Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24951) F-ECT$ válasza HPAA (#24949) üzenetére


F-ECT$
titán

12 win vagy 3 loss.

Dive ever, work never.

(#24952) saelin válasza HPAA (#24949) üzenetére


saelin
veterán

3 lose-ig, utána kidob és 150 gold lesz az aréna onnantól. Jelenleg kb 2 naponta tudok packot nyitni , amihez play mode-ban farmolok pénzt + napi küldetések. Szinte basic deckkel elég nehéz, amit hasznosnak találok egy egy nyitás során, azt kicserélem a paklikban.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24953) HPAA válasza zws (#24950) üzenetére


HPAA
őstag

ott elég haladó dolgok vannak , kezdőknek valót alig leltem
pedig átolvastam elhiheted

a konkurenciával játszottam már évek óta /Magic/ , illetve ezer éve HKK , de a WOW az kimaradt , most szokom át , eddig tetszik , csak az érdekel hogy érdemes -e jutalmakra alapozva fejlődni /kivitelezhető-e ?/ vagy itt is minden a pénzről szól és anélkül lehetetlen ?

************* censored

(#24954) HPAA válasza saelin (#24952) üzenetére


HPAA
őstag

és ha arénából "kidob" , akkor mit nyerek ?

************* censored

(#24955) dilipok válasza HPAA (#24954) üzenetére


dilipok
veterán

a 4. link az osszefoglaloban: Manna Addict (Üdvözlünk a Hearthstone világában!) :U Nem eppen halado dolgokrol van benne szo

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#24956) whitezo88 válasza HPAA (#24954) üzenetére


whitezo88
nagyúr

1 pack mindig és winektől függően gold, dust, illetve lapjutalom. 4 wintől éri meg, tehát 100nál kevesebb goldért kapod a packot átszámítva, 50-60 goldot nyersz általában. olyan 7-8 wintől kapod vissza a packon kívül a ráköltött goldot, afelett pedig még több plusz goldot nyersz. 12 winnnél 2 packra is van esély, de az már nagyon ritka. Nekem pl 950 aréna winem van de még 12 winem egy sincs, csak 11.

Ma én mentem egy 9-est de ott az egyik loset nagyon csúnyán benéztem, 99% nyerést elcsesztem. volt kb 3 életem, nálam kint war golem asszem, ellennek 15 élet, meg kirakott egy Troggzort. Én Blizzard, ami lefagyasztotta a poppolt troggot is, becsaptam, ping, maradt 7 élete, kezemben fireball. csak valamiért reflexből betoltam arcába a fireballt, 1 életre téve őt, csakhogy idézett ezzel még egy, nem fagyizott troggot, így 100% hogy meghaltam volna, adtam is fel... ez hatalmas misplay volt, nem is értem.

(#24957) saelin válasza HPAA (#24954) üzenetére


saelin
veterán

Egy kártya pack, némi arany (a kulcs "nagyságától" függ mennyi) és dust, amiből craftolni lehet kártyát. Személy szerint én soká fogok még arénázni, egy csomó kártyát nem is ismerek. Twichen szoktam amaz-t és trump-ot nézni + youtube és a zinternet.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24958) whitezo88


whitezo88
nagyúr

JAB vs Firebat [link] durva, egy meccs alatt két brutál misplay: egyszer Firebat 8 manából csak a Boomot rakja ki, az UT-t nem, pedig 2x buffolta volna a két bomba, aztán meg JAB hagy ki a végén egy ordító lethalt, magát alexezte az ellen helyett mikor 15 dmge volt boardon... végül nyert, de nem volt semmi.

(#24959) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Ez nekem fájt :D utána alt f4ezett :D [link]

(#24960) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Ma voltam 13. helyen, most ugyan azzal 18 vagyok. :W :(((

(#24961) GabN73


GabN73
addikt

Érdemes a goldot "átmenteni" season 2-be?
Vagy nyugodtan költsem el deckekre?

(#24962) whitezo88 válasza GabN73 (#24961) üzenetére


whitezo88
nagyúr

miféle season 2?

(#24963) GabN73 válasza whitezo88 (#24962) üzenetére


GabN73
addikt

Következő seasonre :DDD

Vagy itt nincs ilyen? :)

(#24964) ígyvanferi válasza GabN73 (#24963) üzenetére


ígyvanferi
addikt

De lesz következő season, de azon kívül, hogy a ranked helyezésed resetelődik (az előző szezonban elért helyezés után kapsz bónusz csillagokat, tehát nem 25-ről kezdesz), semmi az ég adta egy világon nem változik.

[ Szerkesztve ]

(#24965) Mister_X válasza GabN73 (#24961) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Egy szezon egy hónapig tart, resetelődik a ranked statod és kapsz egy csinos hátlapot (ha elérted a rank 20-at, de azt bárki eléri).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24966) saelin válasza Mister_X (#24965) üzenetére


saelin
veterán

Nekem még nem sikerült... :D Lehet össze kellene rakni trump f2p sámánját (amivel még az elején játszott) és behúzni gyorsan. Kár hogy a ranked nem ad packet a helyezéstől függően.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24967) DjDanee87 válasza saelin (#24966) üzenetére


DjDanee87
addikt

Azért írta azt, hogy mindenki eléri a rank 20at, mert 25től 20ig a vesztett meccs nem rak vissza a rangsorban. Tehát gyakorlatilag nyerned kell 1 hónap alatt x meccset rankeden és meg is van 20. Nemtudom pontosan mennyi győzelem kell, de talán valami 10, ami nem sok. Ráadásul 20 alatt nemigen találkozol profikkal mivel 20as szint alá nem lehet visszacsúszni miután elérted.

(#24968) saelin


saelin
veterán

Egy full tauntos deck ellen mit lehet tenni? Tegnap egy pap, ma meg egy mage jött ezzel...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24969) DjDanee87 válasza saelin (#24968) üzenetére


DjDanee87
addikt

A tauntos lényeknél vannak azonos manaköltséggel erősebb lények, mivel a tauntnak is megvan a külön manaköltsége. Így egy full taunt decknek kb semmi értelme nincs, egyedül aggro ellen hatásos, de bármi más megveri.

Pl a köv lények: Harvest Golem, Chillwind Yeti, Boulderfist Ogre, Spidertank alapból erős minionok taunt nélkül. Ezek tudnak 2 lényt is leszedni adott esetben a nagyobbakat meg leszeded spellel és nyertél is.

(#24970) saelin válasza DjDanee87 (#24969) üzenetére


saelin
veterán

Igen, a rush hunter-t fogták meg vele.

Megcsináltam a trump féle F2P sámánt, eddig a legjobb deckem kezdőként. :K

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24971) HPAA válasza saelin (#24970) üzenetére


HPAA
őstag

ezt honnan lehet ellesni ?
minden ilyen "kezdő" , könnyen kivitelezhető érdekel :K

************* censored

(#24972) #75376384 válasza HPAA (#24971) üzenetére


#75376384
törölt tag

én kezdőként ezt használom (ha megnézed mindegyik hősnek van basic paklija), meglepő hatékonysággal. ír a végén változtatásokat. bár nekem egyik kártya sem áll még a rendelkezésemre, azért annyit módosítottam, hogy kapott egy silence-t is a deck, a berserker helyett..

[ Szerkesztve ]

(#24973) tretyak válasza HPAA (#24971) üzenetére


tretyak
aktív tag

Itt nézz körül: hearthpwn.com (bocs, de telefonról írok, no link).
Millió deck szűrési lehetőségekkel, értékelésekkel.

(#24974) HPAA válasza #75376384 (#24972) üzenetére


HPAA
őstag

köszönöm
mindkettőtöknek

lehet velem van a baj , de pl a base mage deck -nél amit írt stratégiát , kicsit másképp használtam , /és eredményesen/ , de lehet ez még a régi beidegződése a konkurens játékokból

************* censored

(#24975) saelin válasza HPAA (#24971) üzenetére


saelin
veterán

Annyira azért nem könnyű megcsinálni, mert be kellett törni pár kártyát (szerencsémre volt több gold is, amik rosszabbak voltak pl: alarm-o-bot), aztán craftolni párat. A google sok előre elkészített decket dob ki, írd be a: beginners deck vagy a trump free to play deck szavakat, már az első linkek is használhatóak. Ha van olyan lapod amit jobbnak találsz egy másik lecserélésére, akkor egy próbát megér. Rogue-nál mindig beteszem a bomb lobber-t vagy druidnál a poison weed-et.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24976) ígyvanferi válasza saelin (#24975) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Poison Seeds lesz az. A weed az más. :P Bár ha direkt írtad, így akkor nem szóltam.

(#24977) saelin válasza ígyvanferi (#24976) üzenetére


saelin
veterán

Mondom nem mennek még a nevek... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24978) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Imádom mikor bugos a quest. Csinálod, szenvedsz vele. Aztán meg gold sehol.
:W :W :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#24979) pachito válasza Gyuri27 (#24978) üzenetére


pachito
őstag

En meg ilyet nem tapasztaltam

(#24980) Gyuri27 válasza pachito (#24979) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én már többször is.

Amd - Radeon - Ryzen

(#24981) ZS3NI válasza Gyuri27 (#24980) üzenetére


ZS3NI
őstag

Velem sem történt meg soha hasonló.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#24982) DaveNo1 válasza Gyuri27 (#24978) üzenetére


DaveNo1
veterán

Írj ticketet, szerintem log fájlban látszik az ilyen.

You are not prepared.

(#24983) GabN73 válasza Mister_X (#24965) üzenetére


GabN73
addikt

& ígyvanferi

Köszi az infókat! :R

(#24984) HPAA válasza saelin (#24977) üzenetére


HPAA
őstag

és speciel egy nevet sem jegyeztem még meg , képek alapján azonosítom be ,mint a babák :B

************* censored

(#24985) NyxNyxNyx válasza salaam (#24909) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Tudod linkelni a decked? Az a baj, hogy nekem még Priest-tel is nehéz matchup a Hunter. Legalábbis a Wolf Rider, Arcane Golemes fajta. rank4-ről csúszok vissza lassan 6-ra. :(

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#24986) Hujikolp válasza Hujikolp (#24960) üzenetére


Hujikolp
őstag

Kicsit alakítottam a dekken, most 18-ról visszakúsztam 13-ra :D Ebben volt 7 egymás utáni win-strike is :DD

(#24987) kexksz


kexksz
addikt

0 Fireball / Polymorph / Flamestrike, nem gondoltam, hogy eddig megy, de vannak még csodák. [link]

(#24988) #75376384


#75376384
törölt tag

akik ipad-en játszanak tőlük kérdezném, hogy nem bugos a játékuk?

nekem az előbb beakadt a "turn" gomb. amikor ugye rányomok akkor egy animáció keretében átfordul. na most ez az animáció a felénél lefagyott(?) és nem tudtam forgatni, így meg kellett várni a kör végét. nagyon jól esett ilyennel szívatni az ellenfelet...
a másik kedvencem, amikor előhívtam a tracking varázslatot hunter-rel és a három kártya közül egyikre se tudtam rányomni, így ki kellett lépni az app-ból.

(#24989) saelin válasza #75376384 (#24988) üzenetére


saelin
veterán

Androidon nekem is ragadt már be a turn gomb, de attól még működött.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24990) DaveNo1 válasza #75376384 (#24988) üzenetére


DaveNo1
veterán

Régebben előfordult ilyen turn gomb beragadás, de mostanában nem tapasztaltam (igaz jóval kevesebbet is játszok).

You are not prepared.

(#24991) Redcaster


Redcaster
őstag

GvG óta az a legjobb arénám... 4:1-nél nem hittem, hogy idáig megy. Az utolsó ellenfél egy Dr. Boom, SoJ, 3 Consecration tarkította deckkel vert meg. A vicc az, hogy ha a MCT -nél bejön a 20%-om, és a SoJ által 5/3-ra buffolt Argent Commandert veszi el tőle, akkor Commander + ping + Fireball hármastól halott lett volna... Így is csak a consec topdeck mentette meg őt :K

(#24992) #75376384 válasza DaveNo1 (#24990) üzenetére


#75376384
törölt tag

értem, köszi az infót

akkor nem érdemes emiatt törölni, majd feltelepíteni újra... azt hittem nálam van a hiba. remélem javítják, mert elég kellemetlen ilyen miatt kikapni.

[ Szerkesztve ]

(#24993) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Haha, RDU versenyen kétszer 3:0-ra kikapott, chaten nyomták ezerrel, hogy Bye MOM : :DD

Tides mage deckke nagyon fun volt: 0 frostbolt, firebolt meg a szokásos lapok, helyette DR, Spare partos minionok, secretek, dupla echo, meg egy csomó minion (pl. dupla BGH).

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#24994) whitezo88


whitezo88
nagyúr

milyen deckek jönnek... warlock 5w napi rank8. druid: t3 belcher t4 tazdingo t5 belcher t6 TBK t7 war, majd megint tazdingo majd később druid... ezzel könnyű fogni a zoot... nyert is persze. eléggé anti zoo a meta itt, 1w2l gyorsba és most megint mage jön. ráadásul legend backes, ezek mit keresnek 27-én még itt?

[ Szerkesztve ]

(#24995) fogtunder válasza whitezo88 (#24994) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ezt én is tapasztaltam ma, de nem értem, mert zoo és hunter alig jött, több handlockot láttam ma, mint zoo-t.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#24996) whitezo88 válasza fogtunder (#24995) üzenetére


whitezo88
nagyúr

az hagyján de még a mirror is :DDD ő felhúz 2 UT-t, 2 doomguardot (második topdeck amivel nyerte a boardot), sea giantot. Én csak 1 DG-t. egyik nap jól megy máskor meg ilyen szerencsétlenül.

(#24997) fogtunder válasza whitezo88 (#24996) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nekem warrior küldim volt ma, a handlockok szivattak, de nagyon, pedig nem igazán volt misplay benne, okosan használtam a removalt, harrisonnal is vigyáztam, hogy ne huzassam túl magam, de folyton 1 sebzésre voltam a legálistól.

esti fun demonlock vs. zoo (konkrétan 3 hp-ról jöttem vissza):

I hate morning people. And mornings. And People.

(#24998) DaveNo1 válasza fogtunder (#24997) üzenetére


DaveNo1
veterán

Én meguntam az 5 warrior/rogue-s küldetést Warriorral, mert mindig vacak volt a lapjárásom, átálltam az újfajta Rogue deckre 6-ból meglett az 5 win. Elég jó ez a Minion heavy miracle (gadgetzan helyett sprint van benne)

5 winben amúgy volt 2 legend hátlapos mech mage, de ez a deck elég jó counterje a mech magenek (igaz ehhez nem árt az elején a backstab, illetve coin + si7 sem)

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#24999) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#24998) üzenetére


F-ECT$
titán

Decklist? Kellene nekem is egy rogue deck, mert a warriort néha már unom én is.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#25000) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#24999) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ehhez hasonló, csak enyémben van Trade prince + sabotage a shivek helyett, illetve egyik farseer helyett healbot. Versenyeken is most ezzel a deckkel nyomták amúgy. Trade prince amúgy két meccset is hozott

You are not prepared.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.