Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24351) Klemice


Klemice
senior tag

első legend: hemet -.- :D

[ Szerkesztve ]

(#24352) DaveNo1 válasza Klemice (#24351) üzenetére


DaveNo1
veterán

Az sajna 400 dust kb, mert akkor sem ér semmit ha nagyon hunter meta lenne.

You are not prepared.

(#24353) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#24350) üzenetére


F-ECT$
titán

Blingtron-t nem tudom eldönteni, hogy jó-e. GvG előtt jónak gondoltam, főleg azoknak a classoknak, akiknek amúgy nincs fegyverük, és olyan class ellen mennek, aminek van. De ez a random azért eléggé beleszól a value-ba még ekkor is.

Dive ever, work never.

(#24354) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#24353) üzenetére


DaveNo1
veterán

Inkább verseny lap szerintem, metában jobb egy Sylvanas, TBK, vagy a tuti 5 mana drop Loatheb helyette. SWD sincs Amaz deckben, ami azért elég para lehet, ha nem jön fel minden kombó elem.

Amúgy sokat mondó, hogy szinte mindenki a lockot banolja, rühellnek az emberek Zoo ellen játszani :C

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#24355) Gyuri27 válasza DaveNo1 (#24350) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem csak az. Drakék helyett ott az ogre brute, meg az ancient. Ezzel zoo ellen is véded magad.
Meg ugye ott vannak feugenék. Szóval ennyi nagy dögöt nem nagyon szed le semmi.
Persze ha sok a zoo mehet sea is.
Drake sokszor kap silentet. Meg amig vakarózol vele tele a board és egy rakat sebzést kaptál.

Amd - Radeon - Ryzen

(#24356) salaam válasza DaveNo1 (#24354) üzenetére


salaam
senior tag

Szerintem a ban inkább a handlock miatt van. Legalábbis GvG előtt 100%-ig így volt és annyira nem lett jó a zoo, hogy változzon a dolog. Az ügy borzasztóan egyszerű, ha nincs handlock, nem kell BGH. Mehet valami más a pakliba.

[ Szerkesztve ]

(#24357) DaveNo1 válasza salaam (#24356) üzenetére


DaveNo1
veterán

Elvileg csak Neirea vitt Handlockot, mindenki más Zoo-t. Zoo ellen kell a jó kezdő kéz egy control paklinak, különben REKT (Warriornak fegyverek + olcsó lapok, Palának aoe, shielded minibot stb, Druidnak innervate + keeper). Handlock verhető BGH nélkül is Warriorral, szóval kevésbé necces, mint Zoo, ha nincs első 2-3 körben válaszod.

Ez a strifecro paladin nagyon beteg eddig 4-ből 4 win, és szerintem ezt is nyerni fogja Druid ellen :Y

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#24358) salaam válasza DaveNo1 (#24357) üzenetére


salaam
senior tag

Másik streamen Backspace is nagyon csúnyán elverte Powdert. Utolsó meccsen pally vs. zoo a zoo kb. semmit nem tudott csinálni.

Végre használható a paladin :K Jót tett ez a kieg.

(#24359) Redcaster


Redcaster
őstag

Portal megint alkotott :DDD

(#24360) salaam válasza salaam (#24358) üzenetére


salaam
senior tag

Chaten ebola unleashed, F O R S E N B O Y S everywhere.. :))

(#24361) DaveNo1 válasza salaam (#24358) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nem lepődnék meg ha jönnének a dupla sheep deckek, mert egyébként egyedül Handlocknak meg Papnak van elég aoe-ja paladin kombók ellen. :C

Strifecro 6:0 paladinnal

You are not prepared.

(#24362) whitezo88


whitezo88
nagyúr

úristen ez a pala deck nagyon beteg. elég jó early és midgameje van. aztán endgameben meg eleve erős a pala szóval szépen össze lett rakva ez is.

egyelőre maradok mondjuk a korábban linkeltnél, mert se BK se Mechanom sincs talán 1. Egy éve játszom a HS-t, kibontottam vagy 300 classic packot vagy mégtöbbet szerintem, és 0 BK esett. Ez az egyetlen amit nem nyitottam epicet. 800 dustot ezért most nem adok ki.

[ Szerkesztve ]

(#24363) thesound válasza salaam (#24358) üzenetére


thesound
őstag

+1 a Pala most nekem is nagyon bejön. Igaz visszapofoztak rank16-ra, de fun játszani vele. Még egy valami jó kalózos rúzs deck kellene, bár nem tudom mennyire életképes. Warrior is tetszene, de iszonyat költséges a jó pakli. (valahogy a warlock, shaman druid trió nem tetszik, nem megy vele a játék :DDD )

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#24364) DaveNo1 válasza whitezo88 (#24362) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nekem van mindkettő de csak 1, nem tudom mennyi van a deckjében, de két coghammert láttam, abból meg csak 1 van, bár ahelyett más is akár.

Tegyük hozzá, hogy abban igaza van a streamereknek hogy senki se készült ilyen deck ellen, egy WW + robbanó sheep leszedné az egész pala boardot.

You are not prepared.

(#24365) whitezo88


whitezo88
nagyúr

átkapcsoltam a másikra, érdekes hogy a kínai srác Brawlt játssza körbe de nem tudja hogy nincs Forsen deckjében egyáltalán :D

és amint lejön Jaraxxus ami a 30. lap onnantól lesz vicces :D

(#24366) salaam válasza whitezo88 (#24365) üzenetére


salaam
senior tag

Type 1 for Weifu nudes :DD

Amúgy elég durva meccs, Forsen még simán visszajöhet.

[ Szerkesztve ]

(#24367) DaveNo1 válasza salaam (#24366) üzenetére


DaveNo1
veterán

Esélye sincs túl sok hp-ja van Forsennek, fatigue megzabálja (közben Grommash be is zúzta)

Btw. Mal'Ganis megvéd fatigue sebzéstől is?

You are not prepared.

(#24368) whitezo88 válasza salaam (#24366) üzenetére


whitezo88
nagyúr

az a vicc hogy végig jobb helyzetben volt, végére tartogatta a fontos leszedéseket, aztán már Waifu nem tudott már mivel nyerni. Durva meccs volt.

meg hogy végig azt mondogatta Frodan hogy mikor jön a Brawl, de megnézhette volna a listát: egyáltalán nem futtat :D (tudtommal a casterek megkapják őket)

[ Szerkesztve ]

(#24369) Ps Vita válasza DaveNo1 (#24367) üzenetére


Ps Vita
őstag

tuti megvéd :)

(#24370) DaveNo1 válasza Ps Vita (#24369) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nem is értem miért nem használják, lett volna srácnak könnyen nyerhetett volna (Forsen már kifogyott a hard remove spellekből)

Amúgy a közvetítés sokkal jobb mint a másik versenyen. Lothar elég gyenge szerintem.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#24371) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Jézusom forsen hogy eldobta ezta meccset, troggzort kirakni MC előtt, aztán meg arra játszani hátha nincs aoe papnál...egyáltalán minek troggzor egy handlockba..

Mondjuk előtte kínai srác is hatalmasat bombázott a dr. boomos körben, le is járt az ideje.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#24372) whitezo88 válasza DaveNo1 (#24371) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Szerinte Troggzor a legjobb legend a játékban, majdnem eldobta az agyát mikor kibontotta anno. De szerintem is lassú, nem csinál semmit azonnal (pl Bommal ellentétben) és relatíve könnyű így körbejátszani. Akkor a legjobb max ha van mellette már taunt.

(#24373) whitezo88


whitezo88
nagyúr

és a 2. meccset is eldobta... :U 0 KC-t látott, mit gondolt, mi mást tartogat??

[ Szerkesztve ]

(#24374) Ps Vita válasza whitezo88 (#24373) üzenetére


Ps Vita
őstag

Nem is értem mire gondolt? Elég amatőr hiba volt ez is...
De legalább így Forsen vezet :))

[ Szerkesztve ]

(#24375) DaveNo1 válasza whitezo88 (#24373) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja már az hiba volt mikor 2. cabalt dobta ki belcher helyett.

Troggzor jó, de elég könnyű counterelni, mivel csak 6/6, ha kevesebb attack powerje és több hp-ja lenne, szerintem jobb lenne. 6/6-ot nem nehéz minionnal/fegyerrel letradelni, ráadásul sylvanasnak is jó target.

Ps Vita: nem Forsen vezet, ő dobta el második meccset is (előtte lévő meccsen azért csúnyább volt az eldobás).

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#24376) Ps Vita válasza DaveNo1 (#24375) üzenetére


Ps Vita
őstag

Basszus,akkor elnéztem ki melyikkel volt :DDD
Na,akkor Forsen tényleg nem élete meccseit játsza

[ Szerkesztve ]

(#24377) DaveNo1 válasza Ps Vita (#24376) üzenetére


DaveNo1
veterán

Handlockkal Hunter ellen, nem tudom mit gondolt. Forsen amúgy se szokott sokat mutatni versenyeken jobbára már elején kiesik. :U

You are not prepared.

(#24378) whitezo88 válasza DaveNo1 (#24377) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Nagyon sokat számít hogy nincs csapata, csak ladderen gyakorol ami tök más történet. Akiknek van teamje jobban tud gyakorolni.

(#24379) DaveNo1 válasza whitezo88 (#24378) üzenetére


DaveNo1
veterán

Azért az ilyen szintű meccs eldobások nem gyakorlás kérdése, főleg a Warlockra vs. Priest meccsre gondolok. Csapatokról meg annyit, hogy másik versenyen Tempo Storm 0:9-et produkált ;]

You are not prepared.

(#24380) whitezo88 válasza DaveNo1 (#24379) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Temp0:9 storm? ;] szerintem ők eléggé szét vannak esve, azt se tudom kik vannak benne jelenleg, Reynad is most költözött el, össze vissza streamel stb. Tides se véletlen hogy elment, C9 ilyen szinten talán jobb, Ek0p szokta mondtani hogy sokat gyakorolnak, bár ott is van aki kb csak dísznek van, mert kb semmit se csinál (Hafu, de Gnimsh is max cast versenyen meg most újra elkezdett streamelni), viszont a többiek - Kolento, Strife, Ek0p, Tides - azért szoktak felmutatni jó eredméyneket.

[ Szerkesztve ]

(#24381) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Legújabb Funny and Lucky, nagyon beteg :C

You are not prepared.

(#24382) salaam válasza whitezo88 (#24380) üzenetére


salaam
senior tag

Hyp3d meg Gaara azért eléggé rendben vannak, bár nyilván már a közelében sem jár a csapat a c9-nak,
vagy az archonnak.

(#24383) Phobion


Phobion
őstag

sziasztok, van most 4k dust-om, druid, hunter, warlock, shaman közül melyikkel érdemes mostanság foglalkozni? illetve, melyikkel lehet könnyebben elérni a legendet? :D

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#24384) DaveNo1 válasza Phobion (#24383) üzenetére


DaveNo1
veterán

"könnyen" egyikkel sem, amúgy warlock az fix, hunter sorsa nem tudom hogyan alakul a metában, de a face hunter szerintem továbbra is cancer deck lehet

You are not prepared.

(#24385) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Kripp ismét nem arénázik, Flame Leviathanos, Secret+Nozdormus fun magel nyomul ladderen. Sokkal nem rosszabb a winrateje mint tegnap Trumpnak volt érdekes módon :D [link]

Az az elmélete, hogy a secret lag miatt a Noz nagyon sokat ér. Ez eddig nem jött be :DDD Van benne Mogor is, bár az sem aktiválódott mikor meg kellett volna mentenie a hőst...

[ Szerkesztve ]

(#24386) DaveNo1 válasza whitezo88 (#24385) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nozdormu az anti Kolento/Lifecoach lap :P

You are not prepared.

(#24387) DaveNo1 válasza whitezo88 (#24385) üzenetére


DaveNo1
veterán

Közben kezdődnek az elődöntők

3-kor lesz majd Amaz vs. Strifecro, remélem nem banolják egymás paláját/priestjét :K

You are not prepared.

(#24388) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Malorne Feign death combo Kripp ellen. :DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#24389) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Egyébként Fects szerintem lassan lehetne frissíteni a Legendary lapok leírását stb. mert elég sok változás van most. Szerintem Thalnos már rég kiesett a metából, és Cairne is megy a levesbe, egyszerűen nem fér be egyik control pakliba se, ráadásul ott a hasonló epic választás ami még mech is tehát van szinergiája.

Ellenben most Harrison Jones gyakorlatilag minden deckben ott van a Warriorok, Hunterek, Palák miatt.

Új kipróbált lapokról is lehet írni.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#24390) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#24389) üzenetére


F-ECT$
titán

Ja, tervezem, de az újak és az alakuló meta miatt vannak még bennem kérdések.

Dive ever, work never.

(#24391) whitezo88


whitezo88
nagyúr

hasznos program lehet. [link] Ben Brode korábban azt írta, nem fogják ezt büntetni, mivel gyakorlatilag egy papír+toll párossal is ugyanezt lehetne csinálni, nem csalás. [link]. gyakorlatilag segít észben tartani mi várható, pl mi az amit játék eleje óta tartogat stb.

(#24392) NyxNyxNyx válasza DaveNo1 (#24387) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hogy tanuljak így a zh-kra :N Foci, HS, meg minden.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#24393) whitezo88


whitezo88
nagyúr

warrior napi, 4ből 2 pap, mind2 szarrá vert. előtte más paklival még távolról se láttam papot, biztos véletlen :U rank11 amúgy... mikor geddont meg executeot stealel, és ezeket a lapokat halálomig nem látom, az megfizethetetlen. mod: jé, még egy pap... ja persze papok ellen kötelezően behúzom a Harrisont is.

[ Szerkesztve ]

(#24394) Sirandrish válasza whitezo88 (#24393) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah akkor lassan jön a sok "sírás" hogy nerfeljék a papot :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24395) whitezo88 válasza Sirandrish (#24394) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hát elég idegesítő...

(#24396) Sirandrish válasza whitezo88 (#24395) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem egy olyan játékban ahol 9 (vagy több) kaszt , sose lesz tökéletes balance.
És még ha lenne is..akkor is lenne mindig 1-1 amelyik sokkal népszerűbb a többinél.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24397) DaveNo1 válasza whitezo88 (#24393) üzenetére


DaveNo1
veterán

A pap mindig is ütötte a warriort, úgyhogy nincs min meglepődni. Örülj, hogy nem control mage ellen mentél, akkor még idegesebb lennél. Mage szonyat erős lett, mind a control, mind a midrange, mind az agro változata. Tegnap control warrior 6. körben concedelt a mech midrange magem ellen

You are not prepared.

(#24398) F-ECT$ válasza Sirandrish (#24394) üzenetére


F-ECT$
titán

Elég jó volt a pap eddig is control ellen, a miracle és hand verte csak, no meg az agro paklik: hunter és zoo, ha nem jött a board clear. Most úgy tűnik, hogy kiesett a zoo, és a pap tovább erősödött a control ellen, szóval összességében most eléggé feljött.

DaveNo1: ezt a 3 mage decked linkelnéd? (Sajnos nincs Antonidas-om, de ha marad a mage a metában, akkor lecraftolom.)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#24399) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#24398) üzenetére


DaveNo1
veterán

Control magem (Kolento féle kicsit átalakítva)

Mech/Sparepart midrange mage (ez saját készítés):

Mechmagebe akár még egy Gazlowe is beférne, de olyanom nincs sajna.

You are not prepared.

(#24400) whitezo88 válasza DaveNo1 (#24399) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Tegnap en is probalgattam mechmaget, nagyon eros volt igaz csak casualon de ladderre is megyek vele. Olyasmi mint Kibleré csak fel reaver helyett toshley meg poly van benne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.