Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25201) mobal válasza ZS3NI (#25199) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Most hogy mondod, sikerült a Zoo helyett a Basic decket megnyitnom Hearthpwn-on :B :U

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#25202) saelin


saelin
veterán

Vissza szívom a tegnapit. A zoo (legalábbis amit én tudtam kirakni) elég orosz rulett, mert vagy 2 taunt megfogja vagy valami aoe leírtja a boardot. Pala és priest ellen esélytelen, de ha úgy adja, akkor rouge ellen is. A meccsek nagyrésze feladással végződik nálam. Lehet a doom és irondwarf hiánya miatt, de lehet szimplán csak béna vagyok. Viszont ha bejön, akkor 5 perc a meccs, csak általában ugye nem jön be, így van előtte 4-5 concede. Nem kezdő barát deck az biztos. :)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#25203) F-ECT$ válasza saelin (#25202) üzenetére


F-ECT$
titán

Azok elég alap lapok abba a pakliba, nem csoda, hogy nélkülük nem megy.

Dive ever, work never.

(#25204) saelin válasza F-ECT$ (#25203) üzenetére


saelin
veterán

Akkor jól gondoltam, hogy az a baj. Egyszerűen mással pótoltam ki oszt' jó lesz az. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#25205) HPAA válasza saelin (#25202) üzenetére


HPAA
őstag

meg kell tanulnom a neveket ,mert amíg csak képről azonosítok ,dunsztom sincs miről írtok :DD

************* censored

(#25206) saelin válasza HPAA (#25205) üzenetére


saelin
veterán

Nyugi én is sokszor vagyok így.

A korábbihoz:
Sikerült legyártani 2 dwarfot, már egy fokkal jobb. Az argus-ból is csak egy hiányzik és a doomot pótoltam reckless rockettel. + 1 dark bomb.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#25207) #75376384


#75376384
törölt tag

ma este zárják a season-t vagy hogy itt mi a rendszer?

(#25208) Redcaster válasza #75376384 (#25207) üzenetére


Redcaster
őstag

Éjfélkor zárják, megkapod az új hátlapot, ha bent vagy rank20-ban, valamint csillagokat kapsz a rangodtól függően, ami alapján visszasorol a rendszer rank16-23 között azt hiszem.

(#25209) DjDanee87 válasza saelin (#25206) üzenetére


DjDanee87
addikt

Doomguardnak nagyon gyenge pótlása a reckless. +1 mana, megöli egy 1 manás zombie chow is és csak 1-1ben tudsz vele tradelni más lénnyel, míg doomguarddal le is tudsz ütni valamit és túléli. Nyilván lehet nyerni nem optimális lapokkal is ha jó lapjárásod van az ellenfélnek meg nagyon rossz, de a doomguard kb nélkülözhetetlen a deckbe.

(#25210) whitezo88 válasza #75376384 (#25207) üzenetére


whitezo88
nagyúr

aha, 00:00 új szezon szokás szerint. Újévi fogadalom: legend megütése :DDD

(#25211) F-ECT$ válasza whitezo88 (#25210) üzenetére


F-ECT$
titán

Kénytelen leszel valami cancer deckkel eljutni rank 5-ig, utána mehet már valami control is talán. (Ha jól tudom, akkor innen mindenki hunterrel lett legend.)

Dive ever, work never.

(#25212) #75376384 válasza whitezo88 (#25210) üzenetére


#75376384
törölt tag

szép cél. nekem marad a "köv félévben le akarok diplomázni". :D

ja és köszi az infókat. :)

[ Szerkesztve ]

(#25213) saelin válasza DjDanee87 (#25209) üzenetére


saelin
veterán

Sajnos egy darabig marad ez a felállás locknál. Idővel majd összeáll.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#25214) whitezo88 válasza F-ECT$ (#25211) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ja azt csak úgy írtam :) az a baj hogy pár játék után megunom mindig, mégha nyerek is. ezen kéne túljutni és akkor lehetne darálni egy nap sokat.

(#25215) fogtunder válasza #75376384 (#25212) üzenetére


fogtunder
nagyúr

legyél top streamer, és nem kell diploma :)

én egy 12-es arénát szeretnék már menni végre egyébként.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#25216) F-ECT$ válasza whitezo88 (#25214) üzenetére


F-ECT$
titán

az a baj hogy pár játék után megunom mindig
Dettó. Főleg 2-3 elhúzódó control vs control után, még ha meg is nyerem mindet, akkor is teljesen lefáradok, és inkább megyek egy kicsit darálni HotS-ba.

Dive ever, work never.

(#25217) HPAA


HPAA
őstag

újévi fogadalomnak: nem költöm a fizumat a család helyett lapokra :))

************* censored

(#25218) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#25216) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja én is csak dailyzek mostanában pedig minden hónap elején megfogadom hogy neki esek laddernek, de aztán pár meccs után ráunok.

You are not prepared.

(#25219) Muton


Muton
addikt

hi!
először is buék mindenkinek!
ez a dr boom legend ez mage-en kívül is gyakran használatos? érdemes lecraftolni?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#25220) ZS3NI válasza Muton (#25219) üzenetére


ZS3NI
őstag

igen

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#25221) dejaris válasza Muton (#25219) üzenetére


dejaris
addikt

Par napja gyurtam ossze, egyszeruen mar sajnalom az ellenfeleimet, annyira egy kocsog lap. Ez plus a ragna minden paklimban benne van.

(#25222) Muton


Muton
addikt

köszönöm a válaszokat! ha aranyban csinálnám, az demoralizálóbb lenne, nem? :DDD

tegnap este vettem egy 15-ös packkot, volt benne egy ragna, egy gruul és egy arany baron geddon. jó zásár volt évvégén :K

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#25223) DaveNo1 válasza Muton (#25222) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ha 1600 dustot el akarsz cseszni :K Amúgy minden deckben ott van, ahogy lassan minden deckben emiatt BGH is van.

You are not prepared.

(#25224) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Btw. lehetne valamikor szervezni egy újévi "PH kupát", most hogy van spectator mód, szerintem könnyen megvalósítható lenne.

You are not prepared.

(#25225) kexksz válasza DaveNo1 (#25224) üzenetére


kexksz
addikt

Nem rossz ötlet. :)

(#25226) fogtunder válasza kexksz (#25225) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Csak most hagyjuk ki a common/rare korlátozást, mert semmi értelme nem volt múltkor

I hate morning people. And mornings. And People.

(#25227) saelin válasza fogtunder (#25226) üzenetére


saelin
veterán

Jah, hogy már volt ilyen?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#25228) DaveNo1 válasza saelin (#25227) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja de csak common + rare lapos, ami kb. azt jelenti, hogy zoo + huntardot visz mindenki ;]

Én is azt támogatnám, hogy korlátozások nélkül 4 pakli (egyet lehetne banolni, mint rendes versenyeken).

You are not prepared.

(#25229) fogtunder válasza DaveNo1 (#25228) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Ráadásul akkoriban nagyjából csak druiddal volt bármi tapasztalatom, az meg eléggé gyenge force és lore nélkül, elég sokat misplayeltem is, kipróbálnám még egyszer a dolgot olyan paklikkal, amiket ténylegesen használok is.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#25230) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Januári hátlap

Paladin hype :C

You are not prepared.

(#25231) ZS3NI válasza DaveNo1 (#25230) üzenetére


ZS3NI
őstag

Elég szép lesz. Szerintem inkább priest hype. :K

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#25232) saelin válasza DaveNo1 (#25230) üzenetére


saelin
veterán

Wow! Ez miért jár?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#25233) Muton válasza DaveNo1 (#25223) üzenetére


Muton
addikt

sima lett, meg csináltam egy mage echo izét, és megmaradt az aranytartalékom (azaz az golden lapok, amiket azért tartok, hogy ha nagyon kell valami, akkor legyen dust).

tudnátok ajánlani egy jó druid és warlock decket (questekhez, nem rankingbe). lehet benne GvG is

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#25234) thesound válasza saelin (#25232) üzenetére


thesound
őstag

Januárban aki min. a rank20-at eléri az köv. hó elején aut. megkapja.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#25235) Mister_X válasza thesound (#25234) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Azért jól esik, hogy ez nekem "alanyi jogon" jár, mert eleve rank 20-ra rakott be a decemberi teljesítmény alapján :DDD

És ez szerintem is inkább paladin. Tuti ezt fogom használni - márciustól.

Napi köcsögRNG: control pakli ellen az istennek se jön fel 15 kör alatt egy Divine Favor sem, bezzeg Zoo/Aggro ellen mulligan után is visszaadja :(((

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25236) DaveNo1 válasza ZS3NI (#25231) üzenetére


DaveNo1
veterán

Maraadról van elnevezve a hátlap ;)

Muton: itt van ez pl. de igazából ami kell druidhoz hogy érvényesülni tudjál az a Lore + FON kombó, illetve a szokásos druid lapok: druid of the claw, keeper, stb.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#25237) saelin


saelin
veterán

Már értem miért hívjatok jó seggelőknek a golden herokat! Kaptam egy golden maget rank 18-on, már majdnem instant nyomtam egy concedet, de mondom megpróbálom azért. Zoo-val végül megvertem 4 hpval úgy, hogy maradt előtte lerakott egy ragnarost. Volt lent kis pók és knife juggler, pókot beleöltem ragnába, majd minden kés a maget találja el. Maradt 5hpja. Ment is bele a reckless rocket. :D

Egy warlockkal már nem voltam ilyen szerencsés....

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#25238) Muton válasza DaveNo1 (#25236) üzenetére


Muton
addikt

köszi! lore sajnos nincs :(

most játszottam egy Kitty nevű emberkével a arénában, egyszerűen fájt a szívem, hogy mit összebénázott. biztos egy kislány lehetett. alig bírtam olyan kártyákat kirakni, hogy le tudjon szegény ütni valamit :DDD

saelin: én kétszer futottam össze arany heroval, egyiket sikerült nagyon lealázni, a másik is épp hogy megvert. gondolom nekik szarul jöttek a lapok, nekem meg jól, de ezek alapján sosem fogok concende-t nyomni csak mert csillognak. verhetőek ettől

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#25239) Sturdiridge


Sturdiridge
tag

a versenyben benne vagyok én is ! :D

(#25240) fogtunder válasza Muton (#25238) üzenetére


fogtunder
nagyúr

lore nélkül nehéz működőképes druid paklit csinálni, nagyon kell bele a laphúzás, pláne, mióta azure drake helyett mindenki belchert használ, ha nem húzod fel a kombót időben, simán elmegy rajta a meccs. az 5/5 + két lap 7 manáért nagyon jó, ha nem csak a napik miatt akarsz druiddal játszani, úgyis kelleni fog. ha nem, akkor egy nourisht meg lehet próbálni, de sosem lesz olyan.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#25241) #75376384


#75376384
törölt tag

a tartományba eső sebzések értéke mitől függ? valahogy mindig annyit sebeznek, amitől mindenem lehal...
egyébként tegnap este egy gyászos időszak volt a mechmage-nek. sorra vertek el szörnyen buta dolgok miatt. elég idegesítő látni mikor az ellenfél szemmel láthatóan bénán játszik (még hozzám képest is), de mégis nyer mert a lapjárás neki kedvez nekem meg... :U

[ Szerkesztve ]

(#25242) DaveNo1 válasza #75376384 (#25241) üzenetére


DaveNo1
veterán

Tartományba eső sebzés = RNG. Tehát az ellenfél boom botja 4-et sebez, a tiéd meg 1-et :P

giorgio: a lore szerintem a legjobb class epic lap a játékban, mindenki összetenné a kezét egy hasonló lapért.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#25243) fogtunder válasza DaveNo1 (#25242) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én anno egy arany gladiator's longbowt törtem be, hogy meglegyen a második, azóta se bántam meg egyszer sem. egyszerűen túl jó ahhoz, hogy az ember ne rakja be a pakliba.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#25244) saelin


saelin
veterán

Nyitottam egy mal'ganis-t az jónak számít? Van egy grove tender is, jó lesz druidnak valamikor.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#25245) fogtunder válasza saelin (#25244) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nem törném be semmiképp, mert mal'ganis kijátszása után 3 dolog történhet:

az ellenfeled beleüti a boardját
elmegy rá valami hard removal
nyersz

a voidcallerrel (naxx class lap) elég durva kombó.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#25246) saelin válasza fogtunder (#25245) üzenetére


saelin
veterán

Az az immune azt akarja jelenteni, hogy sebezhetetlen a herom amíg lent van? Még nem is láttam ilyet egy warlock-nál sem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#25247) fogtunder válasza saelin (#25246) üzenetére


fogtunder
nagyúr

igen, de alapvetően pont ezért lesz egy lap legendary, mert olyat tud, amit semmi más a játékban.

immune ezen kívül csak naxxban van az egyik bossnál.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#25248) whitezo88


whitezo88
nagyúr

elkezdtem ladderezni de már másodikra kikaptam egy arany portréjú paptól aki lightwell - velen chosen - mogushan wardennel kezdett, és nem tudtam leütni őket... omg. 3. ellenfél szintén golden. nem játszanak jól de mivel nem jönnek a lapok nem tudok velük mit csinálni. direkt anti agróra techeltem.

[ Szerkesztve ]

(#25249) ZS3NI válasza fogtunder (#25247) üzenetére


ZS3NI
őstag

Bestial wrath, gladiators longbow, ice block

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#25250) saelin válasza fogtunder (#25247) üzenetére


saelin
veterán

Akkor megtartom, már csak valami deck kellene hozzá.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.