Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25151) whitezo88 válasza NyalokAA (#25150) üzenetére


whitezo88
nagyúr

deck tracker csak.

(#25152) whitezo88 válasza whitezo88 (#25148) üzenetére


whitezo88
nagyúr

0-4 eddig. egyszerűen nem bírom felfogni hogy lett rank1. facehunter, zoo, warrior és duplicate mage és szarrávert most. elképesztő... vissza is estem rank9re (!) pedig még heal is van benne pluszban.

[ Szerkesztve ]

(#25153) ZS3NI válasza whitezo88 (#25152) üzenetére


ZS3NI
őstag

Legenden teljesen más a helyzet.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#25154) whitezo88 válasza ZS3NI (#25153) üzenetére


whitezo88
nagyúr

tudom, de a legend is kap rank 1-3 ellenfeleket, akik közt még van ilyen facerush deck elég sok. közben végre nyertem egyet vele.

Dave: hm ez szinte ugyanaz, a chow meg 1 argus kb a más. de jobbnak tűnik pont az agró ellen valóban.

[ Szerkesztve ]

(#25155) DaveNo1 válasza whitezo88 (#25152) üzenetére


DaveNo1
veterán

Zombie Chew nélkül hogy akarsz Zoo-t + Huntardot is verni? Legendeknél jóval kevesebb a nobrain deck, így ott máshogyan teljesít ez a deck. Próbáld ki azt a midrange palát amivel Gnimsh tolja, tegnap néztem pár óra alatt rank5-ről elment vele rank2-re. Huntardokat szinte mind verte, de Handlock és Warrior ellen is jó eséllyel ment.

You are not prepared.

(#25156) salaam válasza NyalokAA (#25149) üzenetére


salaam
senior tag

Nekem most a ResidentSleeper druid deck lett a kedvencem, amit Kripp az elmúlt két napban tesztelgetett. Igaz, hogy sokáig tart, mert 30 meccsből 1 nem végződik fatigueal, de az érzés, amikor az elején well metet spammelő paladin hirtelen elhallgat a negyedik heal után az felbecsülhetetlen :C

(#25157) DaveNo1 válasza salaam (#25156) üzenetére


DaveNo1
veterán

Haha azt én is láttam, de Huntard meg Zoo ellen elég szarul teljesít a mill druid

You are not prepared.

(#25158) salaam válasza DaveNo1 (#25157) üzenetére


salaam
senior tag

De ez nem mill, hanem életbenmaradó :D
Jó nyilván nem legendig megy vele az ember, de egy hozzám hasonló reményvesztett ember, aki már azon volt, hogy letörli a játékot, mert elege lett az ebolából, meg a cancerből casualban jól elszórakozik vele :) És végeredményben ezért játszunk, hogy jól mulassunk

(#25159) DaveNo1 válasza salaam (#25158) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja hát most nekem is van pár poén deckem: OTK Shaman, Felreaver Druid, Mirmiron mech warrior.

OTK Shaman nagyon poénos amikor 4 manáért leküldöd Malygost, aztán pár spellel akár max hp-ról is kivégzed az ellenfelet :C

Hobgoblin deckeket próbálnék még ki, csak egyelőre nincs hobgoblinom

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#25160) whitezo88


whitezo88
nagyúr

legnevetségesebb topdeck arénán: hunter, van nála kint egy 2/2 hiéna, meg 3/3 mech macsek. keze nincs, nálam kint ogre ninja, 3/2, 11 élet. a topdeck pedig enhanco mechano, 2x windfury... :U

ja nem, a múltkori mikor a warrior egymás után 4x topdeckelt tökéletes lapot, közte egy tauntot megölő brawllal és facere menve nyert, az nevetségesebb volt.

közben athene 5 csillagos rank1, előző 10ből ha 1et vesztett, durva.

[ Szerkesztve ]

(#25161) Sturdiridge válasza whitezo88 (#25160) üzenetére


Sturdiridge
tag

legend ! :D hihetetlen ez a deck :DDD :DDD

közben: legend dance.. véééégem :))

[ Szerkesztve ]

(#25162) DaveNo1 válasza whitezo88 (#25160) üzenetére


DaveNo1
veterán

Közben legend is lett, szemtanúja voltam e történelmi tettnek :C (múltkor tippre valaki felhúzta legendre az accját)

You are not prepared.

(#25163) whitezo88 válasza Sturdiridge (#25161) üzenetére


whitezo88
nagyúr

el se hiszem, kb 3 hétig kb rank5 körül volt, semmi konzisztencia nincs benne mert félig handlock félig demon, mégis bejött neki, most is tudott 2x moltenezni, amivel a huntard nem tudott mit csinálni, kemény.

a múltkori az 99% boost volt. de innen tényleg nincs kifogás, ha Athene egy ilyennel legend tud lenni, másnak se lehetetlen :DDD (jó kellett neki vagy 450 win de akkoris)

[ Szerkesztve ]

(#25164) DaveNo1 válasza whitezo88 (#25163) üzenetére


DaveNo1
veterán

lol, 450 win...ha 50%-al hozza (rank5ig elég az 50% alatti rank5-től már 50% felett kell), akkor az 900 meccs, de mondjuk csak 800 meccsel is számolunk, átlag 10 perc játékidővel, akkor az 8000 perc. Kinek van erre ideje?

You are not prepared.

(#25165) whitezo88 válasza DaveNo1 (#25164) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nem biztos hogy annyi, csak annyit mutatott. hiszen ha annak idején zoo-val lett legend, akkor kevesebb.

(#25166) Wolverine válasza DaveNo1 (#25164) üzenetére


Wolverine
félisten

Nos, ő a streamelésből és a videókból él gyakorlatilag, neki muszáj időt szakítania rá :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#25167) saelin válasza Wolverine (#25166) üzenetére


saelin
veterán

Havonta iszonyat sokat kereshetnek. Trumpnál láttam talán, hogy egy nightnova nevű alak valami 500 dodót adományozott! :Y

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#25168) whitezo88 válasza saelin (#25167) üzenetére


whitezo88
nagyúr

az semmi. két hete véletlenül Forsen megmutatta a Streamtipet, akkor volt 18k dollár CSAK a donation, csak decemberre. Aztán Reynad is megmutatta és neki se volt sokkal kevesebb. Amaz meg Trump se lehet kevés.

[ Szerkesztve ]

(#25169) saelin válasza whitezo88 (#25168) üzenetére


saelin
veterán

Elképesztő a mai világ. Olyan dolgokból is megélhetsz, amiket apáink el sem tudtak képzelni, de még egy évtizeddel ezelőtt én sem. :) Picit irigy vagyok rájuk. Jó értelemben, persze.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#25170) mody123


mody123
tag

Valaki tud linkelni nekem egy mech mage decket? Össze raktam Strifecro decket de igazán megy vele r10-en :(

(#25171) whitezo88 válasza saelin (#25169) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nincs rengeteg belőlük, meg tenni is kell ezért. rengeteg nagyon jó játékos van mégis csak talán tucatnyi aki HSből megél ilyen jó. vagy kicsit több de nem sokkal.

na jó, ha csaj vagy még játszani se kell jól (pl Lea vagy Kaceytron)

[ Szerkesztve ]

(#25172) kexksz válasza mody123 (#25170) üzenetére


kexksz
addikt

Hidd el, nem a deckkel van baj.

(#25173) mody123 válasza kexksz (#25172) üzenetére


mody123
tag

Oks akkor gyakorolgatok vele :)

(#25174) salaam válasza kexksz (#25172) üzenetére


salaam
senior tag

Szerintem nem a legjobb az a deck, legalábbis rankedre biztosan nem. Akkor már inkább a Noxi vagy a Lifecoach mágusa.
Ez a Strifecro deck is túl van hypeolva, kb., mint amikor Reynad azzal a borzalom windfury sámán deckkel játszott és másnap minden tele volt vele, aztán két hét múlva kiderült, hogy ladderen használhatatlan.

(#25175) whitezo88 válasza salaam (#25174) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ha elején megfogják, akkor kb heló. Zoo-val ellentétben nincs benne igazán draw, hunter meg agresszívabban damagel.

én meg betecheltem Kezan Mysticet mert sok a hunter meg ugye mage is jött, meg pala is secrettel. Azonnal hozott is egy meccset :D így más használhatóbb a pala chowal, argussal, most 2/2 hunter verve, igaz előbbi 2 hp-m maradt.

[ Szerkesztve ]

(#25176) DaveNo1 válasza whitezo88 (#25175) üzenetére


DaveNo1
veterán

Közben Forsenre lecsapott a Subtrain, másodpercenként iratkoznak fel hozzá :C

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#25177) salaam válasza whitezo88 (#25175) üzenetére


salaam
senior tag

Ja, a noxiéban legalább van egy poly meg egy flamestrike, azzal valamit még vissza lehet hozni

(#25178) whitezo88 válasza DaveNo1 (#25176) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én se értem, valaki ezt megszervezte? sose volt ilyen hogy 5 perc alatt vagy 50.

(#25179) KTony válasza mody123 (#25170) üzenetére


KTony
tag

Ha erre gondolsz engem is rank 10 ig vitt csak akkor jó ha nagyon jól jönnek a lapok ez sokkal jobb most raktam össze mert rank3 ról estem le rank 5 re de lassan sikerül vissza jutni

(#25180) DaveNo1 válasza whitezo88 (#25178) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nem tudom, több mint 100 lett a végén :C

You are not prepared.

(#25181) salaam válasza salaam (#25174) üzenetére


salaam
senior tag

Ezzel a deckkel a legnagyobb cancer a kezdő priest, aki teletömi minden marhasággal a pakliját, ezért miután leszedem mindenét hirtelen előkerül egy divine spirites kombó valami magma rangerre és kikapok.

Eddig casualon 17-8. Control deckeket elég tűrhetően fogja, zoo is tűrhető matchup, druid, hunter és mechmage amik esélytelenek. Handlock, Priest valószínűleg verhetőek, ha nem játszanak mindenféle marhaságokat, mint Stalaggék(amire elfogynak a silencek), vagy lightwelles divine spirites anyámkínját.

[ Szerkesztve ]

(#25182) fogtunder


fogtunder
nagyúr

arénában elloptam egy mirror entityt kezannal, az ellenfél eltolt egy unstable portalt és annyira megörült a flame leviathannak, hogy elfeljtette és adott nekem is egyet :) jött is utána a concede.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#25183) saelin


saelin
veterán

A zoo nagyon gyors deck! Most volt az első alkalom, hogy elértem a napi 100g limitet. Holnap majd megmutatom mit dobtam össze. Mára elfáradtam... :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#25184) mobal


mobal
MODERÁTOR

Basic pakli GVG ellen szart sem ér... nevetséges, hogy ennyire Pay 2 Win-re fordult ez a játék.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#25185) Muton


Muton
addikt

hi! az miért van, hogy a priest mindig a legend kártyámat kopizza 'véletlenül'?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#25186) dejaris válasza Muton (#25185) üzenetére


dejaris
addikt

Cinkeli a tokod, meccs elott, mikor atnezi a paklid.

(#25187) salaam


salaam
senior tag

Az előbb játszodtam egy sámánnal, akinek footman, raptor meg ironforge riflemanek, meg frost shock volt a paklijában, storm, earth shock sehol, de fosásig volt legenddel, volt ott neptulon, hogger, sylvanas, meg gelbin.

csak tudnám, hogy min a francért csinálnak legendet, amikor az alap lapjaik hiányoznak? Értem én, hogy a legend szép és csillog és sárkányos, de mégis :DDD

(#25188) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Ez bug?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#25189) whitezo88 válasza Winner_hun (#25188) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nem, mivel aktív a fegyver, van sebzése a hősnek.

(#25190) DjDanee87 válasza salaam (#25187) üzenetére


DjDanee87
addikt

Vagy ő nem netről nézi a deckjét, nem olvas utána mi a legerősebb és csak szórakozik a saját maga által összerakott - de gyenge deckkel.

(#25191) NyalokAA


NyalokAA
aktív tag

Nem szoktam panaszkodni , de ma olyan alázásokat kapok arénában , hogy be*zarok. Mindenkinél 2db legendary a legértékesebb lények full top deck. draftoltam egy minimum 8 wines huntert meg palàt.

Átlagos játék pl Mage ellen ( Huntert játszva , hogy még jobban fàjon )

1.kör mana wrym
2.kör mana wrym coin unsatble portál
3.kör haunted creeper + houndmaster!! a portàlból combo
4.kör concedelek :DD a dupla frostbolt után

Palával is 2 shieldbot argent protector truesilver champion kezdő kézben és megaláznak mint egy kislányt:D

Azt hiszem szilveszterig most pihentetem a jàtêkot aztán januárban kifarmolom azt a legendet ( ha Athene megcsinálta akkor bárkinek sikerülhet :DD )

(#25192) F-ECT$ válasza mobal (#25184) üzenetére


F-ECT$
titán

1 éves a játék, aki most kezdi, annak ezt be kell hoznia (jó pár hónapnyi játék), vagy fizetnie kell. Aki megjelenéskor vagy már beta alatt elkezdte, annak még pénz befizetése nélkül is már megvannak a fontosabb lapjai.

Dive ever, work never.

(#25193) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Én ma arra jöttem rá, hogy nem való nekem a Doomhammer. Mindig leütöm vele magamat arénában, aztán 3 fireball és vége. 10 Win lett, de csak mage vert el.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#25194) DaveNo1 válasza mobal (#25184) üzenetére


DaveNo1
veterán

Akkor eddig se ért, mert a legtöbb népszerű deckben alig van GvG lap, mech deckeket leszámítva kb 2-5 között a GvG lapok száma egy pakliban

Egyedül a paladin a kivétel, ebből látszik, hogy összességében pala kapta a legjobb lapokat + GvG előtt nem volt túl jó a class.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#25195) mobal válasza F-ECT$ (#25192) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Ezel egyetértek.

DaveNo1: Mech pakli volt, de vagy 4x egymás után kifogtam.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#25196) salaam válasza DjDanee87 (#25190) üzenetére


salaam
senior tag

Viszont érdekes mód nem Nat Paglet, meg ETC-t játszott, hanem a top legendarykat. Pedig az ETC sokkal nagyobb fun, mint mondjuk Neptulon, szóval ezt azért nem hiszem el :)

(#25197) DaveNo1 válasza mobal (#25195) üzenetére


DaveNo1
veterán

Jó de a mech paklikhoz meg nem kell sok dust meg a legtöbb common és rare.

You are not prepared.

(#25198) mobal válasza DaveNo1 (#25197) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Akkor utána olvasok hogy kell :)

Szerk.: Mai mérlegem idáig nagy semmi. Túl vagyok 7 meccsen. Zoo warlock pakli, 0 murlock 7 kör alatt. Ekkora szívást.

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#25199) ZS3NI válasza mobal (#25198) üzenetére


ZS3NI
őstag

Fura is lenne, ha kapnál murlocot a zooban

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#25200) HPAA


HPAA
őstag

érdekes , a napi quest 2 mage győzelem után ugyanazzal nem tudok mit kezdeni már zsinórban 4x
:O

************* censored

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.