Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24151) fogtunder válasza DaveNo1 (#24147) üzenetére


fogtunder
nagyúr

úgy legyen, mert ez törve lesz:

az utolsó 400 aranyamból egyébként, amit arénára hagytam meg, asszem így jobb lesz :D

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#24152) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#24149) üzenetére


F-ECT$
titán

Cho - nem hiszem, hogy valaha is jó lenne.
Illidan - Demon deckbe esetleg?
Deathwing - anno próbálkoztam vele, hozott meccseket, de egy ideje nem használom, és másnál sem láttam.
Nat Pagle - nerf előtt túl jó volt, nem hiszem, hogy buffolnák.

Dive ever, work never.

(#24153) whitezo88


whitezo88
nagyúr

sikeresen vettem 1000 goldélrt 10 classic packot. mindjárt kiugrok az ablakon... :W

lehet rajtam röhögni. és ezt ugye vissza se térítik.

[ Szerkesztve ]

(#24154) netpeti98 válasza whitezo88 (#24153) üzenetére


netpeti98
addikt

Nem vagy egyedül :DDD

szerk.: ha velem történt volna én is ideges lennék

[ Szerkesztve ]

(#24155) Ereshkigal válasza whitezo88 (#24153) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Nem röhögök, csak nem értem, hogy lehetsz te is ilyen bamba. :P

(#24156) M3oH válasza whitezo88 (#24153) üzenetére


M3oH
addikt

Én értékelem az őszinteséged ;]

(#24157) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#24152) üzenetére


DaveNo1
veterán

Démon deck max fun még most is szerintem, ráadásul nem nagyon fér be oda se. Vannak sokkal jobb droppok. 7 manáért már inkább Troggzor, ami lehet nem démon, de az egyik legjobb legend GvG-ben.

Előbb zws-sel meccseltünk kirakta az új wari legendet, első körben rám robbant a bomba :C

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#24158) whitezo88


whitezo88
nagyúr

mivel úgyis akartam, vettem 60 packot, összesen 70 packot nyitottam. 2 azaz KETTŐ legend volt 70ből... vicc. egyszerűen vicc. egy trogg meg egy toshley.

[ Szerkesztve ]

(#24159) DaveNo1 válasza whitezo88 (#24158) üzenetére


DaveNo1
veterán

Legalább volt egy Trogg, az elégg jó lap :P Toshley még jó spare part mage vagy rogue deckbe

You are not prepared.

(#24160) whitezo88 válasza DaveNo1 (#24159) üzenetére


whitezo88
nagyúr

class legendek kellettek volna, palát néznék meg (bolvar), de még quartermaster se esett. vagy Malganis demonhoz. vagy akármi.

[ Szerkesztve ]

(#24161) Ghostface válasza whitezo88 (#24158) üzenetére


Ghostface
senior tag

Én most nyitottam 54 packot, és szerintem borzalmas lett... 7 fajta epic lap (összesen 10 lap), 1db legendary, és rohadt sok lap ami meglett 5-6-7 példányban...
Összegyűjtöttem amiből sok van, meg az epic ill. legendary lapokat:
Druid of the Fang x 5
Mech-Bear-Cat x3
Cobra Shot x5 (1 golden)
Glaivezooka x4
Snowchugger x7
Soot Spewer x4
Seal of Light x7
Shielded Minibot x7
Scarlet Purifier x4 (1 golden)
Shrinkmeister x7
Velen's Chosen x6
Goblin Auto Barber x1 (golden)
Ogre Ninja x3
Whirling Zip-O-Matic x5
Darkbomb x4
Mistress of Pain x3
Imp-losion x4
Floating Watcher x4
Warbot x5
Ogre Warmaul x7
Screwjank Clunker x3
Siege Engin x3
Target Dummy x3
Clockwork Gnome x6
Cogmaster x9
Annoy-O-Tron x4
Giblin Stalker x5
Mechwrapper x3 (1 golden)
Micro Machine x8
Ship's Cannon x8
Stonesplinter Trogg x3
Flying Machine x8 (1 golden)
Gnomeregan Infantry x4
Illuminator x3
Ogre Brute x3
Spider Tank x7
Tinkertown Technician x6
Arcane Nullifier x-21 x3
Burly Rockjaw Trogg x6
Lost Tallstrider x7
Mechanical Yeti x7
Piloted Shredder x9
Antique Healbot x4
Salty Dog x4
Force-Tank MAX x6

Epic
Dark Whisper x1
Feign Death x2
Cogmaster's Wrench x1
Bouncing Blade x2
Hobgoblin x1
Enchanc-o Mechano x1
Junkbot x2

Legendary
Mimiron's Head x1

PSN: Nifty_Ghostface

(#24162) fogtunder válasza DaveNo1 (#24159) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én szívem szerint csinálnék valami rugó decket a gazlow-toshley párosra, mert ott van mellé még pár 1 manás spell, de ezért craftolni egy toshleyt, mikor nincs egyetlen új class legendem se elég meredek...

és a laphúzást is meg kellene oldani valahogy.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#24163) DaveNo1 válasza fogtunder (#24162) üzenetére


DaveNo1
veterán

Két azure drake + jeeves van rogue deckemben laphúzásnak más nem nagyon fér be.

Gazlowe azért jó, mert 10. körben akár 4 mechet is tudsz gyártani vele, amik között és a többi deck lap között még szinergia is van.

Trade prince amúgy nagyon jó lap, ellenfelek mindig elgondolkodnak mit csináljanak vele, és jobbára mindig kapok egy hard remove spellt. Ha esetleg az nincs az ellenfél kezében akkor is megszívta mert drága lesz letradelni.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#24164) Terrorista válasza whitezo88 (#24158) üzenetére


Terrorista
senior tag

Nekem 32 nyitott packból 0 leg, 8 epic. Lett pár golden common-rare lap, de jobb lett volna inkább egy leg helyettük. :(

(#24165) fogtunder válasza DaveNo1 (#24163) üzenetére


fogtunder
nagyúr

na, hát az sincs meg, nagyjából ezt tudtam összerakni, de nem vagyok biztos benne:

I hate morning people. And mornings. And People.

(#24166) Sirandrish válasza whitezo88 (#24153) üzenetére


Sirandrish
legenda

Itt még viccesnek találtad :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24167) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Ha valakit érdekel. Dmzw (death mech zoo warlock).

Nyilván egy-két mech cserélhető, de nincs dust kraftolni. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#24168) whitezo88 válasza Sirandrish (#24166) üzenetére


whitezo88
nagyúr

most is annak találom, azért 70 dollárt kiad valaki és rá se néz az megérdelmi. én csak 10 free packot "buktam", de legalább volt Millhouse ami dust. 6k dustom van most, de nem craftolnék legendet mert amilyen a formám nyitok utána.

karma is a bitch.

(#24169) F-ECT$ válasza whitezo88 (#24158) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem az első 40-es packból (+3 ingyen pack) jött össze 1 legend. Ok, utána a második 40-es dobott 4-et. Szóval hosszú távon megvan az 1 legend / 20 pack arány.

Dive ever, work never.

(#24170) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

5. körben haltam meg arénában egy locktól palaval. 1. kör flame imp, nekem semmi, második kör kapott az imp +2/2-t, -5 hp, én kirakok egy worgent meg egy dude-ot, ő kirak egy flesheatinget, és attackol, - 5 hp. Shattereddel buffolom az egyik lényt, leszedem az impet, a flesheating már 5/3-as. Köv. körben sh-t leszedi darkbombbal, üt a ghoullal, - 6 hp, nekem feljön a truesilver, kénytelen vagyok beleütni a ghoulba, újabb -6 hp. Ezután leteszi a 7/4-es pirate-et, ezt is csak fegyverrel tudom leütni, se taunt, se semmi egyéb, ekkor már ugye 5 hp-n vagyok, és végül persze, hogy ott van nála egy doomguard.

tl;dr imád engem a blizzard rng!

(#24171) whitezo88 válasza F-ECT$ (#24169) üzenetére


whitezo88
nagyúr

igazad lehet csak többre számítottam. most csináltam egy Trump féle palát. bolvart craftoltam meg qm-t. Sneed helyett a troggot tettem be.

előtte pedig 0-3at mentem oylan druiddal amivel életemben rosszabbal nem játszottam. se swipe de értelmes 4 drop, de druidok, se taunt, se értelmes value lap. warlockkal jobbakat lehet csinálni. (előtte wl 4-3 volt szintén eléggé béna drafttal)

[ Szerkesztve ]

(#24172) zws válasza whitezo88 (#24171) üzenetére


zws
senior tag

Én is mentem egy sámi arénát, pokolian szar lapokkal 0-3 lett, de adott egy epicet érte.

(#24173) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

Nyitottam 13 packot, és bár ekkora minta nem számottevő, mégis baromi sok volt a dupla lap, eddig nem találkoztam ennyivel.

2 golden common (mindkettő Puddlestomper...)
12 rare (ebből 2 golden: Illuminator, Soot Spewer)
4 epic (Bouncing blade, Quartermaster, Echo of Medivh, Steamwheedle Sniper)
1 leg (Trade Prince)

Alapjáraton egy szavam sem lehet, viszont az 5 Ogre Warmaul és a 7 Puddletomper helyett adhatott volna változatosabbakat is :D

(#24174) DaveNo1 válasza whitezo88 (#24171) üzenetére


DaveNo1
veterán

Dr. Boom is elég durva control lap, 7 mana 7/7 és a két akna 1-4 tud sebezni minionokra/arcra.

You are not prepared.

(#24175) F-ECT$ válasza Balesz1899 (#24173) üzenetére


F-ECT$
titán

83 packból nekem ennyi 8 vagy több darab jött össze:

Druid of the Fang: 8 db
Cobra shot 9+
Flamecannon 9
Shielded Minibot 9+
Shrinkmaster 9+
Velen's Chosen 9+
Goblin Auto Barber 9
Whirling Zap-o-matic 9
Annoy-o-Tron 9
Explosive Sheep 9+
Mechwrapper 9+
Micro Machine 9
Flying Machine 9+
Ogre Brute 9+
Burly Rockjaw Trogg 8
Mechanical Yeti 8
Piloted Shredder 9+
Antique Healbot 8
Salty Dog 9
Force-Tank MAX 8

Ez azért van, mert iszonyat kevés a common a többi ritkasághoz képest, és mivel paklinként 3-4 common esik, ezért ebből pillanatok alatt megvan az összes.

Dive ever, work never.

(#24176) xavix13 válasza Balesz1899 (#24173) üzenetére


xavix13
senior tag

Hát én 25 packból nyitottam 4 epicet, 1 pakliban volt 2 rare, meg 1 golden commont.
Ha a gvg előtti nyitásokat is nézzük 47 booster óta nem nyitottam legendet...
Még jó hogy már nem kúr fel az ilyen mert nem veszem komolyan :)

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#24177) whitezo88 válasza DaveNo1 (#24174) üzenetére


whitezo88
nagyúr

az csak az nincs meg.

most arénán sapperrel szivatott meg a warri, korán kitette és nem tudtam üríteni. aztán kitett egy Fel Reavert t5-ben és nem volt válaszom rá, hiába dobattam el vele kb 21 lapot elvert...

(#24178) Balesz1899 válasza F-ECT$ (#24175) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Tudom, hogy a kevés common miatt van, de azért 13 csomagból 7 egyforma lap nekem kicsit durva volt :)

(#24179) DaveNo1 válasza whitezo88 (#24177) üzenetére


DaveNo1
veterán

Viszont a pala úgy tűnik most egész használható végre. Sokat segített rajta a minibot + muster + quatermaster trió.

You are not prepared.

(#24180) whitezo88 válasza DaveNo1 (#24179) üzenetére


whitezo88
nagyúr

igen, kapott saját normális early meg midgamet (utóbbihoz Bolvar is odatartozik, aki topdeck után 1-2 körön belül is megnő azért)

[ Szerkesztve ]

(#24181) dejaris válasza whitezo88 (#24180) üzenetére


dejaris
addikt

Ezt a paklit valaki tudja linkelni? Eleg mindenes mint a handlock es a miracle, nagyon tetszik.

(#24182) DaveNo1 válasza whitezo88 (#24180) üzenetére


DaveNo1
veterán

Kolento épp egy durva control mageval játszik. Pont néztem zws-t amikor összefutott hasonlóval.

Duplicate + Troggzor durva kombó + illetve a healbot segítségével iszonyat sok hp-t lehet visszanyerni, nem beszélve az echoról ami jól működik ezekkel a lapokkal.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#24183) DaveNo1


DaveNo1
veterán

OMG Kolentonál az év mákja: 1 hp-n volt, volt lent egy Antonidasa, ellenfélnél locknál 3 lény lent, és mivel az egyik belcher volt következő körben mindenképpen lett volna a locknak sebzése. Lock már kifogyott lapokból, szóval kezében nem volt azonnali sebzés.

Egyetlen remény: Summoning portal. Beadott egy Vitality totemet ami 4et healelt kör végén, így megnyerte a meccset. The comeback is real. :C

You are not prepared.

(#24184) Sirandrish válasza whitezo88 (#24168) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ráadásul legalább chatre ránézne az illető ahol 30an írják neki hogy neee neeee neeeeeeeeee :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24185) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#24183) üzenetére


F-ECT$
titán

De aztán miss lethal is volt :)

Dive ever, work never.

(#24186) Redcaster


Redcaster
őstag

Murloc mage, Neptulon powa :DDD

egyébként vezetek egy táblázatot az Unstable Portalról, egészen pontosan arról, hogy 100 kijátszásból hányszor ad commont/raret//epicet/legendaryt. Jelenleg 29-nél tartok, és már most meglepő az eredmény. Amint kész lesz, és kíváncsiak vagytok rá, megosztom :K

(#24187) tomazin válasza whitezo88 (#24168) üzenetére


tomazin
veterán

karma is a bitch

yes it is. de sajnállak téged is, de ehhez már extra bambaság kellett, hogy miután kiszórakoztad magad más bénaságán még Te is benézd.

(#24188) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Portalboys: :C

You are not prepared.

(#24189) DaveNo1 válasza DaveNo1 (#24188) üzenetére


DaveNo1
veterán

Következő meccsen:

Ráadásul onyxia pont jól is jött midrange pala ellen (nem volt kezében aoe)

You are not prepared.

(#24190) Shamy


Shamy
tag

Én csak a 3 ingyen packot nyitottam tegnap, eredmény 3 db Glaviezooka, 3 db Stoneplintster Trogg, legendary, epic sajna nem jött, de nem is nagyon reménykedtem benne. Amúgy a fentiekből a 3. packban volt 2,2. :) Hát nem örültem ..... :)

Nem sok paklit nyitottam eddig normálon sem (kb 15-öt), viszont a rugo 2 manás assasinja goldenben meglett, amit nemtom, lehet e jól használni, nem nagyon találtam meg mana-adictos paklikban.
Sztetek törjem be, és csináljak vmi használhatót belőle?

Kérdezni és tanulni mástól sosem szégyen ....

(#24191) Mister_X válasza DaveNo1 (#24188) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ez a portal bármit adhat? Mennyit érdemes tartani?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24192) Sirandrish válasza Shamy (#24190) üzenetére


Sirandrish
legenda

HOgy kapsz 3 ingyen packot? Azokat én is kinyitnám :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24193) DaveNo1 válasza Mister_X (#24191) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja, következő meccsen:

Kettőt érdemes tartani.

Sirandrish: csak belépsz most és ott a 3 pack

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#24194) Sirandrish válasza DaveNo1 (#24193) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hm..annyit megér..nah lássuk :D

3 rare meg 1 golden common :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24195) Klemice


Klemice
senior tag

kaptam egy ingyen gvg pakkot, mert az aréna classic-ot adott, úgyhogy maximális a korrektség

(#24196) Mister_X válasza Sirandrish (#24194) üzenetére


Mister_X
nagyúr

3 pakk = 4 rare, 1 golden epic

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24197) tomazin válasza Klemice (#24195) üzenetére


tomazin
veterán

Csak az nézte be, aki figyelte a fórumot, hogy ne arénázz, mert régi pakkot ad. Így én is jól bent hagytam... :(

(#24198) adrian360 válasza Sirandrish (#24192) üzenetére


adrian360
őstag

ha december 19-ig belépsz, kapsz 3db packot

(#24199) Sirandrish válasza adrian360 (#24198) üzenetére


Sirandrish
legenda

Megtörtént, köszönöm. Nagyon minőségi nyitás volt :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24200) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Épp Tidesot nézem, Ramp druiddal játszik, és Recomb druid deckbe is rohadt jó

Ancient of Lore-ból elég durva 7 manás dropokkat lehet csinálni. Neki összejött egy Velen, Swipe value :C

You are not prepared.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.