Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#170201) Gergőke88 válasza B-L-A-C-K (#170200) üzenetére


Gergőke88
addikt

És már kereskedelmi vezető... ;]

(#170202) B-L-A-C-K válasza Gergőke88 (#170201) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Oké, lényeget mondjad, fizetés? ;]

[ Szerkesztve ]

(#170203) Gergőke88 válasza B-L-A-C-K (#170202) üzenetére


Gergőke88
addikt

Egyre jobb ;).
Most új autó rendelés van.
De semmi extra, kombi focus, 1-2 extrával (navi, ülésfűtés..)

[ Szerkesztve ]

(#170204) B-L-A-C-K válasza Gergőke88 (#170203) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ingyen bármilyen céges kocsi jó.

Én most gondolkodom a buszt lecseréljem rollerra, itt ennyire fusssa. :/

[ Szerkesztve ]

(#170205) -secret- válasza B-L-A-C-K (#170204) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem mostanaban a biciklizeshez lenne kedvem. Kene egy bringa...

[ Szerkesztve ]

(#170206) ittakary válasza b4zsi- (#170193) üzenetére


ittakary
nagyúr

ezt már mi is megcsináltuk! :)

[ Szerkesztve ]

(#170207) b4zsi- válasza ittakary (#170206) üzenetére


b4zsi-
őstag

Gergőke88

91. Az esküvőnk meg 05.12-én volt tavaly. :)

ittakary

Múlt heti NFL - Draftra most nem hamburgert csináltunk, hanem ezt a Tépett húsos szendvicset bevállaltam. Nekem nagyon bejött. Mondjuk most a bucit nem mi sütöttük. Következő szintnek valami fasza BBQ sütő kellene.

[ Szerkesztve ]

(#170208)



őstag

Az megvan, hogy lopnak a kutasok? Nagyon durva. Így vissza gondolva, talán kannázással vertek át. [link]

(#170209) XFishboneHUN válasza (#170208) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

én mindig magamnak tankolok, max lemoshatja a szélvédőt és boldog lehet! :D 100-200 FT-ért az is jó deal (neki)! :D

Régen még 1x évvel ezelőtt faterom buszozott, nem volt még ilyen GPS-es nyomkövetős rendszer, meg nem raktak a tanksapkára zárjegytet, az összes buszsofőrnek dízel autója volt.... :U :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#170210) lugosi válasza (#170208) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én úgy emlékszem, hogy 15 éve (2004-ben) pin kódosak voltak már akkor is a bankkártyák (amik az én környezetemben voltak, azok biztosan), így általánosan leírni, hogy akkor még nem kértek kódot, hát...

(#170211) Gergőke88 válasza b4zsi- (#170207) üzenetére


Gergőke88
addikt

Akkor a buszon majd a helyet add át kérlek. :K

(#170212) icecave válasza Gergőke88 (#170211) üzenetére


icecave
nagyúr

Ugyan, te mindenhova kocsival mész :D

(#170213) Gergőke88 válasza icecave (#170212) üzenetére


Gergőke88
addikt

Pontosan. :B

(#170214) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Na berendeltem egy ilyet, meglásssuk adja e...

(#170215) agabe válasza B-L-A-C-K (#170214) üzenetére


agabe
addikt

Mult heten pont gondolkoztam egy beszerzesen...meg nem jutottam el addig, hogy rendeljek.
Igaz xiaomit gondoltam (annak sajat hibaival egyutt) inkabb, mert annak jobb a fekje, de ez meg strapabirobb pl.
Majd par het tapasztalata utan kivancsi leszek :)

(#170216) B-L-A-C-K válasza agabe (#170215) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezzel is lesznek gondok, de amivel nem sok van az 350 ezer, ez annak a koppintása. Én ES2-n gondolkodtam még vagy Xiaomin, de sok tesztet elolvasva ez nyert.

[ Szerkesztve ]

(#170217) emvy válasza B-L-A-C-K (#170216) üzenetére


emvy
nagyúr

Mi az, amivel nincsenek gondok?

Ah, ok, mar linkelted..

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#170218) szekra válasza B-L-A-C-K (#170214) üzenetére


szekra
őstag

Nekem kínos amikor valakit ilyennel látok közlekedni. :( Persze ez egyéni vélemény. Akkor már inkább bringára szállnék.

(#170219) B-L-A-C-K válasza szekra (#170218) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Kínos? Mi ebben a kínos? :D Nekem abszolút nem az.

Amúgy nekem az volt a baj kocsi kilőve (parkolás miatt nem kellek mér fel 2 órával hamarabb), következő alternatíva a motor, nem tudom hol tárolni otthon. Utána jön biciklizni, nem jó, mire beérek leizzadok gáz. Így csak a roller maradt, meg a busz...

[ Szerkesztve ]

(#170220) gyuromoj válasza B-L-A-C-K (#170214) üzenetére


gyuromoj
veterán

Münchenben sokan használtak hagyományosat is, én is gondolkoztam már rajta, de egyelőre drága számomra.
Meg ki tudja milyen melóm lesz a jövőben.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#170221) B-L-A-C-K válasza gyuromoj (#170220) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem az útvonalam is elég jó lesz, Margitszigeten kell végig mennem, az az út 75%, végig fák, jó levegő.

(#170222) szekra válasza B-L-A-C-K (#170219) üzenetére


szekra
őstag

Nem tudom, gyerekek rollereznek.. Hogy nézel ki rajta egy elegáns ingben?

(#170223) .Szaki. válasza gyuromoj (#170220) üzenetére


.Szaki.
addikt

Amerikában, (azt hiszem LA-ben) pedig úgy lehet bérelni a Xiaomi rollereket, mint itthon a kocsikat. Zónán belül appon keresztül kibérled, és ott rakod le ahol kényelmes.

Egyébként szerintem sem hülyeség ez a roller, kompakt és legalább nem az úton grasszálnak vele, mint a bringások lámpára KRESZ-re fittyet hányva.

(#170224) emvy válasza szekra (#170222) üzenetére


emvy
nagyúr

:DDD Neked kicsit kene dolgoznod a londoni City-ben, amikor az MD a het 4 napjan bringaval megy be (koszosan-sarosan), bent atoltozik, aztan kesz. Az egyik napon meg az Aston Martinnal.

Mult szazadi elkepzeles az, hogy mindenkinek konstansan elegasnak kellene lennie.

while (!sleep) sheep++;

(#170225) B-L-A-C-K válasza szekra (#170222) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én a belvárosba dolgozok, sok öltönyöst látok ilyennel, amúgy nekem fél elegánsan kell járni, nem öltönybe szerencsére.

(#170226) szekra válasza emvy (#170224) üzenetére


szekra
őstag

Nekem sem olyan a munkám, ing elvárt, ha olyan van akkor tárgyaláskor zakó is. Nem tudom magamat elképzelni egy rolleren, sőt mást sem. Eszem ágában sincs Londonban dolgozni, köszi... :)

(#170227) B-L-A-C-K válasza szekra (#170226) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Lényeg nem gondoltam valaki cikinek tartja, de lehet csak én gondolkodom máshogy, na meg a lényeg nekem tetszik, az meg más kérdés hogy befog e jönni használat során, ha nem meg eladom.

(#170228) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Úgy néz ki lesz folytatása a XR-nek.

(#170229) gyuromoj válasza B-L-A-C-K (#170221) üzenetére


gyuromoj
veterán

Az úgy elég fain akkor.

szerk.:
Mekkora távot kell bírnia? Vagy melóban töltöd majd?

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#170230) szekra válasza B-L-A-C-K (#170227) üzenetére


szekra
őstag

Ennyi, én is így vagyok ezzel. Neked legyen jó, többi le van szarva. :K

(#170231) XFishboneHUN válasza .Szaki. (#170223) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Itthon is úgy tűnik elindhul(hat) egy ilyesmi szolgáltatlás: [link]

"A Bubinak komoly vetélytársa akadhat itthon: a Lime hamarosan Budapesten is megjelenhet, az elektromos bicikliket és rollereket kölcsönző cég erőteljesen terjeszkedik a közép- és kelet-európai régióban. ..... "

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#170232) DanielK válasza B-L-A-C-K (#170214) üzenetére


DanielK
addikt

Én ha vennék, hagyományosat vennék. Nem ártana egy kis plusz mozgás. Suliba meg ilyen helyekre jó lenne. Csak nem tudom hol tárolni sajnos...

(#170233) B-L-A-C-K válasza DanielK (#170232) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mozgás jó lenne, de mire 5-6 km-t megteszek vele (annyi a meló), megizzadok azzal is.

(#170234) DanielK válasza B-L-A-C-K (#170233) üzenetére


DanielK
addikt

Az is igaz mondjuk. Egy ilyen hány kiló? Csak hogy mennyire könnyű felkapni hódodalá.

(#170235) B-L-A-C-K válasza DanielK (#170234) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez az egyik legkönnyebb, 10,9 kiló...(Xiaomi M365 pl 12.5kg).

Amúgy már felkúrt a roller és meg se jött...:D Akcióba + kuponnal 330 dollárért rendeltem geekbuying.com-ról (lengyel raktárból pár nap itt van), erre felmegyek ali-ra, és 305 dollár ott akcióba (szintén lengyel raktár)...

[ Szerkesztve ]

(#170236) válasza B-L-A-C-K (#170235) üzenetére



őstag

Vegyél abból is párat és ha lemerül eladod. 😋

(#170237) B-L-A-C-K válasza (#170236) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ikszdéé!4!

(#170238) lugosi válasza B-L-A-C-K (#170227) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem nem ciki, simán látok felnőtt embereket ilyennek járni, de ha nem látnék akkor is kipróbálnám. Szerintem inkább poén, vagány, mint ciki. Szokványosnak nem szokványos, de azért jobban mutat rajta az ember normális ruhában (mondjuk zakó+nyakkendő) mint ugyanez biciklin, az azért nagyon felemás. Ez olyan young-urban-professional stílus.
Én is szívesen használnék ilyet, másfél kilométerre lakok a munkahelytől, ezért kár kocsival kiállni, tömegközlekedés van, de nem szeretem, a biciklit bent nem tudom hova tenni (van saját tárolóhelyem, de nem használom, szerintem már más használja), egy ilyennel simán begurulnék meg haza, ezt fel tudnám vinni az irodába. Csak a 120+ kg-os testsúlyt nem tudom, hogy mennyire bírná, tippem szerint megroskadna alattam :DDD

(#170239) B-L-A-C-K válasza lugosi (#170238) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én is kb így gondolom.

Akkor kis motiváció a fogyáshoz...:) Vagy 2 méteres kigyúrt állat vagy? :D

(#170240) agabe válasza szekra (#170226) üzenetére


agabe
addikt

Budapesten is egyre tobb van.
Persze foleg belvarosi reszek, vagy pl. Graphisoft park...de siman bovulni fog meg.
Egyaltalan nem gaz latvany, foleg amikor 5-10 km-t gyorsabban tesze meg valaki egy ilyenen mint bkv-val, es a dugoban allo kocsiknal pedig sokszorosan gyorsabban.
Nekem sajna nem a belvarosban van a melom jelenleg, de belvarosbol kell kimennem es naponta 8-9km oda meg vissza is. Tomegkozlekedes pont borzalmas oda ezert jarok kocsival korabban mint kellene.
Legjobb lenne egy elektromos auto, de meg nem tudok venni 5-6 (vagy tobb) millaert egy olyan kocsit ami igazabol varosban rohangalos es akar csak Balcsira lemenni vele bizonytalan, es a dugokat elkerulni azzal sem lehet, de ha 1-2millaert lehetne mar venni akkor mar azzal rohangalnek varosban kizarolag.

(#170241) lugosi válasza B-L-A-C-K (#170239) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem, sajnos nem, inkább az a köpcös alkat.
Egyébként mennyi a teherbírása ezeknek a cuccoknak?

(#170242) B-L-A-C-K válasza lugosi (#170241) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én ilyen 150 ezres kategóriáig nézegettem, amiket érdemes venni azok így alakulnak:

Xiaomi M365 -> 100kg
Ninebot ES2 -> 100kg
Kugoo S1 -> 120kg

Kugoo S1-ről itt egy kis gyors teszt.

Amúgy ezekkel az a baj hogy hamar tönkremennek, értem ez alatt nem bírnak ki 2-3 szezont se, szóval ha bejön lehet én is megveszem majd a 350 ezrest, de még messze van ez...

[ Szerkesztve ]

(#170243) Totheground válasza lugosi (#170238) üzenetére


Totheground
addikt

En imadom, amikor ilyen cimkeket, mint "gyerekes", "felnottes", ferfias, noies, etc etc aggatnak az emberek dolgokra.
Pont le kell szarni, amig mas eletebe nem folysz bele vele, ugy kell elni az eletedet, ahogy a legjobban erzed magad tole.
En is hordom idonkent a szivarvanyos watch band-et, Mo-n meg is kaptam miatta, hogy azt csak a homarok teszik. Lelkuk rajta, nekem meg tetszik, hogy ellenpontozni tud egy egyszerubb ruhaosszeallitast, foleg valami erdekes cipovel.

BTW idv mindenkinek az uj idoszamitasban.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#170244) lugosi válasza B-L-A-C-K (#170242) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Áh én rájöttem mi lesz, te úgyis kiteszteled mi az ami beválik, én meg kivárom a tapasztalatot. :B
Amúgy előre megmondom mi lesz, ha én elkezdem szóban jelezni a családban, baráti körben hogy ilyen vételét tervezem, egyből megkapom hogy ez "komolytalan", majd az első IRL találkozáskor a rollerrel ezek az emberek azt mondják majd, mutimárhagypróbáljammárki.

Vagy egy ilyet vagy egy ebike-ot 1-2 éven belül venni szeretnék. Tudom a kettő nagyon nem ugyanaz, de érdekelnek.

(#170245) lugosi válasza Totheground (#170243) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én egyetértek veled, szerintem ez így egy jó, pozitív felfogás.

(#170246) szekra válasza agabe (#170240) üzenetére


szekra
őstag

Ez is egy vélemény, úgy mint az enyém. Mindenkinek más, ettől még nekem az és másnak is, szerencsére nem vagyunk egyformák és ez egy csodálatos dolog. De így van, pont le kell szarni, nem kell ezen pörögni. :)

(#170247) B-L-A-C-K válasza szekra (#170246) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Így van nincs ezzel semmi baj, úgy mint pl nekem a roze gold buzis másnak meg abszolút nem.

[ Szerkesztve ]

(#170248) r3dsnake válasza Totheground (#170243) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

+1

(#170249) madgie válasza B-L-A-C-K (#170242) üzenetére


madgie
titán

Öööizé, nem leszek népszerű: aki 100+ kiló, az ne rollerezzen, mozogjon, akár gyalog.

(#170250) B-L-A-C-K válasza madgie (#170249) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez nem is egy sport eszköz, hanem közlekedési...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.