Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24451) Gyuri27 válasza DaveNo1 (#24450) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem rég mage ütött így be. Zoo warlock szintén képes erre.
Aztán volt olyan, hogy warri végzett ki kb full hpról.
Szóval felesleges. Tessék hunterrel játszani. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#24452) whitezo88 válasza DaveNo1 (#24450) üzenetére


whitezo88
nagyúr

épp a napokban olvastam egy interjúban hogy az Undertakerrel sincs szerintük semmi probléma. :U

(#24453) DaveNo1 válasza whitezo88 (#24452) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nem kellett ahhoz neki undertaker, elég volt a dupla leper gnome, amikkel nem tudtam mit kezdeni első két körben (rossz volt a kezem).

You are not prepared.

(#24454) whitezo88 válasza DaveNo1 (#24453) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nekem meg ultranagy antimákom vana blastmagel, rank10 előbb egy magetől kaptam ki a t7 flamestrike miatt, most meg a dr pap szivat... :U Blastmage 3 kis lényéből egyet se volt hajlandó leszedni. jó ez a deck de ha counterdeck jön vagy nincs mákos akkor csinálhatsz akármit. talán tovább kéne gyorsítani, pl 4dropnak elég a shredder. de pl 2 jeevest is futtatok és eddig 3 meccsből egyet se láttam ahogy Archmaget sem.ja és ez is pap, csak a változatosság kedvéért. ma eddig egyet se nyertem vele.

[ Szerkesztve ]

(#24455) adrian360 válasza DaveNo1 (#24450) üzenetére


adrian360
őstag

4-5 körös kill-t bármelyik rush deckel csinálhatsz, ez nem hunter hiba.

(#24456) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Portal OP!!

Kaptam egy láthatatlanná tévő spare partot, úgyhogy shamannak esélye sem volt leszedni :C

adrian360: régebben lehetett murloc zoo-val meg brutál aggresszív zoo-val, de a zoo már lassabb lett a DR lapokkal, úgyhogy az inkább 6-7 kör, hacsak az ellenfél nem concedel. Zoo ellen legrosszabb esetben is csak a hp-m felét vesztettem el 4. körre, nem 28-at.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#24457) whitezo88 válasza whitezo88 (#24454) üzenetére


whitezo88
nagyúr

0-4, ismét DR paptól: chow into pain into deathlord. asszem mára ezt a decket hagyom szépen... :U így nem lehet nyerni ezzel. (pedig mindenki hegyezi rá a cerkát)

nyitottam excel táblát MM statisztikára. vicces. legalább vissza lehet nézni és elemezni a metát ahol tartunk.

[ Szerkesztve ]

(#24458) salaam válasza NyxNyxNyx (#24340) üzenetére


salaam
senior tag

ide fognak felkerülni a Kinguin meccsek!

(#24459) DaveNo1 válasza whitezo88 (#24452) üzenetére


DaveNo1
veterán

Undertaker tényleg rendben van, végül is az hogy 4. körre már van ellenfélnél egy 6/7-es lény 1 manáért az tényleg oké :C :U

You are not prepared.

(#24460) fogtunder válasza whitezo88 (#24457) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ennyire durva most a DR pap? ma este elkezdek végre rendesen játszani én is a kieggel, lehet bepróbálom Zetalot pakliját. meg ezt is, bár a leírásban már az van, hogy túl gyors hozzá a meta.

btw statisztikára miért nem jó a deck tracker, amit a napokban linkeltél? paklinként, classonként is lehet listázni, mivel sorsolt össze, még a kijátszott lapokat is követi, hogy nálad volt-e a coin, szerintem felesleges excellel szarozni.

(#24459) DaveNo1: az undertaker nem is OP, csak annyira, hogy ha választani kell egy 1/2 UT és egy spider tank leszedése között, inkább bevállalom a 3 sebet a tanktól :D

(#24461) DaveNo1: elvileg van egy ilyenje is, de úgyis kipróbálom mindkettőt. sajnos pont egy római vakáció előtti nap jött ki, a pakkokat még kinyitottam, de játszani már nem tudtam velük. próbálkoztam egyszer a szálloda wifijéről, de annyira szar volt a feltöltés, hogy folyamatosan égett a kötél, mire kiadtam a parancsokat.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#24461) DaveNo1 válasza fogtunder (#24460) üzenetére


DaveNo1
veterán

Zetalotot én múltkor Mech pappal láttam játszani, az sem volt rossz, az meg azért túlzás hogy a meta gyors lenne, jön szembe mindenféle deck gyakorlatilag.

You are not prepared.

(#24462) tomazin válasza whitezo88 (#24436) üzenetére


tomazin
veterán

erről van szó?

(#24463) whitezo88 válasza tomazin (#24462) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Ilyesmi de tobb verzio is van. Lifecoachnal pl a max manakoltseg negy mana es poly sincs.

(#24464) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Gnimsh ellen elég kemény rugó jött. 2x assa blade, 2x tinker oil, midrange lények. 8-asokat csapott arcba a fegyverrel... egy Harrison topdeck mentette meg, de így is kb 2 hpn élte túl, 8+6+4+4et healelt magába összesen.

(#24465) tomazin válasza whitezo88 (#24464) üzenetére


tomazin
veterán

valamelyik nap én is találkoztam egy ilyennel, meg is tetszett, ki is próbáltam. 14 3 csillagig jutottam el vele, nem bírtam fentebb menni. sok kis taunttal meg lehet szívatni keményen.(mondjuk az viszont gyönyörű, amikor az 1/2-es fegyóból már 10/2-es van és arcbaütés után tolsz még 1blade flurry-t. (bár ez 2x jött össze))

(#24466) Zedz


Zedz
addikt

Aréna hero pick: Pap, Druid vagy Hunter? :D

Az a baj, hogy mind a három jó, de én valamiért a druid felé hajlok. Ti mit javasoltok ez ügyben?

(#24467) salaam


salaam
senior tag

Azért az is szép, amikor lightwelles priest ver agyon, mert első körben mind visionnel kiszedi a kezemből Dr.Boomot, utána mindgames Ragnát ad neki, majd kiderül, hogy a harmadik körös thoughtstealje Grommasht lopott.

fú, de elszállt most az agyam. :((

(#24468) whitezo88 válasza fogtunder (#24460) üzenetére


whitezo88
nagyúr

durva, de mikor én megyek pappal this happens [link] aztán jött a 4/4 TTT, és kapott egy életet a micromachine hogy még novával se tudjam leszedni... de ebbe még nincs zombie, most pattintottam be HJ meg Velen Chosen helyére.

[ Szerkesztve ]

(#24469) fogtunder válasza whitezo88 (#24468) üzenetére


fogtunder
nagyúr

azért a DR és a control pap között eddig is nagyon nagy szakadék volt a tekintetben, hogy mennyire életképesek aggro ellen. ha a control nem húz early game-et, akkor eléggé el tudják kalapálni, a T3 blademaster sajnos semmit se ér, ha már 4 minion van lent, mire kirakod.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#24470) DaveNo1 válasza fogtunder (#24469) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ha druidáznál, szerintem ezt érdemes kipróbálni: Reynad mech duplakombó druid

You are not prepared.

(#24471) fogtunder válasza DaveNo1 (#24470) üzenetére


fogtunder
nagyúr

köszi, sose lesz annyi időm, hogy az összes paklival játsszak, amivel szeretnék :D

Reynadtól szokatlan módon ez működőképesnek tűnik, a laphúzás kissé kevésnek tűnik és nincs wild growth, viszont van egy csomó early game, ami kompenzálja.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#24472) whitezo88 válasza fogtunder (#24471) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én pappal meg druiddal csak akkor játszok ha muszáj mert 60asok, inkább mással szoktam. Gnimsh rank1en van palával, max 2 stream nappal ezelőtt rank6ról kezdte, szóval eléggé jól arat vele. Előbb az "endbosson" hasalt el sajnos aztán megint vesztett. Eléggé lehangoló a cél előtt elbukni...

mod: lol Amaz arénán úgy nyert, hogy a fel reaver eldobatta a deckjét, de a Watcher elkezdett nőni a fatiguere-, 10/10en le tudta ütni a kirakott Ironbarkot, aztán köv körben pedig még nagyobbra nőtt és taunt híján beverte a druid arcát :D durva.

[ Szerkesztve ]

(#24473) mody123


mody123
tag

Esett 1 hónapja 1 hogger, gondolom betörhetem mert nem nagyon használják. A 7. GvG-s csomagból esett egy Dr. Boom elfér egy controll priestben vagy ne rakjam be? :)

(#24474) DaveNo1 válasza mody123 (#24473) üzenetére


DaveNo1
veterán

elfér, van aki használja, gyakorlatilag minden control/midrange pakliba befér

You are not prepared.

(#24475) whitezo88 válasza mody123 (#24473) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Boom simán, egyik legjobb legend.

(#24476) whitezo88


whitezo88
nagyúr

aréna életkép 1-0nál egy olyantól aki eye for an eyet játszott és redemptiont dude mellé és elven archert arcba. (4 secret összesen). köv körben meghaltam.

[link]

ja igen: 0 blizzard 0 coc 0 flamestrike.

t5ja olyan volt hogy juggler+mustár majd jött a raid leader és a dummy.

a következő ellenfél t2ben coldlight seert coinolt ki aztán bemákol egy coinflipet (crackle) a spidertankra.

[ Szerkesztve ]

(#24477) Sturdiridge


Sturdiridge
tag

Rank9 sracok ! :D eddigi legjobb es honap kozepe, rank7-8 a cel most. eddig csak handlockkal mentem, ha ugy van akkor valtani fogok. :D

(#24478) xavix13 válasza whitezo88 (#24476) üzenetére


xavix13
senior tag

Én ma egy ilyen embertől kaptam ki: [link] :W

A mai nap megint a szenvedésé volt arénában: 4-3 rugóval, majd 1-3 magel, hihetetlen rossz draftokkal + mákos ellenfelekkel.
Ilyeneken mentek el meccsek, hogy 3 lényem közül nyilván a 7/7-es tankot szedi le a sabotage, druid 2x topdeckkel egymás után stormwindet amivel menti a boardját, mage 20hp-ról dupla pyroval végzett ki 2 kör alatt.

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#24479) P00By válasza xavix13 (#24478) üzenetére


P00By
nagyúr

Nekem minden szenvedős, 5 win-es druid/rogue és alig bírom megcsinálni :DDD :))

(#24480) P00By


P00By
nagyúr

Arra gondoltam kéne kraftolnom egy unstable portalt, de most előszőr nem utána bontottam, hanem előtte(ráadásul arany)! Köszönöm blizz :P

(#24481) F-ECT$ válasza whitezo88 (#24475) üzenetére


F-ECT$
titán

Most hozott először egy meccset nekem. Druida 3 hp-n, nagy tauntok mögött, spellek már kimentek, tolt egy Swipe-ot, és az egyik bomba 4-et robbant az arcába :)

Dive ever, work never.

(#24482) Phoenixy


Phoenixy
senior tag

Megjelent a Hearthstone Android-ra. :P
De még csak Ausztráliában, Kanadában és Új-Zélandon.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#24483) Phoenixy válasza Phoenixy (#24482) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Már nem szerkeszthettem.
Sikerült felraknom Android 5.0.1-es Nexus 7-emre (2013), laggol, mint állat sajnos. Játékig még nem jutottam el, mert bármire nyomok froce close van.
Akik szeretnék felrakni:
Le kell tölteni az apk-t (~23MB) és 2 obb file-t (egy 500MB és egy 1kB körüli).
Letölthetitek innen: APK (APK) és obb-k: OBB vagy innen:
zip-ben.
Másoljátok rá a telefon/tablet-etekre.
Telepitsétek az apk-t.
A két obb file-t pedig másoljátok ide: /sdcard/Android/obb/com.blizzard.wtcg.hearthstone
Ezután el fog indulni a Hearthstone, ha nagyobb a kijelző, mint 6", ha nem akkor:
Használjtáok az Xposed-ot (5.0-n nem fog menni, a programot itt nem részletezem).
Xposed > App Settings > Hearthstone > xlarge res.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#24484) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Azért amikor a huntard a harmadik Gahz'rillátrakja le...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24485) F-ECT$ válasza Phoenixy (#24483) üzenetére


F-ECT$
titán

Bluestacks-en be lehet izzítani? (Csak a 3 pack miatt kérdem.)

Dive ever, work never.

(#24486) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#24485) üzenetére


DaveNo1
veterán

Csak 1 pack jár érte nem?

You are not prepared.

(#24487) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#24486) üzenetére


F-ECT$
titán

Ja lehet, de az is valami :)

Fel kellene pattintani a G2-mre is, de az még nem rootolt, de lehet ezért rootolom.

Dive ever, work never.

(#24488) Phoenixy válasza F-ECT$ (#24485) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Lehetséges. Próbáld ki. :)

Motorola Edge 20 Pro

(#24489) NyalokAA


NyalokAA
aktív tag

Most amúgy iPaden bejelentkezők ( régi achivement ) régi packot kapnak az androidosok meg GvG-st? Erre kiváncsi lennék , ha valakinek kell iPad pack szívesen bejelentkezek neki a pakliért. Én pedig olyat keresnék aki androidon belogol nekem az achivementért .

(#24490) F-ECT$ válasza NyalokAA (#24489) üzenetére


F-ECT$
titán

Classic pack jár érte.

Dive ever, work never.

(#24491) arni1 válasza Phoenixy (#24483) üzenetére


arni1
aktív tag

Felloktem nexus 5-re. Elindul fasza minden, de ugy kiirja, hogy 6" alatt vagyok. Irtad h exposed nem megy, mert ugye nincs is 5.0-ra. Tudsz ajanlani valami masik megoldast? Johet akar privatban is!

Annyira butasagnak tartom ezt, rendben van h szerintuk nem olyan a felhasznaloi elmeny 5" on, de tavoli asztalival is szoktam nyomatni, azzal sincs gond.

Szerk.: meg a zte blademre is volt olyan h tegrasnak latta a szerkentyut, csak van erre is valami :)

[ Szerkesztve ]

(#24492) Phoenixy válasza arni1 (#24491) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Nem tudom, hogy van-e más.
Viszont nekem nem ment Nexus 7-tel Android 5.0.1-en, szóval mégha van is más megoldás lehet, hogy úgyse menne, mert nem tűnik kompatibilisnek a Lollipoppal. :(
Viszont a Moto G-n elindult Android 4.4.4-el.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#24493) arni1 válasza Phoenixy (#24492) üzenetére


arni1
aktív tag

padfone 2-n is laggolt 4.4 alatt, de ahhoz képest egész korrekt volt. Bizonyára estefelé többen is visszajeleznek majd.

(#24494) Sturdiridge


Sturdiridge
tag

srácok, feltelepítem és beakarnám másolni a két obb- ot a mappába de nem hozza létre a mappát és nem tudok mit csinálni és el sem indul :// valami ötlet? : o

[ Szerkesztve ]

(#24495) arni1 válasza Sturdiridge (#24494) üzenetére


arni1
aktív tag

hozd létre manuálisan, másold be és menni fog.

szerk.: rootoltam, dpi-t állítottam, mindenben előjött a tablet verzió de a játék nem úgy ismeri fel :(

[ Szerkesztve ]

(#24496) Sirandrish


Sirandrish
legenda

ilyen nincs még az új lapokkal? :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24497) ígyvanferi válasza Sirandrish (#24496) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Megnéztem, mi is ez. Kinyitom az első packot, ott egy King Mukla. Köszönöm, hogy linkelted, cseppet sem érzem magam rosszul a borzalmas legend nyitási arányommal. :( ;]

(#24498) Sirandrish válasza ígyvanferi (#24497) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nagyon szívesen :DDD

Nekem volt hogy itt 50 pakliból nem volt legend de olyan is hogy 20ből vagy 4 :K

szerk: Nyitottam egyet..Arany Malygos :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24499) Sturdiridge válasza arni1 (#24495) üzenetére


Sturdiridge
tag

nem sikerült, létrehoztam- bemásoltam, elindítom és le akarja tölteni azt az 500MB... nem értem

(#24500) Gyuri27 válasza ígyvanferi (#24497) üzenetére


Gyuri27
félisten

30 pakli után se volt legend. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.