Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25051) ZS3NI válasza DaveNo1 (#25050) üzenetére


ZS3NI
őstag

Pfujj de utalom az ilyet. Végig topdekkeli a meccset és így nyer. :W

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#25052) GabN73 válasza DaveNo1 (#25050) üzenetére


GabN73
addikt

Na, most már csak 3-at .... :DDD

(#25053) DaveNo1 válasza GabN73 (#25052) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja de megint top deck volt :U

You are not prepared.

(#25054) #75376384


#75376384
törölt tag

a mage ennyire nem megy ezen a szintjén a játéknak?

viszont minden meccsen van legalább egy warlock vagy hunter. azt olvastam liquid-en, hogy ez a xixo srác lett minden szerveren az első, de nem dicsérték agyon, hogy milyen paklival érte ezt el.

(#25055) whitezo88 válasza DaveNo1 (#25045) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én próbálgatom de közel se olyan jó mint a warlock zoo.

(#25056) DaveNo1 válasza #75376384 (#25054) üzenetére


DaveNo1
veterán

Xixot sose láttam "komolyabb" deckkel nyomulni, mindig facehunterrel, vagy zoolockkal megy.

You are not prepared.

(#25057) ZS3NI válasza DaveNo1 (#25056) üzenetére


ZS3NI
őstag

Ennyit tud. Meg a nevét. :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#25058) whitezo88 válasza DaveNo1 (#25056) üzenetére


whitezo88
nagyúr

régebben 1 nap alatt lett legend miraclevel.

közben 1 winnél Deathwingeztek le arénán, persze poly az egész deckben sincs... :U azt hittem Poly miatt nem teszi ki kb 20 kör alatt se, csak miután kidobtam a kezem, azt hittem nála meg MCT van... a bomblobberektől meg hülyét kapok, ebben a meccsben 2x tolták el, aztán egy hunter is azzal kezd az 5. körben.

[ Szerkesztve ]

(#25059) #75376384


#75376384
törölt tag

találtam egy arany ilyet a kártyáim között. illetve van egy lord jaraxxus-om is. tudom játékstílusa válogatja, de mennyire használhatók?
az előbbi, azon felül, hogy arany a kerete és ez hatalmas epenis-t jelent, jár valami kiváltsággal? 1600 löttyöt kóstálna, ha bezúznám. őszintén szólva se a warlock, se a rogue nem tartozik a kedvenceim közé, így szívesen elkölteném az árukat.

(#25060) adrian360 válasza #75376384 (#25059) üzenetére


adrian360
őstag

jaraxxus a handlock-ba kel, oda szinte alapkártya. van cleef nagyon kiesett a rogue metaból, főleg ha arany én az betörtném

[ Szerkesztve ]

(#25061) #75376384 válasza adrian360 (#25060) üzenetére


#75376384
törölt tag

értem köszi. akkor kukázom a srácot, szép kis summát ad. :)
őszintén szólva engem a mechmage vonal érdekel a leginkább, így arra szívesen költenék pár pontot. amit vettem magamnak karácsonyra hetes pakkot abba semmi se volt (sima, nem gvg). ezt pedig még a legelső bontások egyikével adta a játék.

(#25062) saelin


saelin
veterán

Szoktak packot akciózni? Ebben a hónapban nem láttam semmi ilyet...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#25063) ZS3NI válasza saelin (#25062) üzenetére


ZS3NI
őstag

nem

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#25064) whitezo88 válasza saelin (#25062) üzenetére


whitezo88
nagyúr

sosem volt ilyen és szerintem nem is lesz mert akkor elvileg a goldos költséget is le kéne...

(#25065) DaveNo1 válasza whitezo88 (#25064) üzenetére


DaveNo1
veterán

Mondjuk azon nem lepődnék meg ha pár kiegészítő múlva a classic packokat leáraznák, különben az új játékosoknak 0 esélyük lesz a felzárkózásra.

You are not prepared.

(#25066) tretyak


tretyak
aktív tag

Hova lettek a mage-ek arénából? Paladin/priest felváltva...valaki tapasztalt hasonlót?

(#25067) saelin válasza whitezo88 (#25064) üzenetére


saelin
veterán

Jogos, akkor ha azt nézzük egész korrekt a bliz. Senki nem jut előnyhöz egy event miatt. Másrészről kezdőként kicsit nehéz is így, hogy nincs kezdőlökés vagy egy trambulin - egy akció személyében -, amin fentebb tudnám magam dobni.

A megoldás tényleg csak a real money vagy a seggelés, ahogy itt írtátok már. Egy hétig most goldot fogok farmolni és belecsapok az arénába. Hátha mégtöbb goldot csinálok belőle. Jövő hónapban meg jön egy kis boost, pack vagy naxx személyében. 1-2 hónap és csak haladok majd valamerre. Addig talán beérik, hogy melyik kaszt fekszik tényleg nekem. Mert most lehet, hogy a sámán bejön, mert vannak hozzá lapjaim, de ha nem tud többféle játékstílust biztosítani, akkor lehet csak másodlagos-harmadlagos hős lesz. A többihez is kellene kártya, hogy lássam milyen vele a játék (a basic deck elég felemás és ennél sokkal többet kilehet hozni belőlük, elég csak pár videót megnéznem). Talán az aréna majd segít ebben. Ott olyan lapokhoz is hozzájuthatok, amit elég nehéz packból nyitni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#25068) F-ECT$


F-ECT$
titán

Valamelyik funny összefoglalóban Amaz nyomott egy Implosion-t egy divine shieldes minionra, és 0 dmg-vel 0 impet idézett. Ha ől 2 hp-s minionra nyomod, akkor tuti, hogy 2-t fog sebezni és 2 impet kapsz, vagy kaphatsz 3-at, 4-et is?

Dive ever, work never.

(#25069) tretyak válasza F-ECT$ (#25068) üzenetére


tretyak
aktív tag

Sebezhet rajta többet is, így lehet 3/4 imp is.
Legalábbis így kéne működnie...szerintem :)

[ Szerkesztve ]

(#25070) whitezo88 válasza tretyak (#25069) üzenetére


whitezo88
nagyúr

annyit kapsz amennyit sebez. ha 0-t akkor 0-t ha 4et akkor négyet akkor is, ha -3ba megy.

(#25071) #75376384


#75376384
törölt tag

belefutottam ma egy ilyenbe. a végén már fetrengtem a röhögéstől. :D

az egyik mech ledobott neki egy pandát, majd lemásolta vmi epic lappal. mivel senkinek se volt minion-ja, ezért azzal szívatott, hogy dobálta be a hülye spare parts-okat, így a másolás miatt megtelt a "kezem" és rendszeresen égettem el a kártyákat (bár ezt fordítva is eljátszottam vele).. a végén nyitott 1 portált, amiből lett három és azokat megkaptam én is, így tudtam szerezni pár random katonát. ezután adta fel...

egyébként legyártottam ezt a paklit a két lila lap kivételével. meglepően hatékony. :)

[ Szerkesztve ]

(#25072) NyalokAA


NyalokAA
aktív tag

(#25073) F-ECT$ válasza #75376384 (#25071) üzenetére


F-ECT$
titán

Fel Reaver helyett egy csomó dolgot be lehet tenni 5-6 manáért: Belcher, Harrison, Loatheb, Toshley, Sylvanas, sőt akár Mimiron's Head se hülyeség, ha megvan.

Dive ever, work never.

(#25074) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#25073) üzenetére


DaveNo1
veterán

Mimiron's Head aktiválódásáról még videót se láttam, elég minimális rá az esély hogy ez + 3 mech túléljen 1 teljes kört.

You are not prepared.

(#25075) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#25074) üzenetére


F-ECT$
titán

Ezzel együtt kell 3 mech. Nem is az aktiválódás miatt jó, hanem mert mech, meg egy yeti (igaz 5 manáért), plusz jó eséllyel elvisz egy removalt ha az ellenfél nem tudja a boardjával leszedni.

Dive ever, work never.

(#25076) #75376384 válasza F-ECT$ (#25073) üzenetére


#75376384
törölt tag

igen, már csak a fel reaver hiányzik és azok nem tűntek olyan nélkülözhetetlennek. most egy force-tank max és maexxna van helyette.
megnézem amiket írtál. köszi :)

(#25077) saelin válasza #75376384 (#25076) üzenetére


saelin
veterán

Druidnál és Sámánnál szeretem maexxnát. Főleg ha sikerül tauntot rakni rá. :K

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#25078) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#25075) üzenetére


DaveNo1
veterán

Majd kipróbálom mech warrior vagy mech druid deckben, bár olyan sok reményt nem fűzök hozzá

You are not prepared.

(#25079) fogtunder válasza saelin (#25077) üzenetére


fogtunder
nagyúr

vigyázz vele, mert elég sok a pap, és a cabal shadow priest elég kellemetlen szokott lenni, ha rátolják Maexxnára.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#25080) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#25078) üzenetére


F-ECT$
titán

Olyan sokat én se, de 5 manás cserét keresett, és ez pont annyi.

Dive ever, work never.

(#25081) saelin válasza fogtunder (#25079) üzenetére


saelin
veterán

Ilyennel még nem találkoztam. Mostantól vigyázok priest ellen. :R

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#25082) kexksz válasza #75376384 (#25071) üzenetére


kexksz
addikt

Fel Reaver helyett igazából ugyanolyan jó a Belcher vagy Azure arra a slotra, attól függ, ki mit preferál. Antonidas helyett is jó Dr. Boom. Antonidasnak jó a szinergiája a spare partokkal és nem hal meg a BGH-nak, viszont Dr. Boom magában is jó.

(#25083) saelin


saelin
veterán

Wtf. Létezik olyan, hogy 0-s win rate-m van play modeban? 6 meccsből hatot elvesztettem. Egy csomó mech priestet dob, mech maget meg minden számomra verhetetlen deckeseket... Még a sámánnal sem tudtam nyerni. Most vagy én lettem bénább tegnap óta vagy meghülyült az rng. Tolok még párat, de ez így nagyon frusztráló.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#25084) saelin válasza saelin (#25083) üzenetére


saelin
veterán

Hmm. Mentem egy rankedet és utána ismét a szintemnek megfelelőket kaptam... fura.

A dupláért meg bocsi.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#25085) kexksz válasza saelin (#25083) üzenetére


kexksz
addikt

6 játék nem elég nagy sample size. :)

(#25086) DaveNo1 válasza saelin (#25083) üzenetére


DaveNo1
veterán

Lose streak esetén érdemes pár órára pihentetni a játékot

You are not prepared.

(#25087) Shamy válasza saelin (#25083) üzenetére


Shamy
tag

Rankedet menj, ott több a szintednek megfelelő, play mode random enemy jön, és sok a deck tester. Nyugodtan rankedolj. 19-20 körül leszel úgy is.

Kérdezni és tanulni mástól sosem szégyen ....

(#25088) salaam


salaam
senior tag

Eltüntek a facehunterek rankedről. Helyette mi van? cancer nr.2 nyilván shadowflame nincs nálam és a következő körben dupla savage roart tol.gg

(#25089) F-ECT$ válasza salaam (#25088) üzenetére


F-ECT$
titán

Pont ma láttam ;)

Dive ever, work never.

(#25090) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Gnimsh előbb egy sniper ellen játszott. Iszonyat szánalmas volt az ellenfele, végén még tolta ezerrel is a BM-et. (ha nem les twitch-ről kikapott volna)

You are not prepared.

(#25091) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#25090) üzenetére


F-ECT$
titán

Nézz inkább Belezőgépet :)

Dive ever, work never.

(#25092) csoki válasza F-ECT$ (#25091) üzenetére


csoki
senior tag

nem is láttam még a képét neki, másképp képzeltem el valahogy a srácot :D

(#25093) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#25091) üzenetére


DaveNo1
veterán

Maradok inkább az angol nyelvű közvetítéseknél ;)

You are not prepared.

(#25094) saelin


saelin
veterán

Bakker kelthuzad-ot berakták két deathlord mögé... :DDD Végül a mage spellekkel leszedett.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#25095) HPAA


HPAA
őstag

kezdő szaktanácsot kérnék merre induljak
minden hőt 10-es szintig játszva , küldetésekből ,meg pár meccsből 600 aranyig "szedtem magam"
mire költsem ? /pénzt nem igazán szeretnék költeni a játékra/ , önerőből tudom nehéz lesz , de időm az van
szóval mi lenne ilyen szempontból hatékony döntés kezdőként?
köszönöm

************* censored

(#25096) ZS3NI válasza HPAA (#25095) üzenetére


ZS3NI
őstag

Naxxramas

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#25097) #75376384 válasza kexksz (#25082) üzenetére


#75376384
törölt tag

igen ezt írták a leírásban is, hogy Antonidas pont azok miatt nagyon hatékony.
a maradék 2 hellyel most nem foglalkozok, így is rengeteg kártyát be kellett zúznom, hogy meg tudjak építeni mindent, ami kell. addig pedig jó lesz a nagypók/bárány kombó.

eddig egyébként egyszer kaptam csak ki (persze saját szintemen játszom casual-ban).
priest az ellenfél. ő kezdett és ebben a sorrendben pakolta le a dolgokat (elképesztő mázlival):
-northshire cleric
-pw: shield
-divine spirit
-divine spirit
-inner fire

egyszerűen nem tudtam vele mit kezdeni. :(

(#25098) HPAA válasza ZS3NI (#25096) üzenetére


HPAA
őstag

akkor ne paklikat vegyek előbb?
Naxxramas hoz elég a teljesen alap lapos pakli is ?

************* censored

(#25099) ZS3NI válasza HPAA (#25098) üzenetére


ZS3NI
őstag

Basic lapokkal simán kiporgetheto a naxxramas normál módja.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#25100) F-ECT$ válasza ZS3NI (#25099) üzenetére


F-ECT$
titán

Fölösleges Naxx, amíg nincsenek meg a classic lapjai.

@HPAA:
Pénz nélküli mód:
-Mind a 9 hőst lvl 10-re fejleszteni (normál és expert ai-kat végigverve kb meg is van).
-Minden hőshöz megcsinálni a basic decket.
-Rohadt sokat játszani play-en, akár ranked, akár casual.
-Megcsinálni az összes elérhető (rejtett) questet.
-Ha van idő, akkor stream nézés (főleg aréna: kártyaválasztás, alap trükkök megismerése).
-Napi questek folyamatos teljesítése.
-Ha már megvan az alap ismeret, akkor napi max 1-2 aréna, addig míg nem megy önfenntartóan.
-És persze majd idővel Naxx, a sima bossokat és a class challenge-eket érdemes megcsinálni a lapokért.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.