Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25551) salaam válasza F-ECT$ (#25549) üzenetére


salaam
senior tag

Újabban állandóan harpyt kapok és mindig muszáj kivennem, mert ancient mage meg shieldbearer szintű lapok vannak mellette. De eddig mindkét 12-0 draftomnál a pakliban volt és szerencsét is hozott úgy tűnik :))

(#25552) ZS3NI válasza Mister_X (#25550) üzenetére


ZS3NI
őstag

Ebbe mi a kontroll? :D Kb semmi hard remove nincs benne, még egy humilty-kodó kombó sem.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#25553) emperorka válasza salaam (#25551) üzenetére


emperorka
tag

Istenem, hogy mehet valaki 12:0 -át ebben a játékban. :DDD

(#25554) Mister_X válasza ZS3NI (#25552) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kodó nincs, törnivaló lap sincs. Equaity van kettő, tetszőlegesen alkalmazható a Pyromancer, a két Consecration vagy az Avenging Wrath társaságában. Taunt van, heal van, Szilvi van - ez eléggé control szerintem. Palának eleve nincs hard remove-ja. Öt menetből eddig egyetlen pakli vert meg rank 15-14 sávban: az a laptúlhúzatós, healelgetős druid. Ez a deck új volt nekem.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25555) NyxNyxNyx válasza salaam (#25548) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Grat. Nekem mindig beleköpnek a levesembe és lesz legalább 1 vereségem. GvG óta meg csak shaman-nal tudok jókat menni.

más: Ez a mildruid akkora szemét pakli, Priest-tel szinte lehetetlen legyőzni. Power word shield, CoH és cleric-ek miatt gyakorlatilag instalose.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#25556) whitezo88 válasza salaam (#25548) üzenetére


whitezo88
nagyúr

valami energiát küldj, ma toltam egy mage arénát, volt 3 db spell (portal-blizzard-skillstrike), epix lap 0, 2 win lett, szenvedés volt az egész. igaz, warlock jaraxxust is tolt, egy lose csak amiatt volt. De ha már ellennek több leszedése van (nekem 0 volt ugye csak a 2 clear) akkor már vesztem a tempót. A portal szemetet adott végig, kivéve egy Grommasht, de még kijátszása előtt ledaráltak annyira rossz volt a curveom.

[ Szerkesztve ]

(#25557) shouryuken


shouryuken
senior tag

Két hete kezdtem arénázni, nem nagyon voltam tisztában a jutalmakkal, most már látom, bőven megéri, és nem utolsó sorban elég jó móka.
Hét elején meg is lett az első 12-es győzelem, 1 vesztéssel, és egy disconnecttel. (persze, mikor szakadna meg a netem 5 éve először :D
Persze utána mentem 3-3-at, meg 1-3-at is :(

(#25558) F-ECT$


F-ECT$
titán

Verseny lesz 22:00-től.

Dive ever, work never.

(#25559) F-ECT$


F-ECT$
titán

Végre rászántam magam, hogy betegyem az Unstable Portalt egy mage deckbe, és bár az első 2 alkalommal legendet hozott (Troggzor és Illidan), mindkett kijátszásával akkora tempo hátrányba kerültem, hogy utána hiába játszottam ki a 2 legendet, buktam vele.
Egy control jellegű deckbe persze biztos jó kártya, de nekem jobban bejönnek a kevésbé random lapok.

Dive ever, work never.

(#25560) dejaris válasza F-ECT$ (#25559) üzenetére


dejaris
addikt

En loptam egy olyat, velen lett belole ugy, hogy auchenai mar lent volt. Megtudnam szokni igy a heropowerem :C

(#25561) #39417856


#39417856
törölt tag


Miért teszi ki ezeket a kliensem?

(#25562) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Brian Kibler drunk stream :DDD [link]

(#25563) #98452736 válasza #39417856 (#25561) üzenetére


#98452736
törölt tag

Nekem is kirakja. De nekem már első felinstallálás óta minden egyes bejelentkezéskor ott van. Azt hittem direkt ilyen. Akkor ez valami bug? :D

[ Szerkesztve ]

(#25564) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Kripp laza 12-0 gyanús mage deckkel arénázik, nagyon beteg [link] 7-0 most.

mod: 8-0

[ Szerkesztve ]

(#25565) #98452736


#98452736
törölt tag

Sziasztok! Új vagyok a játékban, de a fajta nem ismeretlen számomra. Eddig nagyon tetszik a játék, ha gondoljátok vegyetek fel játékon belül. Azonosítóm az aláírásomban :)

(#25566) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Mostani aréna runomon a 10-ből 7-szer mage volt az ellenfél. Értem én, hogy az a menő ott, de akkor is.
Draftoltam egy Sneed's Old Shreddert, kétszer tudtam úgy kijátszani, hogy kaptam belőle legendet, mindkétszer Bolvart. Kösz blizz! :R

(#25567) fogtunder


fogtunder
nagyúr

az előbb az ellenfelem 6! shielded minibotot játszott ki arénában. nem mondom, hogy rossz lap, de a negyediket már átgondoltam volna.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#25568) Ps Vita válasza ígyvanferi (#25566) üzenetére


Ps Vita
őstag

nekem meg 5/5 paladin ma, meg amugy is tele van veluk az arena nekem mostanaban, szerencsere mindegyiket vertem rugoval

[ Szerkesztve ]

(#25569) Sturdiridge


Sturdiridge
tag

a mai reggelt rank15 2 csillagon kezdtem, most készültem ki, rank18on vagyok. hihetetlen..... nem tudom hogy mi folyik most :D

(#25570) ZS3NI válasza Sturdiridge (#25569) üzenetére


ZS3NI
őstag

sz*patás :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#25571) Mister_X válasza Sturdiridge (#25569) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Lenyomtam hét menetet, öt huntard, két handlock (egyiknél amúgy nem volt Jarraxxus, lapelfogyásig mentünk), nekem két küldim van egy 2 és egy 5 wines pala/priest.

Lehet visszatérek priesthez miután kraftoltam egy GvG-s lapokkal megáldottat.

Csak az egyik tard lett megverve.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25572) #98452736


#98452736
törölt tag

Sziasztok :)
Hogyan tudom azt beállítani, hogy a játékban és az ismerősökhöz felvett embereknél ne a nevemet írja ki, hanem a battletagemet, hogy Columbo?

[ Szerkesztve ]

(#25573) EmptyParadox válasza #98452736 (#25572) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Battle.net -> Account -> Settings -> Communication Preferences -> Privacy -> Enable Real ID, ha minden igaz.

(#25574) #98452736 válasza EmptyParadox (#25573) üzenetére


#98452736
törölt tag

Enable Real ID
If you activate Real ID, the real first and last name associated with the account (your real name) will be visible to others. If you do not enable Real ID, only your BattleTag will be displayed. For more info, visit our BattleTag and Real ID pages.

Show my Real ID on Friends of Friends lists (only possible while Real ID is enabled)
If you enable this feature, the friends of your Real ID friends will be able to see the first and last name associated with the Battle.net account.

Nekem az jön le, hogy pont hogy ki kell kapcsolni nem? :O

(#25575) EmptyParadox válasza #98452736 (#25574) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Persze, én úgy értettem, hogy itt találod a beállítást. :)

(#25576) #98452736 válasza EmptyParadox (#25575) üzenetére


#98452736
törölt tag

Bocsánat én olvastam rosszul a segítő választ. De akkor magát a procedúrát jól értelmezem, hogy ne legyen ptt "pipa" :)
Köszönöm a segítséget. :)

[ Szerkesztve ]

(#25577) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Funny and Lucky moments best of 2014

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#25578) #75376384


#75376384
törölt tag

Bevallom nem sokáig bírtam ki a játék nélkül, ahhoz túl szórakoztató. :D Összedobtam egy jaraxxus-os paklit és felettébb élvezetes a warlock-kal így a játék. A kérdésem az lenne, hogy a molten giant mennyi mannát "eszik" miután behívtam jaraxxus-t? Visszaugrik 20-ra? Mivel még nincs olyanom, de erősen gondolkodom, hogy le kellene gyártani egyet vagy kettőt.

(#25579) Redcaster válasza #75376384 (#25578) üzenetére


Redcaster
őstag

A molten giantból mindig annyi mana jön le, amennyi életet a hős vesztett a 30-ból. Tehát ha 10, vagy annál kevesebb elettel idézed, akkor 0, viszont miután Jarraxxussal healelsz magadon, így visszaugrik 5-re :K

(#25580) NyxNyxNyx válasza Redcaster (#25579) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem. ha kijátszod Jaraxxus-t akkor 15 életed lesz a maximum és az abból hiányzót nézi. Tehát 15 élettel lesz 20 mana.

Szóval érdemes előtte lerakni a Molten-t.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#25581) Redcaster válasza NyxNyxNyx (#25580) üzenetére


Redcaster
őstag

Wow, ezt nem is tudtam :Y Milyen jó, hogy még egy év után is tanul valamit az ember :K Ez van akkor, ha 1 év alatt nem tudtam még nyitni egy szerencsétlen molten giantet és jarraxust sem :W

(#25582) NyxNyxNyx válasza Redcaster (#25581) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én sem tudtam nyitni még egyiket sem 4 és fél hónap alatt :(

Egyébként érdekes, hogy Lifecoach nem használ Jaraxxus-t. Cserébe egy rakás drága legendary-t ami nincs meg. (pl.: Sneed's, Ragnaros) Előbbi úgy néz ki fél éven belül sem lesz meg.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#25583) #75376384 válasza NyxNyxNyx (#25580) üzenetére


#75376384
törölt tag

Értem, köszi az infót.
Én is csak azért választottam warlock-ot mert még a játék legelején pottyant egy jaraxxus. Sajnos a mech mage karrierje számomra akkor áldozott le, amikor nem kaptam más ellenfelet csak priest-et..

(#25584) NyxNyxNyx válasza #75376384 (#25583) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Igen, én is ezért craftoltam Antonidas-t, mert az első auchenai circle után buktam a meccset és így még van esély a végjátékban a győzelemre. Egyébként elég ritka most a Priest.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#25585) #75376384 válasza NyxNyxNyx (#25584) üzenetére


#75376384
törölt tag

Mert az összes leverekedte magát alsóbb szintekre a sok mech mage között. :D
Antonidas nálam is alap, őt legyártottam valami arany legendary-t bedarálva. Sajnos nem minden esetben képes megmenteni a meccset. Sőt inkább több volt, ahol nem. 9 mana előtt sose láttam értelmét letenni, mert elsőként őt darálják be. Return-os kártyát pedig elég ritkán adott és az is csak 1 plusz labdát jelent. Lehet rá mondani, hogy képes megfordítani a meccset, de elég sok tényezőtől függ.

[ Szerkesztve ]

(#25586) F-ECT$ válasza #75376384 (#25585) üzenetére


F-ECT$
titán

Antonidas-on én is erősen gondolkozok, mert 7 manáért letenni nem éri meg, nem úgy, mint Boom-ot. (Még ha van is rá BGH, akkor is marad valami után a boardon.)

Viszont ha már Antonidas, akkor én betenném Toshley-t is mellé, 6 manás lény úgysincs a deckben, és még több spare part -> még több fireball.

Dive ever, work never.

(#25587) Mister_X


Mister_X
nagyúr

30 GvG nyitás:
4 gold common
35 rare (ebből 2 gold)
6 epic (ebből 1 gold)
2 legend (Leviathan, Mekgineer)

Apropó, !ekgineer Thermaplugg mennyire hasznos lap? És milyen deckbe?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25588) #75376384 válasza F-ECT$ (#25586) üzenetére


#75376384
törölt tag

Sajnos nagyon meg kell gondolnom, hogy miket akarok craftolni (szép magyar szó), mivel nincs még annyi lötyim.
http://www.hearthstonetopdecks.com/decks/brian-kiblers-season-9-gvg-mech-mage-update-2/
Ezt a paklit használom, innen a két reaver kivételével minden megvan. Helyettük gondoltam egyikként boom-ot. Arra talán összejön lassan a dust. Viszont a reaver, mint 5 mana-t megzabáló lény elég hasznosnak tűnik. Most abból indulok ki, hogy milyen módokon kaptam ki rendszeresen. Ugye letakarították az asztalt egy buta kombóval, majd a kapott, minimális életű lényekkel már nem tudtam még csak megkarcolni se a játék későbbi szakaszában.

(#25589) whitezo88 válasza Mister_X (#25587) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Teljesen hasznalhatatlan sajnos mert tul draga es csak 7 hp.

(#25590) DaveNo1 válasza Mister_X (#25587) üzenetére


DaveNo1
veterán

Sikerült kinyitnod a kiegészítő két legrosszabb legendjét :U

You are not prepared.

(#25591) F-ECT$ válasza #75376384 (#25588) üzenetére


F-ECT$
titán

A Fel Reaver szerintem nem jó lap, eddig kb 3x jött ellenem, és mindig én nyertem. Én helyettük tenném be a Loatheb, Toshley párost. (A defender nem rémlik a mech mage pakliban, szerintem ahelyett meg mehet Boom.)

Bár ahogy nézem ebből meg a laphúzás hiányzik, így valahova nem árt betenni 2 Azure-t.

Dive ever, work never.

(#25592) fogtunder válasza NyxNyxNyx (#25584) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én szinte teljesen leálltam a pappal, mert a mechmage és a mechrogue is rendszeresen megalázott vele, ahhoz képest, hogy mindenki odavolt GvG megjelenéskor, hogy mennyire OP a priest. az echo of medivh meg a duplicate ki tud vele cseszni elég keményen és a mechwarper + sensei kombót sem egyszerű megoldani.

tegnap viszont sikerült nyitni egy 2-3 aréna után egy második negyedmestert, úgyhogy elkezdtem Paladint játszani, egyelőre még nem érzem annyira a paklit, de sokkal jobb most, mint a papok.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#25593) Mister_X válasza DaveNo1 (#25590) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Leviathannal még ki is lennék békülve (én már csak ilyen perverz vagyok), Mekgineer ránézésrepedig akkor szuperál, ha be tudom rakni lerakás után stealthbe, taunt mögé (spare part mondjuk) ÉS van a kezemben AoE boardclear és/vagy elég minion takarításhoz. Gondoltam, hogy ez is 400 dust lesz, Leviathant viszont tényleg csipázom.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25594) fogtunder válasza Mister_X (#25593) üzenetére


fogtunder
nagyúr

de ez 10. kör már, és pont az a spare part kellene. ehhez képest az álom 7. körben: antonidas + coin + stealth.

thermaplugg egy szar és az is lesz mindig, 9 manáért ennél jobb képesség/statok kellenének, hogy játszható legyen. mivel nem csinál semmit a boardon és mást nem tudsz kijátszani mellette, kb. haszontalan.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#25595) #75376384 válasza F-ECT$ (#25591) üzenetére


#75376384
törölt tag

A defender már rengetegszer kihúzott a bajból. Ez a fenti pakli egyébként meglepően hatékony. Én a két reaver-t, mivel nem volt más egy báránnyal és egy flamestrike kártyával helyettesítettem. Előbbi jól jöhet a hirtelen kapott idegesítő lények ellen, az fs felől egy ideje azonban kétségeim vannak, azt lehet majd cserélni fogom. Elenyésző volt azon esetek száma amikor segített.
A kártyahúzás lehetősége tenyleg hiányzik, de nincs sajnos azure-m se.

(#25596) Mister_X válasza fogtunder (#25594) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Összeszámoltam, a felesleges dolgokat törve (Leviathan és Thermaplugg is) lenne 1600 dust simán. Érdemes lenne akkor valami értelmeset kreálni, melyik legyen az? Bolvar és Tirion foglalkoztat, ha már leginkább palával játszok - Jarraxxus/Mal'Ganis kiesik, mert nincsenek giantjeim, priestre azt mondjátok, hogy gyenge mostanában, így Vol'Jint se kraftolnek szívesen. Neutral legendekből esetleg valami? (Boomot kivéve)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25597) DaveNo1 válasza Mister_X (#25596) üzenetére


DaveNo1
veterán

Tirion alap a pala deckekbe, Bolvar max opcionális.

You are not prepared.

(#25598) F-ECT$ válasza Mister_X (#25596) üzenetére


F-ECT$
titán

Én lehet valami neutrallal kezdenék, ha nincs meg az összes fontos: Sylvanas, Boom, stb.

Dive ever, work never.

(#25599) Mister_X válasza F-ECT$ (#25598) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szilvi megvan, Boom nem mozgatja a fantáziámat. Olyan neutral kellene még (Boomot leszámítva), amit tudok mage/priest deckben is használni. Ha egyik se éri el az ingerküszöböm, akkor Tirion lesz.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25600) DjDanee87 válasza Mister_X (#25599) üzenetére


DjDanee87
addikt

Azért azt jó ha tudod hogy Boom az egyik legjobb legend és kb minden deckbe elfér. Szóval OK hogy nem mozgatja a fantáziádat, de egy igen erős lapról mondasz le így.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.