Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#170901) Totheground


Totheground
addikt

USA-ba egy rovid kiruccanasra csak egy ervenyes utlevel meg ESTA kell, ugye?

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#170902) leslieke válasza Totheground (#170901) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#170903) madgie válasza odrif (#170900) üzenetére


madgie
titán

Ennek örülök, akkor már csak két százas kell a zsebembe a benzinkúti budikba, amúgy a pénztárca otthon maradhat :DDD

(#170904) r3dsnake válasza madgie (#170903) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

LTE kéne még itthon az órákba és akkor tényleg el lehet indulni minden nélkül.

(#170905) madgie válasza r3dsnake (#170904) üzenetére


madgie
titán

Órával nem tudom a drónt vezetni :D

(#170906) Gsx-rr válasza madgie (#170905) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Meg egesz nap b@sztatni mint a telefont :)

(#170907) iSonic


iSonic
addikt

Srácok egy kérdés. Levon a bank bármilyen tranzakciós díjat, Pay használata után? (mert kedves kollgégák riogatják egymást ilyen frankó dolgokkal :D )

(#170908) r3dsnake válasza iSonic (#170907) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem.

(#170909) MasterMark válasza iSonic (#170907) üzenetére


MasterMark
titán

A banktól igen, tőled nem.

Switch Tax

(#170910) ittakary válasza iSonic (#170907) üzenetére


ittakary
nagyúr

az Apple ebből lenyúl X százalékot, amit az OTP-nek kell rápótolnia ... úgyhogy fizessetek serényen Apple Pay-jel Sanyi bácsi had izzadjon :DDD

(#170911) agabe válasza ittakary (#170910) üzenetére


agabe
addikt

Azt meg aztan majd beepitik a koltsegekbe (mas neven, vagy emelnek ezt-azt) amit megfizetnek a kuncsaftok.
Bankok nem szoktak rosszul jarni soha.

[ Szerkesztve ]

(#170912) -secret- válasza ittakary (#170910) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

S az aktivalhato kedvezmenyek ugyanugy jarnak, mint kartyanal?

(#170913) joey04 válasza agabe (#170911) üzenetére


joey04
titán

Elég sokan fognak csak ezért átmenni az otp-hez, mivel egy ideig csak náluk lesz.. más ezért megéri nekik szvsz.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#170914) Zjunior válasza B-L-A-C-K (#170886) üzenetére


Zjunior
veterán

Jujj, nagyon megijedtem, megkerdezhetem miert?:/
Mr Jomunkasember?:(

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#170915) agabe válasza joey04 (#170913) üzenetére


agabe
addikt

Hat...nem tudom sok lesz -e tenyleg aki emiatt megy at.
En tuti nem, OTP-bol 15 eve nem kerek, meg a telefonos fizetes sem nagyon hoz lazba.
A VoLTE mar annal inkabb jo lenne, de az meg csak az itthon levo telefonok kozul csak a pocophone-on mukodik egyenlore (Telenor)
Igazan nem tartom nagy attoresnek, hogy kartyat nem kellene vinnem magammal csak a telefont.
Iratok nelkul senagyon indukok el sehova, akkor meg nem lenne nagy valtozas ha bankkartya nem lenne a tobbi doksi mellett.

(#170916) madgie válasza joey04 (#170913) üzenetére


madgie
titán

Bizti? Mai Erste hírlevél vége:

(#170917) szekra válasza madgie (#170916) üzenetére


szekra
őstag

Csillag? Az a rész hol van? :D

(#170918) joey04 válasza madgie (#170916) üzenetére


joey04
titán

heteken belül. szerinted akik mindenféle webes kártyákat meg tököm tudja miket használtak, többen akár plusz díj fejében is, hogy hamarabb használhassák, azok fognak várni heteket? még nem is kell a szokásos körítés, hogy na az almafanok. nézd meg mi megy minden oneplus modellnél: arról szól a topik, hogy na mikor lesz rendelhető, basszus kifogyott, hol tart a csomagkövetés, melyik megyébe ér el hamarabb, stb, stb. az emberek ilyenek. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#170919) madgie válasza szekra (#170917) üzenetére


madgie
titán

* A szolgáltatás elérhetősége a mobiltelefon-készülék típusától, valamint az azon futó operációs rendszertől és annak verziójától függ.

joey04: és erstésként biztos nem tudok pár hetet várni, loholni fogok az opétyéhez... mennyire életszerű ez? :D

[ Szerkesztve ]

(#170920) joey04 válasza madgie (#170919) üzenetére


joey04
titán

te tudsz. meg én is várnák. bár nekem az egész kevésbé érdekes. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#170921) szekra válasza madgie (#170919) üzenetére


szekra
őstag

Ez nem az Erste MobilePay lesz?

(#170922) ittakary válasza -secret- (#170912) üzenetére


ittakary
nagyúr

persze

(#170923) szekra válasza szekra (#170921) üzenetére


szekra
őstag

Na már közben olvasom, hogy nem

(#170924) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Nem értem mit porogtok ezen ennyit.
Eddig is ott volt a kártya. Kb +2 mp elővenni a telefonhoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#170925) ittakary válasza Gergőke88 (#170924) üzenetére


ittakary
nagyúr

pont hiányzott egy újabb fikagép a csoportba! :D kár hogy nem jöttél korábban, a buli nagy része már lement...

(#170926) Gergőke88 válasza ittakary (#170925) üzenetére


Gergőke88
addikt

Bocs dolgoztam.
Lehet azért nem porgok mert K&Hs vagyok és órán sincs.

(#170927) r3dsnake válasza joey04 (#170913) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Én is tuti átmentem volna bármelyik bankhoz, amelyiknél először van Apple Pay. Szerencsére pont OTP-s vagyok.

(#170928) odrif válasza r3dsnake (#170927) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Azért egy két héten belül az OTP-n kívül is lesz élet.

20 éve a Prohardveren

(#170929) b4zsi- válasza ittakary (#170925) üzenetére


b4zsi-
őstag

Nekem már bankkártyám sincs :)

(#170930) joey04 válasza Gergőke88 (#170924) üzenetére


joey04
titán

Ebben igazad van, de mi vagyunk a kisebbség.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#170931) B-L-A-C-K válasza Gergőke88 (#170924) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

(#170932) Lall válasza joey04 (#170918) üzenetére


Lall
veterán

Nyilván kígyózó sorok lesznek az OTP előtt. :U

A magyarok nagyrésze OTP-s, mert csak. (Rossz becsípődés, falun csak ezt ismerik, meg a takszövöket) A másik része meg azért nem OTP-s, mert rühelli őket, mint pl én. És ha fizetnének se mennék át, nemhogy egy ApplePay miatt. Az ország 99,99999% asse' tudja mi az, nemhogy bankot váltson emiatt.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#170933) MasterMark válasza Lall (#170932) üzenetére


MasterMark
titán

Sokan nem szeretik az OTP-t, de miért? Nekem Junior meg Jump csomagban eddig nincs bajom.

Switch Tax

(#170934) DanielK válasza MasterMark (#170933) üzenetére


DanielK
addikt

Én sem tudom. 18 éves korom óta otp van. Junior után is maradtam. Ennek már 17 éve. :B

(#170935) B-L-A-C-K válasza DanielK (#170934) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én ott b@sztam el mikor asszonnyal csináltattuk pulya koromba, neki Erste van, olyan hogy ingyen vehet fel pénzt bármennyit, meg azt hiszem utalás is free, én meg akkor OTP-t csináltam, el se tudom mondani az ilyen plusz pénzlevételekkel, meg utalásokkal már mennyivel szívtak le.

(#170936) joey04 válasza Lall (#170932) üzenetére


joey04
titán

Süt a gyűlölet a kommentedből, ez kihat arra is, hogyan ítéled meg a helyzetet. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#170937) lugosi válasza MasterMark (#170933) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem sincs velük különösebb bajom, sőt a netbankos felületüket kifejezetten jónak tartom. Persze lehet, hogy csak megszoktam. Emellett 2 másik bankét használom, de az OTP netbank felületét kedvelem a legjobban.

(#170938) Gsx-rr válasza joey04 (#170913) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Kivancsi leszek, mivel a lakossag nagy resze el van adosodva akar a sajat bankjanal a hitelkartya vagy szemelyi kolcson miatt. Az konnyen nem fog ugralni meg bankot valtani.
Az ertelmesebb ember aki meg tudatosan bankol annyira se!

(#170939) Sukta 95 válasza lugosi (#170937) üzenetére


Sukta 95
tag

Detto. A 3 nagy bank kozul nekem is veluk a legkevesebb a rossz tapasztalatom,az online es telefonos ugyintezes es ugyfelszolgalat pedig detto naluk a legjobb/legkeszsegesebb a nagyok kozul. A digitalis, kisebb bankok kozott biztosan van, ami olcsobb es jobb, de szemely szerint nekem veluk van a legkevesebb rossz tapasztalatom.

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#170940) Lall válasza joey04 (#170936) üzenetére


Lall
veterán

Ahogy mondod, Mr. Racionalitás :U ;) Le is sátorozunk a családdal holnap az OTP elé, hogy elsők között lehessünk a bankváltó ApplePay használók között.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#170941) Gergőke88 válasza B-L-A-C-K (#170931) üzenetére


Gergőke88
addikt

Igen. Pontosan.

(#170942) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Na én ma reggel kipróbáltam. Szuper. Főleg órával, egy gombnyomás kétszer, aztán kész is.

Egyébként eSIM-es modellem van. A hirdetésben nem szólt erről a fáma. Kár hogy cseszhetem, ez a telenyomor bevezethetné már.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#170943) B-L-A-C-K válasza Cyberpunk (#170942) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Piros a korona gomb eleje?

(#170944) joey04 válasza Lall (#170940) üzenetére


joey04
titán

esernyőt vigyetek! nem lehet végig a sátorban lenni. meg meleg ruhát a gyereknek, hogy ne fázzon meg.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#170945) lugosi válasza Cyberpunk (#170942) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A többiek kijavítanak ha tévedek, de úgy tudom hogy hiába van esim itthon pl a telekomnál, ott sem működik az lte-s Apple watch hazai esimmel, mert nincs engedélyezve.

(#170946) joey04 válasza Gsx-rr (#170938) üzenetére


joey04
titán

csak az iphone topikban lehetett olvasni már hónapok óta, hogy bankot fognak váltani egyesek emiatt. ráadásul pont te vagy roppant kritikus az emberekkel, tehát te magad sem feltételezheted, hogy sokan lennének azok, akik tudatosan bankolnak.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#170947) MasterMark


MasterMark
titán

Előbb utóbb minden normális bankhoz jönni fog az Apple Pay. Nem kell aggódni.

Switch Tax

(#170948) Cyberpunk válasza B-L-A-C-K (#170943) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja és a hálózat kapcsoló is benne van a menüben. 65 volt, karc mentes. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#170949) B-L-A-C-K válasza Cyberpunk (#170948) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Zsír, bár én sima verziót már nem vennék, csak SS.

(#170950) Lall válasza joey04 (#170946) üzenetére


Lall
veterán

Az kibtt reprezentatív ám, hogy a PH-n az iphone topikban 3 ember bankot vált emiatt. Egyébként csak 5 évet kellett várni rá a bejelentés óta. Azzal semmi gond nincs. Nyilván most mindenki aki kivárta az 5 évet, fejvesztve rohan az OTP-be, bankot vált, lemondja a bankjánál a szolgáltatásait, hiteleit kifizeti és mosolyogva pittyegtet a telefonjával. Életszerű.

Ez egy kényelmi szolgáltatás. Jó ha van, de az emberek 99,999999%- azt se tudja mi ez.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.