Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24701) whitezo88 válasza salaam (#24699) üzenetére


whitezo88
nagyúr

elhiszem, mire megcsináltam az 5 wint, ugyanott tartok csillagban ahol elkezdtem, 50% tehát, végére már jött handlock meg druid akiket tudtam verni végre.

(#24702) DaveNo1 válasza whitezo88 (#24701) üzenetére


DaveNo1
veterán

Hunternél már nerfelték egy-két lapot, lassan Zoo-hoz is hozzányúlhatnának (pl. Doomguard..) :U

You are not prepared.

(#24703) whitezo88 válasza DaveNo1 (#24702) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hát nem tudom mikor lesz az hogy nem a zoo lesz a legerősebb deck, amivel még a meccsek is nagyon gyorsak.

közben mentem egy arénát rugóval, 0 assa blade, 0 flurry, 0 backstab, végig midgame lényeket adott, az össz lövésféle az 1 si7, 1 evis, még kb 2-3 spell és ennyi. 1-3 lett, iszonyatosan lassú volt, kínszenvedés. papot kellett volna lehet. azoktól 2x is úgy kikaptam hogy kb megütni se tudtam őket. adott egy warbotot, szóval 150 goldos pack volt.

[ Szerkesztve ]

(#24704) Gyuri27 válasza DaveNo1 (#24702) üzenetére


Gyuri27
félisten

A zoo elkerüléséhez az egész játék mechanikát kellene megváltoztatni.
Ráadásul a gvg mechjei szintén hozzá járultak a zoo-hoz.

Amd - Radeon - Ryzen

(#24705) DaveNo1 válasza Gyuri27 (#24704) üzenetére


DaveNo1
veterán

Dehogy csak pár OP lapot nerfelni: pl. Doomguard (fixen dobj el 2 lapot, sokszor 0 lap eldobással rakjak ki ami egy vicc), Undertaker (vagy 1/1 legyen, vagy 2 mana), illetve 1-2 durvább kis lapra is ráférne fix (pl Leper Gnome is legyen 1/1, ha már fixen sebez kettőt amúgy is).

You are not prepared.

(#24706) Gyuri27 válasza DaveNo1 (#24705) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ja meg gólem. Ami ráadásul mech. Meg egy két mech buff. Meg egy két mechen kéne változtatni. Szóval mint írtam az egészet át kéne dolgozni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#24707) F-ECT$ válasza Gyuri27 (#24706) üzenetére


F-ECT$
titán

A sima zoo is erős maradt gvg után, amiben 0 mech van.

Dive ever, work never.

(#24708) DaveNo1 válasza Gyuri27 (#24706) üzenetére


DaveNo1
veterán

Én még mech zooval eggyel se találkoztam, lehet jó a mech szinergia, viszont lassabb a hagyományosabb zoo-nál mert nagyobb az átlagköltsége a lényeknek, ráadásul az early game is neccesebb lehet.

Xixo Zoo most a cancer deck impekkel + sea gianttel

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#24709) Gyuri27 válasza F-ECT$ (#24707) üzenetére


Gyuri27
félisten

Persze. De mech zoo, meg a vegyes is erős.
Jóformán rare lap sincs bennük. Olcsó, gyors, igazából csak spammelni kell.

Régen írtam, hogy a bf-be is warlock spam volt a legerősebb és legnépszerübb.
Rá is ment az egyik legjobb játék. Pedig a számok magukért beszélnek.
Ott az ea itt a bliz lévén online a játék láthatják mivel nyomulnak a népek.
Ott volt néhány okos és jó ötlet amit top játékosok mondtak. Az ea tett rá. Itt is érdemes lenne néhány top játékos meghallgatni, hátha lenne néhány okos ötletük.

Amd - Radeon - Ryzen

(#24710) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Az ilyen undorító férgeket addig ütném amíg mozognak. És még utána is. [link]

4-3 (aki nem látná: slowrollolt lethal előtti körben mert nagy skillesen topdeckelt egy soulfiret...)

más: durva egyesek mennyit bele tudnak ölni ebbe a játékba. Nézem ESLTV verseny, MagicAmynek 100% golden kollekciója van, plusz az US only Tespa back, ami nem amcsiknak kb lehetetlen megszerezni, kivéve ha elég brutál összegeket fizet a kódért valaki tudtommal. Bár biztos bejön sok a streamből, nem tudom, csak van aki befekteti inkább. (Mint Forsen a sock és chair companyba - belsős vicc aki érti érti ;] )

[ Szerkesztve ]

(#24711) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Forsen Darkwonyx tegnapi Control Lockjával játszik, kíváncsi vagyok ladderben hogy teljesít a deck

You are not prepared.

(#24712) whitezo88 válasza DaveNo1 (#24711) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Elég hamar feladta ;]

(#24713) DaveNo1 válasza whitezo88 (#24712) üzenetére


DaveNo1
veterán

Control wari aztán Xixo Zoo :W Valami változatosabb deckkel is játszhatnának..

You are not prepared.

(#24714) whitezo88 válasza DaveNo1 (#24713) üzenetére


whitezo88
nagyúr

pontosan. Trumpot lassabban többet nézem ha ladderezik mert szokott egyedi deckeket próbálni, a Flame Leviathanos mage control pl tök jó volt. Igaz semmit se haladt vele :DDD

(#24715) saelin válasza F-ECT$ (#24662) üzenetére


saelin
veterán

Kicsit vissza az időben. :)
Mennyi golddal éri meg elkezdeni az arénát? És mikor érdemes naxxot megnyitni?

Egész megkedveltem a játékot, így a hétvégén.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24716) ígyvanferi válasza saelin (#24715) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Majd el fog még menni számtalanszor a kedved tőle, ne aggódj!

Nem is az a kérdés, mennyi golddal, inkább mennyi játéktapasztalattal. Mert eleinte valószínűleg deficites lesz a sima packvásárláshoz képest. De ugye csak akkor tanulod meg, ha játszol is. Naxx-ot meg bármikor megnyithatod, de van egy-két elég fontos lap, amit onnét szerezhetsz, így lehet minél hamarabb kellene összespórolnod a rávalót. Esetleg pénzért megvenni. Bár ha jól emlékszem, azt írtad nem akarsz pénzt költeni.

(#24717) DaveNo1 válasza whitezo88 (#24714) üzenetére


DaveNo1
veterán

Démonos Handlockot tol most Trump, érdekesebb mint a Xixo Zoo...

You are not prepared.

(#24718) F-ECT$ válasza saelin (#24715) üzenetére


F-ECT$
titán

Naxx előtt megmondtam volna: legyen stabilan egy számod, ha az alá mész, akkor gyűjts egy kicsit, és ha fölötte vagy, akkor mehet az aréna. (Nekem ez 300 gold volt anno.)

Most az a gond, hogy sima paklit csak goldért tudsz venni, meg kellene szerezni Naxx-ból néhány szárnyat, az aréna meg GvG packot ad. Ha mindből szeretnél elég packot nyitni, az eszméletlen sok gold (olyan 30e), és havi szinten kb 1500-at lehet szerezni napi questekkel.

Arénát akkor éri meg elkezdeni, ha stabilan megy átlagban a 3-4 win, de önfenntartóvá átlag 7 wintől válik. Az előbbihez ismerni kell az összes lapot, jól kell választani drafkor (ez most külön nehéz, mert bejöttek a GvG lapok, így még kevés oktatóvideó van róla a YouTube-on), és persze nem árt jól játszani, ami meg csak akkor megy, ha gyakorolsz (22-es csapdája). Utóbbihoz meg az előbbieken túl még jobban kell játszani :)

Én azt mondom, hogy ~100 win után már érdemes lehet nekikezdeni az arénának.

Dive ever, work never.

(#24719) saelin válasza ígyvanferi (#24716) üzenetére


saelin
veterán

Lett 900 goldom... :D
100 játszma után kaptam 300-at. Nyitni kellene naxt vagy próbálni aréna? Naxra szavazok. :)

Talán költök majd igazi pénzt is, ha ennyire nehéz a free mode.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24720) Ps Vita válasza saelin (#24719) üzenetére


Ps Vita
őstag

nax :K

(#24721) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

11 Win aréna 405 gold a papához. :C Ennyit még sose adott.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#24722) ZS3NI válasza saelin (#24719) üzenetére


ZS3NI
őstag

Ha real moneyt akarsz költeni, akkor mindenképp a naxxot érdemes megvenni. Ott kapod a legtöbb gold\ftot átszámolva.

Más, egyszerűen nem lehet elérni a lengedet. Már 4 napja UGYANOTT vagyok rank4. +-1 nagyon idegesít, hogy egész nap grindelek és nincs progress. :D

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#24723) Sturdiridge


Sturdiridge
tag

hát én péntek óta rank9ről rank12re estem vissza, hihetetlen......

(#24724) FrozenThrone válasza ZS3NI (#24722) üzenetére


FrozenThrone
aktív tag

Én is ugyan itt akadtam el... Egyszerűen nem jutok egyről a kettőre :(

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#24725) saelin válasza ZS3NI (#24722) üzenetére


saelin
veterán

Most nézem, hogy egy teljes nax nyitása 6 k. A kezdetekben lehet elég lenne kinyitni a felét.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24726) DaveNo1 válasza ZS3NI (#24722) üzenetére


DaveNo1
veterán

Mi ellen bukod a legtöbbet?

You are not prepared.

(#24727) DjDanee87 válasza saelin (#24725) üzenetére


DjDanee87
addikt

Igen, ezért írta Zseni, hogy ha tervezed a valódi penzes vásárlást későbbiekben, akkor naxxot érdemes úgy megvenni. Goldos ára nagyon sok ha összehasonlítod a sima paklik árával és hogy mit kapsz cserébe.

(#24728) ZS3NI válasza DaveNo1 (#24726) üzenetére


ZS3NI
őstag

Most Ramp druid-ot játszok, a control warriort elég könnyen megölöm.

A xixo zoo és az új (cancer) hunter ellen sz*pok a legjobban... Egyszerűen nincs időm kifejlődni és hiába clearelek a sok lowcost minion miatt nagyon hamar újra kiépül az aggro.

Azért nem kell félteni, egyáltalán nem rossz matchup, de úgy érzem hogy kb egy coinflip dönt...

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#24729) DaveNo1 válasza ZS3NI (#24728) üzenetére


DaveNo1
veterán

Kombó druiddal jobbára csak akkor van esély Zoo és Hunter ellen ha az elején feljön az innervate + keeper, többi pakli ellen viszont elég hatásos.

You are not prepared.

(#24730) DaveNo1 válasza DaveNo1 (#24729) üzenetére


DaveNo1
veterán

+ ebbe a deckbe Ragna, vagy Loatheb helyett Harrisont raknék, mert sok a Warrior/Pala/Hunter. Egyik legjobb lap a mostani metában.

You are not prepared.

(#24731) ZS3NI válasza DaveNo1 (#24730) üzenetére


ZS3NI
őstag

Szerintem a harrison kicsit túl van hypeolva. Próbáltam játszani, de csak néha tudtam használni, annyira nem jött be. Loatheb kicsit stabilabb azon a sloton.

Ragna papa meg nem 1 meccset nyert már meg. :D

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#24732) ígyvanferi válasza saelin (#24725) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Miért 6K? 5x700 az 3500 gold. Pénzért meg 22 euro, ha jól tudom, az inkább 7000 huf.

(#24733) F-ECT$ válasza ZS3NI (#24728) üzenetére


F-ECT$
titán

Mit tud az új cancer hunter? Nem a régi face hunter került ismét elő?

Dive ever, work never.

(#24734) ZS3NI válasza F-ECT$ (#24733) üzenetére


ZS3NI
őstag

Ne akard tudni mit tud. Röviden tömören: A legdrágább minion benne a 3 manás arcane golem. :D Elképesztően gyors. Viszont kb egy annoy-tron megfogja az egész paklit szerintem.

(#24732) ígyvanferi - Androidon kicsit olcsóbb a cucc, most beléptem az amcsi accomra és 5000HUF-ot kér 4 darab szárnyért. Az elsőt asszem még ingyen feloldottam amikor lehetett.

jut eszembe, ha valakinek kellene az ingyér android pack annak szívesen feloldom. Kell egy felhnév és jelszó.

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#24735) ígyvanferi válasza ZS3NI (#24734) üzenetére


ígyvanferi
addikt

De az az árfolyamok miatt olcsóbb. A teljes ára 22 euro vagy 25 dollár, utóbbi majd' 500 Ft-tal olcsóbb átszámítva.

(#24736) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#24733) üzenetére


DaveNo1
veterán

Lehet a Wolfrider + Arcane golemesre gondol, amitől én is hányok, szó szerint. Go face, go face! Nagyon gáz, hogy ilyen decknek van létjogosultsága.

You are not prepared.

(#24737) saelin válasza ígyvanferi (#24732) üzenetére


saelin
veterán

Igazad van, tényleg inkább 7k. Androidon néztem és ott 6 500 huf-t írt, de ha rámentem máris több lett belőle. Megvettem nax első szárnyát goldért, legalább elleszek egy darabig vele. Az utolsó bossal (?) rendesen meggyűlik a bajom, mindért összerakok neki egy külön decket lowcost minionokkal és rogue hőssel. Annyira nem is durva az ai, mint gondoltam. Később csúnyább lesz? :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24738) DjDanee87 válasza saelin (#24737) üzenetére


DjDanee87
addikt

A normal valtozat nagyon könnyű. A heroc módra pedig speciális deck ajánlott. Ráadásul 1-2 heroic boss még a rá kihegyezett deckkel is sok szerencsét igényel.

(#24739) Ereshkigal válasza saelin (#24737) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Az AI valójában elég buta. Nyerni azért nehéz néha, mert rendesen fölényben van a képességei miatt.

(#24740) DaveNo1 válasza saelin (#24737) üzenetére


DaveNo1
veterán

AI mind normalban, mind heroicon buta, de heroicon olyan + képességeket kap, ami felér egyfajta "beépített csalással", és vagy meg kell szenvedni vele, vagy spéci decket kell az egyes bossokhoz csinálni.

You are not prepared.

(#24741) saelin válasza saelin (#24737) üzenetére


saelin
veterán

Első szárny kipucolva! Egy battlecry-summonos deckel és a rúgó spelljeivel meglett a boss. :C Nem volt könnyű, de gazdagodtam egy pár lappal.

Szerk;
Ha heroicot megcsinálom, akkor mi a jutalom?

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24742) ZS3NI válasza saelin (#24741) üzenetére


ZS3NI
őstag

Google

kapsz egy hátlapot ha minden szárnyat megcsinálsz heroicon. epenis

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#24743) F-ECT$ válasza ZS3NI (#24742) üzenetére


F-ECT$
titán

Epenis vagy nem, azért a legtöbb embernek megvan innen :D

Dive ever, work never.

(#24744) saelin válasza ZS3NI (#24742) üzenetére


saelin
veterán

Akkor nem kínlódom vele... A játékot nem befolyásolja.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24745) Redcaster


Redcaster
őstag

Kapott már ki valaki ilyen gyorsan arénában? :D

(#24746) saelin válasza Redcaster (#24745) üzenetére


saelin
veterán

Én... De nálam ez alap! :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24747) ígyvanferi válasza Redcaster (#24745) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Elég álomszerű kezdése volt a komának. Két Rockbiter, Flametongue, és a jó kis Zap-o-matic. Ez elég komoly cucc, 2-ért 3/2 wf. Ha nem tudja az ellen rögtön leszedni, az fáj. Pech, hogy nem jött fel a Frostbolt vagy bármi, amivel megállíthatod.

(#24748) ígyvanferi válasza ZS3NI (#24734) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Hopsz ;] Most cserélhetek megint passwordöt. Athene-style-ban nyomtam.

[ Szerkesztve ]

(#24749) F-ECT$ válasza ígyvanferi (#24748) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha van authenticatorod is, akkor nem olyan nagy baj :)

Dive ever, work never.

(#24750) ígyvanferi válasza F-ECT$ (#24749) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Még nem üzemeltem be, mert ez sokáig második acc volt, csak nem régóta ez az egyetlen. Meg semmi értékes nincs rajta, trial WoD, meg a HS. De gyors voltam. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.