Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24651) salaam válasza saelin (#24650) üzenetére


salaam
senior tag

Szeretnél-e pénzt költeni?

(#24652) saelin válasza salaam (#24651) üzenetére


saelin
veterán

Nem. Annyira azért nem vagyok nagy kártyajátékos és pénzem sincs annyi, hogy erre költsem. :)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24653) salaam válasza saelin (#24652) üzenetére


salaam
senior tag

Akkor érdemes arénázgatnod, kártyát gyüjtened, és idővel naxx első két szárnyát kinyitanod goldból. ez a jó sorrend talán :)

(#24654) saelin válasza salaam (#24653) üzenetére


saelin
veterán

De az aréna is goldba kerül azt olvastam. Nem fogom én ott elverni a pénzem?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24655) Gyuri27 válasza saelin (#24654) üzenetére


Gyuri27
félisten

De. Utána lesz jobb.
Dobj össze egy low cost zoo warlockot, csináld a napikat. A többi meg majd megy magától.

Amd - Radeon - Ryzen

(#24656) salaam válasza saelin (#24654) üzenetére


salaam
senior tag

7winnél elvileg az aréna önnfentartóvá válik. Mindig van esély jól teljesíteni és megtanulod a játékot. Régen ez volt a helyzet, most a gvg-vel talán a classic pakkok miatt jó egyből paklit venni, viszont az arénában nagyon sokat lehet tanulni, én szinte mindent ott szedtem össze a játékról.

(#24657) netpeti98 válasza saelin (#24654) üzenetére


netpeti98
addikt

De goldba kerül, ha tudod hozni a stabil 4 wint akkor viszont már megéri.

(#24658) saelin válasza netpeti98 (#24657) üzenetére


saelin
veterán

Kezdőként úgy, hogy nem ismerem az összes lapot nem tudom van e esély 4 győzelemre... Mennyibe kerül az aréna? Mennyit lehet rajta nyerni?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24659) netpeti98 válasza saelin (#24658) üzenetére


netpeti98
addikt

150 goldba kerül. Minden esetben ad 1 pakkot a többi a győzelemek számától függ. (ha jól emlékszem le van írva a téma összefoglalóban)
Aréna témában érdemes Trumpot nézni

(#24660) KTony válasza saelin (#24658) üzenetére


KTony
tag

Ez az oldal sokat segíthet. Ha lehet Mage Paladin Druida közül válasz Ők a legjobbak arénában.

(#24661) saelin


saelin
veterán

Aham, köszi. Este elolvasgatom. :R

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24662) F-ECT$ válasza saelin (#24652) üzenetére


F-ECT$
titán

Pénz nélküli mód:
-Mind a 9 hőst lvl 10-re fejleszteni (normál és expert ai-kat végigverve kb meg is van).
-Minden hőshöz megcsinálni a basic decket.
-Rohadt sokat játszani play-en, akár ranked, akár casual.
-Megcsinálni az összes elérhető (rejtett) questet.
-Ha van idő, akkor stream nézés (főleg aréna: kártyaválasztás, alap trükkök megismerése).
-Napi questek folyamatos teljesítése.
-Ha már megvan az alap ismeret, akkor napi max 1-2 aréna, addig míg nem megy önfenntartóan.
-És persze majd idővel Naxx, a sima bossokat és a class challenge-eket érdemes megcsinálni a lapokért.

Dive ever, work never.

(#24663) netpeti98 válasza KTony (#24660) üzenetére


netpeti98
addikt

Kellett ezt megmutatnod.
Persze itt összejön a 2x Frostbolt, 3x Fireball, 3x Falmestrike, 3 Water Elemental. :DDD

(#24664) KTony válasza netpeti98 (#24663) üzenetére


KTony
tag

:DD :DD :DD Hát az olyan draftok szoktak 1 winesek lenni

[ Szerkesztve ]

(#24665) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Gnimshet 3-0zta egy srác versenyen, kontrol hunterrel, eléggé durva volt. 2x2 shredderes, feign death, ilyenek.

csak még mindig nem tudták megoldani hogy legyen hang a kommentátor álláson kívül :U [link]

[ Szerkesztve ]

(#24666) DaveNo1 válasza whitezo88 (#24665) üzenetére


DaveNo1
veterán

Az inkább midrange DR hunter, sparkz-nak van fent ilyen deckje hearthpwn-en. (neki amúgy van pyromanceres control hunterje is)

You are not prepared.

(#24667) whitezo88 válasza DaveNo1 (#24666) üzenetére


whitezo88
nagyúr

akkor az, de elég erős.

közben Amaz vs Bob meccs :DDD

(#24668) DaveNo1 válasza whitezo88 (#24667) üzenetére


DaveNo1
veterán

Lesz még ott komoly meccs?

Átkapcsoltam közben másik versenyre, megjelent Dr. Zoom is :Y (Ragna kirakásnál állandóan belezoomolnak a játékba)

You are not prepared.

(#24669) whitezo88 válasza DaveNo1 (#24668) üzenetére


whitezo88
nagyúr

melyik? kb 3 van egy időben most.

(#24670) DaveNo1 válasza whitezo88 (#24669) üzenetére


DaveNo1
veterán

Battle of the best. Elvileg döntő jön majd.

"Druid is the MVP" --> kár hogy ladderben ha jön egy Zoo vagy Hunter és nincs kezdőkézben inner + keeper kb. mehet az auto concede

You are not prepared.

(#24671) saelin


saelin
veterán

Megvolt az első (ingyenes) arénám. 2 win-t sikerült összehozni, mindkettő warlock volt. Hunterrel próbálkoztam, mert play-ben párszor nyertem már vele. Gondolom rossz decket legóztam össze vagy valamit rosszul csináltam. Az biztos, hogy van mit tanulnom.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24672) Redcaster válasza saelin (#24671) üzenetére


Redcaster
őstag

A huntert az egyik, ha nem a legnehezebb kidraftolni, kezdőknek egyáltalán nem ajánlott. Kezdőknek mindenki a mage/paladin/druid hármas valamelyikét ajánlja :K

(#24673) saelin válasza Redcaster (#24672) üzenetére


saelin
veterán

Ezek közzül talán csak a pala volt még választható, a másik a lock volt, ez 100%.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24674) F-ECT$ válasza saelin (#24671) üzenetére


F-ECT$
titán

Örülhetsz ennek a 2-nek is, de így nem éri meg arénázni.

Másik verseny megy itt épp.

Dive ever, work never.

(#24675) saelin válasza F-ECT$ (#24674) üzenetére


saelin
veterán

Igen, ezt én is leszűrtem. :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24676) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#24674) üzenetére


DaveNo1
veterán

Warrior vs. Warriornál nehezebb unalmas meccset találni :N

You are not prepared.

(#24677) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#24676) üzenetére


F-ECT$
titán

Ja, leginkább azért nem szeretek vele ladderezni se, mert egy ilyen és az életemet is elunom :)

Dive ever, work never.

(#24678) Redcaster válasza F-ECT$ (#24674) üzenetére


Redcaster
őstag

Másképp hogyan tanulná meg az aréna alapjait? Kell az a pár sz*r aréna run tanulópénzként... Rankeden nm tudja gyakorolni. Ha van az embernek egy kis ideje, akkor néz streamet, vagy Youtubeon madit/belezőt, és megpróbálja megfogadni az ott hallott tanácsokat. Kezdőként már mód nincs a pakliszerzésre, csak ha költ rá valamennyit. Remélhetőleg ezzel a Blizz hamarosan csinál valamit, pl 50%-al olcsóbb classic packokat tudnék elképzelni a balanszálásra. Egy szó mint száz: ha költeni akar és tud rá, akkor meg van oldva, de ha nem, akkor az aréna a legjobb pack és később pénzszerzési lehetőség.

(#24679) F-ECT$ válasza Redcaster (#24678) üzenetére


F-ECT$
titán

Olvasd el, amit írtam. Amíg azzal telik az aréna, hogy olvasgatja, hogy mit is tudnak a lapjai, addig pénzkidobás. Persze előbb-utóbb el kell kezdenie, és az első pár aréna kudarc lesz, de előtte meg kell tanulnia az alapokat, és ahhoz jó a casual / ranked, mert ingyen van, sőt 3 winenként jön a 10g is.

Dive ever, work never.

(#24680) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#24679) üzenetére


DaveNo1
veterán

Mondjuk jó casualt nehéz menni lapok nélkül, tele van legend játékosokkal meg faceidiótákkal.

Közben Kibler owned by Bolvar :C

You are not prepared.

(#24681) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#24680) üzenetére


F-ECT$
titán

Meg Darkwonyx new meta :)

Dive ever, work never.

(#24682) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#24681) üzenetére


DaveNo1
veterán

Démonlock :Y Volt benne pár érdekes lap. Twisting Nether wow...

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#24683) saelin válasza DaveNo1 (#24680) üzenetére


saelin
veterán

Annyira nem vészes, mert nem kell feltétlen egymás után 3-at nyerni. Ha becsúszik egy loose, akkor megyek a következőkre. Napi questekkel már egész jó pénz.

Írtátok, hogy a druida, pala, mage ami kezdő barát. Én úgy vettem észre, hogy a rogue és a warlock sem rossz. Az előbbinek sok a piszkos lapja, míg a másik kezébe nagyobb eséllyel kerül jó lap, még ha az élete árán is.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24684) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#24681) üzenetére


DaveNo1
veterán

Úristen ez a Warrior vs Mage mekkora volt :D Előszőr Rag kétszer is sniperkedett aztán topdeck fireball amivel pont meglett a lethal (1 körrel később már nem lett volna elég) :Y

You are not prepared.

(#24685) F-ECT$ válasza saelin (#24683) üzenetére


F-ECT$
titán

Amit írtak az arénára vonatkozik.

Rankeden egyébként most a rogue sehol sincs, a warlock annál inkább a spéci deckjeivel (zoo, hand, esetleg demon).

Dive ever, work never.

(#24686) NyxNyxNyx válasza saelin (#24683) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Warlock-kal az a baj, hogy a hero power nincs hatással a board-ra és az életcsökkenés miatt egy Hunter ellen nem sok esélye van. Lehet belőle kiemelkedőeket draftolni Voidcaller-ral meg sok démonnal, csak sajnos ez ritka. Viszont akkor nem sok minden veri el.

Rogue meg az egyik legerősebb arénában. Bár én nem szeretem.

természetesen amit írtam minden arénára vonatkozik

lose*, a loose az mást jelent

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#24687) Gyuri27 válasza saelin (#24683) üzenetére


Gyuri27
félisten

Rugó normális draft mellett jó arénába.
Kezdőnek nem javaslott szerinte.
Warlock bármikor választható kezdőnek. is.

Van most már speckator mód. Szóval nézheted az itteni srácokat. Tőlük is lehet kérdezni.

Amúgy rossz draft és rossz lapjárás esetén a nagyok is tudnak csúnya arénákat menni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#24688) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Kripp aréna: [link]
t4 PO, t5 bomblobber, t6 dire doge lethal. ggwp :DDD

(#24689) DaveNo1 válasza whitezo88 (#24688) üzenetére


DaveNo1
veterán

Közben folytatódik tegnapi verseny.

Amaz pap deckje nagyon vacak, nincs benne se SWD, se MC, se Sylvanas, kb. 10% esélye van control paklik ellen, nem is tudom, hogy gondolta, hogy ezzel egy Warriort elver.

You are not prepared.

(#24690) saelin


saelin
veterán

Küldtem pár friend request-et a ph listán szereplőknek. Remélem felvesznek. :R

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24691) alpihun


alpihun
senior tag

Hali!

Szeretnék egy viszonylag normális zoot kihozni a meglévő - nem túl sok - lapomból.
Eddig a képen lévő paklival próbálkoztam és hoztam össze ha nem is sok sikert, de -élményt mindenképp.
A rendelkezésre álló lapok ugyancsak mellékelve.

képek

[ Szerkesztve ]

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#24692) ígyvanferi válasza alpihun (#24691) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Loathebet mindenképp rakd be, ha már megvan. Az egy Defender of Argust is. Két Flame Impet mindenképp craftolnék még, az csak 80 dust. Undertaker sem lenne rossz, de ahhoz Naxx-ban a 4. szárnyat ki kell nyitnod. Második Soulfire azért szerintem mehet a pakliba, még ha már 1 manás is.

(#24693) thesound


thesound
őstag

Palával ha nem jön a consetration akkor a zoo lock-ot esélytelen megfogni :U

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#24694) whitezo88 válasza thesound (#24693) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nekem jött consec, tirion, bolvar, healbot, loh, chow+minibot nyitás és így is elvert. persze kellett a 3, majd 4es implosion meg a topdeck doomguard a belcherre...

következő pedig druid innervate spidertank, majd t2 coin ttt nyitás. adtam fel, skillgames. undorítóbb mint az undertaker leper nyitás.

[ Szerkesztve ]

(#24695) saelin válasza whitezo88 (#24694) üzenetére


saelin
veterán

Nem értem mit írsz! :DDD
Jobb ha elkezdem memorizálni a "szakszavakat".

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24696) whitezo88 válasza saelin (#24695) üzenetére


whitezo88
nagyúr

addig jó amíg nem tapasztalod meg ezt a rakás hulladék decket ami rankeden van :DDD

eddig a mai mérleg: zoo - mechdruid - hunter(win) - mechmage - hunter, rank10en.

[ Szerkesztve ]

(#24697) saelin válasza whitezo88 (#24696) üzenetére


saelin
veterán

A rankednek mi értelme? Ott is 10 arany a jutalom.

(Még nem volt időm mindennek utána néznem... Elég sok a guide a játékhoz.)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24698) whitezo88 válasza saelin (#24697) üzenetére


whitezo88
nagyúr

pedig elég csak benézned a Play módba... és látod hogy ott van a szám ergo minél többet nyersz feljebb jutsz, igaz, rank20 alatt még jár a havi card back, a következő lépcső a rank1 feletti legend, amihez iszonyat nagy segg és monotonitástűrés kell (illetve hogy ne vágd ki az ablakon a monitort a 90%ban noskill agro deckekből álló meta miatt)

ma eddig kb 2w 5lose a mérlegem. warrior/pala a napi, lehetetlen megcsinálni értelmes winratetel.

mod HAHA mit ad a mechmagenek a shredder? Mechwarpert. Sírok.

[ Szerkesztve ]

(#24699) salaam válasza whitezo88 (#24696) üzenetére


salaam
senior tag

Rank 2, mindenki utolsó hulladék xixo zooval, meg paladinnal megy, nyilván 100%os RNG-vel. Elegem is lett, befejeztem a legend hajhászást, mostantól ha megjön a kedvem, majd mulatok casualon, de többet egy meccset sem vagyok hajlandó ezen a hulladék rankeden. Megyek inkább hexezni :(

(#24700) Ps Vita válasza salaam (#24699) üzenetére


Ps Vita
őstag

ugyanez, rank 4 es rank 6 kozott ugralva...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.