Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25451) NyalokAA


NyalokAA
aktív tag

Rankeden mindenki volt már legalább egyszer legend ?:D lvl9 vagyok de lvl 12 óta 80% ban arany herok meg legend hátlapos arcok jönnnek .. nem mintha nem lennének verhetőek simán , csak kicsit frusztráló.

(#25452) whitezo88 válasza NyalokAA (#25451) üzenetére


whitezo88
nagyúr

innen páran csak, akinek volt türelme kigrindelni :) most még szezon eleje van, sok a legend backes is félúton. Én ma csak a napit toltam le, de csoda folytán sikerült egy legend papot verni control warrival pedig az enélkül is rossz matchup.

(#25453) F-ECT$ válasza NyalokAA (#25451) üzenetére


F-ECT$
titán

Szezon eleje van, tegnap még egy csomó streamer is csak rank 5-10 körül járt, így nem csoda, ha ilyenekkel találkozol.

Dive ever, work never.

(#25454) HPAA


HPAA
őstag

másnál nem fordul elő itt a fórumon ,hogy játék közben állandó disconnect jelentkezik ???
engem rohadtul felidegesített , mert eddig egyáltalán nem volt jellemző itthon hogy elmegy a net
mióta viszont egy hónapja játszom ezzel , naponta legalább 1x , de van hogy óránként előfordul , és mindíg tétmeccs alatt arénában
sima play nél , vagy practice alatt nem
nem furcsa ez egy kicsit ?

************* censored

(#25455) F-ECT$ válasza HPAA (#25454) üzenetére


F-ECT$
titán

Furcsa. Nálam nincs ilyen.

Dive ever, work never.

(#25456) HPAA válasza F-ECT$ (#25455) üzenetére


HPAA
őstag

most épp 3x , 2 órán belül

************* censored

(#25457) HPAA


HPAA
őstag

pedig nem egyedi eset

************* censored

(#25458) HPAA válasza HPAA (#25457) üzenetére


HPAA
őstag

update
teljesen játszhatatlanná vált , minden egyes játék közben megszakad a net
router bontja a kapcsolatot , valami így nagyon nem faxa
semmi új alkalmazás, hw ,beállítás módosítás
minden egyéb megy rendesen , a torrent klienstől , a médiaszerverig minden
:W

************* censored

(#25459) ZS3NI válasza HPAA (#25458) üzenetére


ZS3NI
őstag

nalam hibatlanul ment egesz nap

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#25460) HPAA válasza ZS3NI (#25459) üzenetére


HPAA
őstag

t-s adsl-t használ valaki , nem -e azt nem csipázza ?

************* censored

(#25461) whitezo88 válasza HPAA (#25460) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nekem is szokta néha, T-s, központi gond, de nem először van ilyen. Elég idegesítő.

(#25462) HPAA válasza whitezo88 (#25461) üzenetére


HPAA
őstag

hát az nem kifejezés !!!
végre kezdem kiismerni 1 hónap után , elérek ranked 14-ig , megy az aréna is , már volt egy 6 os sorozatom is , aztán meg ez a xxxxxxx , ellehetetlenít
:o

************* censored

(#25463) fogtunder válasza HPAA (#25462) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nyugi, lesz még ennél sokkal rosszabb, mikor az első nagy nehezen összegyűjtött értelmes paklid játszhatatlanná válik a metában, mikor arénában a mage kirakja a második fireballt a harmadik flamestrike után és kivégez egy pyroblasttel, mikor a priest egy meccsen belül lopja el az összes értelmes lapodat, mikor zsinórban a harmadik huntert kapod és az is undertaker coin webspinner kombóval kezd, mikor...

I hate morning people. And mornings. And People.

(#25464) csoki


csoki
senior tag

the Dream

szegény priestet megsajnáltam, pedig ez 8 winnél volt :DDD

aztán visszakaptam 10 winnél mert 1 olyan mage-t kaptam, hogy hiába volt 10 db 2 manás kártyám , egy jött fel 8 kör alatt, és persze így secret miatt nem tudtam körbejátszani mirror image-t (sejtettem hogy az) így kb csak totemeket tudtam lerakni 3-4 körön át, amiket persze tisztított mindig ahogy kell. majd persze 2 fireball kézben + boarddal kivégzett

[ Szerkesztve ]

(#25465) HPAA válasza fogtunder (#25463) üzenetére


HPAA
őstag

a mage-s dolog az elején, azt én játszom :)

de ez megint más , ott tudhatod mire számíts , de ez az értelmetlen , rajtad kívül álló ok , amivel tehetetlen vagy ez engem sokkal jobban csesztet

************* censored

(#25466) fogtunder válasza HPAA (#25465) üzenetére


fogtunder
nagyúr

azért ne mondd, hogy mindig ki tudsz draftolni 3 flamestrike-ot, két fireballt és egy pyrot :) a harmadik flamestrike-ot meg már hogy játszod körbe? ha nem rakod ki a maradék lapjaidat a második után, akkor amúgy is meghalsz valószínűleg.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#25467) HPAA válasza fogtunder (#25466) üzenetére


HPAA
őstag

nem a darabszámokra értettem , hanem a "stílusra"
:DD

************* censored

(#25468) fogtunder válasza HPAA (#25467) üzenetére


fogtunder
nagyúr

mi ebben a stílus? ha bead egy flamestrike-ot draft folyamán, akkor ki kell venni, meg a fireballt is, kb. majdnem mindegy, hogy mi a másik két lap mellette. pusztán mák kérdése, hogy mennyit kapsz ezekből és hogy a paklid többi része nem lesz-e egy gusztustalan hulladék, de ha bedob 3 skillstrike-ot és két fireballt, akkor nagyon szarul kell pickelni, hogy ne menj vele 4-5 wint legalább.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#25469) whitezo88


whitezo88
nagyúr

nem is lett volna baj ha 7 kör alatt húztam volna WW-t/Brawlt/Deaths Biteot/Geddont :U [link] vannak 0%-ra nyerhető meccsek sajnos...

(#25470) thesound


thesound
őstag

0-3-as mage aréna után (0 flamestrike és 0 fireball), vettem mérgemben 4 gvg pakkot > 170 dust. Túl sok a randon ebben a fosban. Érik az uninstall :U

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#25471) whitezo88 válasza thesound (#25470) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én 15 packot vettem 1-2 napja, abba se sok jó volt, igaz párral korábban egymás után 2 legendet nyitottam, meg semmi se kéne már, ami kell(het) megvan (bolvar, boom, trogzor, voljin, toshley, trade prince). Juggernauttal vagy Leviathannal szórakoznák még esetleg.

(#25472) NyxNyxNyx válasza whitezo88 (#25471) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én nekem nagy szerencsém volt a legendekkel gvg-ben. Trade Prince, Toshley, Boom mind kiesett. Most már szerintem csak classic packot nyitok mert hiányzik egy csomó epic meg még néhány rare is és egy rakás legend. bye bye aréna :(

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#25473) Mister_X válasza whitezo88 (#25471) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Amúgy essen ki a tablet a kezemből, de eddig nekem tetszik a Flame Leviathan. 20 menetet játszottam le vele, eddig egyetlen egyszer húztam fel rosszkor (Annoy-o-Tron és Apprentice bánta), egyszer pedig feleslegesen (üres board), minden egyéb szituációban jól jött.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25474) whitezo88 válasza Mister_X (#25473) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én se hiszem hogy a legrosszabb lap, de magában kevés, hogy 7/7 szerintem. Malorne 9/7, Levi meg csak felhúzáskor csinál valamit, ha Mulligankor jön a kezedbe akkor kaptál egy szép War Golemet még Geddon effekt sincs. Ha deckbe kéne nagy lényest csinálnék max Mad Scientist lenne szinergia miatt.

más: nem új vidi, kis streamer funny compilation [link] nem friss anyagokból van csinálva de szerintem egész jó. Amaz, Trump, Kripp, Reynad és Massan.

[ Szerkesztve ]

(#25475) Sturdiridge


Sturdiridge
tag

Forsen- t megsz*patták az előbb, priest ellen, 2 MC, így nyert a gyerek. :DDD

(#25476) whitezo88 válasza Sturdiridge (#25475) üzenetére


whitezo88
nagyúr

azt én is néztem... nem is értem hogy lehet ilyen deckkel menni a sok zoo ellen, 2 BGHje is volt.

(#25477) F-ECT$ válasza whitezo88 (#25474) üzenetére


F-ECT$
titán

Forsen hiányzik belőle.

Dive ever, work never.

(#25478) whitezo88 válasza F-ECT$ (#25477) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ha már Forsen, megint beszívott egy dickpicet valamelyik nap [link] illetve már donationban is... [link] ezt nem is láttam még így. NSFW, de reddit linkek, nem közvetlen képlinkek. Elvileg ilyenek miatt is bannolhatnak és nem első esete hogy megtrollkodják :U Újabban tényleg látok chatben twitch staffokat.

[ Szerkesztve ]

(#25479) Mister_X válasza whitezo88 (#25474) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mulligankor még nem adta vissza kézbe, cserélni már cseréltem. Azért a War Golem se lenne rossz lap, de ugye a Boulderfist Ogre-t meg nem szedi le a BGH - na meg eddig amúgy se találkoztam BGH-val, talán csak rank 10-től lenne általános.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25480) netpeti98


netpeti98
addikt

(#25481) sayCet válasza HPAA (#25460) üzenetére


sayCet
aktív tag

Nekem is ez van pár napja, arénát buktam is. Úgyszint T-s ADSL.

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#25482) ZS3NI


ZS3NI
őstag

maximum bm :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#25483) whitezo88 válasza ZS3NI (#25482) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ez eléggé broken kombó :DDD

de a casualon zoo-zó emberkék minden BM-et megérnek, ráadásul tryhard volt nem kicsit... mit várt hogy berepül egy TN vagy egy DW a pakliba? Mással nem tudná leszedni...

(#25484) Muton válasza netpeti98 (#25480) üzenetére


Muton
addikt

majd ment arénázni priesttel. néztem hajnali fél kettőig. iszonyat lassan tolja. meg egy csomó ellenfele is egy csomóan az első körben simán elhúzzák a gyújtózsinórig. sosem bírtam megérteni...
de a cset legalább vicces :))

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#25485) DaveNo1 válasza ZS3NI (#25482) üzenetére


DaveNo1
veterán

'That was a mistake"...lol szegény pára, ja nem az egy zootard volt, nem kár érte :C

You are not prepared.

(#25486) Vanir válasza ZS3NI (#25482) üzenetére


Vanir
veterán

Ez hatalmas. :D

(#25487) fogtunder válasza Muton (#25484) üzenetére


fogtunder
nagyúr

mostanában (gondolom droid launch miatt) nekem is folyton elhúzzák kötélig az aréna ellenfeleim a tetves első kört, akkor is, mikor nincs náluk coin.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#25488) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Kripp arénázik: ellenfél paladin, úgy nyerte meg a pala ellenfele, hogy Cobalt guardian + minibot, köv kör topdeck shredder (mech, cobaltnak shield), majd topdeck MAX (mech, +shield) :DDD PJSalt eső volt rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#25489) Muton válasza fogtunder (#25487) üzenetére


Muton
addikt

azon gondolkodom, h nem azért, mert próbálnak gyorsan rákeresni, hogy streamel-e az ellenfél. mert ha igen, akkor csöppet könnyebb :DD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#25490) F-ECT$ válasza Muton (#25489) üzenetére


F-ECT$
titán

Én elég sokszor már meg sem nézem az ellenfél nevét mondjuk.

Dive ever, work never.

(#25491) Muton válasza F-ECT$ (#25490) üzenetére


Muton
addikt

"Én elég sokszor már meg sem nézem az ellenfél nevét mondjuk.
... mindegy is, hogy ki darál be"
:P :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#25492) fogtunder válasza Muton (#25489) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én nem szeretem csinálni különösebben, de most már rászoktam, hogy ilyenkor berakok egy archer epizódot, a playt elintézem, ahogy tudom, aztán várok, hadd égjen a madzag minden körben, mert ha már elkúrjuk egymás idejét, akkor csináljuk rendesen.
nincs amúgy bajom azzal, ha gondolkodik az ellenfél, de azért ne kelljen már másfél perc az első körös játékra.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#25493) Muton válasza fogtunder (#25492) üzenetére


Muton
addikt

dettó. ha elhúzza a semmit, akkor én elhúzom, hogy érezze. azokat sem értem, akik minden kisebb/nagyobb ütés előtt/után sorry-znak... meg aki köszönésre fenyegetéssel válaszol... egy pszichológus egyesekről elég komoly esettanulmányt tudna írni... vagy sírva adná vissza a diplomáját :DD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#25494) ígyvanferi válasza fogtunder (#25492) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ma este indul az új évadom. :K

Ja, az rendben van, ha gondolkodik valaki egy-egy lépésen, de sokszor totál egyértelmű dolgokra is várni kell percekig (oké, másfélig). Arénában van két-három lap az ember kezében, ilyenkor azért nem kell különösebb kvantumfizikai vagy játékelméleti számításokat végezni. Aztán van akinek mégis kell az idő...

(#25495) whitezo88 válasza Muton (#25493) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Nekem elso emote utan szokott menni a squelch mert csak felidegesit :)

(#25496) F-ECT$ válasza whitezo88 (#25495) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha squelch-elnek abból érzel valamit? Vagy akkor is nyomhatod az emote-okat, csak a másik nem látja?

Dive ever, work never.

(#25497) ZS3NI válasza F-ECT$ (#25496) üzenetére


ZS3NI
őstag

Semmit nem érzel. Nyomhatod és röhöghetsz magadban hogy most biztos idegbeteg a másik, de ő nem látja. :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#25498) NyxNyxNyx válasza whitezo88 (#25495) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nekem egyből úgy kezdődik a meccs, hogy squelch. Aztán ha nyerésre állok mondjuk egy Huntard vagy egy Zoo ellen akkor visszaállítom és én írom a hülyeségeket.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#25499) F-ECT$ válasza ZS3NI (#25497) üzenetére


F-ECT$
titán

Ezt ki is próbáltad vagy csak tipp?

Dive ever, work never.

(#25500) salaam


salaam
senior tag

Ma délután meglett életem első 12-0 arénája és a poszt gvg éra első 12 winje :)
Eléggé sajnáltam az ellenfeleket, minden meccs elején illett volna elnyomnom egy I'm sorryt.

Decklist Lemaradt egy Frost elemental, egy harpy, Dr. Boom és egy Stormwind Champion

Pakkban meg volt egy arany Hemet, szóval megint 10k fölött vagyok dustban, lehet megcsinálom végre Mal'Ganist. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.