Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#170651) Rage47 válasza Lall (#170648) üzenetére


Rage47
veterán

gondolom nem lehet távolról irányítani, pl. óráról, mint a Spotify-t (?)

(#170652) Rage47 válasza Rage47 (#170651) üzenetére


Rage47
veterán

és a minőség is gyengébb, mint a Spotify-on, bár sok ember nem hallja, vagy nincs olyan fülese, szóval lehet nem fontos

(#170653) Sukta 95 válasza Gsx-rr (#170649) üzenetére


Sukta 95
tag

Nálam is váltja. Bár, nálam a családi csomagra 3500 Ft-os árat ír valamiért. Nálatok?

A legtöbb régebbi zene és órás mixek nem találhatóak meg spotify-on. Ráadásul 90%-ban melóban hallgatok zenét, ahol többnyire mixeket tolok. A reklámmentesség +1 adalék.

Bár, már tegnap felszólaltak a baráti körben, hogy minek fizetni ezért, amikor a dolphin böngésző tudja trükközve a háttérben lejátszást, meg minden hónapban megjelenik egy új app, amivel offline hallgatnak YT tartalmat, az adblock meg szűri a reklámok nagy részét. Persze, amikor jeleztem nekik, hogy ők mit szólnának hozzá, ha ilyen alternatív módon jutnának hozzá a vásárlóik az általuk árult termékekhez, akkor is ez lenne a véleményük? Erre már nem érkezett válasz..

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#170654) .Szaki. válasza Sukta 95 (#170653) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nagyon gyakori az ilyen mentalitás sajnos. Én nem baráti körben, de kollégámtól nem egszer hallgattam ugyanezt.

[ Szerkesztve ]

(#170655) Sukta 95 válasza .Szaki. (#170654) üzenetére


Sukta 95
tag

Pláne, hogy nálam háromból ketten vállalkozók, szóval hatványozottan át kellene érezzék..

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#170656) .Szaki. válasza Sukta 95 (#170655) üzenetére


.Szaki.
addikt

Én most a próbaidő alatt megnézem milyen a Prémium, ha olyan, mint amilyenre számítok és megfelelő számomra a szolgáltatás, akkor felőlem vonhatja a havidíjat.

[ Szerkesztve ]

(#170657) TechN7ne válasza joey04 (#170650) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Fogalmam nincs ,gondolom lehet majd fizetni azért ami eddig is ingyen volt. ;]

(#170658) Lall válasza TechN7ne (#170657) üzenetére


Lall
veterán

Szó nincs róla. Több szolgálatatásból áll össze eleve. Van a YouTube Music, van rá külön app is, olyan mint a Spotify csak több tartalommal, letölthető zenékkel, videókkal. A YouTube pedig reklámmentes videókkal, illetve van még az Originals, itt filmek és sorozatok vannak. Úgy látom egyelőre még magyar felirat nélkül.

Sukta 95: Nem kéne.

Na jó, abbahagyom, mert olyan vagyok, mint valami Google nagykövet, pedig én is rühellem őket, de ez a szolgáltatásuk most szerintem betalál.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#170659) aprokaroka87 válasza Sukta 95 (#170653) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Azért azt lássuk be hogy az utobbi időben a youtube nagyon elkutyult reklámok terén.

Meg hát van hogy a kép és hangminőség se teljesen jó, bár nyilván ez a kevesebb bitráta miatt van szerintem.

(#170660) Gsx-rr válasza Lall (#170658) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ez odaver a Spotify-nek szerintem.

(#170661) icecave válasza Lall (#170658) üzenetére


icecave
nagyúr

Nekem még magyaerázhatsz :D

Szóval havi 1790-ért megkapom a yt-ot reklámmentesen, meg még a Music-ot is?

Valamint kapásból több eszközön használom a yt-ot, az okés,hogy a music gondolom egyszerre csak egyen szólhat, de egyszerre csak egyen lesz reklámmentes is?

(#170662) Sukta 95 válasza icecave (#170661) üzenetére


Sukta 95
tag

Ahol be vagy jelentkezve, mindenhol reklámmentes lesz. És igen, ennyiért jár a YT reklámmentesség, letölthető tartalom videó vagy hang formátumban is. Valamint a music szolgáltatásuk, ami 1 az 1-ben spotify copy. Plusz az originals, ami pedig filmek..

[ Szerkesztve ]

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#170663) icecave


icecave
nagyúr

Most olvasom, holnapután indul az Apple pay az OTP-nél. Minden paypass-os terminálon menni fog: [link]

Sukta 95: Köszönöm akkor meggondolandó...

[ Szerkesztve ]

(#170664) Gsx-rr válasza icecave (#170663) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Eddig se voltam lazban, de most olvasom,hogy jelkod kell. Hat ebbol akkor kimaradok

(#170665) Giovan! válasza Lall (#170658) üzenetére


Giovan!
addikt

Én is kipróbálnám, de kb. arra használnám mint az Apple Musicot, csak míg azért 700-at fizetek havonta, ezért 1800-at kéne. Úgyhogy valószínűleg ezt most kihagyom, de azért örülök hogy végre ilyen is van idehaza.

Ja most látom, ez nem a YT Music ára, hanem a Premiumé. Hm, a reklámmentes youtubenak viszont hasznát venném. Áh, lehet mégis ránézek majd, ha megjött az ösztöndíj :DDD

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#170666) MasterMark válasza Gsx-rr (#170664) üzenetére


MasterMark
titán

Touch ID / Face ID is jó. Vagy gondoltad mindenféle feloldás nélkül lehet fizetni? :D

Switch Tax

(#170667) Gsx-rr válasza MasterMark (#170666) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Miert? A paypass-os kartyahoz se kell semmi! Ez miben kulonbozik? Pont ez lenne a lenyege.

Amugy is ha jol tudom ugyanaddig az ertekhatarig hasznalhato?!

(#170668) madgie válasza Gsx-rr (#170664) üzenetére


madgie
titán

Órán kell jelkód, nem?

(#170669) icecave válasza Gsx-rr (#170667) üzenetére


icecave
nagyúr

5k alatt, felett kell a pin, mármint kártyánál ugye.

Ha meg NFC fizetés, kell valami, amig beállítasz: ujjlenyomatos feloldás,vagy 32D/3D arcfelismerés, jelkód, akármi. Nyilván jobb is, mint hogy ellopják a telefonod és fizessenek vele orrba szájba. Androidon ez van, biztos iOS-en sem lesz bonyolultabb.

[ Szerkesztve ]

(#170670) Gsx-rr válasza icecave (#170669) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Kartyadat is ellophatjak, megis eleg csak odaerinteni. 5k alatt nem kell pin

Madgie:nekem az oran sincs

[ Szerkesztve ]

(#170671) icecave válasza Gsx-rr (#170670) üzenetére


icecave
nagyúr

Akkor így biztonságosabb. Kártyám itthon, NFC-vel fizetek, aminél összegtől függetlenül fel kell oldanom a telefont (nekem ujjlenyomat van beállítva). Ha úgy lopnák el, hogy épp fel van oldva, a feloldástól számított 2 percig lehet fizetni, aztán megint kér azonosítást, akár lezárod, akár nem.

(#170672) Rage47


Rage47
veterán

vajon mivel kényelmesebb fizetni? touchid vagy faceid? én úgy képzelem, hogy kényelmetlen a power gombot nyomogatni a faceid miatt, de nincs még új iphone-om...

(#170673) Gsx-rr válasza Rage47 (#170672) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Kartya elovesz es odaerint :) Kivancsi leszek a kasszaknal a sok benazasra.

(#170674) radi8tor válasza aprokaroka87 (#170659) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hát igen, akinek fontos a minőség (értsd: magas bitráta) annak nem pálya a YT music.

⭐ Stella

(#170675) icecave válasza Gsx-rr (#170673) üzenetére


icecave
nagyúr

Note 9 elővesz, elővétel közben már oldom is fel az ujjammal (hisz úgy fogom meg) és érintek. Ez még a pénztárcából kártya elővételnél is gyorsabb, hisz a a telefon egyből ott a zsebedben, a pénztárca meg nyilván a táskádban, vagy legalábbis valamennyire "elrejtve".

(#170676) szekra


szekra
őstag

Az a "baj", hogy rengeteg, évek alatt összegyűjtött playlistem van Spotifyon amit nem szívesen vesztek el, átmozgatni meg nyilván nem lehet.

(#170677) B-L-A-C-K válasza Gsx-rr (#170673) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Óra lesz a legjobb ha normàlisan fog menni, 2x megnyomod a gombot, és már mehet is az érintés.

(#170678) Gsx-rr válasza szekra (#170676) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Tuti lesz ra megoldas, foleg mivel forditva megoldhato

(#170679) DanielK


DanielK
addikt

Vicces ez a telefonnal/órával való fizetés.
Amíg Angliában voltunk (1 év), csak 1 embert láttam telefonnal fizetni. Pedig ott van apple pay.
Viszonylag kevesen használják. Nagyon szeretik a kpt, vagy nagyon max a kártyát.

Pedig baromira kényelmes volt, hogy nem vittem magammal semmit a lidlbe, csak az óra volt rajtam, telefon zsebben. És az órával fizettem. Még a pénztárcát is otthon hagytam.

Volt olyan kocsma, ahol nem is lehetett telefonnal fizetni, elő kellett keresni a kártyát, mert csak bedugni lehetett. Pedig nagyon nagy kocsma volt Bristolban.

(#170680) Gsx-rr válasza DanielK (#170679) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Tenyleg,most ,hogy mondod. A mai vilagban sok embernek tobb kartyaja van pl Auchanban is hitelre veszik mar a kajat is azzal a kartyaval. Azokhoz meg nem lesz Apple pay es a tobbi uzletben is sokan kotorasznak a husegkartyak utan azt ugy is oda kell adni fizikailag
Ki kell valasztgatni,melyik kartyaval fogsz fizetni a tranzakcio elott?

(#170681) .Szaki. válasza radi8tor (#170674) üzenetére


.Szaki.
addikt

Igen, csak ezzel meg annyi a gond, hogy sok olyan dolog van fent YouTube-on, ami máshol nem érhető el. :(

(#170682) radi8tor válasza .Szaki. (#170681) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jó, hát aki magyar lakodalmas zenéket akar hallgatni az valóban nem találja őket fenn Spotify-on. :D

⭐ Stella

(#170683) madgie válasza radi8tor (#170682) üzenetére


madgie
titán

Tool sincs a Spotin pl, az meg “kicsit” messze van a lakodalmastól.

Persze nincs olyan szolgáltató, ahol minden meglenne, tévénél is ugye hbo go, netflix, hulu, amazon prime... agyf@sz.

(#170684) Sukta 95 válasza radi8tor (#170682) üzenetére


Sukta 95
tag

Ja, se minimál mixeket, régi underground rap zenéket, akár magyar, akár amcsi, stb.. :)

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#170685) ittakary válasza Gsx-rr (#170680) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nyilván be lehet állítani egy alapértelmezett kártyát vagy mindig a legutoljára használtat hozza elő először.

Amúgy te mindig is élből fikázol szó szerint mindent, vagy csak mostanában vagy rossz passzban? Komolyan mondom már rossz olvasni a savanyú kommentjeidet. Pedig azt hittem a bahamákon meg a kaki is aranyból van.

[ Szerkesztve ]

(#170686) radi8tor válasza ittakary (#170685) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Már itthon van, biztos a rossz idő. :D

⭐ Stella

(#170687) .Szaki. válasza radi8tor (#170682) üzenetére


.Szaki.
addikt

Lakodalmas zenéből fogalmam sincs, hogy hol hallgatható és hol nem, az a veszély nem fenyeget, hogy ilyen vackokat hallgassak. :)

Ahogy Sukta is írja például különféle mixek csak ott érhetőek el, na meg vannak olyan előadók (legyenek akár magyarok, németek, vagy amerikaiak) akiknek bizonyos számaik nem vásárolhatók meg Play Zenén meg egyéb felületen sem, így feltételezhetően Spotin sem érrhető el.

(#170688) #51177472


#51177472
törölt tag

nem rossz ez a youtube prémium, de a music még elég butácska.
nem lehet kategóriánként keresni, böngészni, így a youtube music playlistek között sem lehet mazsolázni, viszont sokkal jobb kiindulópont mint az AM, de jelenleg nem fogja váltani a spotify-t.

majd ha idővel frissítik, és okosítják még erős is lehet, az algoritmus jónak tűnik, ha like-olok egy zenét egy új előadótól, a kezdőlap azonnal frissül, "további zenék tőle xy..". bár jelelneg személyre szabott listákra nem használják azt.

a háttérben való lejátszáshoz, reklámmentes youtube-hoz viszont mindenképp maradni fog a prémium, a musicot pedig idővel nézegetem majd, hátha.

(#170689) Totheground válasza Gsx-rr (#170680) üzenetére


Totheground
addikt

És ezzel mégis mi a gond? Hozzáadod a támogatott kártyákat a többit meg magadnál tartod. Be tudod állítani a default kártyát ami alapból aktiválódik, ha meg másik kell, két érintés. Órán meg meg annyi se, csak egy swipe.
Tényleg nem értem, hogy mi a brének fikáztok egy még el sem érhető és teljesen opcionális funkciót.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#170690) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Kis családnak legyen mit nyomogatni: link

(#170691) Totheground válasza B-L-A-C-K (#170690) üzenetére


Totheground
addikt

Hogyért adnak ennyi dobozt? :))

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#170692) meroly


meroly
veterán

Sziasztok!
Ha a kijelző ragasztása a készülék tetején picit már gyenge és fél mm-t elválik azt tudják csak a ragasztó pótlásával javítani vagy kijelzőcsere kell? És ezt sima GSM boltban is meg tudják csinálni?
iPhone 5S
Köszi

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#170693) B-L-A-C-K válasza Totheground (#170691) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Pár milla.

(#170694) radi8tor válasza meroly (#170692) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Csere szerintem.

⭐ Stella

(#170695) B-L-A-C-K válasza meroly (#170692) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tudják, pl iSamurai azt hiszem 3-4 ezerért csinálja, vagyis nekem 1 éve ezt mondták.

(#170696) .Szaki. válasza meroly (#170692) üzenetére


.Szaki.
addikt

Szerintem is csere. Szerk.: Ezek szerint Black-nek volt jobb tippje. :)

5S-nél ez egyébként típushiba volt, az enyémen is engedett egy 0,5mm-t ˜2 évesen.

Egyébként miújság Veled? Amióta nem járok a "Milyen hagyományos mobiltelefont vegyek" topicban (cirka 2013 óta) nem is nagyon láttalak a fórumon. :)

[ Szerkesztve ]

(#170697) meroly válasza .Szaki. (#170696) üzenetére


meroly
veterán

Köszi, megnézetem.

Hát kb azóta én se járok ide fel, ez az 5S viszont a gyűjteménybe lesz, csak attól "félek" megfertőződtem mert marha jó kis kütyü ;]

(#170695) B-L-A-C-K: köszi

Impossible is nothing

(#170698) .Szaki. válasza meroly (#170697) üzenetére


.Szaki.
addikt

Az bizony, én is imádtam az enyémet! :K

(#170699) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Közben megérkezett az órám, csontra le van merülve, szóval egyelőre táplálkozik. :)

(#170700) Zjunior válasza DanielK (#170679) üzenetére


Zjunior
veterán

Ha csak 1 embert lattal az gond, be sem vezettek volna itt 4 eve vagy 5.
Amugy jo kacagni a kommenteken h mennyire nem biztonsagos ellopjak a kis penzet az embernek stb...
A fizikai kartya tenyleg biztonsagosabb, es nem volt eddig vele para.
Raadasul a fizikai kartyat azt tudjak masolni is, ahogy tettek az enyemmel egy benzinkuton, na az para...:)
Raadasul otthon max 5k a limit apple payen itt 30£ es nem nagyon talalkoztam meg olyannal h elloptak volna.
Most mar ertem miert kellett 4-5 ev otthon mire megjelenik:DD

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.