Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23679) DanielK válasza vadászcsiga (#23676) üzenetére


DanielK
addikt

Hát, a mienk sem régi. 2003-ban lett kész (9 éves). Csak olyan a kialakítása, hogy pont mi kapjuk a dózist. A mellettem lakók alatt a garázskijárata van, így ők nem hallják annyira. A földazinten ők elszeparáltak, mert a többi lakás tőlük külön van a folyosó másik végén. Így azok sem hallják. Mi meg pont felettük vagyunk. Illetve kisebb hangzavart még a felettünk is lakó is hallja (ahogy írtam). De mi azért kapunk rendesen. Megoldottam fél12-kor egy alpine alvó füldugóval. Sajnos, hogy egyedül mi kapjuk a hangzavart, a többi lakó tesz rá.
A legrosszabb a nyár, mert akkor kiülnek a teraszukra, amit úgy alakítottak ki az építéskor, hogy nem egy normál erkély mérete (a többi lakáshoz viszonyítva), hanem jóval nagyobb. Pont a kertre néz nekik, így úgy érezhetik, hogy "kertes házban" vannak. Sajnos ezt kihasználva kint szoktak üvöltözni, bent meg szól a hene csutkára hangosítva. :(((

Bling95: páromék szilvásiak, olyan jó oda lejutni és ott családi házban az erdőre nézve kipihenni magad... :))

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.