Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43001) winfos válasza zeli (#42992) üzenetére


winfos
tag

Sajnos nem jutottam előrébb, amit írtál "League of Legends\rads\projects\lol_patcher\managedfiles\0.0.0.0"
Ez egy mappa, rengeteg file van benne, melyiket kellene átírni?

(#43002) Mottie válasza winfos (#43001) üzenetére


Mottie
őstag

Ott van a linkelt hsz-ben:

"regions.txt"

Be Victorious!

(#43003) winfos válasza Mottie (#43002) üzenetére


winfos
tag

Igen közbe megkerestem a leírást máshol, de azóta teljesen megváltozott ez a rendszer szerintem.
Nincs már regions.txt ebben a mappában.

Azt hiszem elfelejthetem ezt a dolgot :S

(#43004) {mash} válasza winfos (#43003) üzenetére


{mash}
csendes tag

Szia!

Keress olyat, hogy location.txt, abban írd át.

(#43005) winfos válasza {mash} (#43004) üzenetére


winfos
tag

Ilyen sincs, átnéztem az összes txt és tra fájlt is és sehol semmi ilyenre utaló jel.

(#43006) {mash} válasza winfos (#43005) üzenetére


{mash}
csendes tag

pedig van ilyen, én is így használom magyar nyelven az euw klienst. rad/system vagy valami ilyesmi helyen van, lehet nem txt a kiterjesztése, de jegyzettömben szerkeszthető. Most nem tudom megnézni pontosan, mert nem otthon vagyok.

(#43007) winfos


winfos
tag

Na meg is van, köszönöm.

Szóval: League of Legends\RADS\system - locale.cfg fájl.
Megnyit és erre átírni: locale = hu_HU

Hátha érdekelt még valakit.

(nem tudom befolyásolja e de én előtte átléptem EUNE szerverre és magyarra állítottam hogy letöltse a nyelvi fájlokat)

(#43008) tepenzed válasza winfos (#43007) üzenetére


tepenzed
őstag

érdemes kipróbálni koreaiul is, nagyon jó az announcer :)

Persze csak ha már ismered az itemeket,spelleket :P

(#43009) Sn00k válasza winfos (#43007) üzenetére


Sn00k
veterán

Ez amúgy teljesen jól működik, nem, okoz BUG-ot a későbbiekben sem, ha mondjuk jön valami frissítés ?

MÁS:
A napi bónusz az megszűnt ? A minap felmentem és az első gaméra nem kaptam meg csak az alap ip-ét :/ vagy van valami idő limithez kötve ? MErt, ha jól emlékszem bejelentkeztem, de volt vagy 1 óra , mire lejátszottam az első gamet.

Megpróbáltam belépniEUW-re, de nem engedi, azt írja invalid username or pass, ez mitől lehet ?

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#43010) yabba válasza FoLey-v (#42897) üzenetére


yabba
aktív tag

Itt is van olyan pipálási opció csak ez mire jó?

Ilyenkor a gomb lenyomásakor megjelenik a nyíl (ha skillshot), vagy a hatótávot jelző kör, és csak felengedéskor aktiválódik a képesség.

(#43011) Hamuuuu válasza TBT (#42999) üzenetére


Hamuuuu
tag

Kérdés,miért is kellett váltani Rudy-t Loulexre?-.-
elgondolkodtató,hogy lecserélték az igen aktivan játszó Rudyt egy totálisan passív Loulexre. Végignézve ezt a "meccsnek" mondható és legalábbis papírforma szerint nyert meccset, én se Foxnak és Loulexnek nem szavaznék továbbiakban játékot.
Loulex egész meccsen csak farmolt és wardokat szedett ki....alapban ez nem rossz.De amikor elérhető az ultija és nem tud felmenni topra segiteni Csacsinak....Szóval no comment komolyan. Másik,hogy az ujja biztos mindig a nagy piros "PANIC" gombon volt. Pl.: minek ment oda 1v4-ben dragont lopni low hp-val?másik,hogy simán beszedte a kill-t Betsy corki val....
Másik szerep Fox,aki igazából állandóan csak másodlagos a meccsben,nincs rá kiélezve a fő dmg szerep vagy nem is tudja ezt biztosítani....De akkor minek van még ott?
Tegnapi meccsen is hozták Viktort corki ellen,szóval alapban esélytelen.Inkább hozták volna a szokásos Ahri vagy Zed picket Foxnak(amivel megjegyzem azért szokott valamit alkotni.Legalább splitpush-t tudott volna csinálni.Többször is volt esélye egy kill-re,de last hit nuku. Mondjuk egy anivia se lett volna rossz a teamcompban.
Másik hiba volt ebben a meccsben a Nautilus.Egyáltalán nem illett ebbe a compba.Bepickelték és nem úgy sült el a roccat pickjei,ahogy gondolták. Maradt az ő kezében,mert Hyli nem nagy nautilus gamer.
Egy Poppy vagy Ryze pick jobban jött volna neki.Dmgben és frontlane-ben is kipótolta volna a hiányt. "egy fecske nem csinál nyarat"
Eddig nagy probléma volt boton Vardags-l,most bot jó.
Ott volt Froggen,aki igencsak jól játszik.Nem hiszem el,hogy őt nem tudták draftolni.
Shippy jól gondolkozott és jól választott, azzal a lucian + alistar compozíóval. Többit hagyjuk szerintem....
De könnyen beszél az ember külső szemlélőként. órákig lehetne ezt elemezgetni.De felesleges.
Ja,megjegyzem....egy vízumot nem mindig egyszerű elintézni.Főleg,ha orosz-németről van szó :D de ez politika

[ Szerkesztve ]

"A fizika elsőszámú törvénye : a testek igyekeznek megőrizni nyugalmi állapotukat."

(#43012) Dinter válasza Hamuuuu (#43011) üzenetére


Dinter
addikt

Így van, csak azért nem kap, mert orosz, míg koreaiaknak semmi probléma.. Vicc az egész.. :W Rudy-t azért rúgták ki, mert a viselkedése nem illett a csapathoz (mondjuk ez már kívülről is látszott). Loulex már a H2K-t is visszahúzta húzta tavaly, emlékeztem hogy rossz volt, de hogy ennyire.. :Y

Régebbi, de itt is lehet látni, hogy Fox messze a legrosszabbul teljesítő.

(#43013) hugi0 válasza Dinter (#43012) üzenetére


hugi0
őstag

H2K - a csapatmunka (legalabis a gold tablazatbol), de az OG menyire jol epit az ADC-re . . . szep.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#43014) Kanczy válasza Dinter (#43012) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Ez nem feltétlenül a teljesítményt jelképezi :N

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#43015) whitezo88


whitezo88
nagyúr

másnál is 20000-es sor van? [link]

(#43016) Jazz válasza winfos (#43007) üzenetére


Jazz
veterán

Baah....a magyarosítás az audio-ra is kiterjed? Ez mekkora. Azt hiszem megérte feltenni.:)

free your mind

(#43017) Mottie válasza whitezo88 (#43015) üzenetére


Mottie
őstag

Igen, de engem kb 15 p utan beengedett. Ranked nincs, es az elso meccsemen felpercenkent lagspike volt 2000-es pingig

Be Victorious!

(#43018) jUUh válasza whitezo88 (#43015) üzenetére


jUUh
addikt

31 perce várok. :C

Samsung Galaxy S23+

(#43019) Jazz válasza whitezo88 (#43015) üzenetére


Jazz
veterán

Igen. 10 perc után felengedett. Lagg nem volt.

free your mind

(#43020) CraBByzzz válasza Sn00k (#43009) üzenetére


CraBByzzz
aktív tag

Szerintem csak napi győzelem után kapsz plussz ip-t...

[ Szerkesztve ]

(#43021) Dinter


Dinter
addikt

Draftot nem értem.

UOL 1st pickelné Corkit, másik oldal meg elvinné Alistart és Kalistát/Luciant, a másik mindig megmaradna, és lenne 2 top tier picked kék oldalon.

(#43022) Kanczy válasza Dinter (#43021) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Én egyelőre a Rammus-t nem értem, de majd meglátjuk :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#43023) TBT válasza Kanczy (#43022) üzenetére


TBT
addikt

Fox gépe ledöglött. A gép sem akarja, hogy Victorozzon. :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#43024) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Úgy látszik, nem lett igazunk :C

Mindenki remekül játszott, ez egy jó meccs volt!

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#43025) Dolby válasza Kanczy (#43024) üzenetére


Dolby
senior tag

Én is aggódtam, hogy Rammus nem lesz túl erős ilyen korán bepickelve igazi adc nélküli csapat ellen, de ennek ellenére szépen zónázott vele Csacsi, bár szerintem SPY túlzottan félt tőle.

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#43026) jUUh


jUUh
addikt

Nevetséges ez a login... legalább 1 órája nem enged be. :W :W

Samsung Galaxy S23+

(#43027) Kanczy válasza jUUh (#43026) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

East vagy west? Engem az előbb westre 15mp alatt engedett be :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#43028) Mottie válasza jUUh (#43026) üzenetére


Mottie
őstag

Hányszor próbáltad? Tobbunknek siman leszamolt a queue..

Be Victorious!

(#43029) jUUh


jUUh
addikt

Háromszor próbáltam resetelni a klienst, meg újraindítani a gépet...

szerk.: amint kitettem ezt hsz-t bedobott... :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+

(#43030) Mister_X válasza whitezo88 (#43015) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem is...

Na most kiléptem és vissza, egyből beengedett. Franc érti ezt.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43031) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Azért jó érzés, hogy 0 LP-ről hat meccs alatt feljutottam besorolásig - ötödik menet után 99 pontom volt, hát picit frusztráló, na... Csak el kellett olvasnom egy Bard leírást, mert anno csak felindulásból vettem meg, hogy milyen OP dolgokat lehet vele művelni.

A hat meccsből volt a jóval fentebb linkelt Talon top meccs top priority kereséssel, a maradék öt meccs meg bárhol-ra volt állítva és mindig support lettem - négy esetén hoztam Bardot.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43032) Hamuuuu


Hamuuuu
tag

Tegnap nem lehetett bejutni...ma reggel pedig 32 perc várakozás után se hív be :K RIOT :R

"A fizika elsőszámú törvénye : a testek igyekeznek megőrizni nyugalmi állapotukat."

(#43033) Jazz válasza Hamuuuu (#43032) üzenetére


Jazz
veterán

Engem insta beengedett. Többször is egymás után. (troll pick-ek sorozata...leave :( )

free your mind

(#43034) Hamuuuu válasza Jazz (#43033) üzenetére


Hamuuuu
tag

Beengedett 47 perc várakozás után....összesorsolt 3 bronze és 1 szintén gold divben lévő emberrel.... :) :D
Instant lose volt már kezdésnél :D

"A fizika elsőszámú törvénye : a testek igyekeznek megőrizni nyugalmi állapotukat."

(#43035) micafighter válasza Sn00k (#43009) üzenetére


micafighter
nagyúr

23 óránként van napi bónusz, amit winre kapsz (ezért hivjuk napi winnek).

,,Megpróbáltam belépniEUW-re, de nem engedi, azt írja invalid username or pass, ez mitől lehet ?"

Nincs átjárás a szerverek között, ha EUNE felhasználód van, azzal csak EUNE régióba tudsz belépni a kliensben, nem tudsz vele csak úgy átmenni másik régióba. A RIOT shop-ban ahol skineket tudsz venni, ott lehet régióváltást is venni, azt hiszem 13.000 IP körül van hogy átrakja a fiókodat másik régióba, de lehet csak a névváltást lehet IP-re venni és a régióváltás csak RP-vel müködik, nem tudom pontosan fejből.

[ Szerkesztve ]

(#43036) FoLey-v válasza micafighter (#43035) üzenetére


FoLey-v
addikt

Én úgy tudom,hogy 13.900 ip vagy 1300rp csak a névváltást lehet. A fiók átrakás meg 2600 ip.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#43037) D1Rect válasza micafighter (#43035) üzenetére


D1Rect
félisten

*22 óránként

A régió váltás csak RP-ért lehetségesm 2600RP egy transfer, a névváltást lehet 13900 IP-ért venni.

[ Szerkesztve ]

(#43038) Sn00k válasza micafighter (#43035) üzenetére


Sn00k
veterán

Viszont, ha megveszem a nyugati régiót, attól még a keleti is megmarad ? Tehát mind a kettőre betudok, majd lépni ?

3njoy the Lif3

(#43039) ChromeX


ChromeX
addikt

[link]

Kb a soha ne add fel kategória.. vlad 0/8/0-ban volt 15 perc alatt, onnan hoztam vissza egyedül. :) ja és a többi lanet se nagyon nyertük. Annyi, hogy a lee kicsit afkolt meg elég béna is volt

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#43040) Plasticbomb válasza Sn00k (#43038) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Nem. Egyszerre csak az egyik régióban lehet az accod.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#43041) Mottie válasza Sn00k (#43038) üzenetére


Mottie
őstag

Külön accot kell regisztrálj mindkettőre ahhoz, hogy egyszerre játszhass.

Be Victorious!

(#43042) FoLey-v válasza Sn00k (#43038) üzenetére


FoLey-v
addikt

Nem lehetséges csak ha csinálsz másik accountot arra a régióra.

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#43043) Sn00k


Sn00k
veterán

Hát ez csodás. Még jó, hogy nem vettem meg....:)
Jobb amúgy a nyugati régió ? Itt a keleti blokkban néha súlyos perceket kell várni , mire valakinek betöltődik a game. Nem tudom, milyen őskövületű gépekről játszanak emberek, de néha nagyon idegesítő. :/

3njoy the Lif3

(#43044) Kanczy válasza Sn00k (#43043) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Nagyon magas szinten van különbség, amúgy nem sok. Ha gondolkodsz versenyekben, akkor maradj easten, borzasztó könnyű RP-t farmolni rajtuk :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#43045) #53932800 válasza Kanczy (#43044) üzenetére


#53932800
törölt tag

Versenyről jut eszembe : LINK PH-s csapat esetleg ? :D

(#43046) Jazz válasza Sn00k (#43043) üzenetére


Jazz
veterán

EW-n nem nagyon jellemző ilyen probléma, viszont sokszor elképesztő hogy milyen arcokkal sorsol össze a gép. Normon az elosztás full random? Plat rank elellenére elvétve bedob egy gold-ot, de a többi bronz vagy az alatti, nulla champ exp-el. A játékuk meg minősíthetetlen. Mmintha ki lenne kapcsolva a minimap, a wardot meg hírből sem ismerik. Enemy mid-en 1hp, de a ping ellenére inkább üti tovább a szörnyet, aztán megy a következőre. Ez nem tudom milyen szint.)

A normal game az mindenhol ilyen?

free your mind

(#43047) FoLey-v válasza #53932800 (#43045) üzenetére


FoLey-v
addikt

Ahhoz noob vagyok. ;]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#43048) #53932800 válasza FoLey-v (#43047) üzenetére


#53932800
törölt tag

Mondjuk én is xD De sok noob = noob csapat :D

(#43049) Sn00k válasza Jazz (#43046) üzenetére


Sn00k
veterán

Az kemény, de ne beszélj spanyolul , mert nem tudom minden szavad dekódolni ;]

3njoy the Lif3

(#43050) hugi0


hugi0
őstag

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.