Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25101) HPAA válasza F-ECT$ (#25100) üzenetére


HPAA
őstag

az eleje az megvan , meg nagyjából ugyan erre jöttem rá saját kútfőből
az idő közben szerzett aranyat mire fordítsam?
halmozzam , vagy vegyek lapokat , stb ... ?

************* censored

(#25102) #75376384 válasza HPAA (#25101) üzenetére


#75376384
törölt tag

Én egy basic mage paklival vígan vertem a népet casual-ban. Szerintem ne agyalj, hogy mire költsd a pénzt csak játsz. :)

(#25103) ígyvanferi válasza HPAA (#25101) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Halmozni felesleges, mert nem kamatozik. Ha nem naxx - írták, hogy amíg csak basic lapjaid vannak, felesleges -, akkor nyiss sima paklikat a goldból.

(#25104) F-ECT$ válasza HPAA (#25101) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha már nem kell olvasgatni a kártyák szövegeit, hogy mit tudnak, akkor mehet a heti 2-3 aréna. Igaz, hogy GvG packot kapsz értük, de egy csomó dolgot tanulsz, illetve ha megvan a 4+ win, akkor ez a leghatékonyabb gold felhasználás. Próbálj úgy játszani, hogy közben szép lassan gyűljön a goldod is, és majd ha lesz 2-3k, akkor nyiss sima packokat. Naxx-ot is nyitogathatod, de ott kapsz a legkevesebbet a goldért (igaz, az legalább fix).

Szerintem nem úszod meg a pénz költést, ha rankeden is akarsz játszani, főleg ha nem csak az olcsó deckekkel.

Dive ever, work never.

(#25105) HPAA válasza ígyvanferi (#25103) üzenetére


HPAA
őstag

most az expert ai-kat próbálom , de érezni az erősebb lapokat
mármint a gépnél lévőket
azokat is meg lehet így szerezni itt a legyőzéssel vagy csak a paklik nyitásával ?

************* censored

(#25106) fogtunder válasza HPAA (#25105) üzenetére


fogtunder
nagyúr

aminek a közepén van fehér, kék, lila vagy narancs kristály, az csomagokból/naxxból jön, amin nincs, az basic lap, tehát ha minden hős 10-es szintű, akkor meglesz.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#25107) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Verseny döntő: Xixo 2 hp-n, 9. kör jön, kb egy lap mentheti meg: Alex. Hát persze, hogy topdeck Alex. :U

You are not prepared.

(#25108) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#25107) üzenetére


F-ECT$
titán

De aztán csak kikapott.

Dive ever, work never.

(#25109) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#25108) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja mondjuk kellett Firebatnek a topdeck equality, más kérdés, hogy hatalmas missplay pala ellen 3 big miniont is boardra rakni... :U (Ragna helyett armor up + acolyte of paineket kellett volna lerakni)

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#25110) P00By


P00By
nagyúr

Ázsiai szerveren "kicsit" combosabbak az emberek. Most raadasul full mech pakli ellen megyek(arénában) :))

[ Szerkesztve ]

(#25111) HPAA válasza F-ECT$ (#25104) üzenetére


HPAA
őstag

addig játszom amíg "öröm"
a gyűjtögetős kártyajátékokról már régen /anno vagy 20éve HKK ,Magic/ megtanultam saját káron hogy a legnagyobb gond az egyensúly fenntartása
és mivel ezek profitorientált dolgok a fejlesztők részéről ezért nincs az az összeg amit ne tudnál rá elkölteni
idővel újabbnál újabb lapok érkeznek majd , a rég jól beváltak meg mehetnek a levesbe
nagyon jól kitalált ,öngerjesztő folyamat, amibe "gyerekfejjel" anno én is beleestem
így most marad az "ingyenes" rész
egyenlőre ;]

************* censored

(#25112) F-ECT$ válasza HPAA (#25111) üzenetére


F-ECT$
titán

Én az elején vettem pár paklit, de azóta Naxx és GvG is meglett goldból, és azt hiszem a GvG packok vásárlásának is vége nálam. (Szóval most marad az aréna + gold gyűjtögetés a következő kiegészítőre.)

Neked viszont van kb 1-1.5 év lemaradásod, azt elég nehéz lesz behozni, de hajrá!

Dive ever, work never.

(#25113) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#25112) üzenetére


DaveNo1
veterán

Én még 20-30 gvg paklit biztos nyitok (van pár hiányzó legend + epic amiket ki akarok próbálni), aztán gyüjtök én is a következőre. Ha tippelnem kéne, valamikor tavasz végén, nyár elején jöhet az új kiegészítő, addig inkább nerfekkel lehet belenyúlni a metába.

You are not prepared.

(#25114) P00By válasza DaveNo1 (#25113) üzenetére


P00By
nagyúr

Nerfelhetnének már, 1000 dust vár erre :D

DaveNo1: Igen. Dust ugyan nem lenne belőle, de kicsit helyreállna a "rend" :o

[ Szerkesztve ]

(#25115) DaveNo1 válasza P00By (#25114) üzenetére


DaveNo1
veterán

Undertaker nerffel nem sokra mész :P

You are not prepared.

(#25116) fogtunder válasza DaveNo1 (#25113) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én mostanában értem el arra a szintre, hogy az arénából lehet plusz arany is, úgyhogy azt fogom tolni, kevés lap kell már gvg-ből, de azért van még pár epic, ami lehet jó lesz valamikor, szóval azért nyitogatok párat, plusz a dustot tulajdonképpen fel tudom használni a régi legendek legyártására, amik még nincsenek meg. csak arra kell vigyázni, hogy ne játsszam el az összes pénzemet, bár mostanság minden hulladékkal lehet 3-4 wint menni.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#25117) #75376384


#75376384
törölt tag

ma lenyomtam 20 meccset, ha nem többet. egyszerűen hányingerem van a sok hunter-től, minden második maki azzal jött... elképesztő milyen kombókat képesek lenyomni, szinte ingyen. :U ez ilyen élvezetes lesz a későbbiekben is?

(#25118) kexksz válasza #75376384 (#25117) üzenetére


kexksz
addikt

Ennél csak rosszabb lesz. :DDD

(#25119) #75376384 válasza kexksz (#25118) üzenetére


#75376384
törölt tag

Igazából azon felül, hogy szörnyen unalmas lesz így a játék nem sok gondom volt még vele. A mech-es mage hasonló a sok kis minion-nal, így tudom tartani vele a tempót. Egyedül a szörnyen idegesítő hound kártyát törölném/gondolnám újra, mert az valami röhej...

[ Szerkesztve ]

(#25120) fogtunder válasza #75376384 (#25119) üzenetére


fogtunder
nagyúr

az UTH egy párszor már újra lett gondolva :) körbe kell játszani, ha nincs lent egyszerre sok lényed, ő nem kap sok kutyát. mikor a buzzard még 2 mana volt, ráadásul húzott is 5 manából egy csomó lapot a mellett, hogy ütött.

az a legnagyobb baj egyébként a hunterrel, hogy a hero power alapvetően egy haszontalan fos és az ész nélküli arcba ütök és majd lesz valami stílust erősíti

I hate morning people. And mornings. And People.

(#25121) saelin válasza #75376384 (#25119) üzenetére


saelin
veterán

Ha nincs lent tauntos lény, akkor nagyon szívás tud lenni. Talán a mage spell counter-je megfogja...

Ennyi játékból már átlátom a hearthstone play mode-ját! A casual nagyon nem azt a játékmódot hozza, amit a neve sugall. Jobban megéri rankedelni és ha nagyon sikerült lemenni, akkor a meccsek elején feladni párat, így visszább lehet csúszni a létrán. A casualt ezennel elnevezem Random Hardcore-nak. :)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#25122) F-ECT$ válasza saelin (#25121) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha casualban vesztesz párat sorozatban, akkor tuti, hogy ott is gyenge ellenfél jön majd szembe.

Dive ever, work never.

(#25123) #75376384 válasza fogtunder (#25120) üzenetére


#75376384
törölt tag

A kutyák száma a legkevesebb. A brutális inkább az, hogy milyen kombókat képes összehozni. Bár ez úgy az egész kasztnál feltűnt.. A kevés minion egy mech mage esetén nem a legjobb opció sajnos. :/
Mindegy majd kiforrja magát, ez még úgy is csak a rutin hiánya nálam...
Saelin:
Nekem a casual még értelmesebb ellenfeleket dob, mint ranked. Egy kezemen meg tudnám mutatni hányszor kaptam ki ott a tegnapi nap folyamán. Abból is két vereség a napi quest miatt volt...
A flame strike tényleg hasznos, de 7 mannát eszik és addig el kell jutni, illetve kell egy a kézbe. :D
Szóval farmolon továbbra is ott a népet amíg nem lesz meg a maradék kinézett kártya is a pakliba. Utána megpróbálom ranked-et.
Telefonról vagyok ezért nem emeltem ki a neved. Bocs

(#25124) HPAA válasza saelin (#25121) üzenetére


HPAA
őstag

én csak rankedet játszok , amikor a másikon elvertek kb 5-6 kör alatt ,elment tőle a kedvem
most reggel rankedben zsinórban nyertem 7-et , meg is lepődtem a 15-ön :DDD
ideje abbahagyni kicsit

[ Szerkesztve ]

************* censored

(#25125) saelin válasza HPAA (#25124) üzenetére


saelin
veterán

Az szép. Nekem csak 18-at sikerült megcsinálni három csillagra. Abból kettőt a szerencsének köszönhetek, mert feljött a bloodlust... 5 HP alatt voltam.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#25126) ígyvanferi válasza saelin (#25125) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Rengeteg győzelmet fogsz még a szerencsének köszönni. De lesz, amikor épp elpártol tőled. És nagyjából ez a két eset váltogatja majd egymást.

(#25127) FrozenThrone


FrozenThrone
aktív tag

Eldobtam az agyam mikor megkaptam ezt a kezdő kezet :U

És sikerült fokozni :DDD

[ Szerkesztve ]

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#25128) saelin válasza FrozenThrone (#25127) üzenetére


saelin
veterán

Nem irigyellek. :DDD
Végül ki győzött? :U

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#25129) FrozenThrone válasza saelin (#25128) üzenetére


FrozenThrone
aktív tag

Kikaptam, semmi minion nem jött fel, így nehéz :(

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#25130) HPAA válasza FrozenThrone (#25129) üzenetére


HPAA
őstag

aztaa , ... 30 lapból ?

************* censored

(#25131) FrozenThrone válasza HPAA (#25130) üzenetére


FrozenThrone
aktív tag

Igen, és végre meglett az első 12 winem, juhuuu :))

[ Szerkesztve ]

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#25132) NyalokAA válasza FrozenThrone (#25131) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

easy kill easy win . 4 minibot 3 truesilver 3 concesration :D ennyit van , hogy 3 pala draft alatt nem ad összesen

* nekemis talán 2. 12 esem gvg be palával volt 3 minibottal truesilverrel meg argent protectorok hadával

tegnap volt egy pala úgy kezdett coin argent protector , meg is örültem , hogy noob 2. kör argent protector :D:D: well played

[ Szerkesztve ]

(#25133) saelin válasza FrozenThrone (#25131) üzenetére


saelin
veterán

Gratulálok. Érdekes deckkel sikerült ez... =()

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#25134) ZS3NI válasza saelin (#25133) üzenetére


ZS3NI
őstag

Mi benne az érdekes?

Semmi különöset nem látok, ez egy jó draft. Várható volt vele a 10+ win

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#25135) FrozenThrone válasza saelin (#25133) üzenetére


FrozenThrone
aktív tag

Köszi :R

ZS3NI: Az a vicc amúgy hogy 5-2 -ig szenvedés volt. Aztán meg ahogy haladtam felfele, egyre könnyebb lett. 12. meccsnél egy priestet kaptam, de irgalmatlanul megvertem, köze nem volt a játékhoz, 5. körben ki is végeztem.

Ui: Deathwing papa azért párszor besegített ;)

[ Szerkesztve ]

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#25136) saelin válasza ZS3NI (#25134) üzenetére


saelin
veterán

Tele van divine shielddel! Ha ellenem jönne kitépném az összes hajam. Nem is úgy értettem, hogy rossz a deck. :D

Más:
Warlockkal elég nehéz boldogulni úgy, hogy semmi különleges kártyám nincs hozzá. Azure Draket, sunwalkert még tudtam bele tenni. Flame Imp-ből van 1 db... Nem tudom megéri e betenni csak úgy magában. Nem tud valaki dobni egy listát, hogy mit éri meg betenni locknak? Elég sok kaszt kártyája van, mindet nem lehet berakni, mert akkor alig lesz minion. Később, a megfelelő kártyákkal elég ütős karakter lehet. A videók alapján legalábbis ez jött le.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#25137) HPAA válasza FrozenThrone (#25131) üzenetére


HPAA
őstag

gratula , ettől én még messze járok

************* censored

(#25138) NyalokAA válasza saelin (#25136) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

van demonlock , handlock , zoolock

kezdőként valami jó olcsó rush decket tudsz összerakni

basic lapok kb

[ Szerkesztve ]

(#25139) Sn00k


Sn00k
veterán

Hi all!

Tábla gépen kezdetem el játszani , ezzel a gyöngyszemmel és az érdekelne, hogy PC-én is tudok játszani az accommal vagy ez teljesen lehetetlen és újra kell kezdenem... ?

Illetve még annyi, hogy a deck az max. 30 lapból állhat ?

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#25140) Sturdiridge válasza Sn00k (#25139) üzenetére


Sturdiridge
tag

tudsz !
igen, 30lap.

amúgy! Amaz valami különös mage deckkel tolja, most megy egy hunter ellen, simán veri szerintem :D

[ Szerkesztve ]

(#25141) Redeckt válasza Sn00k (#25139) üzenetére


Redeckt
tag

Üdv a játékban! :)

Természetesen PC-n is tudsz játszani a már meglévő accountoddal. A decked pedig mindig 30 lapból áll.

Vájtere ala kopp deckt, blinde alanm zeros flokt Redeckt!

(#25142) F-ECT$ válasza NyalokAA (#25138) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát ez minden, de nem basic ;) (Ok, olcsónak olcsó.)

Dive ever, work never.

(#25143) NyalokAA válasza F-ECT$ (#25142) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

jó annyira sötét vagyok zoohoz azt se tudtam , hogy a doomguard rare lap :N most kezdtem el handlockozni lvl32 . lockon meg priesten kivül kb minden 60-as.
de itt a testvére ez már ingyen van :D

[ Szerkesztve ]

(#25144) saelin válasza F-ECT$ (#25142) üzenetére


saelin
veterán

Annyira nem vészes. Kivéve a deck vége. Több lap is van benne, ami máshova is jól jöhet.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#25145) fogtunder


fogtunder
nagyúr

éppen ezzel vagyok 7-1-nél, egy kis lategame nem ártana, meg legalább egy tinkertown jöhetett volna ennyi mech mellé, de tempósan játszva működik és azért van benne két fireball:

I hate morning people. And mornings. And People.

(#25146) saelin


saelin
veterán

Nem rossz ez a zoo, viszont elég nehéz úgy ki taktikázni, hogy a sok kis minionnal jó legyen.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#25147) whitezo88


whitezo88
nagyúr

vicces azért ez az Athene féle féllábú demon deck, utóbbi pár napban feljött, előtte rank7-4 között ugrált. most rank2, és előbb egy handlockot ölt meg sac pacttel :DDD igaz, a decknek kb van 51% winrateje, 440 winje van most warlockkal és korábban nemigen játszott ezzel a hőssel szóval eléggé sokat tolt a hónapban.

[ Szerkesztve ]

(#25148) whitezo88 válasza whitezo88 (#25147) üzenetére


whitezo88
nagyúr

kicsúsztam: ez pedig egy friss EU legend #1 PALADIN (!) deck: [link]

(#25149) NyalokAA


NyalokAA
aktív tag

Ez a Trump féle handlock atomdurva :D nagyon fun vele játszani ( kivéve persze , ha 5 kör alatt megerőszakol egy hunter vagy mechmage )

(#25150) NyalokAA válasza whitezo88 (#25148) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Mi ez a sok add-on?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.