Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) trecom válasza BBéci (#1099) üzenetére


trecom
tag

Köszi az infót.
Van egy ötletem a BD lejátszó kimenetére tennék egy hdmi elosztót az egyik a tv-be a másik a házimoziba így szerinted kimenne a házimozira az 5.1-es hang?
Ha hülyeséget kérdeztem akkor bocs.

(#1102) BBéci válasza trecom (#1101) üzenetére


BBéci
titán

A "házimozi" HDMI csatlakozója csak KIMENET!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#1103) #09634560 válasza trecom (#1101) üzenetére


#09634560
törölt tag

csak optikain..

(#1104) trecom válasza BBéci (#1102) üzenetére


trecom
tag

Oké köszi a válaszokat mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#1105) zsulter


zsulter
csendes tag

Sziasztok,

Szeretnék Összeállítani egy ár-érték arányban megfelelő rendszert, amit 50-50%-ban használnék zenehallgatásra, filmnézésre (talán a jó zenei hangzás fontosabb lenne (jó alatt azt értem, hogy élvezhetően szól egy átlag fogyasztó számára) , ergo valami zeneileg is kellemes hangzást támogató erősítő kellene ami házimozira is jó.

Ezért gondoltam a sony következő termékei közül valamelyikre:

Sony str-DH 550 vagy
Sony str-DH 750

Emellé egy Taga Harmony TAV 606 vagy 606 SE 5.0-ra gondoltam, későbbi bővítéssel.

Ti mit gondoltok erről? Ha szerintetek nem ideális, akkor mit ajánlanátok helyette?
(A keret kb 200k HUF az egészre, egy kicsit túlléphető).

Köszi a válaszokat!

(#1106) BBéci válasza zsulter (#1105) üzenetére


BBéci
titán

Sokszor leírtuk, az összefoglalóban is benne van, hogy az erősítő árának kb. kétszeresét kell hangdobozokra költeni ahhoz, hogy a hangminőségük arányban legyen.
Az, hogy a kinézett Sony erősítők mennyire felelnek meg a Te zenei és minőségi elvárásaidnak, azt csak meghallgatással lehet eldönteni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#1107) zsulter válasza BBéci (#1106) üzenetére


zsulter
csendes tag

Értem, köszi a választ. Hangzásban arra gondoltam, hogy zeneileg is jó lehet-e. (pl az onkyo-kal kapcsolatban itt az az általános vélemény, hogy inkább mozis, zenére nem annyira jó a belépő szint)

Elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy valakinek van-e valamilyen tapasztalata az említett erősítőkkel kapcsolatban.

(#1108) majnz


majnz
tag

üdv! valaki találkozott már ilyen jellegű problémával?

Polk PSW 110

Ne búsulj Pöcök! Megtettük amit kőőő!

(#1109) #09634560 válasza majnz (#1108) üzenetére


#09634560
törölt tag

Mire gondolsz???

(#1110) majnz válasza #09634560 (#1109) üzenetére


majnz
tag

Rosszlett a video? Lehet hogy nem egyértelmű a dolog, na a probléma az, hogy a hangfal áram alá helyezve zúg, fűggetlen konektortól és kábeltól, ha hozzáérek a hátulján lévő panelhoz vagy tekerek valemelyik potméteren akkor változik a zúgás

Ne búsulj Pöcök! Megtettük amit kőőő!

(#1111) Ragadozó válasza majnz (#1110) üzenetére


Ragadozó
Ármester

irány a szerviz...

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#1112) Norbi 72 válasza majnz (#1108) üzenetére


Norbi 72
veterán

Igen,potméter csere lesz.

(#1113) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Ha vennék egy ilyen szettet, azzal előrébb lennék, mint a mostani Jamo S406 5.0-al?

Monitor Audio MR4 frontok: 6 Ohm
Monitor Audio Bronze 1: gondolom ez jó lenne háttérsugárzónak: 8 Ohm
Centert nem árul, de azt szereznék.

Erősítőm: Yamaha RX-V361.

Az nem baj, ha a frontok 6, a hátterek pedig 8 Ohmosak? Az erősítőmre rá lehet így ezeket kötni? És megéri a Jamot lecserélnem ezekre vagy nem sokkal lennék előrébb? Jamot használtan nem sokért tudnám szerintem eladni.

(#1114) kurucz24


kurucz24
tag

Sziasztok!

A következő kérdésem lenne, adott egy Harman Kardon avr 151-es erősítő. Ehhez keresnék hangfalszettet.
A következőket néztem elsősorban:

http://elektronika.vatera.hu/hi_fi_asztali_audiolejatszo/hangfal_hangrendszer/skytronic_5_0_hazimozirendszer_335_w_rms_2086327418.html

http://eu.harmankardon.com/harman-kardon-product-detail_eu/hk-hkts-5bk230.html

http://www.netdepo.hu/taga_harmony_tav_306_v2-2821.html/hun/?erkezett=www.arukereso.hu

Az első egy kicsit olcsóbb árkategória, megfelelő lehet esetleg az is vagy érdemes "beruházni" a mondjuk duplájába kerülő hkts5-re vagy az álló Taga-ra? Továbbá a két drágább közül melyiket ajánlanátok inkább.

Esetleg más termék is szóba jöhet.

Köszi

(#1115) BBéci válasza kurucz24 (#1114) üzenetére


BBéci
titán

Hallgasd meg mindegyiket! Magamnak egyiket sem venném, mert engem vallatni lehetne a hangminőségükkel, de hátha nem vagy annyira igényes és vájtfülű, mint én.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#1116) Mimike10


Mimike10
csendes tag

Sziasztok,

Egy Denon avr x1100w és BOSTON ACOUSTICS CS 260/23/225/SUB10 MKII 5.1 szetthez milyen kábelt javasoltok? Mi kell hozzá?

Köszi.

(#1117) BBéci válasza Mimike10 (#1116) üzenetére


BBéci
titán

Ott kérdezd meg, ahol vásároltad! Biztosan ajánlanak valami hozzáillő drótot.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#1118) kurucz24


kurucz24
tag

Sziasztok!

Totálisan letetettem a HKTS5-ről, inkább szeretnék valami rendszert összehozni használt hangszórókból.
Tehát az erősítő egy Harman Kardon avr 151. A szoba kb 20nm. És leginkább házimozira, zenére használnám(70-30 arányban).
Ezeket néztem:

Front:
Front1
Front2
Front3

Center:
Center1
Center2
Center3

Surround-nak betenném az itthon sony hifim hangszóróit, mélyet egyenlőre nem vennék vagy ha tudtok valami jót ajánlani, megköszönném.

Arra lennék kíváncsi, hogy melyik varáció(front-center-sub) lenne a legmegfelelőbb. Továbbá milyen kábelt ajánlanátok az összekötéshez.

Köszi

(#1119) Csabroncka válasza kurucz24 (#1118) üzenetére


Csabroncka
addikt

Egy családból (ne csak a márka legyen azonos) kell összeválogatni a hangfalakat!

Nem a design és nem is a márkahűség miatt, egyszerűen nem fog jól szólni együtt!

"in medias res"

(#1120) Mimike10 válasza BBéci (#1117) üzenetére


Mimike10
csendes tag

Denon már megvan, hangfalszett még nincs ezért kérdezem. Extrémnél meg nem hinném, hogy tudnak ebben segíteni. Kábel márka és méret (fronthoz kb 2m rear kb 7m) kellene ami elfogadható árban van, de nem gagyi. Sub-hoz milyen kábel kell? kb 3m.

Üdv.

Mimike.

[ Szerkesztve ]

(#1121) kurucz24 válasza Csabroncka (#1119) üzenetére


kurucz24
tag

Értem, nekem igazából azt mondták,hogy nem probléma, simán mehetnek külön márkából, típusból a dolgok.
Néztem egybe is szetteket:

W
J
J2

Ezek nem tudom milyenek lehetnek minőségre, azokhoz a frontokhoz képest, amiket belinkeltem. Nagyjából 50-60 lenne rá egyenlőre, tudom nem nagy összeg, de ebből próbálok valami használhatót összehozni.
Yamaha-k vannak még hasonló áron

(#1122) Csabroncka válasza kurucz24 (#1121) üzenetére


Csabroncka
addikt

A pénzen soha ne paráz, mindenkinek a magánügye mire mennyit költ, ezen se villogni se szégyenkezni nem kell, az a lényeg hogy neked tetsszen és élvezettel használd. , "nekem igazából azt mondták,hogy nem probléma, simán mehetnek külön márkából, típusból a dolgok" - valószínűleg botfüle van.

Én a Wharfedale Diamond 8 szettre szavazok, de az lenne a legjobb ha el tudnád vinni magaddal az AVR-t és meghallgatni, hogy is szól - az a biztos és ízlés dolga!

"in medias res"

(#1123) sakal83 válasza Johnny198612 (#1035) üzenetére


sakal83
addikt

Én javaslom a Yamaha házimozit. Jófogáson van egy rx-v 465.

Én most vettem egy rx-v 363-ast (tesztelek klipsch bögréket:)), ls meg kell mondjam, az árát bőves bőven megérte.

Szeritem 32 k-ért odaadják. Rosszul nem jársz vele, ha minden okés az erősítővel.

[ Szerkesztve ]

(#1124) fulton


fulton
addikt

Sziasztok

Szeretnék vásárolni egy LG BH 9540TW készüléket. Egyet nem egészen értek, az oké hogy vezeték nélkül kapja a jelet , de mégis hogy van ez a hátsó hangfal megoldás_?
Arra gondolok, akkor azt csak fogom leteszem ahova szeretném a szobában, a vevő kártyáját elhelyezem a lejátszó hátoldalán és ennyi? Tényleg semmi kábelt nem kell kötni a hátsó hangfalaknál? honnan kapja az "áramot" erősítést? értitek mire gondolok..

[ Szerkesztve ]

(#1125) fehér_ember válasza fulton (#1124) üzenetére


fehér_ember
addikt

Kezdd el elolvasni ezt.

(#1126) fehér_ember


fehér_ember
addikt

Sziasztok!

A témaösszefoglalót természetesen elolvastam és kicsit a fórumon is visszanézegettem, BBéci említette hogy ő már nagyon sok mélynyomó elrendezéssel találkozott és sokféle elhelyezés lehet jó. Sajnos úgy néz ki hogy a szobaátrendezésem után sem tudom majd az aktív subot normálisan középre helyezni, emiatt két másik elrendezésen gondolkodom: az egyik, hogy a bal vagy jobb oldali frontsugárzó belső oldalára illetve középre, de a két frontpárt összekötő egyenes elé kb. 1m-rel. Nem tudom hogy ez utóbbi elrendezés is lehet-e legalább ugyanolyan jó? A kétségeim abból adódnak hogy azt ugyan többször is olvastam hogy nem jó ha a szoba közepe felé van a sub, de arra nem emlékszem hogy valaki kifejtette volna hogy miért nem. Nekem ha illik itt ilyet mondani, inkább zenehallgatósdi szempontokat figyelembe véve érdekelne az elhelyezése. Amúgy egy REL Q200E-ről lenne szó, előrenéző hangszóróval ami állítólag mágnesesen nem árnyékolt. További kérdésem hogy ilyen esetben (tehát ha nem a mélyláda alján van a hangszóró) az elhelyezéskor a hangsugárzójának mint egy normális hangdoboznál szintén a hallgató irányába kell-e néznie illetve egy mágnesesen nem árnyékolt hangsugárzó esetén milyen távolságot érdemes minimum tartani más elektronika eszközöktől és alap esetben van-e valami ajánlott távolság amit egy sub elhelyezése esetén is illik betartani a fal(ak)hoz képest.
Ezt a REL Q200E-t LFE csatornán keresztül lehet a házimozihoz és mellette egy ilyen

Neutrik speakon-os csatlakozással a sztereó erősítőhöz kapcsolni.
Jól gondolom hogy az LFE csatornához kapcsolódáshoz egy ilyen Vandamme kábelből készíttetett IC összekötő is megfelelő és hogy a Neutrik Speakonos csatlakozásnál pedig hangszórókábelt érdemes használni? Ha van más javaslat kábelre szívesen hallgatom, más konkrét Vandamme-okat is és más elfogadható alap kábeleket is. Ha Vandamme IC-t használnék akkor az LFE csatornás bekötésnél is hasonlóan kell a kábelt szerelni az árnyékolás szempontjából mint egy sima IC-nél, szerintetek?
Sajnos ez a sub nem be-ki kapcsolható, ezért vagy mindig bekapcsolva hagyom illetve mindig ki-be huzogatom a hálózati csatlakozóját. A villásdugó hálózatba csatlakoztatásánál "beröffenő" hangja van, lecsatlakoztatásnál viszont egyáltalán semmilyen sincs. Szerintetek a hálózati csatlakozón keresztül történő be-ki dugdosás hosszútávon árthat-e az erősítőnek, illetve milyen jobb alternatív megoldások léteznek (jobb-e pl. egy kapcsolható hosszabbító)?

[ Szerkesztve ]

(#1127) fehér_ember


fehér_ember
addikt

Javítás az előzőhöz:
"...Jól gondolom hogy az LFE csatornához kapcsolódáshoz egy ilyen Vandamme kábelből készíttetett IC összekötő is megfelelő..."

(#1128) #09634560 válasza fehér_ember (#1126) üzenetére


#09634560
törölt tag

Nehezen értem meg a kérdésed... de ez legyen az én hibám.
Lényeg: faltól legalább 70 centi legyen a távolság. Nem kell mágnesesen árnyékoltnak lennie és jó hely a két frotn között a szellőssebbik oldalon. Házimoziban nem használatosa a speakon, hanem inkább rca, ritkán szimmetrikus XLR.

(#1129) BBéci válasza #09634560 (#1128) üzenetére


BBéci
titán

A REL szubládákon van Speakon csatlakozó, olyan végű kábelt is adnak hozzá, éppen a sztereó erősítőkhöz való kapcsolódáshoz.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#1130) unknownerror


unknownerror
tag

Sziasztok!

Jelenleg van egy Benq 1070-em meg egy 2 méter széles vásznam. Esténként nézek sorozatokat, hétvégente filmeket is. Médialejátszásra egy minipc-t használok, kép-hang van hdmi-n, vagy a hang lehet még koax-os s/pdif. Zenére ritkán használnám.

Tudnátok ajánlani új 5.1 szettet mindenestől maximum 300e-ig?

A szoba a következőképpen néz ki:

Amik tetszenének kb 200-100 lebontásban (persze bármit meghallgatok):

álló fronttal:
TAGA Harmony TAV-506 v2 + TSW-200 165k
Polk M20 + PSW 110 195k
JBL Arena 5.1 (170+125+120+ SUB100) 210k
Castle Knight 3 Cinema Pack 5.1 220k

polcosok: (állványra vagy falra tenném)
Heco Victa Prime 202 + 202 + C102 + Sub 252A 208k
Mission M31i x 2 + m3c1i + MS8 210k
Polk Audio 2 x TSx110B + TSx150C + PSW 110 225k

Erősítő:

Onkyo TX-SR333E 80k
Pioneer VSX-424 80k
Yamaha RX-V379 95k
Denon AVR-X520BT 100k

(#1131) #09634560 válasza unknownerror (#1130) üzenetére


#09634560
törölt tag

Erősitők ebben a szegmensben egykutya... nem lehetne egy kategóriával feljebb vinni? Denon 1100/Onkyo535 és ezek környékén már jobban ajánlunk hangfalat is.
Nekem Polk M20 v.Mission-onkyo 6xx
Castle knight vagy hasonló árban boston acousti -denon 1100-as párositás jön be.
Végkonklúziót a te fülednek kell hallania és döntenie.

(#1132) Gebriel


Gebriel
veterán

Sziasztok!

Házi-mozit szeretnék összetenni a közeljövőbben.
Nem akarok nagyon bele mélyedni a témába ergo, kevés pénzből szeretném összehozni.
Elképzelésem az lenne, hogy viszonylag elég olcsón lehet kapni használt dvd-s 5.1 házimozi szetteket (állóhangfalas), én ebből a hangfalakat használnám fel, és vennék, hozzá, egy 3D-s blu-ray lejátszót,
Tudnátok ajánlani olyan lejátszót, ami fenti szempontoknak megfelelhet.
Válaszokat előre is köszönöm. :R :R

(#1133) BBéci válasza Gebriel (#1132) üzenetére


BBéci
titán

A Blu-ray lejátszókban nincs erősítő, ezért nem lehet hozzájuk csatlakoztatni hangdobozokat. :(

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#1134) Gebriel válasza BBéci (#1133) üzenetére


Gebriel
veterán

Akkor mi lehet a megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#1135) BBéci válasza Gebriel (#1134) üzenetére


BBéci
titán

Új komplett rendszer, házimozi erősítővel.
Tervezed eredeti, gyári Blu-ray lemezek vásárlását? Mert csak abban az esetben van értelme Blu-ray lejátszó beszerzésének.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#1136) Gebriel válasza BBéci (#1135) üzenetére


Gebriel
veterán

Igen tervezem, ahogy nézegettem már elég olcsón belehet szerzni, a blu-ray filmeket.
Meg a hangrendszer is jól jön zene hallgatáshoz.

Régen volt egy LG 5.1 házimozim iszonyat jól szólt. Nekem legalábbis. :D Összesen 1000w.
Papírra legalábbis ezt írták. :D

[ Szerkesztve ]

(#1137) Ragadozó válasza Gebriel (#1136) üzenetére


Ragadozó
Ármester

A kérdés mennyit szánsz rá, mi itt lebeszélünk LG-ről :D

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#1138) Norbi 72 válasza Gebriel (#1136) üzenetére


Norbi 72
veterán

Összesen 1000w.
Papírra legalábbis ezt írták

Az jó.ha 100 watt..vannak olcsón jó vasak,.

(#1139) Gebriel válasza Ragadozó (#1137) üzenetére


Gebriel
veterán

Mit tudnátok ajánlani? :R

(#1140) olahjana


olahjana
tag

sziasztok
Házimozi erősítő és hangfalszett vásárlás előtt állok és sajna nem is értek hozzá, meg nem vagyok túl vájtfülű, szóval légyszi segítsetek.
Amire kell: filmnézés: jó hangerő, elég dübörgés
- néha zene, rádió
TV és PC lenne rákötve
A nappali ahova megy 4x8méteres, de a TV sarok 4x5m
Túl sokat nem szánnék rá, ezeket néztem:
-Yamaha HTR2067 + NS-50F + NS-P60
- Onkyo HT-RC630 + SKF-4800 + SKS-4800
- Denon AVR-X520BT + Eltax Experience 5.0
- Denon AVR-X520BT + Eltax Universe HCP 5.0
- Denon AVR-X520BT + Wharfedale Vardus 300HCP
- Harman/Kardon AVR-151+HKTS5 vagy HKTS9 5.1 szett
Designra Harman tetszik, de a teljesítménye kisebb mint a többié. A Harman hangszórói is kicsik, nem tudom ez mennyire számít.
Az OSD szerencsés lenne a kezelhetőség miatt.
Jelenleg ilyet hajtok és rettento jól szól, csak hát öregecske és se HDMI se optikai csati nincs rajta.
Innen vissza nem lépnék 5.2-es technics eh750
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#1141) unknownerror válasza #09634560 (#1131) üzenetére


unknownerror
tag

Köszi a választ!

Úgy is megoldhatom, hogy várok még, de akkor belefér a jobb erősítő (de szerintem max 50-el tudom feljebb tolni a határom, tehát 350 ezerig, +/- 10e). Sajnos hallgatózni nem sok időm, lehetőségem van, szombaton is dolgozom. Viszont a semmihez (proji hangszóró, noti) képest bármi jól fog szólni, de mégis nagyjából szeretném belőni a minőségre inkább ajánlott cuccokat.

Azon gondolkoztam még, hogy a reflex nyílások iránya számít-e?

Pl frontnál zárt legyen, esetleg előre vagy hátra nézzen, vagy pl szubnál lefelé?

Azért rákérdezek, hogy ezek közül melyiket venné(d)(tek)?
Háromra szűkítettem a listát a szösszeneted alapján, persze ezek nincsenek kőbe vésve.

Polk M20 5.0 + PSW 110 + Onkyo TX-NR636

Boston Acoustics CS 260 MKII + CS 23 MKII + CS 225 MKII + CS SUB 10 MKII + Denon AVR-X1100W

Castle Knight 3 cinema pack + Compact Sub + Denon AVR-X1100W

Polk és Boston Acoustics-ba tetszik az 5 év gari, bár ez gondolom inkább az aktív egységeknél számít.

(#1142) szasanyi válasza #09634560 (#1131) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez az Onkyo TX-NR535 egy igazán jó ajánlásnak tűnik! A teszt alapján én pont ilyet keresek: széleskörűen és jól használható, miközben a jó minőségű zenehallgatásra is teljesen megfelelő. A rövid lényeg itt olvasható is:

If I were looking to put together a budget system today, I would put the Onkyo TX-NR535 on my short list and spend any extra money I had on better speakers to compliment this fine AV receiver. It scales up to much more expensive speakers extremely well! I heartily recommend it and definitely enjoyed all the time I spent having it in my systems.

Sajnos az ára az kicsit magasabb mint a lehetőségeim, de majd látom. Viszont kérdés, hogy milyen hangkeltők lennének jók hozzá? Nyilván itt is moderált ársávban, mert amit már én is tudom, hogy jó az nekem sok(k) árban.

(#1143) Norbi 72 válasza szasanyi (#1142) üzenetére


Norbi 72
veterán

Hallgasd meg az új Polk szériát.

(#1144) #09634560 válasza unknownerror (#1141) üzenetére


#09634560
törölt tag

Polk-Onkyo.
Többi csak a 2xxx-el játszana.

(#1145) #09634560 válasza olahjana (#1140) üzenetére


#09634560
törölt tag

Mindegyik az erősitő miatt vérzik el.. Még a H/K vagy yamaha elmegy..de elég vérszegény hangzása lesz annak is.. vagy használtat végy vagy srófold fel az erősítőre szánt pénzt. Nem a pénztárcád ellensége vagyok de a Yamaha vagy H/k-t is beleértve gyenguszok. És ha hiszed ha nem sok régi erősitő bizony jobban szolgál a maiknál.

[ Szerkesztve ]

(#1146) szasanyi válasza Norbi 72 (#1143) üzenetére


szasanyi
félisten

Tetszik, a teszt alapján is (lenne :B ).

(#1147) #09634560 válasza szasanyi (#1146) üzenetére


#09634560
törölt tag

Nekem sikerült hallani: a tsi és az rti között van valahol.. CD-mp3 különbség kihallatszik.

[ Szerkesztve ]

(#1148) #09634560 válasza szasanyi (#1142) üzenetére


#09634560
törölt tag

Ha nem futja a 636 akkor megfelel.. én rágyurnék. Ha nem megy akkor is elégedett leszel az 535-el.

(#1149) unknownerror válasza #09634560 (#1144) üzenetére


unknownerror
tag

Köszi szépen!

Szerintem akkor ez mellett döntök. Majd leírom a véleményem, bár összehasonlítási alap nem sok lesz. :)

(#1150) szasanyi válasza #09634560 (#1147) üzenetére


szasanyi
félisten

Az csak nekem fura, hogy a gyártó honlapján nem szerepel? :F Az 535 szerintem bőven elég lenne, és már ez is drága picit (nekem). Értem én, hogy mindig van jobb, szebb és persze drágább.
És ahogy Rokker Zsolti anno frappánsan megfogalmazta "...szegény ember kézzel nőz..." ;]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.