Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25301) whitezo88 válasza kexksz (#25300) üzenetére


whitezo88
nagyúr

pl a fagyizós mech mage, vagy a zoo is akár a sok kis szar miatt.

[ Szerkesztve ]

(#25302) whitezo88


whitezo88
nagyúr

GVG óta bőven pluszos arénákat megyek warlockkal, ez vége, 0-2, első lose mage, arcba ravenholdt + skillstrike, majd fireball arcba. következő rugó végig arcra megy mindennel, 3 hpja marad, nekem lethal köv kör, erre topdeck eviscerate... igaz most elég lassú deck lett. valahogy nekem nem jön be a 4-4 voidcaller + infernal, meg hasonlók mint a streamereknek.

[ Szerkesztve ]

(#25303) ZS3NI válasza whitezo88 (#25302) üzenetére


ZS3NI
őstag

En pedig pont gvg óta szenvedek az arénában... Azelőtt 6-7es átlag mindig megvolt, 12 win is csöppent párszor.

most már örülök ha 4et nyerek. Egyszerűen valami nem stimmel

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#25304) kexksz válasza whitezo88 (#25301) üzenetére


kexksz
addikt

Deathrattle mage-el tolom most főleg, az biztos, hogy szopik ellene rendesen.

(#25305) whitezo88 válasza ZS3NI (#25303) üzenetére


whitezo88
nagyúr

0-3, remek volt. (nem)
2 losenál is nevetségesen erős palát adot.. ogréhoz redemption, kiteszem a spectralt hogy tradelje le (más csak kisebb lényem volt amit simán leüt, lelő), erre divine shield, majd annoyotron, köv kör Kings meg 2. truesilver... jár 30 dust, szóval vettem egy 150 goldos packot.

[ Szerkesztve ]

(#25306) ZS3NI válasza whitezo88 (#25305) üzenetére


ZS3NI
őstag

Ma nyomtam egy 1-3at és nyitottam is a megérdemelt blingtron 3000et. :D Szóval most nincs okom panaszra, de pénzem sincs új arenara.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#25307) KTony válasza kexksz (#25300) üzenetére


KTony
tag

Én pappal jó vagyok control Warrior ellen

(#25308) F-ECT$ válasza whitezo88 (#25305) üzenetére


F-ECT$
titán

30 dust? Az majdnem 1 pack :)

Dive ever, work never.

(#25309) DaveNo1 válasza kexksz (#25300) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ctrl pap, kombós midrange druid, ctrl mage, midrange/control palával is fifty-fifty, akárcsak handlockkal

Ja és akkor a shamant elfelejtettem, ha nincs baron a wari deckben, egy idő után meggyűlik a baja a totemekkel

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#25310) fogtunder válasza whitezo88 (#25302) üzenetére


fogtunder
nagyúr

gvg óta sokkal jobb a warlock, több a használható 1-2 drop, a laphúzást megoldja, most már elég sok jó démon van, és antique healbot visszaad 4 lapnyi HP-t. sok 2-3 drop kell bele, meg nagy démonok.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#25311) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Ek0p rank1 legend jelenleg, 100%-ban palával. Most is játszik akit érdekel.

(#25312) NyalokAA válasza whitezo88 (#25311) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

well rekt ekop :D:D

(#25313) DaveNo1 válasza whitezo88 (#25311) üzenetére


DaveNo1
veterán

Láttam én is, 0 eq, 1 conc, 1 bgh, érdekes deck. Mondjuk durva top deckjei voltak, pl pap ellen kidobta owl-t erre az lerakott egy sylvanast, majd hopp topdeck owl. Meg sok hasonló.

You are not prepared.

(#25314) whitezo88 válasza DaveNo1 (#25313) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nicns BGH-je. Én hasonlóval nyomtam ma, nekem 2 chow van pók nélkül, 1 owl, van bgh, kings helyett LoH mert semmi draw nincs, GS helyett Bolvar a slotra, meg 1 argus. EQ-t én is kivettem mert kb alig kellett.

(#25315) whitezo88


whitezo88
nagyúr

hunters are fine l2p 420. fejezet [link] persze volt KC, vesztett is 2 körre rá.

(#25316) Muton


Muton
addikt

valaki mutasson már egy paklit plz, amivel verhető* Kel Thuzald hc-n. Néztem pár videót, de ott mindenki csak óriási mákkal verte (azaz ha csak 1 lap ne jön, vagy a ai mást csinál, akkor bukta).

* 10-15-ből biztosan :DD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#25317) Sturdiridge


Sturdiridge
tag

FIGYELEM ! rank18 és rank16 között mage gyakorlat van !

(#25318) whitezo88 válasza Sturdiridge (#25317) üzenetére


whitezo88
nagyúr

casualon meg hunter-ctrl warrior-mechmage(most zsinórban 2) dömping... :U mill druiddal szórakozom de így vicc. amúgy se érzem erős decknek.

[ Szerkesztve ]

(#25319) Vanir válasza Muton (#25316) üzenetére


Vanir
veterán

Óriási mák nélkül én sem láttam még, hogy verhető lenne. :)

(#25320) HPAA


HPAA
őstag

minden legendary kártya használható vagy ott is vannak "poénok"?
zsinórban nyitottam 2-t , de én a millhouse manastorm-ot nem igazán értem miért az
csábít a gondolat hogy milyen hasznosakat tudnék készíteni a bezúzása után

************* censored

(#25321) DaveNo1 válasza HPAA (#25320) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nem, millhouse pl. vacak.

You are not prepared.

(#25322) mobal


mobal
MODERÁTOR

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#25323) kexksz válasza mobal (#25322) üzenetére


kexksz
addikt

Mit kell nézni? :B

(#25324) mobal válasza kexksz (#25323) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Csak szimplán ne legyél ideges ha ezzel játszol. egy kép néha többet ér a szavaknál :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#25325) F-ECT$ válasza HPAA (#25320) üzenetére


F-ECT$
titán

Olvasd el az összefoglalót.

Dive ever, work never.

(#25326) #75376384 válasza Sturdiridge (#25317) üzenetére


#75376384
törölt tag

én nem tudom mi alapján szelektál ellenfelet a gép.. elvileg cirka 20 millió játékosuk van, ha ezt nagyon nagyvonalúan leosztogatom se lesz kevés az én szaros 20-as szintemnek megfelelő képességű ellenfél. viszont nem kapok mást már harmadik napja csak priest-et... haverom dettó. tömve olyan legendary kártyákkal.

[ Szerkesztve ]

(#25327) Mister_X válasza #75376384 (#25326) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A matchmaker nem skill meg lapok alapján dobál össze, hanem a hűdetitkos mmr alapján, amit simán lehet "hamisítani", lásd.: gold herot farmoló k.... azok.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25328) #75376384 válasza Mister_X (#25327) üzenetére


#75376384
törölt tag

igen.. blizzard-os hülyeség, hasonlóan a starcraft 2 mmr-jéhez, itt is (többek között) ez fogja elvenni a kedvem a játéktól.
tudom a kártyák milyensége kellene, hogy a legkevésbé befolyásolja a sorsolást, de ez akkor is röhej. pár hete játszom úgy rendszeresebben és nem mondanám nagyon jónak a lehetőségeimet.. az ellenfél pedig sorra dobálja le azokat, amikhez idő vagy rengeteg (valós) pénz kell.

egyébként, szerintem büntetni kellene azt, aki úgy kerül hátrébb, hogy belép majd bizonyos időn belül ki.

(#25329) whitezo88 válasza Mister_X (#25327) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Epp a napokban vetettek fel redditen hogy nem pure win alapjan kene lennie a lepegetesnek hanem attol fuggoen kit versz el. Ezert van hogy pont a rush deckeket osztonzi a jatek mert azzal gyors a jatek es ugyanugy egy csillag jar mint ha fel oras meccset toltal volna legend player ellen.

(#25330) Muton válasza Vanir (#25319) üzenetére


Muton
addikt

akkor be kell szerezni nyugtatót :))

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#25331) Sturdiridge válasza #75376384 (#25326) üzenetére


Sturdiridge
tag

beléptem megint, mondom teljesítem a küldit. vs MAGE !!

MIÉRT???!!!

(#25332) HPAA válasza F-ECT$ (#25325) üzenetére


HPAA
őstag

igen , rájöttem közben , de kezdőként jó a megerősítés
:R

************* censored

(#25333) F-ECT$ válasza #75376384 (#25326) üzenetére


F-ECT$
titán

20 millió játszott vele legalább egyszer. HotS-ba lépéskor kiírja, hogy hányan vannak benn épp Battle.net-en, most épp 3.5M. Ez 5 játék között oszlik meg: WoW, HS, SC2, D3, HotS. Persze az eloszlás nem egyenletes, de mondjuk osszuk el egyenlően: 700k / játék. HS-ben 3 mód van: aréna, casual, ranked (az AI ellen szerintem nem sokan tolják), ez kb 230k / mód, azaz szintenként pár 10k.

Dive ever, work never.

(#25334) Yiggdrasil


Yiggdrasil
aktív tag

Azt hiszem eljött a taktika váltás ideje: eddig 54 paklit nyitottam (igen, számolom, tudom, beteg vagyok), ezek jöttek belőle:
- Legendary: King Mukla, Captain Greenskin
- Epic: Gladiator's Longbow, Bane of Doom, Gold Shield Slam, Doomslayer x2, Southsea Captain, Faceless Manipulator, Mountain Giant x2
És persze a Naxx összes.

Na ugye ezek közül alig van olyan, amit a mai "divatos" paklikba kell, úgyhogy azt hiszem rá kellene állnom egy olyan olcsó deckre, amivel legalább a napi 100 Goldot kitudom szedni jó hatásfokkal.

Gondolom Hunter vagy Warlock deck lenne a legoptimálisabb, viszont van belőlük egy tonna, ezért a segítségeteket szeretném kérni, hogy szerintetek melyik decket kellene összeraknom (persze a jelenelgi 500 dustból tudok egészíteni valamennyire).

Tudnátok linkelni e célra egy vagy több paklit?

(#25335) F-ECT$ válasza Yiggdrasil (#25334) üzenetére


F-ECT$
titán

Bármelyik Zoo pakli jó. Ha nincs meg hozzá minden, akkor olyan Hunter pakli is jó, amiben kb 3-4 mana a max manás lap.

Dive ever, work never.

(#25336) Mister_X válasza Yiggdrasil (#25334) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Most csináltam egy huntard decket a három napi miatt (...), konkrétan semmi nincs benne, de mégis hozza a meccseket. A semmi alatt: se fegyver, se secret, se UTH, se Hyena, legend egyedül Loatheb.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25337) whitezo88 válasza Mister_X (#25336) üzenetére


whitezo88
nagyúr

(#25338) GabN73


GabN73
addikt

Na, sikeresen ledarált egy mech warri :))

(#25339) #75376384 válasza Sturdiridge (#25331) üzenetére


#75376384
törölt tag

én letöröltem. :D

tanulás szünetében szoktam játszani, meg esténként. arra viszont nincs szükségem, hogy jobban felb*sszon agyilag, mert nem azért csinálnám. hányingert kapok, hogy konstans olyan ellenfeleket dobál be akikkel nem tudok mit kezdeni. :U

(#25340) GabN73


GabN73
addikt

6 meccsből 6 vereség... :)) :(((

whitezo88
Minden ellen... Egyszerűen csak jobb a deckjük, meg a lapjárásuk. Rank 20 így szeretlek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25341) whitezo88 válasza GabN73 (#25340) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mi ellen vesztesz mi jön sok csinálj azok ellen decket :) pl hunter ellen warrir vagy pap.

(#25342) GabN73


GabN73
addikt

Ennyire elterjedtek lettek a mech deckek? :U
Decemberben 1-2vel találkoztam, ma a 4. :U

(#25343) whitezo88 válasza GabN73 (#25342) üzenetére


whitezo88
nagyúr

GVG indulása után rögtön ezrével jöttek a mech deckek és pont kevesebbet látok már azóta.

(#25344) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Kis kihagyás után visszatértem :) Volt 2 küldetésem is ami druid 5 win, így össze kellett raknom valamit, mert druid deckem nem volt. Főleg azért, mert csak 1 force of nature és 1 ancient of lore-om van, se Cenarius, se Malorne. Összeraktam egy félig ramp félig mech decket 1 force+roar comboval és eddig 4-0, igaz rank 20 vagy 21ről indultam szóval nem feltétlen erős ellenfelek akiket kaptam.

Ebből 2 érdekesebb meccs is volt. Egyik rugó ellen úgy hogy én kezdtem kaptam elején dupla wild growthot majd a 2. vagy 3. körben húztam egy innervatet is. Ezzel a boarddal nem tudott mit kezdeni 6 manából :)

A legutóbbi meccs priest ellen meg nem indult jól, de Sneed segített. Miután tradeltem vele a deckemből lopott Mech-Bear-Cat-jével kaptam 10 manán Antonidast Jó kör volt, következőben meghalt.

(#25345) Muton


Muton
addikt

na kérem, másodjára sikerült a hc naxxramas :C

ennek örömére vettem 15 normál paklit és 7 GvG paklit
eredmény GvG: 1 legend (varázslós lángszóró tank izé :DDD), 2 epic, 1 golden epic
eredmény sima pakli: 1 golden legend (Harrison Johnes), 1 sima legend (priestes proféta), 2 epic, 1 golden rare, 2 golden common

lett vagy 20+ új rare lapom (nagyon sokban 2 rare volt) és 625 dustom :DDD

egy probléma van az egésszel, hogy azt látom, hogy a vásárolt paklikban sokkal nagyobb számban van legend (vagyis az én esetemben csak ott van) és több az epic és a golden akármi, mint az arénás vagy a 100 gold-ért vásárolt paklikban. ez pedig kiábrándító, mert kb fizetés nélkül lehetetlen jó lapokhoz jutni :(

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#25346) whitezo88 válasza Muton (#25345) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nem több az esélye, csak így tűnik. nekem múlt héten két egymást követő arénás packból is lett legend (Malorne majd Toshley)

(#25347) ricshard444 válasza Muton (#25345) üzenetére


ricshard444
veterán

Itt 5 hónapja nem esett Legendary kártya, egyesével vagy arénázgatva nyitogatok. A kieg óta már nyitottam vagy 15-t és úgyszintén semmi...

Ez elég vicces akkor, mikor más meg 1 meccs alatt lerak 5-6 Legendary-t, miközben az én kezeim között összesen 3 fordult meg eddig (1,5 éve játszok és bontogatok??)

Persze benne van, hogy csak én vagyok ilyen peches, de kezdem unni.

Vannak dolgok...

(#25348) FrozenThrone válasza ricshard444 (#25347) üzenetére


FrozenThrone
aktív tag

Nem vagy vele egyedül, én is hasonlóan "szerencsés" vagyok a pakli nyitogatásba. De majd csak változik a pozitív irányba a dolog ;)

[ Szerkesztve ]

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#25349) fogtunder válasza ricshard444 (#25347) üzenetére


fogtunder
nagyúr

mindig megbontránkozom, mikor írod a nyitási arányaidat, másfél év alatt 3 legend az nem kicsit kevés. mondjuk nemtom, milyen gyakran szoktál tudni nyitni, de nekem olyan 20-30 paklinként szokott beadni egyet.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#25350) xavix13 válasza ricshard444 (#25347) üzenetére


xavix13
senior tag

Nekem amikor kijött a gvg közel 50 booster után esett az első legendem.

Ez a másfél éve játszok meg sokat nem mond, inkább az hogy hány boostert is nyit az ember.

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.