Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#182651) Blaise válasza vans? (#182649) üzenetére


Blaise
veterán

Milyen Skoda? Octaviába simán bele lehet rakni a facelift Octavia kijelzőit és fejegységét (300k körül), és akkor lesz Carplay.

(#182652) vans? válasza Blaise (#182651) üzenetére


vans?
őstag

Low-budget ;) Rapid. 100k korul rendesen megcsinaltak volna meg otthon a fejegyseget, de aztan inkabb nem koltottunk ra. Keveset van hasznalva, hosszu utakon meg CD-vel elvagyunk.

hábm bábm

(#182653) .Szaki. válasza Gsx-rr (#182633) üzenetére


.Szaki.
addikt

Elfogadom, hogy van akinek jó, egy percig sem kérdőjeleztem meg, számomra maga a létjogosultsága volt kérdéses, de a hegymeneteket elfogadom, sport célra, erre nem gondoltam.

Ki fogom próbálni!

(#182654) icecave


icecave
nagyúr

Keresztlányom idén ballag a gimnáziumból. Mennyi zsét "kell" most adni? 50k már ciki, vagy okés? A keresztapja vagyok, nem a szülő, túllőni sem akarok a dolgon, alá lőni sem. Átlag családról van szó, nem ilyen sznob, meg mittudomén.

(#182655) Prowler válasza icecave (#182654) üzenetére


Prowler
senior tag

Manapság már pénzt kell adni? Én max egy szelet tortát kaptam anno. :DDD
50 ezer nekem nagyon soknak tűnik, szerintem max a fele de majd a többiek megmondják.

Veremivadék Undorkutya

(#182656) szekra válasza icecave (#182654) üzenetére


szekra
őstag

50e-ből nem jön ki egy új iPhone. ;] Viccet félre téve én egyeztetnék a szülőkkel, hogy őket se sértsem meg. Ha jól emlékszem vidékről származol és anno meg lettél szólva, hogy "büdöspesti neked bezzeg...", amikor kiderült mennyit keresel, nem?

(#182657) Rage47 válasza szekra (#182656) üzenetére


Rage47
veterán

nálunk a keresztszülők mindig direkt többett adtak, mint a szülők :D de ők gonoszak voltak

(#182658) .Szaki. válasza Prowler (#182655) üzenetére


.Szaki.
addikt

Én is úgy gondolom, ahogy Szekra. Egyeztess a szülőkkel. :K

(#182659) icecave válasza szekra (#182656) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem, nem derült ki, a ruháimról, telefonról, stb. levonták a konzekvenciát (amit nem is értek, manapság hitelre is lehet venni mindent, bárki bekamuzhatja magáról,hogy "jól megy". Na, mindegy).
Igen, egyeztetés lesz szülőkkel, aztán ha valami olyan ajándék lesz, akkor közösen megvesszük azt.

(#182660) vans? válasza icecave (#182654) üzenetére


vans?
őstag

Mi a testvereim gyerekeivel kapcsolatban 30k-val szamolunk ilyenkor.

hábm bábm

(#182661) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Hát az idei Év Autója választás nem volt túl minőségi. Az eredetit csak hang nélkül lehetett nézni, a részeredményeket nem sikerült rendesen megmutatni, de cserébe legalább az se derült ki, hogy az első helyezetten kívül a többi autó hányadik helyet kapta meg.

(#182662) Laca1212 válasza .Szaki. (#182661) üzenetére


Laca1212
őstag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#182663) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Sziasztok!

Postán az elsőbbségi csomagot meddig kell feladni hogy odaérjen másnapra?
Olvastam olyant is hogy postától függ, valaki tud esetleg konkrétabbat?

(#182664) radi8tor válasza tothjozsi96 (#182663) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem garantálják a másnapi kézbesítést. De többnyire összejön. :D
A postáról zárás előtt viszik el az aznapi csomagokat. Meg tudod kérdezni tőlük hánykor viszi a kocsi.

⭐ Stella

(#182665) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Béreltem ma egy rollert, szigeten megyek végig nyomogatom a telefont, kiesik a kezemből...B@sszammeg...

Legalább nem tört be a kijelző...

(#182666) icecave válasza B-L-A-C-K (#182665) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát kapott szépen :(

(#182667) madgie válasza B-L-A-C-K (#182665) üzenetére


madgie
titán

Nekem kétnaponta perecel ekkorákat a teló mostanában egy olcsó tokkal, a nagy Pitaka meg ennyitől rotyogó lett? :DDD

(#182668) B-L-A-C-K válasza madgie (#182667) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem érdem ezt a cinikus hozzászólást, ezt a vékony tokot nem arra találták ki hogy 30as tempónál 1,5 méterről leb@zd az aszfaltra. Itt is mindig ki van hangsúlyozva, nem nagyobb esés ellen véd.

(#182669) .Szaki. válasza Laca1212 (#182662) üzenetére


.Szaki.
addikt

Köszi, azóta már Csikós is jelentkezett a Speedzone-on.

Érdekes lett a lista.

(#182670) .Szaki. válasza B-L-A-C-K (#182665) üzenetére


.Szaki.
addikt

Üdv a klubban. :( Az enyémen mondjuk szerencsére csak egy szemmel alig látható horpadás lett, de az sem volt egy jó érzés. Ez nagyot kapott. :(

(#182671) madgie válasza B-L-A-C-K (#182668) üzenetére


madgie
titán

Akkor mire? Karbon meg blabla, elvileg pont bírnia kéne, ha valami erőhatást kap, nem?

Mondjuk felfogta az esést, az tény, a feladatát elvégezte :)

(#182672) B-L-A-C-K válasza madgie (#182671) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jó inkább elengedem semmi kedvem ezen lovagolni, inkább elengedem legyen igazad, szar. ;)

.Szaki.: Majd bunkó módon kicseréltetem...:/

(#182673) madgie válasza B-L-A-C-K (#182672) üzenetére


madgie
titán

Inkább ezt engedd el, mint menet közben a telefont :D

(#182674) B-L-A-C-K válasza madgie (#182673) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

ikszdémeglol

(#182675) Sukta 95


Sukta 95
tag

Csöves X-em, múlthéten a teraszról zakózott a térkőre, ma meg, ahogy a kocsiból szálltam ki esett le a betonra. Nyoma sincs, pedig se tok, se fólia. Az újabbak ennyivel sérülékenyebbek?

[ Szerkesztve ]

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#182676) .Szaki. válasza B-L-A-C-K (#182672) üzenetére


.Szaki.
addikt

Eskü gondoltam rá, hogy megkérdezem, hogy nem próbálsz-e be egy ilyet, de annyira ütközik az elveimmel, hogy inkább nem tettem. Mindenesetre megérteném.

(#182677) .Szaki. válasza Sukta 95 (#182675) üzenetére


.Szaki.
addikt

Szimplán szerencséd volt. Én vigyázok a cuccaimra, de sajnos előfordul baleset. Anno az 5S ingzsebből zuhant a konyhakőre, jobban behorpadt, mint a 12, de a vicc, hogy ugyanott. A 12-őn szerencsére csak akkor látszik ha keresem. Van ott egy fénytörés. Az 5S-en azért szemmel látható volt. A Samsungom pedig ahogy szálltam be a kocsiba, a farzsebemből zakózott a betonra, szilánkosra tört a hátlapja. Szóval örülj a szerencsédnek. :)

[ Szerkesztve ]

(#182678) nord_ válasza madgie (#182667) üzenetére


nord_
veterán

Pitaka csak dizájndivat, sajnos a védelem nem az erőssége...

(#182679) radi8tor válasza .Szaki. (#182677) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ja, nincs két egyforma esés. Lehet az egyiknél úgy esik lapjával hogy eloszlik az ütés ereje. A másiknál meg úgy hogy kis területet ér az ütés.

⭐ Stella

(#182680) nord_ válasza Sukta 95 (#182675) üzenetére


nord_
veterán

Alumínium vs acél. Az előbbi az egyik legpuhább fém, nincs mit csodálkozni, ha nem bír szinte semmit.
iPhone 4S volt az utolsó telefonom, amire nem kellett tok. Sajnos a 12 mini is alu, de eldöntöttem, hogy a következőnél visszatérek az acélkeretes verziókhoz.

(#182681) CrAzY88 válasza B-L-A-C-K (#182665) üzenetére


CrAzY88
aktív tag

Nem utólag szeretnék okoskodni :R
Én pont emiatt vettem olyan tokot, ami teljesen körbeöleli az egész készüléket Nekem már előre félő volt, hogy ha elejtem, pont ott fog kapni, ahol nincs takarásban a tok által. Pedig ezen a tokon én is elgondolkoztam anno.

Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch S6 LTE, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

(#182682) ittakary válasza B-L-A-C-K (#182665) üzenetére


ittakary
nagyúr

két lehetőség van:
vagy megmarad jó sokáig nálad így ahogy van, vagy egyszer csak gondolsz egyet, elkezd idegesíteni a sérülés, eladod és veszel egy új(abb)at

(#182683) Maximum1 válasza B-L-A-C-K (#182665) üzenetére


Maximum1
őstag

Körömlakkal ki pimpeled, lényeg hogy nem tört.
Én amikor bringázok egy ilyen UAG-ban van.

[ Szerkesztve ]

(#182684) madgie válasza ittakary (#182682) üzenetére


madgie
titán

Én már inkább ezt meg se mertem írni, őt ismerve jövő héten a hardveraprón lesz a cucc és vesz egyet, újabbat, természetesen olcsóbban :D

(#182685) Sukta 95 válasza .Szaki. (#182677) üzenetére


Sukta 95
tag

Csóró az elmúlt két évben rendszeresen a földön végzi így vagy úgy. Ennek ellenére a kereten van két apróbb nyomódás. :DDD

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#182686) B-L-A-C-K válasza madgie (#182684) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Csak úgy érdeklődésképpen kérdezem, ez ilyen hétfői hangulat nálad hogy végig kötekedőbe vagy? Azt látom hogy nagyon tetszik hogy összeb@sztam a telefont, de régen nem voltál ennyire kárörvendő srác pedig... :N

CrAzY88: Nem okoskodsz, igazad van, de én a pitakát szeretem, vékony, könnyű jó a fogása, mágneses autós tartó kompatibilis... Az hogy ez megtörtént, itt én voltam a nyomorék, most nem fogok egy olyan tokot hibáztatni ami eleve nem ilyen ütések ellen van.

ittakary: Marad így, kijelző nem sérült, eladni így alig lehetne, ha ténylegesen lesz esetleg baja kicseréltetem...

(#182687) radi8tor válasza B-L-A-C-K (#182686) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mikor iszunk már valamit? :DDD

⭐ Stella

(#182688) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Ja ez nem válasz akart lenni. :B

⭐ Stella

(#182689) madgie válasza B-L-A-C-K (#182686) üzenetére


madgie
titán

Nemtom, mire gondolsz, komolyan...

... mindig ilyen voltam :DDD

Szerk: az eredeti válaszom tényleg csodálkozónak szántam, mert eskü' mostanában, a home office itthoni világában a melegítőzsebből állandóan kiesik a telefonom (a gyerekkel szaladgálunk kint) és néha 5 métereket kacsázik a betonon. Minden egyes alkalommal szívrohamot kapok, de eddig megúsztam a komolyabb sérülést, pedig pl a bal felső keretén már annyira látszik ez, hogy sajtreszelőnek is elmenne, de pl üvegfólia sincs már rajta lassan fél éve, csak egy ilyen-olyan olcsó tok (rendszerint azok fogják az esést, pont mint nálad).
A Pitakáról meg tényleg azt hittem, hogy egy ilyet kb két karccal reagálna le, lehet csak az ára miatt gondoltam így.

Szerk2: amúgy meg ma szóbelizek és kikaptuk az ország legkeményebb vizsgaelnökét, szóval lehet tényleg karcosabb volt a tegnapi hangnem, mint kelletvón'. Sorry! :R

[ Szerkesztve ]

(#182690) nord_ válasza madgie (#182689) üzenetére


nord_
veterán

A Pitaka sajnos a túlzott vékonysága és a nem teljes körbeölelés miatt ugyanolyan, mint a többi hajszálvékony tok: pont akkor nem véd meg, amikor szükség lenne rá...

(#182691) Luck Dragon válasza B-L-A-C-K (#182665) üzenetére

Sajnálom :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#182692) .Szaki. válasza madgie (#182689) üzenetére


.Szaki.
addikt

Kalappal!

(#182693) nord_ válasza madgie (#182689) üzenetére


nord_
veterán

Mit tanulsz?

(#182694) Gergőke88 válasza nord_ (#182693) üzenetére


Gergőke88
addikt

Okostelefon esésvédelem, megfelelő védelem biztosítása.

(#182695) B-L-A-C-K válasza madgie (#182689) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"Nemtom, mire gondolsz, komolyan..."

Azért a hozzászólás végén rájöttél... ;]

Kis alkoholos filccel megoldottam a problémát, illetve gyorsan el kellett mennem fusi melózni hogy megkeresem a telefon árát, kicsit el is fáradtam benne...

Sok sikert a vizsgához!

(#182696) madgie válasza nord_ (#182693) üzenetére


madgie
titán

Fotográfiát, mi mást? :)

(#182697) nord_ válasza madgie (#182696) üzenetére


nord_
veterán

Azt hittem, álláshalmozó lettél és még egy szakmát bevállaltál. De akkor csak papírt kapsz arról, amit eddig is tudtál. :D

(#182698) r3dsnake válasza nord_ (#182697) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Én most aranykalászos gazdán gondolkozok, mert később még jól jöhet. Az OKJ kivezetésével később csak 2 éves nappali képzéssel lehet majd megszerezni.

(#182699) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Nézegetek hangszórókat az irodába, jelenleg egy jack-es 2x3W-os sztereó hangszórópár van, szeretném ha jobb minőségű cucc lenne itt, viszont nyitott hely, szóval nem kell atomerőmű, mert nem lehet kihasználni. Találtam egy Harman Kardont, 8W, ~50.000Ft. Most ennyivel többet ki tudna hozni a Harman egy 8W teljesítményű cuccból, hogy ez 50.000, a mostanim meg 3.000Ft?

(#182700) CrAzY88 válasza .Szaki. (#182699) üzenetére


CrAzY88
aktív tag

Az a minőség+márkanév. Nekem van Soundstick 3, ha kellene vennem még egyet valamilyen okból kifolyólag, nevetve fizetném ki. És ez sem atomerőmű. Viszont mindenki a csodájára jár, húúdeszép, húúúdeszépenszól, húúúdehúúúde...
Ilyen picit nem vennék ennyiért, bár... előtte meg kéne hallgatni :C

Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch S6 LTE, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.