de 100ból ha 2x rakom telibe feedbe az ellent akkor az inkább van a realitáshoz közel, mint az, hogy rajtam megy el egy adott meccs.. Sokan ezt nem fogják fel, hogy 2 halál után mit akarnak még kezdeni? Kicsit játszanak óvatosabban, de nem.. ne okoskodjak meg ne mondjam meg neki.. akkor meg ne csodálkozzanak ha kikapnak. :U

(#38078) LLaci89 válasza bucketb0b (#38077) üzenetére


LLaci89
tag

Ha ennyire magabiztos vagy a te nagyon jó teljesítményeiddel kapcsolatban, akkor kaphatunk egy account nevet például?

(#38079) ClydeBeka2 válasza Imilenni (#38075) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Ez nem kérdés, ezt a Paypalomra már megkaptam :) 10 $ a minimum és csak Paypalra lehet kifizetni, de én 1 nap alatt megkaptam! :)

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#38080) crey válasza bucketb0b (#38077) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Tegnap iszonyat másnaposan ültem le egy játékra (éljenek a legénybúcsúk). Olyan szarul játszottam Zyrat, hogy rossz volt nézni. Bocsánatot kértem a srácoktól, hogy elcsesztem a játékukat, mert csúnyán elfeedeltem botot. 0-9-2-ben álltam supportként, kb. a 20. percre.

A 4 csapattárból három azt írta, hogy ne aggódjak, ez csak egy játék. A maradék egyel pedig TS-en beszéltünk, amúgy is együtt szoktunk játszani.

A legszebb az egészben, hogy volt egy carry Top Ryze-unk, aki tette a dolgát. Miután a barátomnak el kellett rohannia, így elment AFK-ba... Már fel akartuk adni az egészet, de kiderült hogy az enemy Blitz is elment AFK-ba.

Csodák csodája, akármennyire is szarul játszottam, összekaptam én is magam, és a végén lehoztuk a meccset.

Egyetlen rossz szó nem hangzott el senki részéről, hanem próbálta mindenki az adott helyzetből a legtöbbet kihozni.

Ennyit arról, hogy valakinek be kell-e szólnod, vagy kell-e megjegyzéseket tenned, vagy flamelni.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#38081) bucketb0b válasza crey (#38080) üzenetére


bucketb0b
őstag

Tudok példát arra is aki ezután szedte össze magát és nyertünk. :U
Szerintem mindenkinek a szíve joga mit csinál kör közben, szabad világot élünk. Ha én véleményt nyilvánítok akkor véleményt nyilvánítok ;)

(#38082) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

eu west behalt? dc-ztem és nem tudok reconnectelni.

(#38083) HoaryFox válasza ClydeBeka2 (#38074) üzenetére


HoaryFox
őstag

És meg is kaptad? :D

Én is inkább a free-ket nyomom, most megalkottam a csapatot EU LCS W7D2-re meg LCK W8D3-4-re :)) Csak csurran-cseppen valami majd nekem is :))

Más: El se hiszem, hogy ma 2 rankedot tudtam nyerni :D Mondjuk Ahri top kicsit fura volt először (miden Talon volt, oda a Darius ment le), de AP Rengart azért csak elvertem :DD Második meg szokásos papír team, de sikeresen fordítottunk, jó érzés volt :) Holnap folyt. köv. Silver I promóval :D

[ Szerkesztve ]

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#38084) Dinter válasza Ron Swanson (#38082) üzenetére


Dinter
addikt

Nekem jó.

(#38085) Kanczy válasza bucketb0b (#38081) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

"Szerintem mindenkinek a szíve joga mit csinál kör közben, szabad világot élünk. "

Summoner's Code-ról hallottál már? :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#38086) crey válasza bucketb0b (#38081) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ok, fújod a magadét mint a pereces, még akkor is ha negyvenen probálnak jobb belátásra bírni. Utána meg majd sírsz, hogy kapod a chat restrictions-t, meg esetleg bannolják az accod.

Csinálsz amit akarsz, nekem teljesen mindegy. Az ilyen csapattársakat a legtöbbször muteolom, mert csak szemeteli a falat, és több időt tölt flame irkálásval, mint azzal, hogy a játékkal foglalkozzon.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#38087) ClydeBeka2 válasza HoaryFox (#38083) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Na jó srácok.... Az "1 nap alatt megkaptam"-ban mi nem érthető? Ott csücsül a számlámon. :D Igy jó? :DDD

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#38088) HoaryFox válasza ClydeBeka2 (#38087) üzenetére


HoaryFox
őstag

Bocsi, szelektív olvasás :DDD

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#38089) Solad válasza #53932800 (#37979) üzenetére


Solad
őstag

Aszondta hogy megvan minden hős szóval inkább mistery gift, ami swamp master kennen lett.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#38090) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Brolafot kaptam Ritotól! Kösz Rito :C :C

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#38091) hugi0


hugi0
őstag

Sracok osszefoglalna nekem valaki ?

Google forditoval vegig olvastam, de azert orommel vennem ha par sorban a lenyeg ide kerulne.
- vagy privatba.

Koszonom !

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38092) Lokids válasza ClydeBeka2 (#38087) üzenetére


Lokids
addikt

Leírhatnád pár sorban itt azoknak akik kevésbé tudnak angolul, vagy lusták mindent végigolvasni (pl én), hogy mit kellett tenned ehhez. :)

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#38093) Ryder1 válasza hugi0 (#38091) üzenetére


Ryder1
senior tag

Az a lényeg, hogy a Riot tenni szeretett volna a csalók ellen. Először RP-t, teemo sapkát, stb ajánlottak azoknak, aki a scripteket írták, később már rendes fizetést kaptak "konzultáns" címen. Rengeteg bugot javítottak ki. Az egyik ilyen script író állítja, hogy ezek az emberek rendes játékokban használták a csalásokat, hogy jelenteni tudják a Riotnak, viszont a Riot azt állítja, hogy nem engedélyezte a "konzultánsoknak", hogy ezeket más játékosok ellen felhasználják.
A Riot kiderítette, hogy kik a script írók, felkeresték és "felszólították" őket, hogy hagyják abba ezt a tevékenységet. 16 évesek ellen nyilván elég hatásos volt.
Elvileg nagyon egyszerűen ki lehetne szűrni az összes csalót, mert amikor egy pontra kattintasz, akkor egy bizonyos ‘WAYPOINT_UPDATE’ csomagot küldesz, amit a kliens és a szerver is lát. A scriptek egy gombnyomásra 50-100 ilyet is küldenek, ami élő ember számára lehetetlen lenne. Csak egy szűrőt kéne tenniük a játékba, ami az ilyen sebességű csomagok küldését figyeli és bannolni tudnák az összes csalót.

Tömören ennyi a lényeg, többi leginkább arról szól, hogy hogy működtek együtt a script írók és a Riot.

(#38094) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Nem tudom emlékeztek-e rám, egy pár hónapja/fél éve (amikor indult a Season 5) írtam ide, akkor még bronz 3-ba dobott ha jól emlékszem. Lényeg a lényeg hogy köszönöm a biztatást tőletek is, sokat segített abban hogy ne adjam fel a játékot, és a szemléletem is sokat változott. Ennek eredményeképp ma feljutottam Goldba. :R :R

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#38095) Dinter válasza sutyesz96 (#38094) üzenetére


Dinter
addikt

Grat :C

(#38096) #53932800 válasza sutyesz96 (#38094) üzenetére


#53932800
törölt tag

Grat:D

(#38097) yabba válasza sutyesz96 (#38094) üzenetére


yabba
aktív tag

Gratu.

(#38098) HoaryFox válasza sutyesz96 (#38094) üzenetére


HoaryFox
őstag

GJ :D

Nekem is most ez a cél... újra :DDD

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#38099) Kanczy válasza sutyesz96 (#38094) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Hatalmas grat, csak így tovább. Sutyesz példáját nézze mindenki, aki szerint nem lehet feljutni. Respect :R

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#38100) marked one94


marked one94
őstag

Silverbe Garen top-al nem lehet meccset carryzni arra jöttem rá :( De AP xin-el igen. Ki érti ezt.

You'll Never Walk Alone

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.