Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#169851) -secret- válasza spyduck (#169850) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

35

[ Szerkesztve ]

(#169852) spyduck válasza -secret- (#169851) üzenetére


spyduck
nagyúr

Köszönöm!

(#169853) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Tropico iPad után iPhone-ra is jön: [link]

támogatott készülékek:
Phone SE, iPhone 6S/6S Plus, iPhone 7/7 Plus, iPhone 8/8 Plus, iPhone X, iPhone XS/ XS Max, iPhone XR.

Ára: horribilis :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#169854) ittakary válasza l.skywalker (#169853) üzenetére


ittakary
nagyúr

Monument Valley volt az egyetlen játék amivel valaha játszottam mobil eszközön, azelőtt talán Real Racing valahanyas része pár verseny erejéig még iPad 2-3on, de azóta se semmivel :D

retyón is inkább csak híreket olvasok

(#169855) ittakary


ittakary
nagyúr

na barátnőm telefonját upgradeltem kicsit
7Plus 32GB lejárt garisról
7Plus 128GB novemberig garis

5ezeret kellett rádobni

[ Szerkesztve ]

(#169856) l.skywalker válasza ittakary (#169855) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az nem péz ebben a viszonyításban :Y

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#169857) ittakary válasza l.skywalker (#169856) üzenetére


ittakary
nagyúr

ingyen cserét akartam kihozni, de az a baj, hogy 7 Plus 128GB alig van garisan tip top állapotban (jó áron) :(

Mini 3-ról Mini 4-re úgy upgradeltem neki, hogy kerestem rajta 15ezret (60ért vettem a Mini4et és 75ért adtam el a Mini3-at, amit előtte EGY ÉVVEL 75-80 körül vettünk Extreme Digital BlackFriday-en)

Mindezt úgy hogy vettem neki Jófogáson egy Air 2 Cellulart valami 60-65ért. Nem kellett neki, mert túl nagy. Extreme Digital előtt a parkolóban adtam el valakinek 80ért. Ebből vettük meg a fent említett Mini3-at.

Mini4-ről cseréltem neki iPad Pro 9.7 Rose Gold-ot ingyen hoztam ki

egy időben szerencsésen tudtam csereberélni a dolgokat

[ Szerkesztve ]

(#169858) -secret- válasza ittakary (#169854) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Az az 1 játék amit megvettem.

[ Szerkesztve ]

(#169859) l.skywalker válasza ittakary (#169857) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem az SE most nyáron jár le 2 évet és kéne valamit újítanom, de nem akarok nagyobbat...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#169860) radi8tor válasza l.skywalker (#169859) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Talán jön nemsoká az új SE méretű telefon...

⭐ Stella

(#169861) B-L-A-C-K válasza ittakary (#169855) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Gratulálok neked és a kedves párodnak, sok örömét lelje a nagy tárhelyes telefonjában!

(#169862) Serpiko válasza radi8tor (#169860) üzenetére


Serpiko
addikt

Az jó lenne nekem is most lesz 2 éves az SE, de akkor várok türelmesen. Mondjuk semmi baja tökéletesen megy.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#169863) l.skywalker válasza radi8tor (#169860) üzenetére


l.skywalker
félisten

+(#169862) Serpiko:
Pletyka már van róla [link]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#169864) Serpiko válasza l.skywalker (#169863) üzenetére


Serpiko
addikt

Ha ez jönne sokan örülnének neki. Vennék is sokan szerintem én biztos.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#169865) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Ha amerikai eladótól rendelek ebay-ről, akkor áfa+vám köteles a dolog?
16$ a termék és 14.25$ a posta.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#169866) ittakary válasza gyuromoj (#169865) üzenetére


ittakary
nagyúr

(#169867) odrif


odrif
MODERÁTOR

Megérkezett az Erste válasz levele az Apple Pay-el kapcsolatban:

Köszönjük, hogy levelével Ügyfélszolgálatunkhoz fordult.
Tájékoztatjuk, hogy a Bankunk által kibocsátott, érintésnélküli fizetésre alkalmas bankkártyák jelenleg még nem kapcsolhatók össze NFC alkalmas eszközzel.
Amennyiben a jövőbeni fejlesztések során elérhetővé válik ez vagy egyéb új szolgáltatás, úgy arról előzetesen értesíteni fogjuk Ügyfeleinket.

Nagy semmi.

20 éve a Prohardveren

(#169868) -secret- válasza gyuromoj (#169865) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem.

(#169869) válasza odrif (#169867) üzenetére



őstag

Ez igen, nem hogy applepay, de még az OTP is bizonytalan. Az otp-t nem ajánlom, de van néhány más bank ahol simplivel tudsz fizetni.

(#169870) odrif


odrif
MODERÁTOR

Ez elég durva:
[link]

20 éve a Prohardveren

(#169871) B-L-A-C-K válasza odrif (#169870) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

(#169872) l.skywalker válasza B-L-A-C-K (#169871) üzenetére


l.skywalker
félisten

Jó, hát Samu. Én nem vagyok Android ellenes, nagyon jó modellek vannak, de a Samu 1-2 tablete és a Note szérián kívűl mindenben még a hajszárítókban is a polcon maradhat tőlem. Én még hűtőt sem veszek tőlük, se tévét. Egyszerűen nem bírom a márkát. A Note széria az valami, az tetszik.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#169873) ittakary válasza B-L-A-C-K (#169871) üzenetére


ittakary
nagyúr

Elso generacios termeket bemutato utan rogton soha nem szabad venni

(#169874) .Szaki. válasza odrif (#169870) üzenetére


.Szaki.
addikt

Ez tényleg nagyon kemény.. :Y

B-L-A-C-K

Szerintem várható volt. Mondjuk én minden terméknél azt mondom, hogy érdemes a ráncfelvarrott típusokat választani, mert azokon már ki vannak javítva a gyermekbetegségek. Az S8-nál is történtek érdekes dolgok, a Note8-nál is ezeket pedig a faceliftekkel javították. Ahogyan iPhone-oknál is sokan mondták azt - szerintem jogosan - hogy az S modelleket érdemes választani.

(#169875) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Pénteken adtam le az almáriumnál a Macbook Pro-t kijelzőcserére (staingate), keddre kész is lett. Elég korrekt. Főleg, hogy még nem is látszódott rajta a staingate nyoma (csak a körvonala), és féltem hogy lassan előjön.

[ Szerkesztve ]

(#169876) icecave válasza B-L-A-C-K (#169871) üzenetére


icecave
nagyúr

Idézek egy másik topikból:

"össz-vissz 4 db Fold esetében be**art a kijelző. Ebből MKBHD és egy újságíró a CNBC-től leszedett valami filmréteget a kijelzőről, amit fóliának hittek, hiába volt ráírva a dobozra, hogy ne ba**tassák. A másik kettőnél simán magától behalt (The Verge és Bloomberg emberei). "

Attól ez még para, majd kiderül, hogy lesz a kijelzőre bármiféle garancia, nyilván első szériás, és ezt még mindig megbízhatóbbnak látom, mint a Huawei megoldását (plusz azért utóbbi szerintem anyagminőségre elég bazári). Venni biztos nem fogok, van külön tablet, Note 9 meg jó telefonnak és a kijelzője is épp elég nagy.

Mondjuk, az utóbbi években a nagy verseny miatt nagyon nincs idő kitesztelni a dolgokat, elég csak kicsit visszamenni, a Mate 20 Pro LG display-es zöldüléses mizériáig. Tényleg az van, hogy egy-egy új dolognál a vevő a béta teszter, csak ezért fizet is jó sokat.

(#169877) B-L-A-C-K válasza icecave (#169876) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Oké, és te elhiszed az a négy négy? Gondolom sok 1000 kellt már el a világon, és akinek tönkremegy nem mindenki fogja kirakni, hanem egyszerűen visszaviszi.

(#169878) icecave válasza B-L-A-C-K (#169877) üzenetére


icecave
nagyúr

Az biztos, de ez olyan, mint bármely tömegterméknél. Aki elégedett nem rinyál, használja, akinek baja van, hangoztatja. Bármelyik csúcstelefon topikjába beleolvasol, azt hihetnéd, mindegyik sz*r emiatt, hisz csak a problémákról van szó.

(#169879) nord_ válasza B-L-A-C-K (#169877) üzenetére


nord_
veterán

(#169880) B-L-A-C-K válasza nord_ (#169879) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Akkor még nagyobb gáz...:)

(#169881) .Szaki. válasza nord_ (#169879) üzenetére


.Szaki.
addikt

Itt van Laci videója is erről a témáról.

(#169882) B-L-A-C-K válasza .Szaki. (#169881) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mondjuk ha már kis idő alatt pár "tesztelőnél" ez előjött, akkor hosszútávon biztos gázos lesz mind. Javítani meg ezen már nem hiszem tudnak majd, az egészet át kellene tervezni.

(#169883) .Szaki. válasza B-L-A-C-K (#169882) üzenetére


.Szaki.
addikt

Szerintem már legalább 2 éve ezzel házalnak a gyártók, hogy a hajlítható telefon a jövő. Nyilván nem egyik napról a másikra lehet megtervezni egy ilyen készüléket, de szerintem akkor inkább kaphatott volna még +1 évet a project, hogy ez rendesen működjön, mert sokkal több nem kell már neki szerintem. Én úgy gondolom, hogy szimplán betojtak, hogy beelőzi őket valamelyik kínai és gyorsan bemutatták ezt a valójában még csak prototípus modellt.

Ezeknek a jövőben a garanciáját egyébként tuti úgy fogják meghatározni, hogy x hajlításig vállalják. Az szerintem pedig megintcsak tervezési galiba, hogy egy elméletileg a telefon működéséhez elengedhetetlen fóliát simán le lehet szedni róla. Itt meg (nem ebben a topicban) megy, hogy az idióta amerikai le akarta szedni. Szerintem jó hogy kiderült, mert ez legalább egy visszajelzés a gyártó felé, hogy ezt oldják meg úgy, hogy az az egyszeri felhasználónak is világos legyen, hogy annak ott kell lennie rajta, vagy egyáltalán ne is legyen lehetősége leszedni azt. Vagy az is lehet, hogy csak azért lehetett leszedni, mert előszériás. Nem tudom.

Nem tudom mennyire jó dolog egyébként ez az egész hajlítható telefon, sokáig ágáltam ellene, aztán jobban belegondoltam és arra jutottam, hogy pont nekünk, akik a kompaktabb telefonokat kedvelik lehet ez jó alternatíva majd a jövőben. Alapvetően telefonálásra, gyors használásra megvan a kompakt méret, egy e-mail megírásához, kép/videó megnyitásához pedig kinyitod. A hajlítható telefonok között még mindig a Foldot tartom a legéletképesebb, csak meg kell élnie még egy kis tökéletesítgetést, aztán még egy faceliftet, vagy akár egy teljesen új generációt és akkor már jó lesz.

(#169884) nord_ válasza .Szaki. (#169883) üzenetére


nord_
veterán

Ez pont az a kényszeredett, "találjunk ki mán valamit" típusú ötletelés, mint ami a tévéknél a 3D volt...

(#169885)



őstag

Megjelenés napján mondtam hogy elfog törni 😂 Sőt tovább megyek, a jövő hasonló kijelzőit kompozit gumiból fogják gyártani.

Nord

Évek óta folynak a fejlesztések. Igen és kitalálták, 🤪 majd ha lesz egy stabil változat, akkor az apple is bejelenti, hogy képtelenek megcsinálni a működő példányt, ahogy a vezeték nélküli töltésre is bevallották.
Van jövője, és jó irány. Csak azért fogyott belőle kevés mert félmillióba kerül.

[ Szerkesztve ]

(#169886) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Jo napom van. Tegnap meghirdettem valamit,amit ki akarok adni, egyelore reggel ota varok nem tudok szerzodest irni ,egymasra licitalnak 3-an. Mondtam majd szoljanak ha megvan a nyertes. Eredeti osszeg majd duplajanal tartanak! :D

(#169887) -secret- válasza Gsx-rr (#169886) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Publikus, hogy mi az a valami?

(#169888) joey04 válasza B-L-A-C-K (#169871) üzenetére


joey04
titán

Nem véletlen vár még az értelmesebbje ezzel. Majd ha itt alakul valami, akkor lehet életképes dolgokról beszélgetni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#169889) válasza l.skywalker (#169872) üzenetére



őstag

Egy tech céget sem lehet utálni. Én pl. a Huawei-t utálom,😁 de mégis elismerem a műszaki megoldásait. Samsung gyárt ultra gagyit és a kezdetek óta, minőségét is. Mondom ezt úgy hogy infantilis dolognak tartom a márkahűséget.

(#169890) Gsx-rr válasza -secret- (#169887) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Persze. Fagyizo

(#169891) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Pedig pár gyártónál van egy bizonyos fokú beképzelttség.

Ezért nincs értelme számomra a márkahűségnek.

(#169892) B-L-A-C-K válasza Gsx-rr (#169886) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem csodálom, haverom haverjának 5 fagyizója van, éves szinten több tíz milliót vesz ki belőle...

(#169893) radi8tor válasza B-L-A-C-K (#169892) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem semmi mennyire szeretik a népek tömni magukba a cukrot.

⭐ Stella

(#169894) B-L-A-C-K válasza radi8tor (#169893) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen, szörnyű dolog ha megesznek az emberek hetente 1-2 gömb fagyit.

(#169895) Gergőke88 válasza B-L-A-C-K (#169894) üzenetére


Gergőke88
addikt

Főleg, hogy több helyen már van stevias vagy cukor/édesítőszer nélküli.

(#169896) radi8tor válasza Gergőke88 (#169895) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az van hogy még rosszabb, mint a cukor. A cukrot legalább felismeri a szervezet és helyén kezeli.
Az édesítő szerektől (cukoralkoholok) meg hízik a máj.
Nekem speciel puffadást okoznak a cukormentes fagyik. Steviával nem lenne gond de az csak a marketing része a dolognak. Fragola "steviával édesített" fagyijának stevia tartalma <1% - gondolom hogy elmondhassák róla van azzal van édesítve. Döntő többségben egyéb cuccokkal csinálják.

Ez a hivatalos válaszuk a kérdésemre: "Az összes cukormentes fagylaltunk édesítője: maltitol (kb 50 %), erythritol (kb 45 %), sorbitol (kb 5 %) és stevia (1 % alatt)."

B-L-A-C-K: szerintem ha hetente 1-2 gömb fagyit ennének az emberek, akkor nem lenne a haverodnak 5 fagyizója. Nyári melegben szerintem naponta járnak vissza oda az emberek.

⭐ Stella

(#169897) B-L-A-C-K válasza radi8tor (#169896) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Erre inkább nem írok kisregényt, inkább gondoljunk bele hogy mi van ha műanyag kanállal eszik páran ráadásként... :Y

(#169898) l.skywalker válasza B-L-A-C-K (#169897) üzenetére


l.skywalker
félisten

És előtte a mikróban megmelegjtik :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#169899) Gergőke88 válasza radi8tor (#169896) üzenetére


Gergőke88
addikt

Addig beszéltünk róla..

[ Szerkesztve ]

(#169900) B-L-A-C-K válasza Gergőke88 (#169899) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Pálcika után moss kezet mert lehet a fa amiből csinálták beteg volt, és te is az leszel!!!4!négy!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.