Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#169751) Gsx-rr válasza ittakary (#169749) üzenetére


Gsx-rr
veterán

De ami az Ios appok teren megy is vicc! Regen sok alkalmazast megvettem par dollarert ,mostani trend,hogy heti vagy havi dijat kernek utanuk.

(#169752) ittakary válasza Gsx-rr (#169751) üzenetére


ittakary
nagyúr

és az a szopás hogy az in-app-purchase nem osztható az iCloud Family Plan-ben :) mindenkinek elő kell fizetni, ha mindenki használni akarja

(#169753) -secret- válasza Gsx-rr (#169751) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Miket vettél? Én talán 2 appot vettem meg mióta iPhone-t használok. Pár játék szimpi de zsidó vagyok rá 2-3 e ft-ot kiadni.

[ Szerkesztve ]

(#169754) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Meet the Apple Walt [link] (Wizzy Active Lifestyle Telephone)

Ez jobban tetszene mint egy új odanyúlós péklapát :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#169755) ittakary válasza l.skywalker (#169754) üzenetére


ittakary
nagyúr

mi ez az oldal teee????

úgy kell megkeresnem a reklámok között a tartalmat.... 48 db reklámot blokkolt!!!

(#169756) l.skywalker válasza ittakary (#169755) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ez a Techradar. Én nem használok AD-blockert így nekem simán behozott mindent.

De csak neked itt egy könnyített változat: [link]

Látom, szépen el lettek az emberek kényelmesedve a technológia bordélyházában...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#169757) Gsx-rr válasza -secret- (#169753) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Altalaban olyanokat amit evente egyszer hasznal az ember. Fotokkal kapcsolatos, Balaton alkalmazasom is . Csomo felesleges.
De hogy most valamiert adjak havi 20 dollart az vicc

(#169758) madgie válasza Gsx-rr (#169751) üzenetére


madgie
titán

Ez mondjuk durva, ja, a tököm se fizetne havidíjat ilyen ökörségekért.

(#169759) válasza -secret- (#169753) üzenetére



őstag

Nekem csak fizetős zenelejátszóból van 3 db. Viszont a havidíjas appok tényleg rablás kategória.

[ Szerkesztve ]

(#169760) .Szaki. válasza -secret- (#169753) üzenetére


.Szaki.
addikt

Én fotószerkesztő appot vettem amikor a munkához kellett, illetve olyan appot amiben különféle bekötések vannak, stb.

Játékból egyet vásároltam meg, nemrégiben nosztalgikus kedvemben voltam, ezért letöltöttem a Vice City-t. :D Ezek után az sem kizárt, hogy a San Andreas is felkerül. :D

[ Szerkesztve ]

(#169761) szekra válasza (#169759) üzenetére


szekra
őstag

Nagyon nagy rablás tényleg, főleg mondjuk egy Spotify... :)

(#169762) madgie válasza szekra (#169761) üzenetére


madgie
titán

Jó, hát a Spoti vagy egy Netflix más tészta, de egy lóf@szkarika kamera app is lassan úgy indít, hogy 1990 Ft/hó és használhatod. Meg a túrót, azt.

(#169763) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Trónok harcát várjátok?

(#169764) l.skywalker válasza -secret- (#169763) üzenetére


l.skywalker
félisten

:K :K :K

Habár nem tudom hogyan fogom nézni. Tavaly Előfizettem HBO Go-ra és megnéztem az első 5 részt egyben majd utána egyesével ahogy megjelent. Most is valahogy így kéne, habár rém hosszú 1-1 rész.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#169765) .Szaki. válasza madgie (#169762) üzenetére


.Szaki.
addikt

Én még ezeket az előfizetős zenelejátszó appokat nem nagyon értem. Általában megveszem a dalokat iTunes-on vagy Play Zenében (attól függ épp melyiket használom), az fent van a telefonon, aztán letöltöm az asztalira és minden rendben. Gondolom ezeknél az appoknál olyan lehetőség nincs, hogy letöltsem a gépre, hogy bármikor tudjam Offline is hallgatni. Nekem gyárilag Deezer van a telefonon a szolgáltató miatt, lehet kipróbálom majd.

[ Szerkesztve ]

(#169766) madgie válasza .Szaki. (#169765) üzenetére


madgie
titán

De, lehet offline is hallgatni őket, ha akarod. Vagy Netflixnél is le lehet tölteni a filmet az applikáción belül (mobilon legalábbis).

[ Szerkesztve ]

(#169767) joey04 válasza .Szaki. (#169765) üzenetére


joey04
titán

Spotinál le lehet tölteni. Szerintem a többinél is, de én csak spotiról tudok nyilatkozni, azt használom.

szerk: na addig állt megnyitva az oldal, hogy közben válaszoltak. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#169768) r3dsnake válasza .Szaki. (#169765) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem tudnék annyi féle zenét megvásárolni és/vagy tárolni a telefonon, amennyit hallgatok. Ráadásul az ajánlások is baromi jók tudnak lenni. Nem sírok vissza az iTunes-os, másolgatós, ID3 tag kitöltős időszakot. Havi 450ft fejenként a spotify, ha családiban használjátok hatan. Ennyit megér.

(#169769) DanielK válasza r3dsnake (#169768) üzenetére


DanielK
addikt

Ja, csak egy email címmel, egy helyről. Ez így nem családi.
Szerintem jobb ilyen szempontból az apple féle családi megosztás.
6 használjuk az itunest, külön fiókkal és címmel. És androidon is megy

(#169770) r3dsnake válasza DanielK (#169769) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem tudom miről beszélsz, 6 teljesen különálló spotify account van összekapcsolva.

(#169771) DanielK válasza r3dsnake (#169770) üzenetére


DanielK
addikt

Premium-fiók neked és további öt embernek, akik ugyanazon a címen laknak, mint te.

Ugyanazon címen laknak... Nem megy külön címmel. Apple itunes ilyen nincs szerencsére. Párom testvére és szülei is vidéken vannak más címmel és vígan használják az itunes családi megosztását

(#169772) l.skywalker válasza DanielK (#169771) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekünk is van és annyi a cím, hogy akit meghívsz beírja ugyanazt a címet. :U

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#169773) szekra válasza DanielK (#169771) üzenetére


szekra
őstag

Butaság. Mi is különböző címen vagyunk, de családi csomagban.

(#169774) DanielK válasza szekra (#169773) üzenetére


DanielK
addikt

Az oldalról vettem ki, szó szerint.

(#169775) mukibuci válasza szekra (#169773) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem butaság, csak _jelenleg_ nem ellenőrzik

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#169777) szekra válasza DanielK (#169774) üzenetére


szekra
őstag

Tudom, ezért írtam. :)

(#169778) Giovan! válasza .Szaki. (#169765) üzenetére


Giovan!
addikt

Egyetemistaként 700 forint a havidíj az Apple Music-hoz, annyit nekem megér. Teljes áron én sem használnám, nem hallgatok annyit zenét.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#169779) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Köszi mindenkinek, lehet kipróbálom akkor. :)

Más: Valamelyikőtök vezetett már PT Cruisert? :D

(#169780) -secret- válasza l.skywalker (#169764) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Órásak a részek, az utolsó 3 rész lesz talán annál is hosszabb.

(#169781) ittakary


ittakary
nagyúr

Új Star Wars trailer - mindenképpen moziban nézős

(#169782) Sukta 95 válasza Giovan! (#169778) üzenetére


Sukta 95
tag

a spotifyhoz is annyi diakigazolvannyal

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#169783) Zjunior válasza ittakary (#169781) üzenetére


Zjunior
veterán

:Y

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#169784) szekra válasza ittakary (#169781) üzenetére


szekra
őstag

Várós. Avengers is, jövő hét szerdán nézem IMAX 3D-ben, félek a spoilertol ezért muszáj már első nap. :)

(#169785) Totheground


Totheground
addikt

Jól látom, hogy a smiley/emoji mostmár arcocska néven fut? :DD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#169786) -secret- válasza szekra (#169784) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jah, nézős az is.

(#169787) l.skywalker válasza szekra (#169784) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem két hét múlva? 🤔

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#169788) szekra válasza l.skywalker (#169787) üzenetére


szekra
őstag

Jogos, ápr. 24., p*csába.. :(

(#169789) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Gáz vagyok ha egy Star Wars részt sem láttam :F

(#169790) r3dsnake válasza B-L-A-C-K (#169789) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Én is csak próbáltam de nagyon rossz volt.

(#169791) madgie válasza r3dsnake (#169790) üzenetére


madgie
titán

Azt ilyenkor már hiába próbálod, ha a nyolcvanas évek végén gyerekként nem fogott meg, akkor a mostani limonádé részek főleg fájni fognak.

(#169792) l.skywalker válasza B-L-A-C-K (#169789) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem. Ez is olyan mint a sör. Nem mindenki szereti, de mivel "mainstream" dolog, ezért azt gondolják az emberek, hogy ezt mindenkinek látnia kell. Én orbitális SW rajongó vagyok, a feleségem viszont szintén egyet sem látott.

(#169791) madgie: én '84-es vagyok, az első lázból kimaradtam. Én a '97-es feldolgozással kerültem be a világába - de jobban szeretem az eredeti részeket :)

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#169793) DanielK válasza l.skywalker (#169792) üzenetére


DanielK
addikt

Szintén 84. Párom 88.
Ő vett rá, hogy nézzem meg vele a star warst. Kb 2011-12 körül. :B Ő ismerte és látta őket.
Nekem bejött, szeretem. Egyértelmű hogy a régi részek jobbak. :K

Ugyanez volt a gyűrűk ura és hp filmekkel. Nem láttam őket, amíg nem kért meg rá hogy nézzem meg őket. Mindegyik tetszik.:B

(#169794) radi8tor válasza madgie (#169791) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ez úgy hangzott mintha azt akarnád mondani, hogy az új részeket a 70-es években megjelent filmeken felnőtt rajongóknak készültek volna.
Szerintem nem így van, simán nézhető annak, aki nem látta az előzményeket - pont ezért csináltak új karaktereket, új univerzumokat vagy mit.

⭐ Stella

(#169795) B-L-A-C-K válasza l.skywalker (#169792) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Viszont pulya koromban az egyik kedvenc játékom Star Wars Episode I Racer volt, most lesz 20 éve hogy megjelent.

(#169796) madgie válasza radi8tor (#169794) üzenetére


madgie
titán

Szerintem híg f*s az új trilógia (mármint aminek most jön a harmadik része), mondjuk a Rogue One jó volt.

Arra céloztam, hogy az eredeti trilógia kicsit azért avíttas a mai mozinemzedéknek, aki annak idején gyerekként nem varázsolódott el ezektől, azoknak ezek már nem lesznek 2019-ben alapművek.

(#169797) .Szaki. válasza B-L-A-C-K (#169789) üzenetére


.Szaki.
addikt

Dehogyis. Én kb két éve néztem meg az elsőket.

(#169798) icecave válasza B-L-A-C-K (#169789) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem. Jó, ha 2 részt láttam, azt is vagy 20 éve. Mindig tervezem bepótolni, de nem sikerül, csak halogatom.

(#169799) agabe válasza B-L-A-C-K (#169789) üzenetére


agabe
addikt

Aki a 80-as evekben latta az elsoket annak akkor kimagaslo volt a latvany es a hang. Most megnezve ugyanazokat valoszinuleg sokat szamit a nosztalgia is annak akinek tetszik aki meg eloszor latja az nem fogja eldobni az agyat, de a tortenet meg a hangulat bejohat neki.
Nekem regen az elsok is tetszettek meg kesobb is egesz jol elvoltam az aktualisokkal, az utolso 2 meg mar olyan volt, hogy majd megnezem egyszer viszont ujranezve az elsoket mer nem tudtak elragadni a technikai szintbeli kulonbseg miatt egy 2000 utani (barmilyen) jobb sci-fihez kepest.

(#169800) lugosi válasza B-L-A-C-K (#169789) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igen. Ülj le és gondold át az életed. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.