Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25701) Muton válasza NyxNyxNyx (#25691) üzenetére


Muton
addikt

nekem tegnap arénában fülig ért a szám, kaptam Ragnarost, mondom majd alázok. 6-3 alatt 2x láttam, abból egyszer akkor amikor le sem tudtam rakni, mert lenyomtak. szóval ez ilyen. amúgy ha mage-dzsel vagyok szinte kötelezően priestet kapok ellenfélnek

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#25702) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Úgy látszik 3-nál többet nem nagyon lehet Swipe nélküli druiddal nyerni arénában. Főleg amikor a mage így tud kezdeni.

Viszont nyitottam egy Hemet Nesingwary-t. Yay! Most újabb 56 pakkig kussolhatok.

[ Szerkesztve ]

(#25703) Füleske válasza ígyvanferi (#25702) üzenetére


Füleske
addikt

Tegnap akkora hulladék druid paklim volt hogy na. 0 legend , 0 epic , 4 win. Igaz volt egy szvájp is benne.

(#25704) Ps Vita


Ps Vita
őstag

pakliban három epic, kettő közölük arany, asszem eddig a legjobb paklim :)

(#25705) whitezo88 válasza ígyvanferi (#25702) üzenetére


whitezo88
nagyúr

régebben nyomtam 0 swipeal 7-8 wint, de mellé nagyon jó tempó és erős sticky minionok kellenek. Kb mint a warlock, ugyan van "board clear", de vagy magadat is takarítod, vagy robbantasz.

(#25706) xavix13 válasza whitezo88 (#25705) üzenetére


xavix13
senior tag

Nekem tegnap sikerült egy 0 swipeos druiddal 8 win menni.
Druid tempo: [link] 1 körös deathlord, tökéletes curve, 6. körös win

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#25707) whitezo88


whitezo88
nagyúr

aki szereti az új deckeket, Forsen csinált egy mechlockot, előbb egy rank1 huntert vert szét vele, 29 élettel fejezte be és dupla Fel Reavere is volt kint :DDD [link]

mod: na most egy rugó is belehalt 6 kör alatt.

[ Szerkesztve ]

(#25708) salaam


salaam
senior tag

Az normális dolog, hogy az Ice Block nem proccol a leper gnome deathrattle 2 dmgre? Ezen buktam el a r5 előtti utolsó win streakem PJSó :W

(#25709) NyxNyxNyx válasza salaam (#25708) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Saját köröd alatt nem proccol semelyik secret, feltételezem a te körödben történt.

Tehát a fatigue is megöl meg a jugger aknája is, stb.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#25710) salaam válasza NyxNyxNyx (#25709) üzenetére


salaam
senior tag

Doomsayer ölte meg, bár az végülis már az én köröm :D Köszi, igazad van, csak ebbe így nem gondoltam bele :K

(#25711) salaam


salaam
senior tag

Ezt a Bolvar nevű hulladékot használja valaki paladinba? Nyitottam egy goldent, de egyrészt nem szoktam golden lapokkal játszani, másrészt meg a control paladinocskámba sajnálnám belerakni, szóval be kéne törjem, de ha esetleg valaki használja, az leírhatná, hogy szereti-e, vagy nem, hátha megváltozik a véleményem :)

[ Szerkesztve ]

(#25712) DaveNo1 válasza salaam (#25711) üzenetére


DaveNo1
veterán

Control palába belefér, elsősorban vagy mert tirion elől eltakarítja a silencet, vagy mert lesz valami használható befejező lap (ha már tudod hogy az ellenfél minden remove-ból kifogyott és felhízott akkor jó lehet).

You are not prepared.

(#25713) NyxNyxNyx válasza salaam (#25711) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Túl sok a jó 5 drop paladinnak. Quartermaster(ek), Loatheb, Belcher(ek), Harrison mellé szerintem nem fér be.
Ha nem lenne arany azért megtartanám, de így tuti törném. Mondjuk tény, mocskos jól néz ki.

mondom ezt 0 ranked paladin winnel

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#25714) #75376384 válasza whitezo88 (#25707) üzenetére


#75376384
törölt tag

van róluk valami videó/kép/felsorolás? mióta váltottam én is rengeteg mech-et dobtam be warlock-nak és sokkal élvezetesebb/hosszabb sok játék, mint anno mage esetében. érdekelne, hogy mennyi minden hiányzik még.. :D

[ Szerkesztve ]

(#25715) salaam válasza NyxNyxNyx (#25713) üzenetére


salaam
senior tag

Köszi Dave, köszi Mike :)

Úgy döntöttem, hogy adok neki egy esélyt, összedobtam egy új pala decket, van benne bolvar, sylvi, loatheb, boom, ragna, tirion meg kt. Megnézem, hogy ezek együtt hogy mennek, valószínű, hogy tényleg nincs annyi removal amivel ezeket meglehetne fogni. Kár, hogy ez most jött, inkább handmaget játszanék, de ez most izgatja a fantáziámat, ki kell próbáljam :D

(#25716) NyxNyxNyx válasza #75376384 (#25714) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

uhh, nem találtam decklistet, de megpróbálom összehozni emlékezetből és rövid videókból:

Kel'thuzad, Siphon Soul, Shadowflame, 2x mechwarper, 2x spidertank, 2x shredder, 2x piloted skygolem, 2x darkbomb, anima golem (amit aztán kivett), 2x fel reaver, 2x annoyotron, Sneeds, Harrison, 2x cogmaster, 2x fel cannon, 2x voidwalker, argus

Nem tudom mi a többi, talán belcher, vagy healbot, sőt amiket írtam se biztosak de nagyjából látszik mi hiányozhat neked.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#25717) whitezo88 válasza salaam (#25711) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Jo lap. Nagyon hamar meghizik es ha mar csak egy silencet benyel mar value. Nekem hozott mar meccset.

(#25718) DjDanee87 válasza salaam (#25715) üzenetére


DjDanee87
addikt

Én pont pár napja kaptam 5 win küldetést palához. Gondoltam akkor nézzük meg milyen deck kihozható a lapjaimból és mivel a 4 legendből amit nyitottam eddig az egyik Bolvar volt, hát beletettem. A kb 8 meccsen 2szer húztam fel. Egyik meccsen nem került rá sor hogy kijátsszam, másikon viszont megevett egy polyt Tirion elől és nyertem a meccset.

(#25719) whitezo88


whitezo88
nagyúr

olyan huntert sikerült megverni, aki a 2 webspinnerből Beastet, illetve Malorne-t kapott :U duplicate control mage ftw :D szerencsére volt rájuk Poly, ill. BGH. de azért lestem.

(#25720) emperorka


emperorka
tag

Hali!
Gvg után az egyik legjobb kaszt szerintem a warlock lett arénában,ezzel a legjobb most a winratem.

Ezt most mentem:

Ez pedig a jutalom:

Végre kaptam,most egy csomó goldot,az utóbbi időben nem nagyon osztogatta a játék.Ja és majdnem elfelejtettem,ha lehet pickelnetek healing botot akkor vegyétek ki,nekem 4-5 meccset biztos hozott a sok aggro deck ellen :D

(#25721) fogtunder válasza emperorka (#25720) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a healbot az egyik oka, ami miatt a warlock olyan jó mostanság, simán tudsz tempósan játszani, ha kifogy a kezed, húzol, a healbot meg visszagyógyít 4 life tapet kvázi 2 manáért, ha a 3-ért 3/3 testet levesszük belőle. 4 lap 10 manáért nem rossz biznisz.
a másik a floating watcher, ezzel már pont annyi használható/jó common démon lett, amivel totál OP a voidcaller. és ha vannak démonok, a demonheart is egész jó lap a választás lehetősége miatt.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#25722) ígyvanferi válasza fogtunder (#25721) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ja, csak aztán ezeket fel is kell ajánlja drafoltáskor. És elárulom, nem igazán szokta.

(#25723) fogtunder válasza ígyvanferi (#25722) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nekem healbot majd minden draftban van, a demonheart egyszerűen csak egy normális warlock epic, és mivel a floater is common, meg az infernal is, elég gyakran van mindkettő a draftban. nekem gvg óta majd minden warlock draftom beteg volt. abban, ami nem, persze tényleg nem voltak démonok.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#25724) kexksz


kexksz
addikt

:))

(#25725) ígyvanferi válasza kexksz (#25724) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Kár, hogy nem Antonidasnak hívják azt az Archmage-et. De is szép draft.

(#25726) salaam


salaam
senior tag

Legendary series van, Reynad most kapott ki egy ancestors call+malygos sámántól :D hihetetlen mennyiségű só van itt :D

(#25727) fogtunder


fogtunder
nagyúr

next level plays arénában:

I hate morning people. And mornings. And People.

(#25728) DaveNo1 válasza fogtunder (#25727) üzenetére


DaveNo1
veterán

Jó az. Leper Gnome OP! :K

You are not prepared.

(#25729) Redcaster válasza fogtunder (#25727) üzenetére


Redcaster
őstag

2 oka lehet:
- ostoba
- a pakli minimum fele Hexből áll :D

Innen biztos nehéz volt visszajönnöd... nyertél? :DDD

(#25730) whitezo88 válasza fogtunder (#25727) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én tegnap játszottam US-en, rank20ig felvittem de annyira nincs collekcióm hogy csak na (igaz, Ragnám van de kb ennyi a jó lap). aztán meg jönnek a farmerek meg a jó deckes, de béna játékosok. Ha most kezdeném elmenne a kedvem azonnal kb. Viszont én is találkoztam pár érdekes játékkal. History az érdekes illetve [link]: 2 hp-sra mark, majd clericezem, majd megint mark...

[ Szerkesztve ]

(#25731) Mister_X válasza whitezo88 (#25730) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jól látom, hogy rátette a kalapácsot a Truesilverre?! :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25732) whitezo88 válasza Mister_X (#25731) üzenetére


whitezo88
nagyúr

pontosan :)

amúgy 4400 packos felmérés a lapok esélyeire. [link].
fontos, hogy LAPONKÉNT nézi, nem packonként. Azért 1% a legend, nem 4% ami packonként van kb. Én is már 3 golden legendet nyitottam 1 év alatt, kb 3-400 packból.

(#25733) ígyvanferi válasza whitezo88 (#25732) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Éljen a 0,6%! :N

(#25734) NyxNyxNyx válasza whitezo88 (#25732) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Akkor mondhatjuk hogy nem vagyok elképesztően szerencsétlen hogy nem esett még arany legendary. 200 packot biztos nem nyitottam még.

Azt viszont nem gondoltam volna, hogy a golden common csak ~0.5%-kal esik többet mint a legendary. Nekem szerintem sokkal több esett.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#25735) Mister_X válasza whitezo88 (#25732) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Historyban nem is látom, hogy támadt volna Truesilverrel... ez engem ott helyben akkora sokként ért volna, hogy én nyomok concede-t és lehúzok egy felest :DDD

Én úgy 100 packnál járhatok, ebből 45-öt vettem. Ami kiemelkedő és feljegyeztem, eddig 5 golden epic és 4 legendary.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25736) fogtunder válasza Redcaster (#25729) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nem volt a pakli fele Hex :)

amúgy én is csak szpektátor voltam, de asszem 6. körben legális lett.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#25737) Sturdiridge


Sturdiridge
tag

aréna, mage draft, mit húznátok? Alex-Leviathan-Cairne
flamestrike már van úgyhogy leviathan szerintem nem pálya.

[ Szerkesztve ]

(#25738) Ps Vita válasza Sturdiridge (#25737) üzenetére


Ps Vita
őstag

Cairne

(#25739) Sturdiridge válasza Ps Vita (#25738) üzenetére


Sturdiridge
tag

utolsó lap megint legend :DDD
KC - cairne - gazlowe

2nd cairne? :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#25740) ígyvanferi válasza Sturdiridge (#25739) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nem tudom mi a KC, de még egy Cairne sose baj.

(#25741) Sturdiridge válasza ígyvanferi (#25740) üzenetére


Sturdiridge
tag

KT sorry :D

(#25742) Ps Vita válasza Sturdiridge (#25739) üzenetére


Ps Vita
őstag

Szerintem ez meg simán KT, :)

(#25743) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Most bontottam egy Mal'Ganist.
Tud erre valaki valami jó démon decket?
Alexem van Jaraxxus nincs.

Amd - Radeon - Ryzen

(#25744) fogtunder válasza Gyuri27 (#25743) üzenetére


fogtunder
nagyúr

jaraxxus kell a jó démon deckbe, de egyébként csak fun pakli szinten játszható szerintem, ladderen elég sok minden elkeni a száját. nekem ma egy paladin ellen hozta le mal'ganist, aztán kapott egy facelesst, mókás idők voltak :)

amúgy decklist

I hate morning people. And mornings. And People.

(#25745) NyxNyxNyx válasza fogtunder (#25744) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

jó a neved :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#25746) gabfot


gabfot
csendes tag

Sziasztok

Mage-el kapcsolatban tudok valakitől pár tanácsot kérni?

Köszi

(#25747) F-ECT$ válasza gabfot (#25746) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha beírsz ide, akkor szerintem többen is tudnak válaszolni. De nyugodtan írhatsz privátot is, lvl 52-es vagyok vele, bár mostanában főleg a mech vonalat játszom.

Dive ever, work never.

(#25748) whitezo88 válasza gabfot (#25746) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ez egy fórum, eleve a kérdést kellett volna rögtön beírni.

(#25749) Laska23


Laska23
csendes tag

Játszottam Rdu ellen

Ragnaros cserben hagyott két 50-50-es helyzetben, és kikaptam :(
Az előző körben arcra lőtt Rag. Rdu két fireballt lőtt egyet arcba egyet boom-ra + ping majd attack face-re.
Ezután a Boom botok nem sok vizet zavartak, Ragna Antonidast lőtte le, nála persze volt + 1 fireball...

(#25750) F-ECT$ válasza Laska23 (#25749) üzenetére


F-ECT$
titán

:( A mákos srác.

Hajrá, mindjárt legend! Mivel jutottál el eddig?

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.